9/10
Boriska1 2015 ápr. 01. - 23:30:47 9/10
(2833/2913)
Köszönöm!!! A többire is rákeresek majd.
szalapala 2015 ápr. 01. - 22:52:13
(2832/2913)
Az epizód végén a Who By Fire hangzik el.
9/10
Boriska1 2015 ápr. 01. - 17:00:35 9/10 Előzmény Castia
(2831/2913)
Nagyon köszönöm a gyors segítséged. Mielõbb keresem a számokat.
Castia 2015 márc. 31. - 08:00:43
(2830/2913)
Nem tudom pontosan melyik van a végén, de 4 Leonard Cohen dal hangzik el az epizódban:
"Night Comes On"
"Dance Me to the End of Love"
"Sisters of Mercy"
"Who By Fire"
Rájuk keresel egyesével a youtube-on, valószínûleg meg fogod találni.
9/10
Boriska1 2015 márc. 30. - 20:46:37 9/10 Előzmény maria-maria
(2829/2913)
Sûrû elnézést kérek! Most regisztráltam, s itt bíbelõdök, hogyan küldhetném el a véleményemet, ami pontosabban kérdés. Örülnék, ha bárkitõl segítséget kapnék ebben. Ami miatt tulajdonképpen írok, az a következõ: a mai napon
a Cool-on vetített A leghosszabb éjszaka c. rész legvégén hallható zeneszám címét, szerzõjét, a zene elérhetõségét keresem, Köszönném a segítséget!
maria-maria 2015 márc. 23. - 13:00:47
(2828/2913)
voltak olyan részek amin frászt kaptam kajak de zsír
offtopic
cellasto 2015 márc. 11. - 20:11:40
(2827/2913)
dina meyer még mindig bombanõ
játszott a mai részben épp :)
mushi 2015 jan. 08. - 13:56:55 Előzmény Castia
(2826/2913)
SPOILER (esetleg)

Az ügyvédes rész tényleg jó volt, de nekem elõtte a hamupipõkés rész az eddigi kedvencem! Szerintem egyszerûen tökéletes. :) De a selfie-gyilkosos is jó. Ez a 3 a legerõsebb eddig, a bogaras is jó volt mondjuk. Az õrült nõs az inkább nevetséges, mint ahogy az évad elsõ 2 része is. De a repülõgépes se tetszett. Remélem, azért az elsõ részbõl visszamaradt nyitott szálat még folytatják, és nem olyan lesz, hogy gondolkozzunk el rajta, mennyi beteg ember van a világban, aztán annyi...

Viszont nem tudom, -és ez abszolút mellékes dolog-, hogy mi ez a sok nagyon helyes pasi most a sorozatban... :) :) Így akarták megfogni a nõket is? Mondjuk én nélkülük is totál fan vagyok, de hogy majdnem minden részben van egy! A hamupipõkésben a táncolós, az utolsóban az elrablós, a bogarasban a bolond... :)
pbarbie 2015 jan. 05. - 21:33:17 Előzmény Castia
(2825/2913)
Többé-kevésbé emlékszem a 8. évadzáróra, de az totál kimaradt, hogy el is kapták ezt a "megfigyelõt", meg hogy mit akart. Ha te pontosabban emlékszel, leírnád légyszi, mert nem akarom csak emiatt újranézni, fõleg, hogy azóta ugye már annyi minden történt. Köszi!
Castia 2015 jan. 03. - 10:58:55
(2824/2913)
Visszaveszik késõbb Callahan központi szerepeltetését, az elején nagyon durván nyomultatták. A 10. évadban is elég hullámzó a minõség, pl. a legutóbbi, 10. rész nekem egyáltalán nem tetszett, második nekifutásra fejeztem csak be, annyira nem érdekelt. Abban a részben viszont, ahol az elején egy ügyvédet elrabolnak, van egy egész váratlan fordulat, talán amennyire visszaemlékszem, még az jött be eddig legjobban az évadból.
Castia 2015 jan. 03. - 10:41:35
(2823/2913)
Igen, a 8. évad végén lezárult az a szál. Nem volt a legütõsebb évadzáró, annak ellenére hogy el is búcsúztunk valakitõl, lehet hogy ezért nem emlékszel rá. Ha meg csak kimaradt, akkor nem akarom lelõni, mi és hogyan történt.

Nálam már régóta nincs AXN, de a Coolon mindig bekapcsolom háttérzajnak a sorozatot edzés közben. Szinkronosan nem is láttam 7-tõl felfelé az évadokat.
vino-et-veritas 2015 jan. 03. - 09:15:53
(2822/2913)
Ha egyrõl beszélünk, akkor a 08/23-24. részekben van errõl szó (a "gonosz" John Curtis/Mark Hamill - "régi" Star Wars), de hasonló történet máskor is felbukkan.

Egyelõre búcsúzom az új részektõl, mert a "kedves" Invitel kivette az AXN-t a csatornaválasztékból.
pbarbie 2015 jan. 03. - 01:11:46
(2821/2913)
Sziasztok! Segítsen vki, aki nagyon képben van. Én mindig a neten nézem meg, utólag, és nagy kihagyásokkal, tehát csomószor van, hogy egy évadot egyszerre nézek meg 1 év elteltével, így elvileg minden részt láttam ugyan, de mivel nagy kihagyásokkal, van egy sötét folt: nem tudom, melyik évadban, de végigment az egész évadon egy titokzatos vki, aki megfigyelte a csapatot, nem lehetett tudni, mit akar, de minden lépésükrõl tudott, és ha jól rémlik, volt egy helyszín, ahol úgy nézett ki, rájönnek, ki az, de mégsem...?! Most a 10. évadnál tartok, de semmi utalás erre, nem tudom, hogy én emlékszem-e rosszul, hogy ez a történet lezáratlan volt, vagy ez tényleg félbemaradt? Köszi minden segítséget! :)
mushi 2015 jan. 02. - 19:30:33
(2820/2913)
SPOILER lehetséges!


a 10. évadot idõhiány miatt csak most kezdtem el, eddig az elsõ 2 részt néztem meg. imádom a sorozatot, de azt kell mondanom, ezt most nem találták el. itt ez az új csaj, engem kicsit zavar, hogy ennyire ismert embert hoztak be, másrészt meg túlzásnak érzem, hogy már az elsõ részben ennyi szerepe volt, úgy értem persze, mutassák be, de ez a fú de kemény és nagymenõ csaj vagyok stílus nem szimpatikus. olyan tipikus mindenbe beleütöm az orrom viselkedés, na ez az amit nem bírok. maga a rész nekem kicsit csapongónak tûnt, elõször semmit se tudnak semmirõl, aztán már ott kopognak a lábas pasinál, hogy túl sok tartósítószert vett. aztán valahogy már követik is és le is tartóztatják... vagy én nem néztem oda egy pillanatra, vagy összecsapták. a rész legvége viszont érdekes volt, és reméltem is, hogy a 2. részben ezt fogják folytatni, de sajnos nem.... masuka a szokásosan dilis volt, de nekem inkább volt nevetséges ez a hegesztõszemüvegben és mûtõsköpenyben ugrálás, mint hogy itt tényleg komoly sorozatgyilkolás van... a garcia szál nem tetszett, semmitmondó volt, mondjuk a pasit azért sajnáltam, bármit is tett. de egy ilyen kivégzést nem bírnék végignézni... kíváncsi vagyok, milyen az évad többi része, de ha az új tag sokat pattog, akkor nem szívesen nézem tovább.
10/10
offtopic
mimi169 2014 okt. 11. - 22:44:06 10/10 Előzmény Castia
(2819/2913)
Teljesen egyetértek a véleményeddel. Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni a 10. évad elsõ részeirõl a gondolataimat.
Castia 2014 okt. 11. - 19:05:09
(2818/2913)
Megnéztem az elsõ két epizódot a 10. évadból. JLH és a karaktere, Kate Callahan egyelõre rokonszenvesebbnek és jobban a csapatba illõnek tûnik, mint Blake. Kicsit talán túlzásnak is érzem ahogy külön hangsúlyozzák bizonyos jelenetekben, milyen gyorsan beilleszkedett, máris mennyire jóban van mindenkivel. Valószínû érezték az írók, hogy Blake-et ezért nem igazán fogadták el a nézõk, mert két évad alatt se lehetett érezni, hogy a csapat tagja lett, mindig kicsit kívülállónak tûnt. Szóval Callahan eddig a legjobb Prentiss-pótléknak tûnik, de még nagyon az elején vagyunk. JLH egyébként jól megasszonyosodott, az elsõ jelenetében ahogy felállt, elõször azt hittem terhes, vagy legalábbis terhes nõt alakít.

A történetvezetés... sajnos semmi olyan, amit ne láttunk volna már. Konkrétan az évadkezdõ erõsen hasonlított a 8. évad lábcserélõs sztorijára. Esetleg azt lehet új elemnek nevezni, hogy a végén van egy utalás, miszerint ez nem egy teljesen lefutott eset, talán elõkerül még.
A második epizódban van egy alszál, külön Garciára kihegyezve. Itt megint azt kell mondjam, sajnos. Én nagyon kedvelem Kirsten Vangsnesst, Garcia nélkül az egész CM nem lenne ugyanaz, de egyszerûen nem elég jó színész ahhoz, hogy elvigyen egy saját szálat. Már az elõzõ évadban is az egyik leggyengébb epizód volt, amikor visszamentünk Garcia múltjába, kínosan rosszul játszott. Õ egy tök jó mellékszereplõ, a kis szokásos jeleneteit jól hozza, de ha túl sok idõt kap egy olyan jelenetben, ami kicsit mást kívánna a komfortzónáján kívül, akkor kilóg a lóláb. Itt legalább nem az egész epizódot építették rá, a csapat ment a maga útján, de ez az eset se hozott sok újat.

Ami még feltûnt, hogy nagyon keveset használják Rossi-t, remélem ez a késõbbi részekben kiegyensúlyozottabb lesz.
Lillith Morgan 2014 júl. 09. - 23:39:24
(2817/2913)
Tehát fõszereplõ. Szóval rendszeresen láthatjuk majd.
Lillith Morgan 2014 júl. 09. - 23:38:39
(2816/2913)
Én azt olvastam, hogy õ lesz a Blake-et váltó ügynök. Valami nõ, aki már nagyon hosszú ideje dolgozik fedett ügynökként.
Én egyébként nem tudom elképzelni ilyen sorozatban.
mengyan 2014 júl. 09. - 23:16:02 Előzmény Castia
(2815/2913)
Egy érdekes nevet találtam az imdb-n az S10E01 gárdájában: Jennifer Love Hewitt. Na azért õt még megnézném, akár mint csapattag, akár mint idõnként visszatérõ szereplõ. Sajnos az Ügyféllista sorozata nem volt épp maradandó, de ez a sorozaton is múlt, szerintem nem lehet akármilyen 1,5 órás filmet több évados sorozattá nyújtani. A film viszont tetszett, és ahogy meg tudtam ítélni, jól játszott. Egy veszélye van az Õ szerepeltetésének: ha médium lesz, aki kapcsolatba lép a sorozatgyilkos korábbi áldozataival, az lesz a baj, ha nem, akkor meg az.
goodboy 2014 jún. 25. - 17:26:54 Előzmény Castia
(2814/2913)
Egyetértek a 10.-dik évad méltó búcsú lenne ennek az egykor szebb napokat látott sorozatnak. Egy ütõs utolsó évad, még ha kevesebb résszel is. Amúgy nekem Gideon volt a kedvenc szereplõm, az a utolsó két rész amikor kiírták a sorozatból az egyik kedvenceim közé tartozik.