1/10
jsfelms@gmail.com 2020 nov. 27. - 20:17:58 1/10
(10/10)
Ez egy szar... és ez a legenyhébb jelző rá. Az, hogy ezt ilyen színészekkel, mint Tim Roth, Stephen Fry, Uma Thurman sikerült ezt összehozni, egyszerűen értelmezhetetlen.
1/10
Pszichoapu 2020 ápr. 09. - 14:00:27 1/10
(9/10)
Régen láttam ekkora oltári ökörséget. Szerintem forgatókönyv nem is létezett, csak amikor forgott a kamera, jeleztek a színészeknek, hogy elkezdhetnek improvizálni, aztán ez sült ki belőle. Tim Roth játékát mindig nagyra tartom, de itt valami iszonyat vacak volt még ő is és láthatóan unta az egészet, mert így eljátszani egy részeget talán még én is el tudnék.
Az egész egy hulladék, értelmetlen fércmű. A leginkább azok a "bohózatba illő" elemek okoztak valóságos fizikai fájdalmat, amelyet teljesen öncélúan próbáltak a történetbe csempészni. Azért tettem idézőjelbe, mert ilyenek még egy bohózatba sem valók.
Egy klasszikus sit-com félreértésre hajazott pl. az a jelenet, amikor az egyik a kutyáról kezdett beszélni, hogy az a lakásba piszkít, míg a másik meg a bejárónőre gondolt. Ha esetleg ezek a kínos jelenetek bárkinek is mosolyt képest csalni az arcára, annak talán megütheti a 2-es mércét, de nekem ez 1-es, amit azért ritkán adok egy filmre. Ha fegyverrel kényszerítenének, akkor sem nézném meg még egyszer.
1/10
Owl 2019 nov. 13. - 22:37:17 1/10
(8/10)
Talán szatírát akartak összehozni, de ehelyett egy unalmas, nem vicces, primitív baromságot sikerült csak.
1/10
olahmiki1959 2019 nov. 03. - 07:57:14 1/10
(7/10)
Ez egy totálisan értelmetlen, zagyva baromság, kritikán aluli színészi játékkal - Tim Rothnak annyi volt az egész filmben a szerepe, hogy állandóan ivott és öncélúan trágárkodott, hát gratulálok - a filmben van 5 vagy 6 nő, most sem tudom, hogy ki kicsoda közülük, izgalom nulla, humor nulla, egyébként pedig azon aljas filmek sorába tartozik, amiknek az egyik célja, hogy belerúgjanak egy jót a keresztényekbe.
A film LEGELSŐ mondata, amit a templomban egy apáca mond a főszereplő csajnak:
- Mi a lóf.szt keresel itt?
Utána kábítószerrel üzletelnek - ahogy azt a barom rendező elképzeli, ugyebár -, végül az apáca búcsúzóul csak annyit mond:
- Aztán ne b.szd el!
Nem tudom, az ilyen szemeteket miért kell megvennie, és miért kell leadnia a tévének...:)
5/10
King Diamond 2019 aug. 10. - 19:17:23 5/10
(6/10)
Nem sokszor szoktam az általam megnézett filmekről előzetesen olvasni dolgokat, ezzel viszont most így tettem. A címe alapján egy Keanu Reeves-es thrillerre számítottam, de, mint látom, az egy másik Gyémánthajsza, remélhetőleg azért ennél jobb. Elment egynek (már az sokatmondó, hogy 2015-ben elkészült már a film, de csak három évre rá mutatták be). Szeretem a jó vígjátékokat, szatírákat is, mert kb. e két műfajba tudnám leginkább besorolni. A színészek játéka jó, Uma Thurman, Maggie Q, Tim Roth, Crispin Glover, Sofía Vergara, a karaktereik is egész jók, Roth vagy Thurman például kifejezetten jól hozza azt. Van benne néhány jónak mondható poén. A helyszínek is rendben vannak, valamint a zene és a magyar szinkron is. Ettől függetlenül, nem egy nagy szám, igaz, annyira azért szerintem nem gáz, mint ahogy előttem, vagy az IMDb-n leírják.
5/10
2/10
chagaal 2019 márc. 30. - 18:12:55 2/10
(5/10)
Alkalmazkodva a film szövegkörnyezetéhez... Ha egy rakás szart aranytálcán tesznek elém, attól az még fogyaszthatatlan marad. 2/10
1/10
bannor72 2019 febr. 05. - 19:58:06 1/10
(4/10)
A filmben elhangzik: "Ez nem nyaralás. Ez Los Angeles: totális lobotomia. Nos ez a igazság a filmről. Borzalmas. Ehhez Maggie Q? Uma Thurman és Sofia Vergara??? Minek?
1/10
Moszy 2019 jan. 27. - 23:15:15 1/10
(3/10)
Véleményem szerint a film értelmetlen és céltalan (dramaturgiailag indokolatlan) trágárkodás egyvégtében. Kritikán aluli...
3/10
Fodor István83 2018 dec. 30. - 12:24:55 3/10
(2/10)
Nem emlékszem olyan filmre amire 5 alatt adtam pontot. Erre 2 volt amit adtam. Nem tudok röhögni olyan filmen ahol csak úgy gengsztert játszó lány öldököl... Ez kicsit mint egy elcseszett kamu akciófilm...
NE NÉZD MEG időelszúrás!!! :-(
8/10
bundi8 2018 nov. 23. - 21:24:24 8/10
(1/10)
Rá kell hangolódni, nagyon jó!