handi99 2017 ápr. 08. - 23:31:53
(2134/2174)
Nézd meg a hétfõi elõzetest 2:30-tól. Ez a Tomás haláli. :D
offtopic
handi99 2017 ápr. 08. - 22:31:14
(2133/2174)
Szia! A rendõrség szerint természetes halál volt (,de azért még nem zárnám ki teljesen, hogy Lucía tette valahogyan). Mondjuk bírtam ennél a jelenetnél, amikor Vale kimondta: caso cerrado.
Carmen halála még úgy látszik nem volt elég, a mami (Angélica María) is meghalt. Legalább 1-2 részt hagyhattak volna neki.

"Willy meg szemet vetett Adrianara, többet akar tõle, mint barátság. Hát ez kész! :D "
Amikor megláttam, hogy Willy megcsókolja Adrianát nagyon utáltam Marcelát. :DDD

113-116 (yt számozás szerint)
Adriana összeveszett Diegoval: Adriana a kocsiban közölte, hogy Paloma nem a nagynénje, erre Diegonak kicsúszott a száján, hogy nem, õ az anyja. Persze Adrianának nem tetszett, hogy Diego elhallgatta ezt.
Két esküvõ is tervben van: Vale és Gabriel, valamint Salma és Lucas.
Vale találkozott a maffiózó mamival, de nem tartott sokáig az öröm a mami meghalt.

A 114. részben volt egy poszter, amit szerintem Angelique Boyer sorozatáról mintázhattak. Talán Abismo de pasión volt a címe. Itt a poszteren Corazones robados volt a cím.
Nem tudod mi van a cosmonovelasszal? Azon akartam visszanézni a 2. évad elejét, de most egyáltalán nem tölti be az oldalt. Pedig jó volt, hogy egyben volt fenn a Galás két rész.
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 07. - 13:35:26 10/10
(2132/2174)
Szia!

Eljutottam már addig (hétfõi rész), hogy Carmen meghal váratlan és boncolás lesz. De ki ölte meg? Az elõzetesben láttam, hogy Salma azt mondja Lucasnak, hogy õ tette, bár nekem ez a gyilkolászás inkább Luciára vall. Te már biztosan tudod: ki volt a tettes? Mondd már meg.
Lucast sajnáltam, amikor Gabriel megkérte Vale kezét, de tudom nem kellene, hadd kússzon csak.

Szerintem, ha már komédiáról beszélünk ezt a gyilkolós szálakat kihagyhatták volna belõle. Szerintem lett volna lehetõség Carmen más eltávolítására is. Haljon meg, ha meg akarják dögleszteni, de mondjuk balesetben elcsapja egy busz vagy mittudomén. Nekem annyira nem fél össze a gyilkolás a komédiával.

Willy meg szemet vetett Adrianara, többet akar tõle, mint barátság. Hát ez kész! :D
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 06. - 09:53:17 10/10
(2131/2174)
De most tényleg?! Az utolsó részekre érkezik Angelica Maria (Angelica Vale anyja), mint Vale és Quique édesanyja a sorozatban? Töööök jóóó!
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 06. - 01:18:14 10/10
(2130/2174)
Köszi!

Én már a számozásba belezavarodtam teljesen, viszont az utolsó pár kivételével minden részem megvan eddig, csak miután saját magamnak beszámoztam 4 epizód valahol elveszett, de mégsem veszett el, mert a részek vége és eleje egyezik. Na majd, ha leadták az utolsó részt, akkor rájövök, hol csúsztam el valamivel.
69-70 a youtube szerint az esküvõ. Nekem az 65-66. A youtubesban a 69 lenne, amelyiknek az a vége, hogy continuamos, én nálam számozásban a 65 az, ami eredetileg is a primera temporada vége lenne. De amúgy lényegtelen, mert szerintem minden részem megvan :D

Telemundos verziót nem követtem már, amióta összeszedtem a 45-70-es részeket teljes verzióban, de akkor a záró epizód kb egyben megvolt, olvastam a carayon is. Igazán lehagyhatták volna, hogy Salma tönkreteszi a boldogságukat. Legalább 1 pár lett volna rendben, so-so.
Diego meg az alsógatyás jelenetei, hahaha :D :D

Carmenért kár, én imádtam Adamari Lopez visszatérését. Szeretem azt a színésznõt. Tetszett a betegesen megszállott fan szerepében.
Én már nem lepõdök meg azon se, hogy Quique Vale tesója, ebbe a sorozatba már annyi mindent írtak bõven belefér. :D Én már ott visítottam, amikor egy maffiózó lett Valenak a legnagyobb védelmezõje Quique személyében, hogy bánat ne érje a fant. :D
offtopic
handi99 2017 ápr. 05. - 18:10:46 Előzmény harmadiksuxel
(2129/2174)
Az esküvõ valódi volt. Kb. a 69-70. részben volt benne.
Az érvénytelenítés nem rémlik, de számomra még vannak lyukak a történetben, így lehetett ilyen jelenet is.

TM 54 (final)
Lucas és Vale összeházasodott, de az örömük nem tartott sokáig, Salma szétszedte õket. Kiderült, hogy Tomás Lucas fia.
Adriana elutazott, Diego meg egy szál alsóban futott utána. :D
Bárbara találkozott Gabriellel és a Blanco-házban maradt fénykép alapján rájöttek, hogy Úrsula=Lucía.
Lucía pedig szépen elõkerült Kolumbiából.

M 109-112. rész
Kiderült, hogy Quique Vale testvére.
Carment is gyorsan kiírták a történetbõl.
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 03. - 17:53:08 10/10
(2128/2174)
Handikám, tegyük tisztába a dolgokat: 107-108 Itt most valamit nem értek, ami abból fakad, hogy még nem láttam mindent.

- Carmen felbukkant a Dramavision új igazgatójaként, aki Lucas elsõ számú fanja, de számos múltbeli sérelme van. Valójában ki nem állhatja Valentinát, mert a fanok közötti versenyben mindig sikeresebb volt. Õ persze próbálta szabotálni olyan aljas tettekkel, mint pl a Lucas Locasos ajándékdobozba egy kígyót csempészett. De na, Valéék lettek az elsõ számú fanklub. Mondta Lucasnak, hogy azt akarja, hogy vegye feleségül. Lucas meg azt felelte, hogy õ tényleg szerelmes Valébe. Na de itt a kérdésem, ugye volt 3 házasság: az elsõ a kamu volt a sorozat megmentése miatt, a második az félbeszakadt, ekkor volt az emberrablásos, menekülõs félbeszakítás, majd nem sokkal követte a 3., ami igazi volt már, nem? De ha a harmadik igazi volt, akkor, hogy vehetné el Lucas Carment? Úgy emlékszem rögtön az egyhónapos idõugrás után volt valami olyan, hogy Lucas jött Valéhoz, hogy beszélt az ügyvéddel. Vale kérdezi, hogy a házasság érvénytelenítésével kapcsolatban, és nem, nem azzal, hanem, hogy Tomas is Zubizarreta legyen. Majd azt mondják somos un matrimonio separado: tehát házasok, de külön élnek. Most akkor õ velük mi a helyzet: papíron házasok, de külön élnek, vagy érvénytelenítették a házasságot?
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 02. - 23:22:08 10/10
(2127/2174)
AV így nyilatkozott a bukás kapcsán:
“Lo que se quedó un poco es la idea de la fan enamorada de su artista favorito, de Lucas Duarte. Pero de allá afuera nada. Mi historia sí era de de una fan que al principio era engañada tanto por Lucas como por el mánager para que saliera con él por el rating, pero nada más. No tiene nada que ver con mi historia, ni los personajes de alrededor porque todos tenían una historia completamente diferente a lo que al final fue”, se sincera la actriz.

Szerintem leginkább az van, hogy a keserû szájíz mondatja vele a rating miatt. Én nem bánom, hogy ezt a verziót láttam belõlem, és nem azt, amit ezzel ellenben õ elgondolt, mert nekem ez nagyon bejött, és ha ez bejött, szerintem az nem tetszett volna ennyire. Az elsõ latin-amerikai komédia, ami tetszik, jó, Telemundós, de latin-amerikai színészekkel van, és tipikusan az a humor. Szimpatikus a színésznõ nekem, nagyon jófejnek tûnik, a színésztársaival készült képekbõl is ez tûnik elõ, de ez a nyilatkozat most elõször nem tetszett tõle. Az õ tollából származik az ötlet, akkor kellett volna leülnie beszélni Citterioval, amikor készültek a részek, nem így utólag.

Gabriel Porras is nyilatkozott, védelmébe vette a sorozatot:
http://peopleenespanol.com/telenovelas/gabriel-porras-sale-en-defensa-de-la-fan-queriamos-hacer-una-critica-a-nuestro-medio/?xid=socialflow_twitter_peopleenespanol

106. rész: Lucas vs. Vale: soy tu antifan! A harc kezdõdik, a kardvívós elképzelt jelenet. Totál besírtam. :D
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 02. - 09:56:09 10/10
(2126/2174)
Handi, sirok :D
Megneztem a duque-rios jelenetet. En ugyan nem neztem a cv-t, nekem a testoros sorozatok olyanok, mint egy mizofonias embernek 1-1 kellemetlen hang, de meg kellett allapitanom, hogy Marcela Citterio te beteg allat vagy. Kepes behozni Fabi Riost a CVbeli karakterevel, Willyvel, mint Adriana (elozo eleteben Sammy) egykori egyetemi csoporttarsa, es kajak a mi primer amor zene.
Adja oda valaki a gyogyszeret Marcienak, ami elgurult.
Sirok, mondom sirok. :D
offtopic
handi99 2017 ápr. 01. - 17:44:16
(2125/2174)
M 107-108. rész
Marcela, Marcela, ez övön aluli ütés volt. Itt sajnálkozok a sorozat eleje óta, hogy ha ez nem egy komikus novella, akkor Adriana és Diego simán lehetne egy Sammy-Willy páros: erre milyen jelenetet írtál: Adriana Willy (Fabián Ríos) nyakába ugrik :D szegény Diego meg nézhette ... és persze mi más szólhatott volna, ha nem a Primer amor. :D
Gáz, hogy pont a TM amerikai nézõi nem fogják ezt látni a vágások miatt.

Kiderült, hogy Lucas él. Megjelent Lucas elsõ számú rajongója: Carmen (Adamari López).
offtopic
handi99 2017 ápr. 01. - 17:32:14
(2124/2174)
"Talán azért is tetszik nekem ez a sorozat, amilyen "poénok" vannak benne, hát leginkább a beteg jelzõvel tudnám illetni. "
Nem mondhatnám, hogy ez Marcelánál ritkán fordul elõ. :)
10/10
harmadiksuxel 2017 ápr. 01. - 14:29:12 10/10 Előzmény handi99
(2123/2174)
Talán azért is tetszik nekem ez a sorozat, amilyen "poénok" vannak benne, hát leginkább a beteg jelzõvel tudnám illetni. Egyrészt erõltetett jó néhány helyen, de tudjuk ezek ilyenek, viszont olyan abszurd dolgok is vannak benne, hogy pont ez teszi nekem nézhetõvé az erõltetettsége ellenére.
Ha már abszurditás: tipikus ilyen elem volt az, hogy Adriana bekerült a diliházba véletlen. Mint látogató a betegek közé keveredett. :D :D Szegény csaj.
Lucast pont ezért nem sajnálom, mert õ egy gyökér. Feszt megy egy ilyen adok-kapok jellegû csata Lucas és kb a karmája között. Állandóan beszívja valamivel: csak, hogy egyet mondjak mikor csinálták pl a realityt a boldog vasárnap a Duarte családdal (45-46), alapvetõen nem túl vicces az, hogy valakit egy pezsgõsdugó szemen vág. Itt is az volt, hogy annyira megérdemelte, hogy balul üssön ki ki valami, annyira vártam már, hogy valami beüssön, és itt volt és, persze a jól megérdemelt helyzet miatt jól ki is nevettem. Így voltam vele a koporsósnál is, jajj, de megérdemli, imádom nézni, amikor csórikám szív. És akkor a 104 vége: õ ijesztgeti szellemként Valentinát. Ilyen kb a mesébe sincs, beteg ötlet, aki kitalálta, és már megint várom, hogy szívjon utána.
Most, amire rácuppantam az a 66 részben, amikor öngyilkos akar lenni Lucas, csak bocsásson meg neki Vale, és mikor Vale megbocsát neki, lejön a magasból. Gabriel fogja, és elõhozza a rögzítõ kötelet, valamit a fickót, aki segítette Lucast, hogy le ne essen, az annyira Lucas Duarte önmagát adja jelenet volt. :D :D :D Itt TeamGabriel voltam ebben a pillanatban. Van ott, mindkettõnek elég a listáján egyébként, bár szó mi szó genyóságban egy fejmagassággal azért Gabriel vezet.
offtopic
handi99 2017 márc. 31. - 19:30:57
(2122/2174)
Igen, Laura Flores lett Paloma, Adriana édesanyja. Felicitasszal kapcsolatban végig az volt az érzésem, hogy azért viselkedik így Adrianával, mert nem az õ lánya.
Miguel-Carlos: azért Carlos sem volt jó fiú: amikor megismerte Eloísát hazudott a nevérõl (López), aztán megverette Diegot. Szerintem Miguel csak meg akar maradni annak az egyszerû srácnak, aki eddig volt.
Vale-Lucas bosszú: nálam csak addig volt fekete humor, amíg Lucas azt nem mondta, hogy klausztrofóbiás és amíg Gabriel rá nem csukta a fedelet. Onnantól kezdve számomra ez már aljasság volt Gabriel részérõl (és persze még nem felejtettem el neki, hogy egyszer elrabolta Valét).
... viszont Lucastól legalább akkora szemétség volt amit a 103-104. részben csinált: eljátszotta, hogy öngyilkos lett.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 30. - 20:52:23 10/10
(2121/2174)
HANDI, FELTÖLTÖTTÉK A TUSNOVELASRA A HIÁNYZÓ RÉSZEKET, PIROS BETÛS NAP A MAI!!!!!!

Banyeg, és már a 45bõl is vágtak ki, pedig az még nem volt észrevehetõ, legalábbis nekem.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 30. - 00:55:29 10/10
(2120/2174)
A 102. részben ott volt, hogy hoy con Laura Flores, de én nem vettem benne észre. Bár még csak áttekertem.
Netán õ lesz Adriana igazi édesanyja? Jó volt, akkor a megérzésed Felicitassal kapcsolatban. Én a sorozat elején, amúgy arra tippeltem, hogy Adriana nem Carlos lánya, és Diego lesz Miguel helyett a fia. De nagyon hamar elárulták, hogy Miguel a vér szerinti gyerek. Visszatérek egy gondolat erejéig a Mundós vetítés erejéig: Miguel miért utasítja el annyira Carlost, esélyt sem ad neki, pedig nem egy gazfickó, Eloisával is tök normális, szereti. Leginkább az zavar a srácban, hogy esélyt sem ad neki, mint ahogy Tomas adott Lucasnak. (Ha már csúnya vágás, megint elkanyarodok, mert az elõbb kifelejtettem: pár rész ment le és Tomas ad egy esélyt Lucasnak, majd a forgatások miatt elszökik otthonról, miután Lucas megmenti a gázolástól, összehaverkodnak, Lucas búcsúzásakor ölelést sem kap, de telefonban elmondja azért neki, hogy semmilyen film és díj nem ér annyit, mint Vale, majd amikor visszatér egybõl a karjaiba rohan, s egy törölt mundós jelenetben, ami fenn van a jubitubin láthatjuk, hogy együtt videójátékozik apa és fia.)
Felicitas pedig hol él most?

Vale bosszúja Lucas ellen. Azt azért vártam a sorozattól, hogy Lucasnak kúsznia kelljen a második szakaszban Vale után, hiába szívta meg többször az elsõ szakaszban, jó, jó, jó volt, de nem elég. Nekem az, hogy elhitetik Lucassal, hogy nagyon beteg, olyan akasztják a hóhért jellegû, mert korábban pont õ játssza velük ezt. A koporsófedelet rázárják Lucasra, ez olyan fekete humor, már-már morbid. Néhány helyen, amilyen hülye szituációkat hoztak be a sorozatba, így nálam belefér. Én egyszerûen lereagáltam sokadjára így: istenem, ez de elmebeteg. Annyira idióták. :D
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 30. - 00:42:45 10/10
(2119/2174)
Na most néztem még meg csak az 50. részt. Emiatt nem baj, hogy nem volt új rész tegnap, mert így utolértem õket, bár hétvégén behoztam volna.
Feltûnt nekem is az ugrándozás. Mondjuk az a jelenet, amikor Lucas megkérte Vale kezét, hát az csúcs volt, a kedd estémet bearanyozta, eszemet vesztettem, ezért is maradtam le.
A szerdai este pedig az Adriana - Diego páros vitte el, amikor is tovább néztem a részt és nem ragadtam le Lucaséknél. Sajnáltam, hogy az esküvõt is megcsonkolták. Eredetiben hosszabb volt, itt jóformán csak a végét hagyták meg. Ott voltak az utalások, hogy Diego és Adriana is együtt voltak, illetve Miriam és Benicio is. Amit ugye, az aki csak a mundóst nézi az nem láthatott.
Egy valamit megint csak nem értek. Adriana miért ment férjhez Beniciohoz? Mert 1: tudnak mindketten arról, hogy a másikójuknak van másik. Mert 2: Beniciot még értem is, Miriamot szereti, de az apja a csõd szélén van, és csak a házassággal mentheti meg tõle. De Adriana miért ment bele? Oké, hogy Jessica "gyereket" vár, de ettõl még nem kell rögtön egy másik férfi karjaiba vetni magát. Bár azt hiszem, ez ilyen tipikus "telenovela rules" :D Az viszont hatalmas volt, hogy megvolt az esküvõ, õk pedig eltûntek Diegoval. Megint csak csúcs volt.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 30. - 00:33:51 10/10
(2118/2174)
Szia!

Köszi szépen. Én nekem az sem volt tiszta, hogy Barbaranak Pascual az apja. Meglepett, hogy együtt voltak Gabriellel egy jelenetben. Az viszont megvolt hogy az öreget elteszi láb alól. Bár, ahogy ebben a sorozatban visszajárnak a halottak, akár még az öreg is visszajöhetne a végére, haha.
Ami nekem még furcsa, hogy Pascual cselédje Lucianak szólította a csajt, akkor Barbara miért Ursulaként ismerte. Nem ápolt túl jó kapcsolatot az apjával pont Lucia miatt? Bár ez akkor is érdekes.
És Damián? Õ tudom, hogy Lucia cinkosa. Õ szerzi be a mérget is, amivel Valet megmérgezik. Õ Lucianak szeretõje, vagy szerelmes belé, vagy miért segíti? Errõl vannak infók?

Oké, 71-102ig megvannak a részek, de akkor is érzem, hogy hiányoznak elemek a 46-70 epizódokból. Nem bánnám ha valaki késõbb mondjuk feltöltené, nekem akkor lenne teljes a story.
offtopic
handi99 2017 márc. 29. - 21:35:09
(2117/2174)
Mexikói v: 101-102. rész
Na, megtörtént, amit kis túlzással kb. az elsõ rész óta várok: kiderült, hogy Adriana nem Felícitas lánya.
... és nagyon nem tetszett Vale bosszúja. Különösen nem, a vége, amikor bezárják a koporsóba Lucast.
offtopic
handi99 2017 márc. 29. - 08:24:52 Előzmény harmadiksuxel
(2116/2174)
Az 50. résznél már csúnya volt a vágás. Kimaradt az egyik kedvenc jelenetem. Ugye, Diego még elkapja egy körre Adriánát az irodában, de az már kimaradt, hogy Benicio is összejön Miriammal. Adriana és Benicio még igazgatják a ruhájukat, mikor szembetalálkoznak. :D
Ebben a pár részben túl sok minden történt, így itt már nagyon érzõdött, hogy hiányzik valami az egyes jeleneteknél.
... viszont az az érzésem, hogy amióta el kezdett rövidíteni a TM, azóta nem törölteti a mexikóiak által feltett videókat a a yt-ról.
offtopic
handi99 2017 márc. 29. - 07:58:42
(2115/2174)
Szia! Ezt konkrétan én sem tudom, de azt igen, hogy miért ismeri Úrsulaként. Lucía ezt a nevet használta, amikor hozzáment Bárbara apjához, Pascualhoz. Az öreg vagyona azonban csak annak halála után lehet "Úrsuláé", ezért a nõ egy kicsit felgyorsította a kedves férje (el)távozását. Bárbara felismeri Úrsulát, csak hát Gabriel szerint õ Lucía.