Massanyi26 2022 jan. 05. - 18:43:03 Előzmény kriptonyt
(3/3)
Ezért jó dolog a Telekomnál elérhető IP TV:én már 10 éve mindent csak felvételről nézek, így bármikor megnézhetem a felvett műsorokat és a hirdetéseket is kihagyhatom. Megéri.
kriptonyt 2021 dec. 25. - 00:10:40
(2/3)
Vajon milyen célközönségnek vetítik hajnali fél 4 és 5 óra között? Ez egy jó sorozat, már láttam. Most jött ki a 2, évad 1-2 rész. Szívesen újra nézném az első évadot, de nem ebben a lehetetlen időpontban.
4/10
napraforgó 2020 aug. 02. - 20:38:56 4/10
(1/3)
A Ha szólit a sziv spinoffja, de ez egy a Hope Valleyhez közeli kisvrosban játszódik.
Az első két rész után engem a város épületei egy kicsit a Drága örökösök Patyomkin falujára emlékeztetnek, valahogy annyira műviek. A szereplőket meg skatulyából húzták elő, annyira jólöltözöttek, jólfésültek, kicsit sem úgy néznek ki, mint a sokat dolgozó korabeli kanadai farmerek, városi kereskedők, boltosok.
A főszereplő lánytestvérek nagyon szépek, bár kicsit sem hasonlitanak egymásra. A férfi főszereplők meg sajnos nem olyan daliásak, mint a Ha szólit a szivben a daliás Jack csendőr, alacsonyak, vagy jó esetben is csak középtermetűek.
A történet itt is egy tragédiával kezdődik, de mig abban egy bányarobbanás volt az előzmény, ahol 47 bányász meghalt, itt egy tűzeset kever gyanúba két kisfiút.