eugénia22 2008 máj. 15. - 19:06:34
(13/113)
Nagyon jó film.Szép is. Ryan és Garcia jó válaszás volt, és jók voltak.Nekem tetszett.
Vicaevi78 2008 ápr. 30. - 23:15:35
(12/113)
Jaj, imádtam a filmet, Andy Garcia olyan elbûvölõ benne :)
9/10
Zolkó 2008 febr. 18. - 17:45:01 9/10 Előzmény zszoltan
(11/113)
Tökéletesen leírtad, amit gondolok, nem is nagyon van mit hozzátenni, nagyszerû film. Ráadásul Andy Garcia tiszta, egyszerû és túlzásoktól mentes játéka még varázslatosabbá teszi a filmet.
Kicsién 2007 dec. 25. - 19:58:10
(10/113)
De vicces, tavaly is ilyen tájban adták le...:) mondjuk van hangulat benne rendesen, de soha nem fogom megérteni, hogyan lehet ilyen volumenû filmet éjszakára tenni...a dolgos népnek esélye sincs megnézni...:(

de egyetértek, nálam is 10/10
sipka 2007 dec. 25. - 19:34:16
(9/113)
Hát igen... A nõk állandóan csak isznak, meg buliznak és kellemetlen helyzetbe hozzák, a hozzájuk közelálló férfipartnerüket :DD Nem is értem, hogy miért kell ezt csinálniuk, hogy folyamatosan leittasodnak és részegségükben leborotválják a hajukat, miután a hátukra tetováltatták, eme kis mondatot: "IMÁDLAK SEBEÕK JÁNOS!!!" :DDD Szóval ez már türhetetlen a számomra...
Így hát felszólitanám, a kitartó sorstársaimat, hogy vessünk véget a: "Britney Spears életútját követõ csajszik" elnevezésû társadalmi csoportnak. Együtt mindenre képesek vagyunk!!! :DDDDD

Remélem senkit sem sértettem meg.. (S most elsõsorban a nõnemû fórumozósokra gondoltam :) Csak egy kicsit hülyéskedtem.. :S
Amúgy ez egy egész jó film!! Bár én nem igazán szeretem a "sírós" alkotásokat, de ez valamiért átjuttot az énáltalam felállított rostán :) Nagyon jók a színészi alakitások, a "movie" alatt felcsendülõ dallamok is kellõen megadják a depressziós életérzést, illetve még megemlithetõ a történet megfelelõ idejû kibontakozása.
Szóval ma érdemes lesz megnézni... (Vagyis holnap, mivel olyan késõn adják, hogy olyankor már az értelmesebbnek beállított emberek rég az igazak álmát aludják.)
Remélem fenn bírok maradni, mivel én nem tartozom az értelmesek körébe.. :)
zszoltan 2007 ápr. 28. - 17:35:34
(8/113)
Nekem nagyon tetszett ez a film. Végre egy film, amelyik nem csak bemutatja egy alkoholista családjának szenvedését, hanem a megoldási lehetõségeket igyekszik sorra venni. Hogy mit és miért kell megtennie egy alkoholistának a családjáért, illetve a családjának õérte.
A két nagyszerû színész játéka különösebb cselekmény nélkül is végig élvetetessé teszi a filmet. A férj kissé talán túlidealizáltnak látszik, de elég figyelmesen nézve a filmet megláthatjuk, milyen módon lehet hibás egy ilyen tökéletes férfi a felesége összezuhanásában.
Mindenkinek kötelezõ darab. Akinek problémái vannak, annak azért. Akinek problémákkal küzdõ családtagja van, annak hogy segíthessen rajta. Akinek még nincs, azoknak még lehet...

Forma:3 + Tartalom:5
13/10 (nem csak dráma kategóriában 10/10-es)
hal 2007 márc. 27. - 21:44:50
(7/113)
Nagyon tetszett.
Csofi 2007 jan. 03. - 07:17:31
(6/113)
Hát nemtom reméljük hogy lehet még tallállni iylen pasit ma is...De elég ritka sztem!Mindenesetre szurkolok minden csajnak hogy találjanak ilyen pasit!!és nekem is mutassák meg!:P
Csofi 2006 dec. 29. - 13:30:26
(5/113)
A csaj végül kibékül az Andy Garciával hála istennek!Sztem nagyon sármos és helyes az a pasi...és télleg szereti a feleségét!Sajnos iylen pasit ma már nem igen lehet talállni!Szeretncsés Meg Ryan,hogy vele jáchatott!:D
Kicsién 2006 dec. 27. - 22:39:25
(4/113)
Szerintem nagyon jó film. Nem olyanok, mint a mai ál-filmek. Hihetõ, igazi, emberi. Nagy kedvencem. A nõrõl kiderül, hogy alkoholista. De ajánlom, hogy egyszer, ha nem leszel fáradt, nézd végig.
tothedithajnalka 2006 dec. 27. - 21:28:26
(3/113)
Láttam már, tényleg szép film.
bambi13 2006 dec. 26. - 19:17:41
(2/113)
De legalább itt még nincs agyonplasztikázva Meg R. arca !
Newcastle United 2006 dec. 26. - 13:08:49
(1/113)
Nagyon súrolja a lécet. Az elviselhetõ romantikus dráma és az érzelgõsség között ingázik.