frensys 2017 ápr. 22. - 09:42:24
(18/58)
Nektek meg mi a fasz bajotok van, és irkáltok itt mindenféle értelmetlen dolgokról a film helyett?! Lényeg, nagyon jó lett ez a rész is, én imádom az összes részt, mindet láttam többször. Az 5. 6. de fõleg a 7. rész totál kész volt..na ez is méltó utód lett, asszonnyal ma néztük meg, imádtuk!
kybuck 2017 ápr. 22. - 02:49:29 Előzmény elemes
(17/58)
A Péntek 13-ból már X. rész is készült (olyan is, mint ez).
elemes 2017 ápr. 20. - 22:49:13
(16/58)
De nem úgy, hogy James Bond 9.
abisztriczky 2017 ápr. 20. - 20:38:31
(15/58)
Szerintem a James Bond filmekbõl jóval több van.
elemes 2017 ápr. 20. - 10:20:42
(14/58)
Ha jól sejtem, akkor a halálos iramban a leghosszabb sorszámozott film.

(a starwarsból is még csak a hetedik jött ki, és az nem is szabályos, mert nem is sorrendben).
kybuck 2017 ápr. 20. - 03:54:10
(13/58)
Bocs, egy színt alatt semmit nem lehet élvezni, egy Dr. Csont már Shakespeare ehhez képest.
kybuck 2017 ápr. 18. - 20:03:55
(12/58)
A gond nem ott van, hogy vannak filmek, amikben kocsik, csajok, pasik, fegyverek, jók, rosszak, akciók meg látvány van, hanem, hogy ezeket random módon minden életszerûség nélkül hányják egymásra, ostoba papírmasé karakterekkel és következetlen cselekménnyel. Még annyira sem igaz, mint egy valódi gyorsasági verseny egy Tesco-parkolóban. Akinek ez így jó film azt szánom, hogy ilyen alacsony igénye van.
8/10
Larvitar 2017 ápr. 18. - 16:44:21 8/10
(11/58)
-spoiler-
Másrészt, ha a irányítani tudták az autókat, akkor a "család" autóit miért nem? Ja igen, akkor nem lett volna egy 10-15 perces hajsza a városban.
8/10
Larvitar 2017 ápr. 18. - 16:42:15 8/10
(10/58)
10/8

Féltem, hogy erõltetett lesz, de nem volt rossz, végig lekötött. A szokásos túlzások megvoltak, mint mindegyik részben.

-spoiler-
Statham jó oldalra állítása szerintem se volt jó ötlet. 2 részen át \"háborúztak\" egymással, most meg simán átáll, szó nélkül... Ez nagyon nagy negatívum volt, csalódás.
1/10
Ádám Zoltán 2017 ápr. 16. - 13:54:40 1/10
(9/58)
Lehet benne SPOILER!

A legnagyobb hiba a Statham jó oldalra állítása!
Családról szól a film? Egy nagy francokat! Elõzõ részben megölte Hant, meg majdnem a többieket is. Most megbocsátunk neki és már Õ és a tesója is a család része lesz?
A jelenetek látványosak, illetve a nyitó jelenet nagyon jó volt, végre egy kicsit a régi halálos iram szériára emlékeztetett. Kb ennyi a pozitívum.
domo.robi 2017 ápr. 16. - 13:10:24
(8/58)
*** SPOILER ***

Fast & Furious - Böjtölök, oszt bepipulok

Izgalmas húsvéti filmmel jelentkezett a 1FOX8SKINS stúdió, amelynek fõ témája az erkölcs, illetve annak hiánya. A fõszereplõ hatalmas erkölcsi dilemmával küszködik, mert nagyböjt van, õ viszont szeretne húst enni, és ettõl iszonyatosan pipa. Kb. itt ki is merül a nyakában lógó kereszt szimbolikus üzenete, mert egyéb erkölcsi döntésekben kopasz barátunk elégtelenre vizsgázik. Ott van a "családod", a barátaid, a bajtársaid? Sebaj! Hagyd ott õket szó nélkül, és érzelgõsködj exnõd miatt! Alkalmad van közelrõl fejbe lõni a fõgonoszt, és ezzel jó eséllyel lefejezni a bûnszervezetet, és megmenteni sok életet? Ne törõdj vele! Fontosabb a gyerek, akit még sohasem láttál, de 2 nanoszekundum alatt nagyobb érzelmi kötõdést alakítasz ki vele, mint sok barátoddal. Innentõl már csak lefelé visz az út... kivéve a tengeralattjárónak, mert neki felfelé.

A mellékszereplõk szintén böjtölhetnek, mert õk is be vannak pipulva, igaz, már öregecskék egy kicsit, ezért a kamera csak ritkán mutat egy jól betalált ütést. A szõke nõ - amolyan szõke nõsen - azt hiszi, hogy az összes autó távvezérelhetõ, attól, hogy fedélzeti komputere van... mindegy, majd beiratkozik egy-egy félévre Autonomous car I. illetve II. tárgyakra, valamelyik mûszaki fõiskolára. Az a szerencse, hogy a Brian élete vonalat nem vették elõ, csak utalás szintjén, úgyhogy a filmben nem volt feltámadás, mégsem ül a Húsvét hasonlat.

Semmi baj, majd a F&F 15. része környékén - ahol már a fegyverekbõl is autókat fognak kilõni - kisírt szemmel fogunk nosztalgiázni, amikor még csak egyszámjegyû F&F részek voltak...
10/10
t_ev 2017 ápr. 16. - 13:09:09 10/10
(7/58)
Tiszta sor, hogy ez a film már nem a realitás talaján van, de ennek ellenére maximálisan elégedett vagyok. Theron hatalmasat alakít, de igazából mindenki tetszett. Jók voltak a poénok, sokat nevettem, de rajtam kívül mindenki más is a moziban:D Egy percig sem unatkoztam, élveztem az elejétõl a végéig az egészet! Arról nem beszélve, hogy atomkirály zenéket írtak hozzá..:) Számomra ez 10/10, újranézném százszor!
Bigpapa 2017 ápr. 16. - 09:29:26
(6/58)
Bevallom a bemutató alapján nagyon féltem tõle, mert ahogy láttam, itt már semmi se szent, mármint, ami a fizika törvényeit...,meg úgy a józan eszet illeti.

Hát van benne pár olyan kapitális faszság, amit komolyan nem értem,miért raknak bele filmekbe?

SPOILER SPOILER SPOILER


Lángol az autó, izzik a motor, ami kb 800-1000 fok közt lehet, de mûködik még. Az még nem baj, oké. De Vin Diesel meg se perzselõdik, majd atlétában kiugrik a minimum 100-zal menõ kocsiból és semmi karc? Apjuk faszát. Magától megy minden autó. Oké,mondjuk ezt megcsinálja egy 2015 végi autóval,de abból kb mennyi is lehet egy adott útszakaszon? De basszus, egy 2001-2005 közti VW Passat is önmagától ment :D rögtön veszek egyet :)
Bereklámozzák azt az elektromágneses impulzus vetõt,mint valami new atomot, ha elsütik, egy egész várost küld vissza a kõkorszakba. A tengeralattjárós bázisnál elsül, kis sötét, majd 1 perccel késõbb felszáll a helikopter,mûködik a tengeralattjáró,mindenhol ég a villany :D :D minden autó mûködik. És újabb csoda. A tengeralattjáró a felszínen,miközben töri a jeget, ugyan olyan gyorsan megy,mint egy összkerekes mitsubishi lancer evo.
És a vége robbanás :D Vin ott se ég meg....

SPOILER VÉGE

Ezeket leszámítva qrva jó film, tényleg. Jók a poénok, Theron atom jól néz ki, Rock végre több szerepet kapott, ahogy Statham is. Minden poén ül, jó a humora a filmnek. Mondjuk azon a csapat elég hamar túllépett, hogy Ian Shaw ölte meg Han-t. :D

9/10
kybuck 2017 ápr. 15. - 02:42:20
(5/58)
Én anno az elsõ részt láttam ajándékjeggyel(!) a moziban, de autórajongó emberként már akkor fájt az a sok ostobaság, amit már akkor "fú, de menõként" akartak eladni nekem. És csak akkor kezdõdött a filmipari hulladékok "szuperprodukcióként" történõ eladása, aminek sajnos olyan franchise-ok is áldozatául estek folytatások vagy feldolgozások formájában, mint a Terminator, az Indiana Jones, a Die Hard, vagy épp a Star Wars. Dieseléknél még Michael Knight is szórakoztatóbb, mert nem akart több lenni egy szombat délutáni semmiségnél, ezért lett minden F&F önmaga paródiája, ahogy ezt a kritikák is megerõsítették, mert egyetlen folytatást sem voltam hajlandó megnézni. Az is hozzátartozik a témához, hogy popcornfilmet is lehet jól, szórakoztatóan, a dramaturgia alapszabályait betartva, netán alázattal csinálni. A kétezres évek óta ez azonban csak ritkán sikerül, legtöbbször nagyon csikorognak a cselekmény kerekei és bizony az újabb generáció színészeinek többségére is meglehetõsen a lagymatag jellegtelenség a találó jelzõ, bár lehet, hogy ez a rendezõk-forgatókönyvírók hibája, a lényeg, hogy a végeredmény valami olyan nulla vagy gagyi lett, amit értelemszerûen soha nem akarsz újra és újra megnézni, és ez az igazi lényegi különbség a régi idõk mozijaihoz képest!
9/10
CsMatyas 2017 ápr. 15. - 01:01:51 9/10
(4/58)
Minden perce élmény, hozta azt jol megszokott és szeretett hangulatot. 9/10
proklima@freemail.hu 2017 ápr. 14. - 18:47:51
(3/58)
Hát..ez nagyon gyenge volt.
Karl800110 2017 ápr. 13. - 00:43:00
(2/58)
sornersby 2017 márc. 01. - 11:55:29
(1/58)
A megállíthatatlan széria 2017-ben már a nyolcadik felvonással tér vissza a vászonra. A csapat szinte a régi, az iram viszont az eddigieknél is halálosabb.

A történet szerint szerint Dom és Letty a mézesheteiket töltik, Brian és Mira pedig visszavonultak a játékból, a csapat többi tagját pedig felmentették, a világjáró osztag rálelt a hétköznapi élet látszatára. Azonban egy titokzatos nõ (Charlize Theron) elcsábítja Domot, a bûn világa pedig nem ereszti el, õ elárulja barátait, mindezzel az eddigi legnehezebb kihívások elé állítva õket. Kuba partjaitól New Yorkon keresztül a Barents-tenger síkságjáig körbe száguldják a földet, hogy megállítsanak egy anarchistát a káosz elszabadításában... és, hogy hazahozzák az embert, aki családdá kovácsolta õket.

A jól ismert társaság ezúttal Scott Eastwooddal, Charlize Theronnal és Helen Mirrennel fog bõvülni. Clint Eastwood fia a Kurt Russell által játszott szövetségi ügynök beosztottját alakítja, az Oscar-díjas színésznõ pedig a film már említett fõgonoszát, Ciphert formálja meg. Theron karakterérõl azt rebesgetik, hogy a sorozat legemlékezetesebb gonosztevõje lesz: hiába fog szörnyû dolgokat mûvelni, a nézõk önkéntelenül is vonzódni fognak hozzá.

Official Trailer - #F8 (HD) - http://www.youtube.com/watch?v=JwMKRevYa_M

Szinkronos elõzetes - http://www.youtube.com/watch?v=Ova0X1ijUlg

Bemutató dátuma: 2017. április 13.