Téma: Halálfutam

8/10
R6 2008 nov. 15. - 23:51:35 8/10
(65/185)
Nekem nagyon tetszett! Egyesek szerint elfogult vagyok Jason S. miatt, de nekem akkor is bejött! Tényleg nem egy sírós, csöpögõs, húúú de magamba zuhanós film, de ettõl olyan jó.Látványos, izgalmas!Nekem nem okozott csalódást!;-)
10/10
dorcas 2008 nov. 15. - 14:20:38 10/10 Előzmény djhusi
(64/185)
Én elõször nem akartam megnézni...annyira nem vagyok akciófilm rajongó. De a barátnõm rávett h nézzem meg vele....hát mit mondjak...nagyon tetszett. De igazán moziben érdemes megnézni a hanghatások miatt...Amúgy h. mér 18-as nem igazán értem....Aki szereti Jasont annak nagyon tetszeni fog a film:))...jó mozizást!:)
10/10
dorcas 2008 nov. 15. - 14:19:45 10/10 Előzmény djhusi
(63/185)
Én elõször nem akartam megnézni...annyira nem vagyok akciófilm rajongó. De a barátnõm rávett h nézzem meg vele....hát mit mondjak...nagyon tetszett. De igazán moziben érdemes megnézni a hanghatások miatt...Amúgy h. mér 18-as nem igazán értem....Aki szereti Jasont annak nagyon tetszeni fog a film:))...jó mozizást!:)
2/10
djhusi 2008 nov. 10. - 19:43:54 2/10
(62/185)
Megnéztem, átgondoltam, elfelejtettem. Szerintem erõsen B alá típusú film. Én speciel untam. A bemutató jobb volt... lelõtték az összes poént. Túl sok volt benne a fölösleges keménykedés és túl kevés a történet. Még annyi mondanivalója se volt mint a Wantednek. Sokkal többet ki lehetett volna belõle hozni... A verseny részek tényleg látványosak voltak, bár amikor kiderült hogy az egész ilyen videójáték-vérfürdõ keverék na ott majdnem sírtam... a szánalomtól. A zene viszont ütõs volt az egész alatt és volt benne pár szerethetõ karakter (pl.: Coach).
Mozibaülõs popcornzabálós filmnek elmegy. Egyedül senki ne nézze meg mert szétunja az agyát. Annak, aki még nem látott ehhez hasonlót biztos mellbevágóan érdekes. Egy próbát azért megér, hangulatfüggõ.

<OFF>
Haverokkal indítunk egy netes ligát a Crashday nevû játékban. Aki ki akarja próbálni magát a pályán csatlakozzon: http://deathrace-league.lapunk.hu
</OFF>
ffixer 2008 nov. 08. - 13:29:24
(61/185)
Vlaki elárulná, mér 18-as film?
10/10
Geri23 2008 nov. 06. - 22:07:55 10/10
(60/185)
Most néztem meg az uncsitesómnál! :) Király film volt, minden elismerésem az alkotóknak! :)
10/10
hoolivod 2008 nov. 05. - 15:52:02 10/10
(59/185)
Nekem nagyon tetszet ez a film és a szállitó is jo film Jason Stathammel
10/10
Christian Cage 2008 nov. 04. - 18:56:16 10/10
(58/185)
ez egy nagyon nagy film
7/10
Don Self 2008 nov. 03. - 19:17:36 7/10
(57/185)
amolyan tipikus popcorn film volt, szórakoztató, de egyszer nézhetõs

7/10
8/10
maximas 2008 nov. 02. - 10:32:01 8/10
(56/185)
ezt moziba kell megnézni, mert nagyon látványos!!
10/10
Christian Cage 2008 nov. 01. - 14:57:22 10/10
(55/185)
jóféle
Hemoglobin 2008 okt. 30. - 19:37:58
(54/185)
A csathajó, nem "ki", hanem "mi", és egy igen látványos, hatalmas "versenyzõ" volt. Naaa, bizti emlékszel!
twillight 2008 okt. 29. - 11:01:49
(53/185)
Megnéztem, tetszett. Mûfajában. Ami habkönnyû.

De.

A látvány az magáért beszél. És mikor nevezik az új versenyzõt, akinek a neve "csatahajó", hát én dõltem.

A plusz amit hoz ezen felül azok a forgatókönyv átgondoltsága. Hogy nem minden az, ami evidensnek tûnik pl. nem csak a fõszereplõ jó, és nem ugranak a "jók" mindenkinek aki látszólag ellenük van (***SPOILER***most a navigátorra gondolok).
Ráadásként még a Frankenstein-vonal is tökéletesen fel van építve (érdemes megismerkedni Mary Shalley ezen történetével, mert csak a maszk miatt nevezhették vona a csókát inkább "Jason"-nek, hmm?).
Hemoglobin 2008 okt. 28. - 19:13:02
(52/185)
Tipikusan olyan film, mint ami az elõzetesbõl lejön. Tehát csak azok nézzék meg, akik szeretik az autós, versenyzõs, gépes, lövöldözõs, robbanós, igazságosztós filmeket.
Nekem mondjuk nem a kedvenc kategóriám, de kellemesen csalódtam. A maga nemében egy nagyon jó film, ráadásul egy csomót kellett sétálnom utána, mert annyira feltöltött energiával, hogy nem tudtam volna ücsörögni. És szerintem semmi köze a Szökéshez!!!
offtopic
ejdeigennagykár 2008 okt. 27. - 00:37:54
(51/185)
acsi-acsi, ennyire ne sarkits! azt ugyanis nem mondtam, hogy a mad max nem jo - egy csomo kult van, ami filmmuveszetileg ketes megitelesu. viszont, ha az lenne a lec, akkor a death race nem csak leverte azt, hanem - paul w.s. andersonosan szolva :) - le is nyakazta magat vele.

reszemrol itt a vege, mert vkinek vagy tetszik v. nem. felesleges errol vitat nyitni. de legalabb te jol szorakoztal...
Cullangka 2008 okt. 26. - 22:28:34 Előzmény sipka
(50/185)
Héhh! Héhh! nem kell mingyár a torkomnak esni! képzeld észre vettem benn az iróniát!! csakhogy nem éppen úgy hat minthogy gondolnád! na tökmindegy! bocs a hülyéért sérteni nem akartam... de mégis jobb mintha vadbarom-oznék vagy ilyesni (ezért írtam ezt)! na mindegy... a film nagyon jóó én ajánlom!!!:)
ejdeigennagykár 2008 okt. 26. - 21:33:33
(49/185)
a peldaid nem jok, mert kicsit mas stilusu filmekrol van szo. amugy a lotr meg igy is retegeltebb, mint ez. erdemes lett volna mondjuk a film eredetijet felhoznod v. a mad maxet. s bar egyik sem remekmu, megis: azok a filmek nem akarnak masnak latszani, amik - s megis, olyan legkort teremtenek, ami beszippantja a nezot. itt anderson inkabb belekevert egy nevetseges csavart - haho, figyelsz?! nem en hianyoltam a bonyodalmakat, o maga pakolta bele! -, amit a nezok 99%-a rogton atlat, ahogyan a veget is tudni lehet elore; meg szep, mivel ez egy untig ismert klise. erre mondtam en azt, hogy akkor inkabb ne! sokan jatszottunk a mar emlitett carmagedonnal v. c64-en a spy hunterrel es hasonlokkal... csupan az, hogy autok lovoldoznek egymasra, embereket elutnek - ez nekem mar keves. tessek jol csinalni, hangulatot varazsolni neki, s akkor majd en is odakat zengek rola. azt azonban legkozelebb mar tenyleg meggondolom, szanjak-e egyaltalan idot paul w.s. anderson filmjeire. ez a ficko ugyanis jo uzleti erzekkel talan meg rendelkezik, tehetseggel es eredetiseggel azonban egesz biztosan nem.
sipka 2008 okt. 26. - 20:29:51
(48/185)
Hello "Cullangka"!

Én mint a (te szóhasználatoddal élve) "hülyék" táborába tartozó egyén (aki mellesleg elkezdte a fórumót), elszeretné magyarázni neked az irónia és a komoly beszéd közötti különbséget.
Amikor azt írtam hogy "micsoda véletlen", akkor valójában azt gondoltam, hogy: NEM AZ!! :P Tehát ekkor ironikus voltam..
Ha azt mondtam volna, hogy: "Júúj de szupi, hogy pont egy autóversenyzõ került be!! Fogadjunk, hogy a forgatókönyvíró észre sem vette, amikor megírta ezt a történetet! Micsoda szerencse!!". Na, ezt már lehet komolyan venni.....mondjuk :D Szóval legközelebb láss a sorok mögé :P

UI: Amúgy ha valamilyen véletlen folytán elõfordulna egyszer hogy igazad van, akkor sem kénne lehülyézni az embert. Mi a büdös francnak kell ez?! Ezzel nyomatékositod a mondanivalódat?! :)
ejdeigennagykár 2008 okt. 26. - 20:00:57
(47/185)
egy kiszamithato es kozepszeru filmmel allunk szemben. ez persze nem meglepo, hiszen anderson eddig sem produkalt eredetit. filmjeit rendre egy regebbi, jol bejaratott nev adja el. azonban most mar sajat magat is ismetli: a "latvanyosan megolunk vkit" jelenet regebben vicceseknek tunhetett; mostanra azonban onmaga parodiaja lett. azt pedig mar sosem tudjuk meg, hogy jason stathamnek ilyen unalmas figurat kellett jatszania, vagy tenyleg csak ennyire volt kepes.
Cullangka 2008 okt. 26. - 19:51:23
(46/185)
nem tudom hogy írták e ezt már elöttem! Olvasom visza a kommenteket, és sokan vannak akik azt mondják, hogy micsoda véletlen hogy pont egy olyan ember kerûl be a börtönbe aki már autóversenyzõ volt! h***ék! az a lényeg hogy direkt ezért juttatják oda! pl. pont ezzel indult a forum! de afiiiiiilm nagyon ááász!