offtopic
McJames 2017 nov. 05. - 16:52:00
(38/58)
off
Többen mindig elfelejtik, hogy kinek a pap, kinek a paplan, vagy vmi ilyesmi... Ettõl függetlenül, ha valakinek valami nem tetszik, azt minden további nélkül el lehet, és kell fogadni, de ha úgy mond véleményt, hogy nem is látta azt, amiról szó van, az egyszerûen csak sznob.

Ezeket a filmeket nyugodtan fel lehet fogni úgy, hogy modern mesék. Nem biztos, hogy a történet, a cselekmény és/vagy annak kibontása teljesen logikus vagy "ugrás" nélküli, és persze, hogy vannak jó és kevésbé jó mesék, de itt a lényeg az (is), hogy végül gyõz a jó. Bármennyire is nem tetszik egyeseknek, ezek a filmek az adott környezetben igenis komoly értékeket közvetítenek, persze a szórakoztatás mellett.
Aki meg nem szereti a mesét, annak nem muszáj néznie, nézzen drámát, mûvészfilmet vagy bármit, amit szeret. Ahogy mondtam, nyugodtan mondja el, hogy ez nem az õ filmje volt, de csak azért, hogy a "hangját" hallassa, vagy mert feltétlenül muszáj megmutatnia, hogy mennyire a "high class culture" területén van (vagy szeretne) otthon (lenni), és ahhoz képest "ez" mennyire gyenge/0/zéró stb., hát annak semmi értelme nincs, a saját lejáratásán és a mások ok nélküli (mondhatnám: oktalan) megsértésén, ill. szórakozásának el/meg-rontásán kívül. Persze, ha troll az "illetékes", az más, mert annál alább nincs. Létezésük tény, de észrevenni azokat csak annyira kell, mint "tehénszart a legelõn": nem kell belelépni... :)
Man3 2017 okt. 02. - 07:00:22
(37/58)
Nagyon jók a halálos iramban sorozatok.Negyedik résztöl nézem,mert ugyebár az elsõ három semmit nem érnek.Remek,izgalmas és akciódús.Várom a kilencett :) 10/10
Vagabundusz 2017 szept. 03. - 21:58:05 Előzmény LanyUs
(36/58)
Kívánom neked, hogy még sok ilyen jó filmet láss. Tudod egy bizonyos értelmi szint fölött az ember egy akciofilmtõl nem szuperhõsök scifit vár. Alatta meg azt sem tudja mit néz, csak örül minden robbanásnak, meg csihi-puhinak
Vagabundusz 2017 szept. 03. - 21:51:56
(35/58)
Nem kellenek Marvel és DC szuperhõsök. Itt van Dom!
1/10
7esbusz 2017 szept. 03. - 10:56:41 1/10
(34/58)
Ajjaj, ahogy a pontszámát nézem, úgy tûnik öregszem... mert ekkora szart, ilyen se füle, se farka, cgi orgia, logikátlan, agyament baromságot már rég láttam. Én halálos iramban filmbe még soha nem tekertem bele, hát most ez is eljött. (A tengeralattjáró bázisnál szakadt el a cérna amúgy..) Felsorolni sem lehet, mennyi valóságtól elrugaszkodott ökörség volt a filmben. Vagy rossz a hozzáállásom, mert ha úgy ülök le elé, mint mondjuk egy spongya bob elé, na úgy rendben volt. Csak akkor ne akciófilmek hívják, hanem gyermekmesének... Inkább megnézem még egyszer a támadás a fehér ház ellen-t, pedig az is felér egy brutális kínzással.....
1/10
expa 2017 aug. 22. - 21:44:00 1/10
(33/58)
Ûbergagyi... 10/2
8/10
Bonnie 13 2017 aug. 20. - 15:40:51 8/10
(32/58)
Nem volt rossz egyszer meglehetett nézni.Az igaz hogy nekem is az elõzõ részek sokkal jobban bejöttek de azért a sztori megható volt.10/8
10/10
LanyUs 2017 aug. 13. - 16:14:27 10/10
(31/58)
Látványos jól összerakott akció, kicsit gyenge magyar audio mixxel, amellyel olyan helyekre jutunk el pörgõsen, ahová soha :) Ja igen és még egy rész, amit le lehet húzni, mert az olyan menõ és szakinak tûnik tõle az, aki teszi :D a story meg a mondanivaló végett és lehet rinyálni, hogy sablonos, akkor meg minek nézte meg? LOL! Sok nevetséges fikázó tucat komment...
7/10
idõjós1010 2017 aug. 12. - 22:28:27 7/10
(30/58)
Abban egyetértünk, hogy szerencsésebb volt az eredeti irányvonal. Több helyen olvastam viszont, hogy a nézõk jobban kajálják az akciót, mint a tuningot. Megnõtt a nézettség a negyedik rész óta, és maradtak is ezen a vonalon. Innentõl kezdve egyre hátrébb tolták Brian-t, és elõrébb Domot, sõt (!) : Oszlopos taggá vált Hobbs. Én sem kaptam rá azonnal az ízére, de tényleg nem lehet telepakolni nyolc részt autotuninggal.
5/10
kinguci18k 2017 aug. 12. - 19:05:00 5/10
(29/58)
A film maga sajnos már több rész óta tudjuk,hogy nem az aminek indult.És hogy ez menthetetlen már.Nem kéne több részt csinálni belõle.Még a sok jó színész ellenére is rengeteg negatívuma van.Egyszer nézhetõ(megszakításokkal).5.5/10
Ja és a látványt pont hogy én nem dícsérem.Számítógépes,össze vissza ugrálós,vágott jelenetek.Hatalmasan el túlozva és gagyin.
Az elsõ három rész jó volt,aztán el cse..ték.De nagyon.
7/10
idõjós1010 2017 aug. 12. - 13:49:47 7/10
(28/58)
Ami a látványt illeti, az továbbra is megvolt, itt-ott, még igazán jó pont is találtam benne, de utóbb úgy gondolták, hogy gyorsabban lezajlik a forgatás, ha meg sem próbálják pótolni Brian-t (tesói révén, digitálisan feljavítva). SPOILER Toretto-t áttolták a rossz oldalra, és betuszkoltak utólag a múltjába egy nõt, aki szóba sem kerülhetett volna, még Letti vélt halála alatt sem, ezt nyomatékosan a tudtunkra hozták egy korábbi részben. Abszolút a semmibõl elõhúzott sztori, nulla elõzménnyel, fantázia nélkül, a B-s filmekbõl jól megszokott világuralomra törekvõ fõgonosszal, annak is egy manapság divatos nõi megfelelõjével. Nem-nem-nem, és nem!.: Ez ebben a formában egyrészt abszolút olcsó, másrészt az örök klasszik recept unalomig való játszása, és Brian, meg Toretto nélkül nem volt olyan családias, meg bulis az egész. Akármennyire is próbálták ezt így kivitelezni. Én ezt a filmet, magamban, a hetedik résszel lezártam.
7/10
offtopic
idõjós1010 2017 aug. 11. - 23:39:48 7/10 Előzmény kybuck
(27/58)
Ugyan ezt a részt még nem néztem meg eddig (valószínûleg holnap fogom), de nem bírtam megállni, hogy meg ne kérdezzem tõled (aki gondolom am szintén nem láttad a filmet), hogy most ez a "kirohanás" mire volt jó !? Nyolcadik részét éli a film. Akik ezt megnézték, azok valószínûleg az elõzõ hetet is látták. nekik akarod megmagyarázni milyen egy minõségi akciófilm !? Te hol jártál az elmúlt 25 évben (?) Ennél realisztikusabbat, akciófilm, csak akkor tud hozni, ha nincs rá komolyabb anyagi keret, vagy valamiért mégsem az akcióé a fõszerep. Értem én, hogy szereted ha egy filmnek értelme is van, de akkor meg mûfajt tévesztettél.
5/10
pihes 2017 aug. 11. - 15:19:08 5/10
(26/58)
Ez a rész is tejberizs. Gyerekek látványos tápláléka.
5/10
6/10
Retetet45 2017 jún. 10. - 10:04:47 6/10
(25/58)
Ezt a reszt hiba volt elkovetni. Annyira idegesito mar Vin Diesel kemenykedesei. Pl raleptel a tigris nyakara en ezen komolyan mondom akkorat rohogtem.
Latvanyra oke volt. Tortenetileg megint a bekesegge. 10/6
kybuck 2017 máj. 16. - 04:33:41 Előzmény jmisi31
(24/58)
"A filmszínház szórakoztatásra épül, nem többre...", látszik, hogy fogalmad sincs a filmszínházakról, a filmekrõl, meg úgy általában a filmmûvészetrõl, persze ha ez a kikapcsolódás nálad, akkor nem is csodálkozom ezen. A parkot inkább javaslom mindenkinek, mert az kikapcsolódásnak is jobb, mint ilyen stupid filmeket nézegetni.
9/10
beo71 2017 máj. 10. - 16:31:04 9/10
(23/58)
Na, tessék! Ha jó vígjátékot akarok nézni, akkor itt megkapom. Nekem nagyon bejött ez a poénkodás 9/10, az egyik legjobb rész, mert a Rock-Statham poénkodás ( nem mellesleg, az övék a legjobb akciójelenet is, a böriben ) az kultikus lesz az tuti. Valahogy így képzelem el a Stallone - Shwarzi poénkodást is, igazi mozitörténelem lenne az is. A sorozat már rég nem az alapfilm életét hozza ( ami ,azért sokaknak hiányzik, ha jól tudom Paul Walker is több utcai autóversenyt akart - ezért a kubai verseny, állítólag neki tisztelegtek ) ez már túl lépett az indító film feelingjén. Mocskos jó szórakozás, agy kikapcs és az õrült akciók mellett nevettetés elsõrangúan, csalódás kizárva.
jmisi31 2017 máj. 09. - 15:56:06
(22/58)
Nálam ez 8/10, Brian hiánya végett :( R.I.P. Paul Walker
jmisi31 2017 máj. 09. - 15:55:03 Előzmény kybuck
(21/58)
Ez nem alacsony igény, hanem kikapcsolódási faktor!!! Ha mélyérzelmû, mondanivalóval megáldott, elragadó színészi alakításokkal teletûzdelt mût szeretnék látni, sétálok egyet a parkban és figyelem az embereket, nem pedig moziba megyek! A filmszínház szórakoztatásra épül, nem többre... ha pedig neked ez nem jön be, akkor talán neked túl magasak az elvárásaid ;)
Törvénytelen 2017 máj. 07. - 09:34:50
(20/58)
micsoda fordulat, itt már Statham is jófiú lett. Hova lehet ezt még fokozni? A következõ részben esetleg kiderül, hogy Toretto fogantatásakor a muterját kutyapózban vágták partiba, és õ meg ezért emeli fel a jobb lábát pisiléskor.
robgros 2017 máj. 05. - 01:29:45
(19/58)
Megnéztem, egynek elment. Kritika alá veszik az akciózásokat, na de a film ezekrõl szól. Amúgy folytatásszagot érzek, lévén Cipher szökésben van és valszeg nem fogja elfelejteni, hogy keresztbe tettek neki.