kevinspéci 2007 jan. 09. - 13:39:44
(7/47)
Milyen igaz.
Amúgy van, aki nem szereti? :)
metalguru 2007 jan. 09. - 12:24:42
(6/47)
aki de nirot szereti az ugy is megnezi.
7/10
Newcastle United 2007 jan. 09. - 10:29:30 7/10
(5/47)
Még moziban láttam anno, hát mit ne mondjak... Az egész film szokásos klisék halmaza, semmi új nincs az egészben. Maximum annak tetszik, aki életében nem látott még thrillert.
Gurgensson 2007 jan. 09. - 00:23:52
(4/47)
úgy is ki vágják a nagyon izgis részeket ne hogy rosszat álmodjunk. :D
graniti 2007 jan. 08. - 22:07:05
(3/47)
Nekem meg nagy volt a kísértés, hogy megvegyem akciós DVD-n de Niro miatt, de eddig ellenálltam. :)
aya1 2007 jan. 08. - 20:17:58
(2/47)
Köszi!Majdnem felvettem.
Redfield 2007 jan. 08. - 13:36:17
(1/47)
Most mit csináljatok veletek, amcsikáim? Mondjátok meg... Itt van ez a nagyon jónak ígérkezõ film, (már csak a történet és a szereplõgárda miatt is) aztán bumm!!! Rájövünk, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. De Niro-val nem is volt komolyabb gond, igyekezett eleget tenni az elvárásoknak, amennyire csak lehetett a keretek közt, de vicces volt, hogy minden második jelenetben a golyóit fogdossa. :) Aztán ott van a többi szereplõ, akiknek úgy az elején jól megy, aztán mikor visszakapják a gyereket, valami kicsit megváltozik. Ez a valami nem más, mint a legblorzasztóbb szó a világon: BÚÚÚ!! Tehát készüljünk fel rá, hogy egyetlen értelmes para nincs a filmben, mert minden a szoksásos és teljesen átlagos amerikai klisék közül lett szedve. Mit értek ez alatt? Hát persze, hogy az effektes, hírtelen megijesztéseket, amibõl még egy tinihorrorban sem jó sok. Itt meg lubickol bennük a film. Amit még sajnálnom kell, hogy: sokkal többet ki lehetett volna hozni a sztoriból.
Aki mégis megnézné a tévében, vagy bárhol, és kíváncsi lenne egy sokkal jobb változatra, szinte egyezõ sztorival, (ami nem horror, de valóban para, és alakítások is szorulnak bele), az nézze meg a: Saját képére c. filmet. Ennyi.