ViviB 2014 júl. 12. - 21:19:42 Előzmény Stella
(199/219)
Szia , szerintem amíg nem nézted végig a sorozatot addig ne mondj róla véleményt , fõleg ne állíts olyat , ami nem igaz! Ez a sorozat semmiképpen sem egy nyálas tinisorozat , hiszen az életre tanít minket ! Az egész sorozat tanító jellegû , minden epizódnak van egy tanulsága , illetve végig is futnak ilyen szálak (pl. Mások és önmagunk elfogadása) ...Igen , tényleg romantikus , és musicales ( ha nem ismert dalokat énekelnének, nem sokan néznék , én is így kezdtem el ) :) ha neked ez a sorozat egy béna tinisorozat akkor nagyon nagy probléma van Veled :( (esetleg elítélsz embereket ilyen olyan apró dolgok miatt , sikertelen vagy , vagy esetleg csak nem szereted a zenét?)
Sajnálom hogy ilyen sokan félreismerik ezt a sorozatot !
ViviB 2014 júl. 12. - 21:16:39 Előzmény Stella
(198/219)
Szia , szerintem amíg nem nézted végig a sorozatot addig ne mondj róla véleményt , fõleg ne állíts olyat , ami nem igaz! Ez a sorozat semmiképpen sem egy nyálas tinisorozat , hiszen az életre tanít minket ! Az egész sorozat tanító jellegû , minden epizódnak van egy tanulsága , illetve végig is futnak ilyen szálak (pl. Mások és önmagunk elfogadása) ...Igen , tényleg romantikus , és musicales ( ha nem ismert dalokat énekelnének, nem sokan néznék , én is így kezdtem el ) :) ha neked ez a sorozat egy béna tinisorozat akkor nagyon nagy probléma van Veled :( (esetleg elítélsz embereket ilyen olyan apró dolgok miatt , sikertelen vagy , vagy esetleg csak nem szereted a zenét?)
Sajnálom hogy ilyen sokan félreismerik ezt a sorozatot !
Stella 2014 júl. 04. - 20:43:05
(197/219)
Ettõl a sorozattól a gyomortartalmam felfele kívánkozik, csöpögõs, semmitérõ tini baromság, amely koronát kap,ha ismert zenészek dalait tátogják tehetségtelen usa tinik...tipikus amerikai nyávogos , megszerkesztett hangon!! nem pontozom, mert 0-át ér!!
tricia 2014 júl. 03. - 20:54:20
(196/219)
tricia 2014 jún. 30. - 19:44:27
(195/219)
Szerintem Beastie-nek és Sue-nak nem jó a magyar hangja. Eredeti hangjuk sokkal élvezhetõbb, jellegzetesebb.
tricia 2014 jún. 30. - 19:40:07
(194/219)
Indavideóról le lehet tölteni a sorozatot DownloadHelperrel (Firefox böngészõvel).
10/10
Cullangka 2014 jún. 24. - 21:36:32 10/10
(193/219)
2. évad 1. rész már szinkronosan :3 végre :3
Tibag05 2014 jún. 24. - 14:43:08 Előzmény Cullangka
(192/219)
nekünk is kedvencünk, de ez a Lea igen nagyra van magával! annyira azért nem jó! vannak a csapatban nála sokkal jobb hangok!
10/10
Cullangka 2013 nov. 26. - 19:33:03 10/10
(191/219)
áhh nagyon imádom, igen jó sorozat :D Kedvencem Kurt :D Mikor szétvan ossztva a csoport: fiúk balra, lányok jobbra, éa Kurt lassan elkezd sunnyogni a lányok felé... :DDDDD
SasukeMilo 2013 máj. 29. - 07:01:31
(190/219)
Hát... ez a 4. évad olyan lett, amilyen, tehát eléggé felemás nézõpontom szerint :D SPOILERES!!!

Voltak jobb-rosszabb részek, csapongott a sztori eléggé. A New York-os jelenetek alapvetõen tetszettek és igazából ezek lettek a kedvenceim, az pedig külön öröm volt, h Santana is odaköltözött, õt imádom^^

Annak nagyon nem örültem, h Quinn kikerült az alapgárdából, vendégként is vagy 3-4 részben lehetett mindössze :(

A McKinley-s szálak meg felemásak voltak, az új diákokat nagyjából megkedveltem, de néhol a hajam fogtam, annyira bugyuta sztorikkal álltak elõ xD

Viszont az röhej volt, h jó pár "állandó" státuszban tartott szereplõ - Puck, Mercedes, Mike fõleg! - alig szerepeltek, semmi jelentõségük nem volt sajnos. Will-bõl és Sue-ból is erõsen visszavettek, ennek se örültem, mert szerintem a két "felnõtt" sajátos dinamikát adott a sorozatnak, ami így megritkult/megfakult számomra :S

Azért, hogy jót is mondjak, volt pár kiemelkedõ epizód számomra, konkrétan a Hálaadásos, a Will-Emma esküvõs és a lövöldözõs részek nálam eléggé bejöttek, utóbbi azért megrázóra sikerült, Ryan Murphy-tõl mondjuk nem lepett meg, mert õ hozzá mert nyúlni ilyen témához is

Annak pedig, hogy Brittany - a színésznõ terhessége miatt - várhatóan nem lesz már állandó szereplõ a köv. évadban, örülök, mert lássuk be: elég idegesítõ teremtés szegény, bár volt pár jó pillanata azért ;)

SPOILER VÉGE!

Arra kíváncsi leszek, át mernek-e végleg települni a New York-i helyszínre vagy marad a felszabdalt leosztás, tehát egy jelenet itt - egy pedig ott? Majd meglátjuk, mindenesetre most már nem kaszálom el, ha 4 évadot láttam belõle és azért még érdekel a szereplõk sorsa :)
10/10
tol2 2013 ápr. 08. - 17:58:11 10/10
(189/219)
IMÁDOM!!!!
mulao 2012 szept. 17. - 13:39:25
(188/219)
Ez nem is jutott eszembe, jó megközelítés is lehet akár. Bár mivel nem ismerjük a többit, nem tudhatjuk, hogy ott milyen dalokat énekeltek és, fõleg, hogy az 12-14 éveseknek szól-e. Amúgy a Glee-ben se mindig csak ismert slágereket énekelnek, több musical-dal is elhangzik (ezt csak egy szûk, musicalkedvelõ réteg ismerheti), vagy kevésbé ismert popdalok.
Castia 2012 szept. 17. - 08:01:30
(187/219)
Szerintem azért lett a Glee a legismertebb, mert ott már eleve slágereket dolgoznak fel, amiket mindenki ismer, nem új dalokat kellett írni. Ezt a részét nagyon jól kitalálták, így egy jóval szélesebb réteget tudtak elérni, mint mondjuk egy Disney-sorozat, ami csak 12-16 éveseknek szól.
A történet újabb alakulásáról már nem tudok sokat, nekem az elsõ évad még nagyon tetszett, de a másodikat egy pár rész után feladtam.
mulao 2012 szept. 17. - 00:51:16 Előzmény Castia
(186/219)
Azóta én is rákerestem erre a listára, meglepõ mennyi van, a Viva S Club ugrott be róla, azt ismerem, a többit nem. Amúgy ha ilyen sok van, vajon miért a Glee lett a legismertebb? Jó sorinak tartom (én musical-rajongó vagyok), de azért szerintem a Kasszasiker simán üti, mert ott a történet sokkal komolyabb, nem olyan "gimis". Köszi neked is a segítséget.
Castia 2012 szept. 16. - 19:55:35
(185/219)
Ami tv series-ként van megjelölve, az mind ilyen: http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Musical_television_series
mulao 2012 szept. 16. - 18:22:44
(184/219)
Én se tudok semmi másról csak a Glee-t meg a Kasszasikert ismerem, esetleg még idesorolnám a magyar Szájhõsõket, ott régi magyar dalokat, leginkább filmslágereket énekelgettek.
Andy3 2012 szept. 16. - 18:16:09
(183/219)
Lehetséges, mert elõtte nem tudok semmi ilyesmirõl... persze sose tudni, talán már úgy 50 éve próbálkoztak hasonlóval, csak az nem jött össze ;)
mulao 2012 szept. 16. - 18:02:20
(182/219)
Tudtál segíteni, köszönöm. Az elmondásod alapján így a Glee lehetett a világ elsõ musical- filmsorozat ötlete.
Andy3 2012 szept. 16. - 17:50:51
(181/219)
Csak egy most induló új sorozatról tudok, Nashville címmel, ez musical dráma lesz a kategória szerint. Október közepe táján fog indulni az egyik amerikai országos adón (az ABC-n azt hiszem), szóval pár napon belül aztán a neten is fellelhetõ lesz és valószínûleg lesz hozzá magyar felirat is. Remélem, tudtam segíteni :D
mulao 2012 szept. 16. - 16:41:59
(180/219)
Létezik a Glee-n és a Kasszasikeren kívül más (bármilyen nemzetiségû és évben készült) musical vagy zenés-éneklõs tv-sorozat? Csak tv-sorozatra, nem filmre gondolok. Remélem tud valaki segíteni, elõre is köszönöm.