Midnight67 2018 nov. 24. - 13:21:54
(159/179)
Jaj, de nem szeretem ezeket a sokadik folytatásokat. Az esetek nagy részében az első még remek, a második jó, a harmadik... hát az már ízlés és tűréshatár kérdése.
A továbbiakról pedig jobb szót sem ejteni.
A 8. részt csak azért várom, mert abban száguldozik Dom Plymuth GTX-e, amiről nekem régi szép emlékek jutnak eszembe (talán még ültem is ilyenben, de olyan rég volt, hogy erre esküt nem mernék tenni, ezért is szeretném látni a filmben).
https://www.google.hu/search?q=plymouth+gtx+fast+and+furious+8&sa=X&rlz=1C1SKPC_enHU347&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ved=2ahUKEwj3hb_WgO3eAhUEfywKHap_CaYQsAR6BAgBEAE&biw=1280&bih=705
hódpapa 2017 nov. 29. - 13:00:56 Előzmény Leonelprofo
(158/179)
Az a tény,hogy ezt a mûfajt,és ezeket a színészeket valaki utálja,de ennek ellenére végig nézi a filmet,és még itt is ezzel foglalkozik,megvilágítja számunkra,hogy a bejegyzést író mekkora nagy seggfej,a véleményezésének értéke pedig 0.
Leonelprofo 2017 jan. 21. - 20:59:41
(157/179)
Vélemény: 10/0 Hihetetlen szánalmas egy gagyiparádé....ahol karakter nélküli karakterek és mindent karcolás nélkül túlélõ szteroid hegyek szerepelnek, de minek? Ez a Vin Benzin, vagy Vin Kerozin ja bocsánat Vin Diesel még a többi színész színvonalát is katasztrofálisra tudta tenni...
Eddig sem szerettem ezt a kopasz borzalmat és eddig sem néztem a Zs kategóriás akcióratyikat amiben szerepelt, hát ezután sem fogom. Egyszerûen csak betettem ezt a filmet mert sz@r a mai mûsor, de alig bírtam végigszenvedni. És a legszomorúbb az egészben az hogy volt aki halhatatlannak képzelte magát a film miatt.....In Memorian Paul Walker!!!! Ezt a Vin akárkit, meg örökre kitiltanám Hollywoodból....
7/10
ResidentEvil 2017 jan. 03. - 00:37:17 7/10
(156/179)
Csak nekem unalmas hogy dízel minden rész végén hozza az apja kocsiját,meg hogy ugy tûnik hogy meghalt aztán mégse.Stathamet bírtam neki szurkoltam végig,amugy az akciók rendbe vannak realitás meg kb annyi van benne mint a bosszúállók filmekben,de ez mindig is így volt a szériában.10/7,5.
10/10
King Diamond 2016 szept. 09. - 18:55:37 10/10
(155/179)
Pedig megfogadtam, hogy nem nagyon fogok válaszolgatni az ilyen és ehhez hasonló szimpla kötekedésekre, fõleg nem egy ki tudja már hanyadik nickjét csinált "felhasználóval"...de...
Egyrészt, Paul Walker karaktere és személye az egyik fõ mozgatórugója (volt) az egész sorozatnak. Sajnálom, hogy múlt idõt kell használnom. Így, ebben a rendkívül sajnálatos helyzetben szerintem a film alkotói igenis megengedhették maguknak, hogy szépen, méltón elbúcsúzzanak tõle, és mivel nem volt meg a megfelelõ felvett anyag, igen, ezért a végén helyettesíteni voltak kénytelenek a testvéreivel/animációval. És végeredményben hozzá méltó módon búcsúztak el Paul Walker karakterétõl és sajnos saját magától is.
Másrészt, viszont én is úgy gondolom, hogy be kellett volna fejezni ezzel a résszel a szériát, akármilyen sikeres is lett/sikeressé is vált. Vagy, ha mindenáron folytatni akarják, akkor semmiképpen sem hoznék be új karaktert a helyére, hogy megpróbálja helyettesíteni vagy a helyébe lépjen. Remélhetõleg ez nem is fog megtörténni, mert a történetet lehet úgy alakítani, hogy az õ szálát és személyét lezártnak tekintjük.
Keresztes³ovag 2016 szept. 09. - 16:03:14
(154/179)
de ha egyszer már semmi szükség Walkerre, mert animációval is feltudják támasztani egy film erejéig, akkor miért ne folytatódhatna tovább a sorozat?
Csonger 2016 szept. 09. - 13:37:27
(153/179)
A filmvégi Charger vs Supra jelenet elég megindító volt, és szép befejezése az egész filmsorozatnak. Nem is kéne tovább folytatni.
7/10
Cleo. 2016 szept. 05. - 11:31:31 7/10 Előzmény beubhd
(152/179)
Ez a hetedik rész, de nem szólok...
beubhd 2016 szept. 03. - 10:37:43
(151/179)
A film vége ért egyedül valamit, amikor qvázi megemlékeztek Paul Walkerrõl. A hatodik és hetedik rész szerintem még egész jó volt, ezért vágtam bele ebbe a filmbe is...de egyrészt túl hosszú volt, másrészt olyan sok akciójelenet volt benne, hogy már a film felénél lefáradt az agyam, illetve olyan szövegeket nyomtak el benne, amikkel általában a ZS kategóriás filmeknél találkozhatunk. Szerintem 6/10.
10/10
Man2 2016 máj. 29. - 08:44:13 10/10 Előzmény m3246
(150/179)
ez csak egy film!ne nézd meg a nyolcat,de valószinüleg megfogod,hogy megint írd ide a hülyeségedet.
10/10
Man2 2016 máj. 29. - 08:41:48 10/10 Előzmény Dusan Szeles Peter
(149/179)
Akkor ne nézd meg a nyolcat se,mert a valóság,hogy abban sem lesz benne hófehérke.Valószinüleg folytatódik ez a remek akciókkal teli film.Legjobb filmek amiket valaha láthattam.Mert ugye ez egy film vagy te azt hiszed,hogy ez valóság?ejnye-bejnye hát ezért pontoztad le.Ajánlom még a dokumentum ill természetfilmeket abban jobban találsz neked valót.
3/10
Sharxxx 2016 ápr. 08. - 19:02:44 3/10
(148/179)
Nem tudom mit gondoljak errõl... igazából ez a film semmi más, mint tömény akció, minimális tartalommal. Története nincs, vagy arra is ráesik egy autó, esetleg beledobnak egy gránátot. De itt már mindenki halhatatlan, a szó szoros értelmében, a kulcs csont!!! törés lóf@sz, befeszíti a kezét és összetörik a gipsz... ennél a jelenetnél már 24. alkalommal néztem csak, hogy "What???" Nehéz így ezt komolyan venni. Annyi képtelenség van benne, hogy ezt tényleg csak ész nélkül éri meg nézni... ja meg család!
freek82 2016 márc. 12. - 15:59:34
(147/179)
Fuh b+,hat van ebben akcio rendesen:)Mar akkor is lattam a filmet mikor uj volt, de nem emlekeztem ra h ennyire brutal.Kb jobban tetszett mint mikor eloszor neztem.
Most azert bukkantam ra ujra mert megszereztem tabletre a mobil verziot mp4ben, egesz jo minosegben,hat nem lesz letorolve az tuti.

De most,h volt ez a P.Walker tortenet?Az elejen meg nem a valodi volt benne?Ugy ertem,h amikor elkezdtek a forgatast meg eletben volt valameddig,nem?Egyutt kezdte a csapat a filmet csak kozbeszolt ez a balesete.
Vagy a 2 film kozott halt meg?
4/10
sawyerx 2015 nov. 16. - 20:50:04 4/10
(146/179)
A sok túlzás ellenére, és az elõzõ résszel ellentétben itt kifejezetten élveztem kábé minden pillanatát. Furcsa, hogy az elsõ rész óta mennyivel komolyabb effektekkel dolgoznak,a CGI Paul Walker egyáltalán nem feltûnõ, talán a végén csillog túlságosan a szeme, de igazából nekem az tûnt csak fel vele kapcsolatban, hogy a csoportmegbeszéléseknél nem szólt hozzá, egy-egy beállításnál pedig vagy háttal volt, vagy kilógott.

Összességében egy korrekt akciófilm (nem, ez már a 4. rész óta nem ugyanaz a halálos iram, hanem akciófilmek autókkal), nem bánom, hogy nem moziban néztem, viszont örültem neki, hogy visszavettek az "ultragáz" párbeszédekbõl és keménykedésekbõl, amikkel ROck vitte a pálmát. 8 pontot kapna, ha Rock nem süti el a mentõautós megmentõjelenetet, illetve ha az utolsó 5 perc nem ilyen szájbarágós, extra csöpögõsre sikerült volna.
GuildWars2Haseo 2015 nov. 05. - 18:51:17
(145/179)
Egész szórakoztató film volt, annak ellenére hogy a story egy orbitális baromság és logikátlan. A repkedõ kocsik meg erõltetetten nevetségesek voltak.

Írtam róla bõvebben: https://dothackhaseo.wordpress.com/2015/11/05/furious-seven-see-you-again-wiz-khalifa-charlie-puth/
Lincoln Hawk 2015 nov. 03. - 08:08:43
(144/179)
Pozitívumok: nagyszabású, látványos, és (a kötelezõ jelleggel elõadott felvezetést, meg a könnyzacskókra dolgozó, kissé nyálas, és szörnyen didaktikus lezárást leszámítva) pörgõs. Negatívumok: olyan egyszerû, hogy az már primitív, olyan buta, hogy az már kínos. Hogy mire is gondolok? Amikor az elején az irodában Statham és Johnson arról beszélget, ki ölte meg Statham öccsét, Johnson így szól: "Elég volt hozzá egyetlen ember is, aki most itt áll, elõtted". Csakhogy amikor ezt mondja, épp Statham MÖGÖTT áll, ugye. :) :(

(Jah, igen: bár tudtam, hogy annyi esélye van, mint hóembernek az erdõtûzben, végig Stathamnek szurkoltam.)

Mindent összevetve: ha moziban lett volna hozzá szerencsém, valószínûleg sajnáltam volna a kidobott pénzt, dvd-n viszont egynek éppen jó volt. 10/6
Dusan Szeles Peter 2015 okt. 03. - 16:03:31 Előzmény m3246
(143/179)
Egyetértek. Értékelhetetlen szar. Kínszenvedés volt végignézni. 1/10.
Sz Peter 2015 szept. 23. - 17:22:00 Előzmény frenchbullie
(142/179)
Nem, végül én tévedtem, mea culpa.

SPOILER

Ugyanis a 6. rész végén van egy bónusz jelenet ahol mutatják, hogy mikor Han autójának nekimegy egy S-Merci (ez volt a Tokyo Drift-ben) abból kiszáll Shaw (az idõsebbik). Tehát akkor ölte meg - természetesen - szándékosan Han-t.
frenchbullie 2015 szept. 21. - 12:08:31
(141/179)
Oké, igazad van. Ez a baj az elõzményfilmekkel, csak bekavarnak a képbe:-) De ettõl függetlenül akkor is igaz, amit Sz Peter említett a harmadik és hetedik résszel kapcsolatban...
jani-wan 2015 szept. 21. - 11:55:03
(140/179)
Készítési sorrendben ugyan a Tokio Drift után van az 4. 5. és 6. rész is, de idõrendi sorrendben a Tokio Drift elõtt játszódik az összes film, kivéve a legújabb, a Furious 7.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Fast_and_the_Furious#Chronology