Newcastle United 2006 júl. 24. - 09:00:07
(7/687)
Azért több jó filmje is volt.
jaku 2006 júl. 24. - 08:22:51
(6/687)
Azert a 12 majom c. filmben sem jatszik rosszul.

Ezt a filmet en tegnap lattam pont, es vegig neztem, de a romantikus reszek nem jottek be. S ezaltal az egesz film nem tetszett annyira.
Newcastle United 2006 máj. 28. - 11:38:35
(5/687)
A színészekrõl annyit, hogy Brad Pittet pont az ilyen filmek miatt szoktak beskatulyázni, bár szerintem is nagyon jó színész, de az ilyen filmekben csak szépfiúként tud tetszelegni.
Claire Forlani, háát..., tinifilmek sztárja.
Anthony Hopkins hozta a tõle várhatót, mint szinte mindig.
Anteris 2006 máj. 27. - 21:31:16
(4/687)
kinek milyen a lelkivilága. Bár én férfi vagyok de nem éreztem, hoyg túltengne a romantika. Pont jó volt így és hiteles. Ahhoz szeretni kell, szívbõl és igazán, hogy megértsd azt a romantikus szálat ami végigvezet a filmen.
kolibri 2006 máj. 27. - 15:02:34
(3/687)
Szerintem csodálatosan szép, különleges hangulatú film. Megéri végignézni! A színészek is el lettek találva. Egyáltalán nem érzelgõs, és Brad Pitt szerintem már több filmben bizonyította színészi tehetségét, ebben a fimben sem okoz csalódást! De természetesen nem miatta kell megnézni a filmet, hanem magáért a filmért, mert nagyon jó!
Newcastle United 2006 máj. 27. - 12:17:58
(2/687)
Természetfeletti és fantasztikus, ez idáig ok. De nagyon-nagyon érzelgõs, már majdnem az a tinilány kategória és erre Brad Pitt is rátett egy lapáttal.
Redfield 2006 máj. 27. - 10:20:52
(1/687)
Egyik kedvenc drámám. Az ötlet egy csöppet fantasztikus, természetfeletti, és kicsit emlékezetethet néhány régi népmesére, de nagyon szépen meg van írva. A szereplõkrõl sugárzik a visszafogottság, olykor a szûkszavúság, és a romantikus részeknél is, mintha egy színházban ülnénk. Van egy-két igazán megható rész benne, és több: könnyeden mulattató, felderítõ is. A zenéje is a helyén van... mit kell még mondanom? Nézzétek meg. Lehet, hogy hosszú, de igazán különleges.