Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2014 jan. 13. - 07:33:25 10/10
(13/413)
Huhh :D Mintha én írtam volna bizonyos sorokat az üzidbõl :D
Biz'Isten néhány dolog nekem is ugyanígy jött elõ gondolatban :D

Az elsõ szériában az nekem se volt szimpi,hogy Carmen elõször be akarta csapni a másik Fontamara fiút....
De Giancarlo se volt elõször szimpi...gondolom emlékszel, hogy a történet elején Giancarlo még fasiszta volt....csak késõbb lett "partizán"....

Igen, én is felfigyeltem rá, hogy Giancarlo kisfia milyen gyûlölettel nézte a kisbabát....egészen megijedtem tõle :((
Olyan ijesztõ volt mint vmi horror film gyerekszereplõje :(((

Pinker kisasszony?! Jaaaj....azt a vörös hajú,ukrán csajt valahogy ki nem állhatom....nekem írtó ellenszenves!!!!
Nem a figura, hanem a színésznõ aki alakítja....
Ha láttad a "L'onore..." 3. szériáját , akkor gondolom emlékszel, hogy abban is szerepelt...
Neked szimpi?

Az a vak csak az elsõ széria végérõl nekem is eszembe jutott....nem tudom elõjön-e újra....errõl semmi pletyit nem hallottam sajna :(

Nito elsõ lánya Lara (aki Elisa-tól született) IGEN fog szerepelni!!!
Nem tudom konkrétan milyen események fognak vele történni,errõl nincs infóm. Csak annyit tudok, hogy
Jennifer Bianchi fogja õt alakítani.

Ortensia (Laura Torrisi) felbukkanását viszont már várom :D
Errõl azt hiszem meséltem is már itt neked. Tõle olvastam egy interjút kb másfél éve, hogy itt kettõs szerepet fog játszani. Egyrészt önmagát (mármint Ortensia cselédlányt)idõsebb kiadásban és a lánya felnõttkori énjét....
Az elsõ szériában csak 1 részben szerepelt....itt viszont õ lesz az egyik legfõbb "fõ" szereplõ....állítólag...

Carmen nagyobbik fiának felnõttkori énjét Christopher Leoni fogja játszani. (Õ játszotta Eric Roberts gengszter fõnök fiát a "L'onore...." 3. szériájában)
Carmen másik fiának Valerionak a felnõttkori énjét Massimiliano Morra fogja játszani....
Ez utóbbit én totál tehetségtelennek tartom mint színészt :D Emlékszem már témáztunk róla :D
Több filmben láttam már de....mindig ugyanaz a véleményem....sztem nem jó színész...semmi mimika...mindig ugyanolyan arckifejezés....a szerelmi jelenetei is mindig hiteltelenek....

A legújabb "C'è posta per te" mûsort még én se láttam a Garko-val...
Amúgy....ez a Maria Filippi sztem szerelmes a Garkoba! :D Többször felfigyeltem rá....mindig amikor vele van közös mûsorban...majd fölfalja a szemével :DD

Szted nem? :D

Ja még az Eva Grimaldi felbukkanására is kiváncsi leszek. Õ is szerepel a második szériában :)

Jó kis csavar most ez is, hogy Piera(Giancarlo felesége) terhes lett...
10/10
Bilancia 2014 jan. 12. - 22:27:07 10/10 Előzmény Pink Pearl
(12/413)
Buon anno nuovo:))

Na, most végeztem az elsõ résszel. Háát, nem lett jobb fiú ez a Nito Valdi, bár nem is vártam tõle mást.
Szegény Carmen az elsõ évad elsõ részében nagy hibát követett el, amikor ugyanazt a mondatot mondta az apjának a kórházban, amit Nito anyja mondott a fiának a legelején, otthagyva õt az intézetben: "Ti porto dentro il cuore mio". Azóta is issza a levét.
Egyébként nekem Carmen az elsõ szériában nem volt szimpatikus. Nem tetszett, hogy Giulioval majdnem elhitette, hogy tõle terhes, amikor Giancarlo fiát várta. Igaz, mi nem tudhatjuk, a háború mit hoz ki az emberbõl, ha túlélés a tét.
Ahogy elnézem Giancarlo fia gyûlölni fogja a féltestvérét.
Kíváncsian várom a Pinker kisasszonyos szálat.
Összességében nem volt rossz az elsõ rész szerintem.
Szerinted lesz még szerepe Nito Valdi Elisatól született lányának Laranak? És vajon mi van az elsõ széria végén felbukkant vak leányzóval? Az a szál felejtõs?

Ez a széria most 10 részes lesz. Várjuk a folytatást:))Sajna én csak kb. 2 nap után tudom leszedni, általában kell ennyi idõ, amíg az olaszok felpakolják.

Szombaton a "C'è posta per te" -ben Maria De Filippi vendége volt Garko, azt még nem láttam.
Hát te?
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 12. - 07:11:47 10/10 Előzmény Bilancia
(11/413)
Szia Bilancia! :)

Elõszöris BUÉK :)
Idén még nem beszéltünk :)

Láttad a "Peccato..." második szériájának elsõ részét? :)
Az olaszok pénteken este adták :)
Látom hétfõn már jön a 2.rész és pénteken a 3. rész....
A többi rész pontos ideje még nincs kiírva.

Úgy látszik az "idõugrás" majd késõbb lesz, mert ez az elsõ rész,még kb ott folytatódott ahol az elõzõ széria abbamaradt....
Carmen (Manuela Arcuri) szülési jelenetével indult...(ha esetleg még nem láttad)...

Jajj olyan fura a Garko ebben a "gonosz" szerepben :DDDD
Tonio Fortebracci figurája egy szerethetõ figura :) De Nito Valdi egy szörnyeteg :(((
Kegyetlen gyilkos :(
10/10
Bilancia 2013 dec. 05. - 21:11:52 10/10 Előzmény Pink Pearl
(10/413)
Szia Pink Pearl:)

Tegnapi hír, hogy januárban péntekenként fogják adni az Il peccato e la vargogna 2. évadát a Canale 5 csatornán.Azt persze nem tudni, hogy melyik pénteken kezdik:)

A Rudolf Valentinoról még mindig csak annyi, hogy 2014 elején kerül adásba.
Cikk:
http://www.lagazzettadelmezzogiorno.it/puglia/il-bel-rudy-e-la-sua-america-cent-anni-fa-part-dalla-no67493

Októberben olvastam én is Arcuri terhességérõl képet is mellékeltek, amelyen a pocakját kellett volna szemrevételezni, de én nem láttam változást az alakján. A párjával volt lefotózva.

Az Elisa di Rivombrosa-t én egyáltalán nem láttam. Az jó hosszú sorozat volt, én jobban kedvelem a rövidebb lélegzetû olasz sorozatokat.

Egyébként Garkot nem tudom öregnek elképzelni sem Nito Valdiként, sem Tonio Fortebracciként. Láttam bajusszal az Il peccato...2 forgatásán, de nem volt hitelesen öregnek maszkírozva.
No, majd meglátjuk...

Ezen a képen elég helyeske, nyáron Ischian:))
10/10
Pink Pearl 2013 dec. 03. - 02:41:37 10/10
(9/413)
Szia :)

Igen, a Sara témában én is inkább erre tippelnék....mert...még ha igaz is, hogy valaki "nem szereti a feltûnést", azért azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy 3 évig soha, sehol nem mutatkozik a párjával...

Igen tudom, hogy nagy állatbarát :) Én is az vok :)

Antonio Cupo mint az "új Garko"?? :DD Ne viccelj már! :D Csak 4 évvel fiatalabb a Garkonál :D Vagyis nagyjából egy korosztály :D
Itt nálunk is adták egyébként több filmjét.
Az Elisa di Rivombrosa sorozatot nem láttad? A második szériában õ volt a fõszereplõ Vittoria Puccini mellett, amikor Alessandro Preziosi meghalt (a szerep szerint).
De õ (mármint Antonio Cupo)az egyik fõszereplõ a "Titokzatos sziget" címû olasz mini sorozatban (ezt is többször ismételték már)
"A hûtlenség ára" (itt csak kis szerepet játszott)
"A J.K. Rowling-sztori"
És a FilmCafén most is megy egy sorozata (kanadai) az a címe, hogy "Bomb/Girls" (magyar cím: Bomba/nõk)
Csütörtök este 10-kor megy mindig az új rész, de minden részt többször ismételnek.(vasárnap és hétfõn is)
Eddig 3 rész ment le. Most csütörtökön lesz a 4.rész.

És most szombaton (dec. 7-én) szintén a FilmCafén lesz az "A gyilkos szemével" címû filmje!
Ezt sok helyen kerestem az eredeti olasz verziót, de nem találtam meg!
Kiváncsiságból megnézem :) De hétfõn 2:30-kor is ismétlik(vasárnapról hétfõre virradóra :D)


Antonio Cupo is nagyon jó színész is, amellett, hogy nagyon jóképû is :)

Raoul Bova sztem is jó színész.Mint pasi nem az esetem, de mint színész igen. :)

Una grande famiglia? Ezt nem ismerem...még hírbõl se...Ki a fõszereplõ?

Jaaa és a másik pali akit megemlítettél Massimiliano Morra....na õ nekem semmilyen szempontból nem jön be!
Tudom, hogy egyesek az "új Garko"-ként emlegetik, de sztem ez semmilyen szempontból nem igaz!
Kinézetre sem tetszik (nekem)....napersze ez ízlés kérdése tudom...
De mint színész is egy nagy nulla!!
Semmi mimika....semmi érzelemváltás....mindig ugyanolyan!
NEM JÓ SZÍNÉSZ!

Õ volt az egyik fõszereplõ Manuela Arcuri mellett a "Pupetta il coraggio e la passione" mini sorozatban (4 részes)
A film nem volt rossz. Megnéztem. De a pasi színészi alakítása NULLA!
Sztem nem jó színész!
Manuela Arcuri viszont nagyon jó színész! Tehetséges!

Apropo! Hallottad, hogy állítólag terhes? Mármint Manuela Arcuri? :)
Októberben írták, hogy a 3. hónapban van...ha igaz, akkor most már az 5. hónap elején tart...:)
Na majd áprilisban kiderül :D
10/10
Bilancia 2013 dec. 02. - 21:58:03 10/10 Előzmény Pink Pearl
(8/413)
Szia:))

Na, belenéztem a Vér és rózsába…hallod, jobb ezt eredetiben nézni, nem jó ez a szinkronhang.

A Sara ügyrõl nekem az volt az érzésem, csak alibi sztori volt, hogy hagyják végre békén a kapcsolataival. Szegényt néha sajnálom a rajongók miatt. Nyáron Ischian, ahol a Global Festet rendezték, alig hagyta a tömeg kiszállni a hajóból, utána mentek a szálloda elé is és nem tágítottak. Volt, hogy majdnem összenyomta a közönség, amikor valamelyik diszkóba vendégként hívták meg nem is olyan régen. Úgy kellett kimenekíteni a testõröknek.
Azt tudod ugye, hogy nagyon szereti az állatokat? Van 4 macskája, 2 kutyája (miután Baccot el kellett altatni már csak Aragon és Afrodite van meg, azt hiszem), egy 8000 literes akváriuma és lova(i). Othello mellé úgy tudom beszerzett már egy másikat is.

Antonio Cupo-t nem ismerem, mint színészt, szerintem egyetlen filmjét sem láttam. Csak azt tudom, hogy jóképû nagyon. Inkább lehetne a „nuovo Garko”, mint Massimiliano Morra, akit kikiáltottak Garko „örökösének” (nem anyagi értelemben persze.)

Néhány olasz kedvencem nekem is van, de az õ filmjeiket nem gyûjtöm, csak azokat tartom meg, amelyek tetszettek.
Ilyen Roberto Farnesi, Giorgio Marchesi és persze Raoul Bova, akinek azért szinte minden filmje élvezhetõ számomra.

Az Una grande famiglia 2-t nem nézed? Én tavaly néztem az elsõ évadot, meg is van lemezen, és szerintem a 2. széria is jó. Igaz, van némi lemaradásom, de nem annyi, mint a Le tre rose di Eva 2 esetében, amelynek a részeit csak gyûjtögetem, de még nem nézem.:)

Na, megyek, nézek egy kis Anna Kareninat a Rai Uno-n Vittoria Puccinivel és Santiago Cabreraval. Hátha nem szúrták el a regény feldolgozását és sikerült jó forgatókönyvet írni.:)
10/10
Pink Pearl 2013 dec. 01. - 20:16:07 10/10
(7/413)
Szióka :)

Jajj! Elõszöris egy bakimat korrigálnám!! Hétfõn (vagyis holnap) a Vér és rózsa NEM az m2-n lesz, hanem a FilmCafé csatornán este 9-kor!!!
Szerintem szörnyen rossz a Garko szinkron hangja, de aki a Tisztelet kérdése soriban szinkronizálta, az még rosszabb volt! Egyenesen szörnyû :D

Egyébként az a bizonyos elsõ széria a "L'onore..."-ból amit a magyarok leadtak, egy cenzúrázott verzió volt csak.Több jelenet ki volt vágva belõle!
Nem értettem miért? Hiszen este 10-kor adták, sõt volt amikor éjfélkor....olyankor MIÉRT kell cenzúrázni?!
Aztán megtudtam az okát.A másnapi ismétlések miatt, ami mindig délután volt...és hát ugyebár akkor csak olyan jelenetek maradhatnak ami belefér a 12-es karikába....
De mondjuk nem értem, hogy ugyan MIÉRT délutánra tették az ismétlést?! Ez a film NEM gyerek mûsor!
Azt is estére kellett volna tenni...(szerintem)...

Azt a bizonyos "Sztriptíz interjút" ismerem én is, igen :) Meg is van nekem is a video elmentve :)
Az idei Amici mûsorban is láttam igen :) A díjról is tudok amit kapott :)

Igen, arról is tudok, hogy sokszor és sokan megvádolták azzal, hogy homo vagy bisex....
Azt is tudom, hogy ez a részlet mibõl van amit idéztél :)
Az egy részlet egy 2006-os tévé mûsorból amit akkor készítettek amikor az olaszoknál bemutatták az elsõ szériát a "L'onore..."-ból ....Megvan a teljes interjú videón.

Nem tudom, hogy a Sara nevû nõjérõl mennyit tudsz? :) Mert sok olyan pletyka keringett, hogy az a nõ nem is létezik csak kitalálta....mivel...
Több mint 3 év alatt (amíg együtt voltak) soha sehol nem mutatkozott ezzel a nõvel, soha senki nem látta...
Emlékszem egyszer egy interjúban azt mondta erre a Garko, hogy a nõ (Sara) nem szereti a feltûnést és nem akar nyilvánosan mutatkozni és õ tiszteletben tartja az õ akaratát...
Hát éppenséggel ez is igaz lehet....de el tudom képzelni a másik verziót is...arról is pletyiztek, hogy a menedzsmentje adta neki ezt az utasítást,hogy "szerezzen" egy nõt...mert az õ helyzetében ez nem jó reklám, hogy évek óta nincs kapcsolata...

Egy másik interjúban Garko azt mondta, hogy az anyjának és a nõvéreinek mutatta csak be és õ amúgy sem szeret túl sokat beszélni a magánéletérõl publikusan.

Errõl a Sara nevû nõrõl csak annyit árult el, hogy néhány évvel idõsebb mint õ,a foglalkozása mérnök és van egy 18 éves lánya (ez 3 éve volt)

Más téma!

Antonio Cupo-ról mit gondolsz? :)
Nekem õ a másik kedvencem :) Mint pasi is nagyon tetszik és színészként is nagyon jó :)
10/10
Bilancia 2013 dec. 01. - 15:18:43 10/10
(6/413)
Ciao, sono qua:))

Köszi az infót a Vér és rózsa-val kapcsolatban. Lehet, hogy kíváncsiságból belenézek, milyen szinkronhangot találtak Garkonak, de nem hiszem, hogy végignézem, mert nem nagyon tetszett ez a sorozat.

A L’onore..-vel kapcsolatban Melina halála is váratlan volt, nem is nagyon tetszett a közönségnek, hogy kiírták a karaktert, sokan mondták, hogy számukra itt ért véget a sorozat.

Azt tudtam, hogy Grimaldival élt 4 évig. Nyáron cikkeztek arról az újságok, hogy Garko segített neki leszokni az alkoholról, mert a szakítás után is barátok maradtak, és Garko mindig mellette állt és áll a mai napig. Grimaldi férjhez ment, de nem sikerült a házassága, el is váltak úgy tudom.
Valószínûleg az alkoholizmusa is közrejátszott ebben.
Autierirõl is tudok, Sararól is olvastam, sõt Arcurival is volt egy rövid viszonya.
Aztán persze, mint szinte minden híres és kedvelt színészt - aki nem házasodott meg – Garkot is megvádolták azzal, hogy homo-és/vagy biszexuális.
Ezt tagadta többször is, elmentettem errõl egy nyilatkozatát.

„Non sono bisex, con Manuela Arcuri solo un flirt. Lo confermo, è vero che un flirt c’è stato. Omosessuale io? Non c’è alcun fondamento di verità, ma debbo ammettere che sarei preoccupato se nessuno l’avesse mai affermato, quando arrivi al successo o sei omosessuale o una mignotta.”

Tök idegesítõ lehet, hogy magyarázkodni kell, nem??

Azt tudod ugye, hogy az idén újra õ nyerte el a TV Sorrisi e Canzoni szavazásán a „Miglior Attore” címet a L’onore.. 3. szériájában nyújtott alakításáért a Roma Fiction Fest-en?
Furcsa volt, mert mintha nem örült volna neki, sietve távozott is, a színpadon idegesnek tûnt. Igaz, akkor forgatta az Incompresa-t és Torinoban forgattak többet, mint Rómában.


Láttad azt a mûsort, amikor Maria De Filippinél volt vendég 2012 áprilisában?

http://www.dailymotion.com/video/xqgg8t_striptease-maria-de-filippi-e-gabriel-garko_fun

Remélem, meg tudod nyitni, bár valószínûleg Te is láttad már. Én jót mulattam rajta:))

Idén megint meghívta De Filippi az „Amici” címû tehetségkutató mûsorba, mint „giudice speciale” –t.
Láttad azt a részt? Eszméletlen volt, ahogy Pink „Try” címû dalára bevonult. Mamma mia az a mosoly!!!
10/10
Pink Pearl 2013 dec. 01. - 02:50:44 10/10 Előzmény Bilancia
(5/413)
Ciao di nuovo Bilancia :)

Az m2-n hétfõtõl megint adják a "Vér és rózsa" sorit (magyarul) ha esetleg érdekel. :)

A Tisztelet kérdése elsõ szériájához készült magyar szinkron tele van fordítási hibákkal amin jót röhögtem :D
Nem tudom ki fordította le...de elég hiányos az olasz tudása :D
Folyton csak azt az elsõ szériát ismételgették...a másodikat nem mutatták be egyik magyar adón sem! A harmadikról már ne is beszéljünk....

Hogy melyik széria tetszett a legjobban? Hááát...végülis mindegyik tetszett, de...ha egyet kéne kiemelnem, akkor az elsõ széria :)
Furcsállom, hogy az eredeti szereplõk közül már senki nem "él" szinte.Tonio-n kívül már csak a Ricky nevû énekes haverja van életben és a kislánya Antonia.....
Persze attól még egy film lehet jó....de így olyan mintha egy másik film lenne...

A második szériát sztem túl brutálra csinálták :(
Amikor Santit és a kezében levõ csecsemõt (Tonio kisfiát)bérgyilkosok lemészárolták....jajjj :(((
Hát ez túl durva volt :((( Ezt nem kellett volna :((

Az is fura (nekem) hogy Santi nincs már a soriban. Azt nem tudom, hogy a készítõk akarták-e "kiírni" a filmbõl, vagy a pasi (a színész) akart távozni....errõl nincs háttér infóm semmi.
De sztem Santi volt az egyik legfontosabb karakter a filmben! Nélküle nem az igazi!
Aztán a harmadik széria eleje....Melina és a kisfia (aki Santitól született)meggyilkolása....:((( Újabb TÚL durva elem :((

Carmela nagyon megváltozott a 3. szériában...idióta módon azt hiszi,hogy Tonio ölte meg az öccsét és ezért akar Tonio-n bosszút állni....Buta liba! Egyúttal szörnyen gonosz is lett! :(

Amit a 4. széria "tartalmáról" írtál....az engem nem gyõzött meg :)
Szóval ezt egy fórumon találtad? :) Hol? :)

Mert én is sok fórumot olvasgatok és több helyen ez volt a téma, hogy megpróbálják KITALÁLNI, hogy vajon mi lesz a negyedik szériában?
És sokan leírtak rövid történeteket, hogy õk mire TIPPELNEK...
Nem lehet, hogy ez is egy ilyen írás volt? :) Ahol vki az "elképzelését" írta le? :)

Ugyanis a TÉNYLEGES eseményeket csakis a film készítõi és a szereplõk tudhatják. A szereplõk közül is CSAK a "fõbb" szereplõk és õk is csak akkor ha már leforgatták a filmet!
De ezeknek a fent említett embereknek szigorú TITOKTARTÁSI KÖTELEZETTSÉGET kell mindig aláírniuk a munka elején!
Aki kifecsegi az adás elõtt a történetet, az csillagászati összeget lesz (lenne) kénytelen fizetni :)

Anno még a 3. széria vetítése elõtt is olvastam ilyeneket olasz fórumokon ahol vki azt írta, hogy õ "biztosan" tudja, hogy a 3. szériában Tonio meghal és Antonia veszi át a fõszerepet...
Amint tudjuk nem így lett :)
Ez egyébként is egy nonszensz :) Ha "Tonio" meghal(na) akkor tuti, hogy a sorinak is vége lenne!
Tonio nélkül ennek a történetnek nem lenne értelme!
Én biztos vagyok benne, hogy ha Garko egyszer úgy dönt(ene), hogy kiszáll, akkor a filmnek is vége lenne, vagyis több folytatás nem lenne...De remélem ez még sokára lesz, mert imádom ezt a sorit :)

Hogy miért nem tetszett a Viso d'Angelo? Egyszerûen uncsinak találtam....Garko pedig fura volt rendõr szerepben :)
Neki vhogy a "rossz fiú" figurák jobban állnak sztem :)))
Habár a Vér és rózsában is nagyon tetszett :) Ott olyan volt mint egy igazi romantikus hõs a mesekönyvbõl :))

Azzal egyetértek, hogy most jobban néz ki mint huszonévesen. A híres meztelen naptárján nekem se tetszik :D
Sõt! Amikor 1991-ben (17 éves korában) õ lett a Mr Italy, nekem azon a képen se tetszik...
Ott még csak "bambino" :D És totál másképp nézett ki :D

Az "Occhi verde veleno" címû filmjét én se láttam, de hírbõl ismerem.
Eva Grimaldi volt a partnere benne. Azt tudod, hogy az a nõ volt ezidáig az egyetlen nõ akivel együtt is élt? :)
1997-tõl 2001-ig. 4 évig éltek együtt ...
Az a nõ nekem szörnyen ellenszenves....nem tudom megindokolni, hogy miért....egyszerûen amikor tévében is nyilatkozik,mindig kiráz tõle a hideg....

És azt tudtad, hogy amikor a "L'onore..." 1. szériáját forgatták (2005-ben) akkor az Olgát alakító Serena Autieri a valóságban is a barátnõje volt? Vagyis inkább csak szeretõje...mert nem szerelem volt (Garko részérõl)....

Egyébként az Olga által megformált karakter nagyon ellenszenves volt! Ezt most a filmbeli figurára értem! Nem az õt játszó színésznõre! (arról nincs semmilyen véleményem).

A Sara nevû titokzatos nõvel való viszonyáról hallottál? :D
10/10
Bilancia 2013 nov. 30. - 19:22:24 10/10
(4/413)
Na, itt vagyok:))

GG korábbi sorozatait nem láttam, magyar adón még egyetlen filmjét/sorozatát sem láttam. Azt sem tudtam, hogy a L’onore… elsõ évadát leadták itthon.
Én csak tavaly néztem egymás után a 3 szériát.
Neked melyik tetszett legjobban?

Én az elsõt csak egyszer néztem végig, a másodikat már kétszer teljesen, és a kedvenc részeimet többször. A harmadikat is végignéztem már kétszer, csak abban Tripolinának a lánya miatti vendetta-ja elég szörnyû.
Nekem talán a második a kedvencem, mert abban Tonio tényleg megpróbál normális életet élni, próbál a maffiától távol kerülni, csak, hát nem sikerül. De a harmadik évadot is szeretem.
Szerinted Carmela még mindig szereti, vagy valóban bosszút akar állni?
Na, itt a negyedik évadról egy kis olvasnivaló:

„ONORE E RISPETTO 4
QUALCHE ANTICIPAZIONE DELLA 4° SERIE

Tom di Maggio esita per un attimo, quando il figlio Lee (che ha già capito che il bebè neonato non è stato così prematuro, e ha perciò cominciato a fare degli indagini) entra nella stanza, chiedendo direttamente a Carmela chi è il padre del bambino. Vedendo la faccia pallida di Carmela e quel sorriso sardonico di Tonio…allora Tom di Maggio capirà tutto e crollerà per caso di un malore. Tonio può fuggire, Tom di Maggio muore di un infarto. Carmela però deve restare incatenata nella casa del nuovo boss: Lee di Maggio, che ha deciso di prendere cura del figlio di Carmela in cambio di non rivelare chi è il proprio padre…senz’altro lei deve perdere tutto, anche il figlio…
Dopo una pausa di 18 anni:
Tonio è diventato un vecchio ed amaro padrone che oltre a dirigere l’azienda Liquorum guarda con gran gelosia sua figlia Antonia, che adesso è diventata una signorina bella e per bene; maestra della scuola elementare e molto religiosa.
Anche il figlio minore di Tripolina è cresciuto; ed anche lui è diventato un uomo per bene, avvocato per i diritti dell’uomo e appassionato per l’ambiente.
Tornerà in Sicilia, dopo molti anni dall’esilio, anche Paride, che ha un gran patrimonio che gli aspetta dopo la moglie Santina Mancuso.
Antonia e il figlio minore di Tripolina si incontrano per caso, e si innamorano… ma di questo amore disapprovano sia Tonio, sia Paride (che tutti e due prima hanno fatto un patto di pace per dimenticare il passato) … ma adesso…
Carmela ha deciso, dopo la maturità del figlio, di tornare in Sicilia per un po’ di tempo…
Il commissario Rolla è diventato il nuovo Procuratore di Torino, ma non ha mai riuscito a dimenticare le vicende orribili accadute tanti anni fa, quando sua ex-moglie è stata uccisa…e cerca ancora le prove per far cacciare Tonio Fortebracci.
E nel frattempo esce finalmente Ettore dal carcere…e lui non ha dimenticato proprio niente del passato.”

Nem tudom, a forrás hiteles-e, mindenesetre olaszok írták valamelyik fórumon.

A Viso d’angelo miért nem tetszett? Persze, elég bugyuta megoldások vannak benne helyenként, de én élvezettel néztem.

Gabriele Rossit nem kedvelem. Az a baj, hogy ezekben a Mediaset-es sorozatokban/filmekben mindig ugyanazok a szereplõk:(
Persze Garkot szívesen nézem:)

Nekem jobban tetszik most, hogy érettebb, mint amilyen huszonévesen volt;a róla készült naptár képein nem is tetszik egyáltalán. Viszont van egy film, amit nem láttam, de szívesen megnézném: Occhi verde veleno (akárcsak az övé:)))
10/10
Pink Pearl 2013 nov. 30. - 01:34:30 10/10
(3/413)
Szia Bilancia!

Remélem sikerül ide találnod :D

Akkor a "L'onore..." sorival kapcsban itt folytatom....

Szóval! Az önmagában nem lenne baj ha "kicsit" ugranának az idõben a 4. szériában, de a 18 évnyi ugrást én kissé soknak találnám.Pláne azok után, hogy az elsõ széria végétõl a 3. széria végéig "állt" az idõ...legalábbis az év szempontjából!
Az elsõ széria végén 1969 volt...
A 2. széria végig 1969-ben játszódott...és a 3. széria is....
Ehhez képest "kissé" nagy ugrás lenne ha hirtelen ugranának 18 évet...

Azzal kapcsban, hogy állítólag idén novemberben már forgatják a 4. szériát és jövõ õsszel leadják az olasz tévében....
Hááát...nekem erõs kétségeim vannak...
Én persze örülnék ha így lenne :) Mivel imádom ezt a sorozatot :) De már valahogy nem hiszek benne :D
Folyton mindig mindennel késnek :D

A filmeket amit felsoroltál amott, én is láttam az összeset :)

A Callas forever mint film nekem nem tetszett....sztem gyenge film...
Garko ott annyira másképp néz ki....esküszöm, hogy MAGAMTÓL sose jöttem volna rá, hogy ez ugyanaz a pali aki Tonio Fortebracci-t jászotta :D A Callas-ban az a világosbarna göndör haj....meg az arca is másnak tûnt....
Magamtól nem ismertem volna fel...

Az "Il bello delle donne" sorozatot ismered? A magyarok "Szépségszalon" címmel vetítették a ZoneRomantica catornán....
2000 és 2003 között adták az olaszok...3 évados volt....azt hiszem 3x12 részes...
Én kb 3 éve láttam itt a ZoneRomantica csatornán (új nevén FilmCafé)....
Ott se tetszett a szõke melírozott hajával :D és ott sokkal soványabb volt....piszkafa vékony....

A "L'onore..."-ban viszont szuper jó pasi :))) Az "Il peccato..."-ban is jól néz ki....de ott a szerepe (személyisége) miatt annyira ellenszenves volt, hogy kirázott tõle a hideg :((( Pffff :((

Azok közül a filmek közül amit felsoroltál, szerintem a Viso d'angelo is harmat gyenge volt....nekem nem tetszett...
Az "Aspettando il sole".....jajjj hát az az egyik LEGROSSZABB film amit valaha láttam!!!!!
Õszintén megmondom, hogy kizárólag a Garko miatt néztem meg....de....nagyon megbántam....egy tízes skálán még az 1-est se adnám meg rá, ANNYIRA rossz film....(szerintem)....

Az "Il sangue e la rosa" valóban volt a magyaron is, "Vér és rózsa" címmel. Azt hiszem az m2-n adták.
Legalább 4-szer ismételték már...
Iszonyú rossz mindig a szinkronhang aki Garko-t szinkronizálja :D
Garko hangja sokkal szexybb :P

Napersze nyílván engem az is befolyásol, hogy az olasz filmeket jobban szeretem olasz hanggal nézni, mivel jól beszélek olaszul és Garko-t is imádom :)

Szerintem mint színész is nagyon profi!
Tudom sokan egyszerûen egy "üresfejû szépfiú"-nak tartják, de ez NEM IGAZ!
Igenis NAGYON JÓ SZÍNÉSZ!
Aki mást mond az vagy hülye, vagy egyszerûen irigy és/vagy rosszindulatú ember!

Akármit is játszott én mindig totál hitelesnek találtam!!!! Profi módon tud játszani! El kell ismerni! Ez tény!
Igenis nagyon jó színész!
Pl a szerelmi témáknál minden esetben hihetõ volt, hogy szerelmes az adott nõbe (akibe a szerep szerint szerelmes volt).
Egy kivétel volt csak!
Mégpedig a "L'onore..." 3. szériájában az az ágyjelenet Martina Pinto-val....na az a hitelesség szempontjából nagyon gyenge volt :)
Ott nagyon látszott a Garko-n, hogy nem tudja beleélni magát a szerepbe :D
Tudom, hogy Martina Pinto egyrészt abszolút nem az esete és Garko az érettebb nõket szereti...

Akit viszont abszolút rossz színésznek tartok az Gabriele Rossi!
Õ játszotta Carmela öccsét a "L'onore..."-ban.
Mindig ugyanaz a kifejezéstelen arc...semmi érzelem, semmi indulat....
Õt mint színészt én NULLÁNAK látom...
Szerinted? :)
K.Andi1 2010 okt. 16. - 12:28:41 Előzmény Pink Pearl
(2/413)
Imádom ezt az embert, egyszerûen lenyûgözõen játsza rossz fiút.....
10/10
Pink Pearl 2010 jún. 29. - 03:01:22 10/10
(1/413)
Gabriel Garko nagyon jól néz ki a Tisztelet kérdése (L'onore e il rispetto) címû film fõszereplõjeként.Azt hittem még nem láttam õt más filmben. De amikor a neten megnéztem az életrajzát akkor vettem észre, hogy õ játsza Bobo de Contrist a Szépségszalon címû sorozatban ami szintén a Romantica csatornán megy. Sose jöttem volna rá, hogy az ugyanaz a pasi :D Ott teljesen másképp néz ki.

Ti mit gondoltok róla?