Téma: Halálfutam

ricsi84 2008 szept. 24. - 22:01:19
(5/185)
vgbfh
Bigpapa 2008 júl. 11. - 11:24:46 Előzmény sipka
(4/185)
B*sszus, ez is egy agyatlan filmnek tûnik. Tele akcióval,de igazán semmi extra. Nekem olyan Mad Max beütése van a filmnek, csak börtönben játszódik.
sipka 2008 júl. 08. - 19:12:32
(3/185)
Mindjárt gondoltam :DD
Csak azért ez a tikkasztó meleg, kihozza az emberbõl az agressziót, amelyet néha muszáj kiadni magából :)
S ez megtörténhet családi körben, vagy egy port-os hozzászólás alkalmával :P
Lehetséges, hogy nem sokára én is egy kicsikét....feszült....LeSZeK!!!!!

UI: Lehet, hogy most néhány percig abbahagyom az irást, mielött még "kitörne a vulkán" :DDD
sipka 2008 júl. 08. - 19:00:27
(2/185)
Sokan illetnek ezzel a megnevezéssel XDDDD
Remélem ezt a jó értelemben gondoltad :P (Ha egyáltalán létezik olyan pozitiv megitélése a "hülye" szónak, amely akár kedves gesztusként is értelmezhetõ :DD
sipka 2008 júl. 08. - 18:42:43
(1/185)
Jason Statham legújabb filmje nem más mint egy "remake", amely leginkább a "Menekülõ ember" cimû alkotás, és egy "Carmageddon" nevezetû régi Playstation játék ötvözetének tekinthetõ..
A sztorija nagyon sablonos, ami igencsak elõre vetitti azt a megállapitást, miszerint akcióval fogják elkápráztatni a nézõket :)
Tehát lássuk, hogy mi is a legfõbb cselekményszála ennek a "movie"-nak:
Jensen Ames-t (Jason Statham) a 3 bajnoki kupával rendelkezõ autóversenyzõt (micsoda véletlen), ártatlanul bebörtönöznek egy brutális gyilkosság ürügyén... S csak egyféleképpen szabadulhat ki: Ha megnyer egy 3 napos gyilok-autóversenyt!!!!!

S ezt a meglepõen fordulatos filmet nem más jegyzi rendezõként, mint: Paul W.S. Anderson. Az õ munkája többek között a "Kaptár" vagy az "Alien vs Predator"...
Tehát már mindenki eltudja dönteni, hogy az adott Statham-os alkotás megfelel-e az igényeinek :P

UI: Hazánkban október 16.-án fogják bemutatni "Halálfutam" cimmel. Addig itt egy elõzetes errõl a brutál-metál-vérengzõs-éljenzõs-loncsos-lompos-piszén-pisze kölyök mackór.... vagyis.....most mi van?! Mindegy... Nézzétek meg a trailert :DD

www.youtube.com/watch?v=FTSotdFzE2A&feature=related