offtopic
Mermaid. 2012 febr. 28. - 10:40:36 Előzmény Castia
(527/687)
Hát ha neked az Elemi ösztön ágyjelenete csak tiszta szex , öregem akkor te még azt se tudod mi az orgazmus és a jó szeretkezésrõl sem lehet túlságosan sok fogalmad :)Csak azért vonatkoztatod le test dologra mert maga a film ezt élezi ki, de ahogy M.Douglas és S.Stone szeretkeznek abban már lélek a lélek is ott van. Nem mellesleg köztudott hogy lélek nélkül is van jó szex, szeretkezés vagy ki minek mondja. Ezt mindenki maga dönti el hogy jó neki. Hülyeséget irsz! A két film ágyjelenete hogy kinek melyik jön be jobban izlés dolga. Nekem nem jön be, túl nyálas és nem reális. Ömlengõs. Igaz a két fõszereplõs sem vonzó személyiség számomra. Legalább annyira gáz azt birálni hogy melyik puszta szex vagy szeretkezés mint hogy kit mi izgat fel vagy mitõl jó neki az ágyban. A végeredmény a fontos mind két esetben és nem a módja, ha mind két félnek jó!!!!! Van még mit tanulnod :)
Castia 2012 febr. 27. - 12:02:12
(526/687)
Nem tartozik a kedvenceim közé a film, de ezen a ponton hadd védjem meg: az ágyjelenet itt szeretkezés, ráadásul Joe-nak voltaképpen az elsõ, ahol olyan intimitással és érzelmekkel találkozik, amit addig soha nem élt át (ha lehet ezt mondani a Halálról); míg az Elemi ösztön ágyjelenete tiszta szex. Úgy is mondhatnám, hogy az egyikben két lélek (is) találkozik, a másikban csak két test. Tetszhet neked az utóbbi szenvedélyessége jobban, az egy dolog, de valójában egyáltalán nem ugyanaz a kategória a kettõ, így nem lehet összehasonlítani.
Mermaid. 2012 febr. 27. - 10:45:13 Előzmény silimarin
(525/687)
Nem kell mai filmmel példálozni, sem pedálozni ahhoz hogy mondjak egy olyat ami számomra messze übereli ezt. Nekem ebbõl hiányzik a szenvedély, amit bele akartak ugyan csempészni de túl giccses lett ezáltal pedig elveszti a varázsát, igy a hangulatát is. De maradjunk annyiban nem mindenki egyforma dologra gerjed be a való életben sem! Számomra az Elemi ösztön ágyjelenete M.Douglas-el sokkal izgalmasabb és hitelesebb mint ez! :)
9/10
abradan 2012 febr. 17. - 23:11:50 9/10
(524/687)
Ez bizony így van. Leonardo DiCaprio.
silimarin 2012 febr. 17. - 20:45:05 Előzmény Mermaid.
(523/687)
Ennél jobb ágyjelenetek?Példálozhatnál!Nekem pont az tetszik benne,hogy igazi,mély érzéseket mutat remek színészi játékkal,szemben a mostani filmek sablonjeleneteivel.Fájdalmasak.
wrossi 2012 febr. 06. - 13:45:28
(522/687)
A film végén Joe mindannyiunkat a mennyország ígéretével kecsegtet és ha ezt a Halál mondja akkor talán lehet benne valami.
wrossi 2012 febr. 06. - 13:08:00
(521/687)
Csodálatos film az életrõl a Halál szemszögébõl.
Kimi07 2012 febr. 04. - 20:03:41 Előzmény Mermaid.
(520/687)
Valaki megtudja mondani, hogy honnan tudom letölteni ezt a filmet? Köszönöm!:)
Mermaid. 2012 febr. 01. - 12:50:31 Előzmény silimarin
(519/687)
Nekem a film nagyon tetszett, de a szexjelentetet én mindig eltekerem mert nekem nem tetszik. Lehet hogy a két szinész miatt, vagy a film hangulata miatt, de szerintem egyáltalán nem lett jó. Vannak ennél sokkal jobbak is....
3/10
convar 2012 febr. 01. - 01:37:36 3/10 Előzmény Macika5
(518/687)
"Szerintem Claire Forlani egyáltalán nem játszotta túl a szerepét, hanem pont úgy ahogy kellett, nagyon jól alakította a szelíd, mély érzésû húgot. Legfõképpen miatta lett ilyen szép és fennkölt ez a film!"

Nameg olyan, mint egy mexikói szappanopera.
3/10
convar 2012 febr. 01. - 01:35:12 3/10 Előzmény Haversrac
(517/687)
Hát nem :)
silimarin 2012 jan. 27. - 14:15:46
(516/687)
Nincs a filmtörténetben még egy ehhez fogható szexjelenet,ilyen kifejezõ kameraállásokkal.A lány bevilágítására is nagy gondot fordítottak:tényleg gyönyörû volt a filmben.Az pedig,hogy a film végén nem rohantak át a hídon és nem kezdték el vonszolni a holttestet:nos ez egy film(megelevenedett halállal:)miért várjuk,hogy életszerû vége legyen?
10/10
Csemy_ 2012 jan. 26. - 13:32:57 10/10 Előzmény gabcsi123456
(515/687)
Azthiszem azért nem tetszett, mert pont a film lényegi momentumát nem értetted :-P Mivel sokan mások megértették, így ez nem a film hibája..;-)
10/10
Csemy_ 2012 jan. 26. - 13:30:09 10/10 Előzmény anbra
(514/687)
Hát, hihetetlen, hogy benned milyen kérdések fogalmazódtak meg...:-) Jókat derültem rajtuk...:-)
8/10
poszak 2012 jan. 26. - 02:19:58 8/10
(513/687)
Hogy jön ide Dicaprio?
Na mindegy..Spoiler..felidegesített a vége,sztem nagyon rossz befejezés volt...mitõl jött rá h õ a halál?és most akkor aki visszajött az ki?a kávézós csávó ugye meghalt...akkor annak a szelleme vagy mi?
anbra 2012 jan. 23. - 23:06:45
(512/687)
Az a furcsa számomra, annak ellenére, hogy igencsak sok kérdés maradt a film végére, mégiscsak emlékezetessé tudott válni.
SPOILER... nem értettem, hogy miért a kisebbik lányát szerette jobban az apa, miért pont õt, mármint ezt az apát szemelte ki magának a "halál", hogy lehetett a "halál" ilyen idétlen egy általa kiválasztott ember bõrében...... megjegyzem nekem nem tetszett olyan nagyon, ahogy Brad Pitt csodálkozott saját magán..... néha totál gügye volt, én nem is tudtam volna beleszeretni. Claire Forlani gyönyörû nõ, és ettõl õ is folyamatosan beájult, mármint a saját szépségétõl. Valahogy az sem volt hihetõ, hogy egyszercsak rájön, hogy "ja... tényleg, hát a halál áll itt...nocsak, ki más állhatna... ". Aztán tényleg hova lett az öregúr? Csak úgy felszívódott?
Amit igencsak értettem, az az, hogy nem olyan rossz baromi gazdagnak lenni... SPOILER VÉGE.

Ezek után csak arra tudok gondolni, hogy ez egy jól rendezett, jól vágott film lett, kellemes helyszínekkel Sir Anthony Hopkins és Jake Weber ( Drew ) tökéletes alakításával. Valószínû ettõl felejthetetlen.
10/10
Macika5 2012 jan. 22. - 19:01:31 10/10
(511/687)
Így van.
9/10
greghouse 2012 jan. 22. - 17:01:06 9/10
(510/687)
Pontosan így értelmezem én is.
MZ/X_2 2012 jan. 22. - 14:15:35 Előzmény gabcsi123456
(509/687)
Azt írtad: "a csajnak nem tûnt fel hogy merre lett az apja" - ha ez így lett volna, akkor nem mondta volna a fiúnak, amikor felbukkant a domb mögül, hogy "milyen kár, hogy nem ismerted az apámat". Addigra a lány már pontosan tisztában volt a helyzettel...
Elena* 2012 jan. 22. - 13:55:08 Előzmény dantonb
(508/687)
"Ennek afilmnek nem az volt acélja hogy meghatódjon anézõ" - dehogynem, az IS. Elég hatásvadász módon sír a zene állandóan, minden az elmúlásról, a szomorúságról szól, még ha gyönyörû környezetben, gyönyörû emberek játszanak is. Talán épp még ez is mutatja a fájó veszteséget. Szomorú, mert kell, hogy egyszer vége legyen, mert az embernek lejár az ideje itt a földön. De ez alapvetõen nem szomorú annak, aki elmegy (ez ki is lett mondva), hanem az ittmaradóknak fáj piszkosul.
"hanem elég komoly filozófiai kérdéseket feszegetnek benne,asztori csak ennek a keretét,hangulatát adja meg a cselekmény másodlagos csupán eszközlenne hogy gondolkodásra sarkalja anézõt ,már akit lehet:)" - biztos lehetsz benne, értettem a filozófiai mondanivalóját, és még el is gondolkodtatott, de úgy gondolom, hogy ehhez nem kell 3 óra. A mondanivalója belefért volna 120 percbe is, hidd el. A viszonyok, amiket megjelenít rendben vannak(halál-ember, szerelem-halál, családi viszonyok, rádöbbenni, hogy a legfontosabbal nem töltöttünk elég idõt, hogy a halál is az élethez ragaszkodna inkább, ha nem lenne az aki, mert az élet csodás dolgokat adhat stb.), alapvetõen azzal van a baj, hogy terjengõs. Mint már alant is írtam, ízlések és filmek különbözõk, tehát kérlek, ne ítélj rögtön úgy, hogy akinek nem tetszik ez a film, akár a terjedelme, akár a tartalma miatt, az egy gondolkodni, érezni képtelen ember. Peace!