Neli 2012 jún. 14. - 20:17:46
(14/2174)
:S ja, láttam... szerencsétlen alak, F. kerek perec értésére adta, hogy mivel a pasi impotens (amúgy ez meglepett... de már Nellyre is rámászott, csak hogy bizonyítson, de az se jött be), neki meg szex kell, szépen keresgél máshol :D :P :S de az a pasi akkora pincsi, bármit elnéz... bár most már legalább a pisztoly elõkerült, csak arra is ráfaragott :S Luis amúgy amikor szólt hozzá, már elmenõben, sztem elég luisos volt, vagyis gyanút kelthetett volna, akkor egy pill-ra sztem levetette az álarcát, hogy õ olyan kis alázatos Camilo... de V. túlzottan el volt foglalva a saját nyomorával, nem szúrt neki szemet... :S
Paula egy dög, kezdettõl fogva tudtam, mit akar :S Angela le is mondta az esküvõt, de JM majd várja, mondjuk az elõzetes alapján elrabolják majd a nõt vagy mi... :S de végre JM nem tökölt, hanem tudott nemet mondani P-nak :D :P ahogy Willy is ma a pszicho dokinak, legalábbis nagyon remélem...
Gabriel tényleg jó volt, ott a verekedésnél kivételesen én is neki szurkoltam :D :P pedig hát Willy az Willy :P, na de G. most tör felfelé :P :D annyira jól festett napszemcsiben, meg ahogy nevet :P
sztem amúgy kezd gyanakodni a jefére, legalábbis nagyon várnám... õ élesebb szemû ebben, mint Sammy, mert kívülálló... szerinted?

amúgy bírom, ahogy Sammy mindig helyreteszi W-t, hogy viselkedj :D :P sokszor olyan elkényeztetett gyerek a pasi, "ez az én Sammym, az én Navarro-m, te nem hívhatod így", mint egy ovis :D :P ettõl persze még jó :P
Neli 2012 jún. 14. - 20:08:49
(13/2174)
:D :P hehe :D na jó, hát én se mindig :D :P, de amikor szembõl jön és épp fel van öltözve, óhatatlan, hogy ezt lássam meg :D :P mármint a haját :D :P nekem nem jön be így lenyalva :S az elején lévõ az igazi :P
offtopic
handi99 2012 jún. 14. - 20:04:23
(12/2174)
Az El rostro de la venganza elsõ promója:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fhCtW10ZrhE
Chocarro jól néz ki benne.
offtopic
handi99 2012 jún. 14. - 19:59:59 Előzmény Neli
(11/2174)
Aranyos fiú ez a Willy, de én Miguelnek szurkoltam. ;) Gabrielnek jól áll ez a szerep.

... és még ott van Paula is. Szépen rámászott JM-ra.
+ A Vicente-Luis csatát Luis nyerte. Sajnos. :S
A mai elõzetesben: Vicente rálõ a testvérére, aki Fernandával kavart.
offtopic
handi99 2012 jún. 14. - 19:54:11 Előzmény Neli
(10/2174)
Szerintem nem vészes. Fabián 1980-ban, Ximena 1985-ben született. Ennyi még belefér.
offtopic
handi99 2012 jún. 14. - 19:50:33 Előzmény Neli
(9/2174)
Emma és Pablo: tetszik. :)
Jon: Hmmm... én nem haját szoktam nézni. :D
Neli 2012 jún. 14. - 16:56:30
(8/2174)
egyre jobban tetszik :P a tegnapiban is nagyon ott volt :P még Willyvel is verekedett :P :D
csak az a hülye Lorena ne kavarna be, meg persze a jefe... :S :S
láttad tegnap?
Neli 2012 jún. 12. - 22:34:22
(7/2174)
ami engem mondjuk zavar, hogy elvileg WS egykorúnak vannak eladva, ha jól tudom, ehhez képest enyhén látszik, hogy W. idõsebb :P :S

Gonzalo meg nekem nem nagyon tetszett, amennyit láttam belõle, meg az egész sztori tök zavaros nekem, nem is nézem :S persze ez nem feltétlenül az õ hibája...
Neli 2012 jún. 12. - 22:32:29
(6/2174)
igen :P Fonseca nulla, amikor érzelem kéne az arcára, közönyösen bámul :S tök béna :S
szegény JM egyedül kevés az üdvösséghez :D :P
WS az igazi csúcs :P

Peraltáékat bírod? a hapsi ezzel az új hajzattal kissé esett a szememben, na de õk a báj és a cukifaktor, arik :P

Ricky tényleg jó volt :P bár éha én utáltam, de azok a szövegek :D :P meg a hangja :D :P
handi99 2012 jún. 12. - 22:16:39
(5/2174)
Ricky Montanaként nagyon tetszett. Hiába volt negatív, az ember nem tudott rá haragudni. :) Ennél jobb szerepe talán csak a LCDAL-ban volt Gonzaloként.

S&M: Szerintem, igen. Legfeljebb majd csak a sorozat végén. Ángelát illetõen egyezik a véleményünk, mint karakter talán nem lenne rossz, de ahogy Adriana Fonseca elõadja ... Ráadásul mellette Ximenának nagyon jól áll Sammy szerepe, így még szembetûnõbb a különbség.
offtopic
Neli 2012 jún. 12. - 21:39:22
(4/2174)
:D ja :P csak eddig olyan szerepei voltak, ahol nem annyira gyõzött meg, csak so-so módon, viszont Ricky Montana betalált :D :P és hát most ez :P :D

amúgy szted kiderül, hogy Sammy is tesó? tényleg õ üt jobban Miguelre, Angela mintha másvalakié lenne, olyan se íze-se bûze karakter :D :P
szegény JM tök jó lenne meg úgy igyekszik, de ez a csaj lehúzza :S
és õk a legérdektelenebb szál sztem :S
handi99 2012 jún. 12. - 20:51:37
(3/2174)
Szia! Gyorsan idetaláltál. :) Gabriel jó színész.
Neli 2012 jún. 12. - 20:49:11
(2/2174)
most a spanyol Corazon valientébe lépett be épp tegnap, egész más, és nagyon jó kívül-belül :P :D
és a külseje is sokat változott a szerep igényei szerint, nagy elõnyére :D :P
fõleg a szakálla jön be, de a kiegészítõi, motor, napszemcsi és bõrszerkó is ott vannak :D :P
10/10
XXXX 2012 ápr. 18. - 10:40:23 10/10
(1/2174)
Õ is játszott a Bosszú Álarcába, nem értem mér nincs ott...