fc.kenyér 2009 nov. 28. - 11:45:11
(13/33)
Érdekes mennyire mást gondolok errõl a filmrõl, mint az elõttem szólók.
Leültem véletlenül a tv elé. Benyomom. Felirat: "valami mocsár". Na, gondoltam ez egy igazi gagyi lesz, nézem három percig, aztán gyerünk aludni.....................
Ehhez képest régen izgultam ennyire, mert olyan volt, mint egy természetfilm. Hittem a szereplõknek, nem volt benne sok zene, csak a víz bugyborékolt, meg a szitakötõ zümmögött. Nem egy klasszikus, persze.

Valaki írta, hogy hiányzott a mutáns kroki, háát vannak olyan filmek is (:::::(::::
terika 2009 jún. 28. - 17:58:27 Előzmény Sydneyke
(12/33)
Mintha a film közepe felé (de úgy emlékszem, hogy a film elsõ felében)derülne ez ki, de amúgy nem emlékszem már rá pontosan.
Sydneyke 2009 jún. 12. - 23:36:32
(11/33)
Tény hogy nem néztem figyelmesen, de a csaj terhességérõl mikor volt szó?
ThomasJR 2009 jún. 03. - 00:28:05 Előzmény tobywong
(10/33)
Hát igen, nem volt benne óriáskrokodil... De mint a film elején is mondták, ez MEGTÖRTÉNT ESEMÉNYEN alapszik! A valóságban pedig nincsenek gagyi óriáskrokodilok, akik gyorsvonati sebességgel üldözik áldozataikat a "szárazföldön". Nekem jobban tetszett mint bármelyik tucathorror...
5/10
tobywong 2009 máj. 10. - 10:39:07 5/10 Előzmény knoxie
(9/33)
Nem azt kell nézni, hogy õk mit csinálnak az adott helyzetben. Pont az a lényeg ,hogy TE mit tennél, ha fent lennél a fán tehetetlenül. Az ilyen filmeket át kell érezni.
Ha engem kérdezel, én nem maradnék fent a fán kiszáradásig...
5/10
tobywong 2009 máj. 10. - 10:35:14 5/10
(8/33)
Megnéztem és csatlakoznék a többiekhez. Vannak benne megrázó részek, de maga a film rendkívül unalmas. Láttam jó krokodilos filmeket, de ez nagyon gáz. Pláne, hogy ebben nem volt óriáskrokodil...
1/10
plukacsi 2009 márc. 23. - 15:23:40 1/10
(7/33)
Sziasztok!

Basszus!

Ez a film egy katasztrófa!
Valóban pár agyonhasznált klisé 80-as évekbõl vegyítve egy katasztrófális
mai gagyi és olcsón összehozott film elemeivel. + egy két fordulat és rávezetés
eléggé összecsapva lett interpretálva. Nem is beszélve egy két hatásfokozó helytelen,
nem odaillõ használatáról (lásd. a barna hajú nõ terhessége)

Én nagyon kedvelem a krokodilos filmeket, de ez.:)

Értékelés: 10/2

Üdv.
L.Kokodrillo 2009 márc. 05. - 00:38:48
(6/33)
na én is megnézem. kiváncsi vagyok arra a 10 pontra
10/10
BTomika 2008 dec. 09. - 01:55:23 10/10 Előzmény knoxie
(5/33)
én most néztem meg a filmet, eddig nem is hallottam róla...
film után olvastam róla a véleményeket itt és regisztráltam, mert nem hagyhattam szó nélkül...
kiszámitható...emberek, ugy kezdõdik a film h : a film megtörtént eseményeket dolgoz fel!!!
nézzetek meg pár ismeretterjesztõ filmet vmelyik ilyen jellegû csatornánk a krokikról...
szerintem egy nagyon jó film, igaz sajna beletették a szokásos amerikai filmes részeket is, viszont a csinos szöszi jól mutatott benne! :P
számomra 10 pontos a film...egyedül, figyelmesen kell nézni és beleképzelni magad a helyzetbe.
az amikor éppen eszi a csávót este na az tényleg vérfagyasztó, hangra is látványra is és nagyon jól játszanak ott a képkockákkal.
na további jó filmezést mindenkinek!
7/10
Katlee 2008 nov. 21. - 22:02:12 7/10
(4/33)
Sztem azért egyszer nézhetõ, bár kicsit kiszámítható. azért mikor hallják éjszaka, h a kroki eszi a csávót az azért ütõs :D Megfagyott a vér bennem egy pillanatra :)
knoxie 2008 nov. 20. - 20:17:52
(3/33)
úristen ezt a filmet senkinek nem ajánlom.lerágott csont.a krokodil terrorizál mindnekit egy mocsárban.szánalmas volt.Még a krokodil mozgásai is kb egy 80-as évekbeli filmre emlékeztetett.pár nyomorék életképtelen csaj egy mocsárba.látják h ott a krokodil és még is belemennek a vízbe kb.
komolyan ezeknél a krokodilos filmeknél még a kígyósak is jobbak lol
9/10
coppinger 2008 nov. 19. - 14:13:12 9/10 Előzmény diagamer
(2/33)
Nekem nagyon bejött a film.Szerintem nem átlagos,nem is kiszámítható a vége.Én végig feszültséget éreztem...isteni,bár lehet,hogy este ütõsebb,mint nappal,szerintem ne hagyjátok ki!
diagamer 2008 nov. 15. - 13:15:06
(1/33)
Egyszer nézhetõ film, de tkp. nem rossz. Van egy hangulata. Kicsit furcsa, hogy mindenkit egy körrel elvisz a kroki, a lánykát meg háromszor elkapja, de semmi baja se lesz.