Téma: Halálkanyar

Redfield 2007 jan. 29. - 09:48:44
(8/68)
De, valóban. Látod, milyeneket tévedek? :) Kiment a fejembõl. De azért látszik rajta egy s más, azt meg kell hagyni...
Redfield 2007 jan. 28. - 21:37:27
(7/68)
Ha már Oliver Stone filmeknél tartunk... nem annyira a képi világáról, sokkal inkább a drámaiságáról híres: Éjféli Expressz. Láttad? vélemény?
Thonuzaba 2007 jan. 28. - 11:58:21
(6/68)
A Sean Penn által megtestesített figura igazi lúzer. Amikor lerobban az autója, mintha valami pókhálóba ragadna bele, melybõl nem tud szabadulni, sõt minél inkább ki akar belõle szabadulni (átmenetileg úgy tûnik, mintha sikerülne is neki) annál inkább belegabalyodik.
Bobby Cooper nem képes sorsának irányítására, csak kétségbeesetten hányódik ide-oda. És ezt a hányódást a film képi világa szépen vissza is adja. A film végére látszólag oda jut vissza, ahol a kálváriája elkezdõdött. A maga mögött hagyott hullák azonban mást jeleznek.

Ez a Stone által felvázolt képi világ viszont nem igazán áll közel hozzám.
rééééka 2007 jan. 28. - 09:04:15
(5/68)
csak annyi a kérdésem h :milyen ujabb megbízást kap miután nem ölte meg Grace-t??sajnos nem tudtam végig nézni...köszi
borisz007 2007 jan. 28. - 08:13:25
(4/68)
én úgy éreztem, hogy pont az az éktelen fekete humor a lényege az egész filmnek, és én emiatt alapból nem tudtam komolyan venni, ezért is tetszett olyan veszettül:D (néha a zene se olyan komoly, Morricone gyakran inkább röhejesre komponálta), a színészek pedig ragyogóak, Oliver Stone néhol pedig hatásosan parodizálja ki a Doors-t is, ami véleményem szerint a rendezõ egyik legjobb filmje... de ez azon is túltesz. meg persze a már említett Született gyilkosokon

szóval összefoglalva: nagyon vicces, nagyon szaftos, nagyon jó:D
Brambilla 2007 jan. 27. - 23:07:16 Előzmény Newcastle United
(3/68)
Nekem nem tetszett.
Newcastle United 2006 júl. 20. - 23:13:15 Előzmény Redfield
(2/68)
Ez tényleg egy jó film. Pedig sajnos inkább más filmeket sztárolnak Olvier Stonetól.
Redfield 2006 júl. 20. - 00:24:41
(1/68)
Szerintem marha jó film! :) Oliver Stone nagyon odatett megint a képiekkel, mint a Született Gyilkosok-ban. A színészi játék is marha jó, és a sztori is jó. A Könyv is érdekel, amibõl adaptálták. :) De komolyan: Hogy lehet egy film ennyire röhejes, de úgy, hogy mégse legyen az embernek kedve nevetni rajta? Az elcseszett figurák, a szerencsétlen, szenvedõ Sean Penn... elképesztõ és fájdalmas. Mindenkinek csak ajánlani tudom... :)