Téma: Hajlakk

tacom 2007 szept. 09. - 10:42:17
(11/91)
Tegnap láttam. Nem a történet a fontos, hanem az, hogy a végén tök jó kedvvel jöttem ki a terembõl. A zene, a dalok, a könnyed tánc látványa az embert majdhogynem táncra perdítik a széksorok között.
Kicsién 2007 szept. 06. - 23:12:07
(10/91)
tényleg nagyon jó a film...én is megnézném megint...ennyit rég nem nevettem egy filmen sem...pont jó volt benne minden...nem akarok róla túl sok jót írni, mert az annyira direkt, de nem nagyon tudok mást tenni...ha rá gondolok még most is mosolygok...:)
bob 2007 szept. 03. - 22:41:46
(9/91)
Nekem is tetszett, aranyos es nezheto, de azert nem fogja megvaltani a halivudi filmipart. Kicsit sok volt benne (foleg a zeneben es a koreografiakban) az utanerzes a Grease-re, neha a Hair-re is. A karakterek eleg szimplara sikerultek, a tortenet maga banalis, viszont a szineszi jatek elvitte a hatan az egeszet. Nezheto, na.
Greeta 2007 szept. 02. - 21:35:02
(8/91)
Moziünnepen megnéztem és nekem tetszett a film! A poén és a zene is elment, mondjuk a végére túl mesés lett:) de egyébként lenyûgözött a Zac Efron...elõttem volt aki felsikított mikor megcsókolta a lányt:D Szóval télleg jó az egész ajánlom mindenkinek;)
Evelin... 2007 szept. 02. - 18:35:20
(7/91)
Én tegnap láttam és nekem nagyon tetszett. A zene jó, a szereplõk szuperek ( na és Travolta egyszerûen gyönyörû benne:))) ), a táncok is, és a poénok is rendben vannak. Ha tehetem majd szerintem még egyszer megnézem:). Ajánlom mindenkinek;)
maggie 2007 szept. 01. - 19:29:57
(6/91)
Én ma láttam a filmet. Úgy ültem be, hogy nem szeretem a musicalt, de ez nagyon tetszett. Jól táncolnak benne az emberek, és jók a színészek is. És tetszik ez a retro korszak nagyon!!
Szerintem érdemes megnézni, utána az embernek jobb kedve lesz! ;)
Norberto 2007 szept. 01. - 18:56:25
(5/91)
Hát megkell mondanom, azt hittem...., hogy áh... már megint egy régi, nagyon jó filmet feldolgoztak... és hogy ...milyen sz*r lesz... biztos... de hát áááááá.. megkell mondanom, annnyira jóó volt a film, és annyira tetszett... hogy azt nem lehet elmondani... az biztos hogy még1x megnézem... :P moziban!
Travolta nagyon nagyot alakíott... Queen Latifah mint a többi filmjében is lenyûgözõ .. és istennõ volt.. és, nem is tudtam hogy még Zac Efron és Amanda Bynes is játszik benne... Michelle Pfeifer is nagyon nagy alakított!
MINDENKINEK AJÁNLOM HOGY NÉZZE MEG! ESZMÉLETLEN LETT :P
de hát azért az eredetit is... nagyon ott van....
(bár szerintem az emberek 90%-a nem is tudja hogy ez egy régi John Waters film feldolgozás... )
zizcsusz 2007 aug. 31. - 20:43:37
(4/91)
Én ma láttam a filmet a barátnõmmel,és mindkettõnknek ez lett a kedvenc filmje:):).Annyira jó volt,mindenkinek ajánlom hogy nézze meg!Még most a moziünnepen.:D.Nagyon jó zenék,nagyon jó táncok,nagyon jó színészek,nagyon jó ruhák,és az egész a 60-as években játszódik!Tiszta retro az egész,nagyon nagyon jó!!!:D:D
9/10
Vadasanad teve 2007 aug. 30. - 11:08:51 9/10 Előzmény borcsi
(3/91)
Szerintem tök jó lehet a film!!!!!
borcsi 2007 aug. 26. - 00:12:58
(2/91)
a zenéje tényleg jó, remélem a film is az , bár ha már Zac Efron van benne annyira rossz nem lehet :P
orssika 2007 aug. 09. - 12:52:51
(1/91)
Biztos nagyon jó lesz a film!Már alig várom John Travolta és Zac Efron egy filmben.....