6/10
sawyerx 2023 máj. 24. - 20:37:57 6/10
(29/29)
Én sokkal kiszámíthatóbbra számítottam, ahhoz képest egész kellemes meglepetés, eddig mindhárom rész tartja ugyanazt a színvonalat. Persze, a baba újbóli felélesztése izzadtságszagú, de környezet és a karakterek jók, a gciskedő Shelton alakítása jött be nagyon, de a többi mellékszereplő is teljesen rendben van. Továbbra is elbújhatnak a kortárs horrorok (elm, halloween, péntek) emellett.
A lassítások külön említésre méltóak, főleg a tölténycserélős loccsanásnál, na az ha nem is sokkoló, elég meredek jelenet volt.
A vége viszont ennek lett eddig legjobban elbarmolva: az előző részekben mindent megtettek, hogy megsemmisüljön a baba, mégis kétszer visszatért, erre most a hülyegyerek azt hiszi, hogy egy ventilátortól végleg vége? Ne már :D

6/10
5/10
danek87 2020 dec. 29. - 10:30:52 5/10
(28/29)
Az első 2 rész színvonalát nem sikerült tartani és már bizonyos jelenetek kezdenek átmenni paródia irányába, főleg a néger kissrác jelenetei Chucky-val de a fodrász jeleneteit is ide sorolnám. Az előző részekkel ellentétben izgalom vagy sötétebb horror itt már nemigen van,a finálé pedig egy vicc,ott már tényleg röhög az ember annyira gagyi.Pozitívumként talán a Gyerekjáték filmekre jellemző atmoszférát mondanám,azt többé-kevésbé sikerült átemelni az előző részekből.Az ezt követő két résszel viszont teljesen elmentek az itt még csak megkezdett paródia irányába,szerencsére a Chucky átkával visszatértek az első 2 rész stílusához.Nekem ez 10/5,5
6/10
nikato 2019 júl. 06. - 12:25:11 6/10
(27/29)
SPOILER: Most megint rákaptam a Gyerekjáték filmekre, most kezdtem el rajta agyalni, hogy oké, hogy a gyilkos lelke benne van a babában, de műanyag játék teste van, azokkal a kezekkel fogni se tudna, nem, hogy olyan nagyot ütni. Na mindegy, nem ezért szeretjük. :D SPOILER VÉGE
5/10
King Diamond 2019 jún. 26. - 22:41:34 5/10
(26/29)
SPOILER IS LEHET BENNE!!!
A harmadik Gyerekjáték-rész nekem sajnos már kevésbé tetszett. Annak ellenére, hogy helyszínváltás volt (ami egyébként nem volt rossz, ez a katonai iskola) és ugrottunk ezek szerint 8 évet az időben (a filmben is lehet látni, hogy Andy kartonjára 16 év van írva). Valószínűleg ez azért is lehet, mert ahogy olvastam, Mancini azt nyilatkozta, hogy még a második rész megjelenése előtt el kellett kezdenie megírni a harmadik rész forgatókönyvét az Universal stúdió nyomására). Nem ülnek annyira a poénok, jó, továbbra is vannak jó beszólásai Chucky-nak, de valahogy mégsem ülnek annyira, mint a második részben. Előttem is írják, hogy kezd az eredeti történetszál zavarosság válni, vagyis, hogy Chucky mit is akar tulajdonképpen így, most már másodjára "feltámasztott" állapotában. Mert ez kevésbé derül ki. Valószínűsítem, hogy neki Andy olyan, mint Jasonnek Tommy Jarvis vagy Michaelnek Laurie, mindenáron meg akarja ölni, ha már nem tudott "átvándorolni" a testébe, ahogy a film fogalmaz. A színészek nem rosszak, van benne néhány jó karakter (a néger kissrác egy idő után elég idegesítő). Viszont továbbra is hiányoltam az előző részt túlélő kiscsajt, a játékgyár igazgatója ugyan visszatér és meg is kapja a magáét. A gyilkolászások hasonlóak, mint az előző két részben, a pisztoly használata viszont nem illik Chucky-hoz, nekem az nem jött be. Chucky magyar hangja ebben a részben megint más, mint az előzőekben, és szerintem nem olyan jó, mint például az előzőben, ahol sziporkázott (bár, ez lehet, hogy a poénok miatt is lehetett, mert Forgács Péter azért elég jó szinkronhang). A youtube-on ennek a résznek is meg lehet nézni a kivágott/kibővített/alternatív jeleneteit, van köztük néhány érdekesség.
Kíváncsi vagyok, hogy merre viszik tovább Chucky-történetét, aki most már harmadjára maradt alul Andy-vel szemben és hogy oldják meg, hogy ismét visszatérjen. Olvastam/láttam, hogy a további részek már nem Gyerekjáték címen futnak, meglátjuk.
5/10
6/10
nikato 2015 máj. 11. - 17:38:13 6/10
(25/29)
Még annyit, hogy én sem értem, hogy éledhet mindig újjá, bár Jason Voorhees-nak is mindig kitalálnak egy új fajta feltámadási módot. De általában a színvonal csak lefelé megy.
6/10
nikato 2015 máj. 11. - 17:37:22 6/10
(24/29)
Valóban nem túl félelmetes. Én egyébként bírom Chucky humorát. :D
hmjt 2010 aug. 21. - 23:37:57
(23/29)
Vicces.
Hungarorum 2010 jún. 11. - 13:53:36
(22/29)
Nekem is kissé homályos ez a dolog. Az elsõ részben ugye azt mondta a vudu pap, hogy csak annak a teste jó neki, akinek elõször fedte fel magát.
Csak aztán "emberré változott" vagy mi, és már nem tudott átkelni a kis srác testébe.
Ebben a részben, mivel az elején újraöntik, ergo új testet kap, a néger gyereknek fedi fel magát. Az elsõ részek srácát csak szimpla ellenszenvbõl akarja már kinyírni. Legalábbis ahogy én levettem a történetet, de lehet, hogy tévedek.
4/10
Evil Angel 2009 szept. 14. - 14:48:51 4/10
(21/29)
Ez a film is bizonyítéka annak, hogy mennyire el tudják cseszni a folytatásokat. Az elsõ rész megnézése után egész pozitív véleményem volt a filmrõl, eleve az egész filmmel úgy kerültem össze, hogy "horror klasszikusnak" állították be. Ott még Chucky-t hitelesnek találtam, a második részrõl nem tudok nyilatkozni, ahhoz nem volt szerencsém, de ez a harmadik egyszerûen nevetséges. Chucky már nem az a félelmetes baba volt, aki az elsõ részben. Legtöbb részen, ahol a feszültséget kellett volna érezni, egyszerûen nevetnem kellett. Ez minden volt, csak nem horror film. Pedig nem álltam hozzá negatívan..Sajnálom, hogy így lehúzták.
7/10
kamisama 2009 szept. 13. - 19:40:46 7/10
(20/29)
Kiskoromban volt egy pár álmatlan éjszakám e film után. Szóval most tizenvalahány év után meglestem újra. Hát végigröhögtem az egészet, sztem tök poén film, Chuckyn nagyon jókat nevettem.
tobywong 2009 szept. 13. - 13:26:29
(19/29)
A legjobb az volt benne, hogy Forgács Péter volt Chuky hangja. Az nagyon ütött.
krisz-1990 2009 szept. 13. - 13:02:24
(18/29)
De igen, ez egy film. És pont ez a lényeg. A filmekben néha történnek abszurd, és hihetetlen dolgok. Szerintem a Gyerekjáték filmek közül ez a harmadik rész a legjobb. És Chucky már olyan legendás horror szereplõk közé sorolható, mint Freddy Krueger, Michael Myers, vagy Norman Bates.
lacimacee 2009 szept. 13. - 00:40:25
(17/29)
Jóságos Ég! Még ilyen agyatlan baromságot!
Ez a szarság minõsíthetetlenûl gagyi! Egy 80 dekás játékbaba sorra gyílkolássza az embereket... pfff... ez már több, mint abszúrd! Ez nem fílm, ez egy hányadék!!!
pszihócska 2009 szept. 12. - 12:58:47
(16/29)
kisbogáncs 2009 szept. 12. - 12:55:15 Előzmény Mumminka
(15/29)
Szerintem én az elsõ részt láttam még régen, és a sz@r is megfagyott bennem, annyira féltem. Mindig kész voltam az ilyen babáktól, bohócoktól, olyan groteszkek.. a többi része nem tudom, milyen. de inkább maradok a harcosok klubjánál ma:)
vya327 2009 jan. 06. - 12:14:58
(14/29)
Sziasztok! Nem tudjátok megmondani, hogy melyik film lehet az, kiskoromban láttam, és arra emlékszem belõle, hogy ugyanígy egy baba gyilkolászott, de az a baba lány volt, és a történet egy hajón játszódott. Ha valaki tudja, légyszi írja meg! Köszi
rockpanorama 2008 dec. 21. - 22:39:18
(13/29)
Szerintem annyira nem volt rossz. Legalábbis rosszabbra számítottam. Jót tett a sorozatnak a helyszínváltás.
antika4 2008 okt. 26. - 13:54:56 Előzmény punk_horror
(12/29)
Szerintem borzasztó film. A többi résszel együtt. Egyépként az 1-2. rész nem is volt olyen gusztustalan és ilyesztõ mint ez.
Bár nálam ez is eléggé vígjátéknak számitott.
10/10
punk_horror 2008 aug. 18. - 15:28:21 10/10
(11/29)
én még csak a 3. részt láttam és nem volt olyan félelmetes sõt inkább vicces volt!De azért örültem hogy nincs semmiféle babám !!!:D:D
Erisch 2008 aug. 10. - 22:45:03 Előzmény Erisch
(10/29)
Ejnye! Ki garázdálkodik a nevemmel? Ez nem az én hozzászólásom! (Nem is tudnék mit írni a filmrõl, kb. 30 mp-et leszámítva sajna kihagytam.)