5/10
Sztrogacsev 2021 szept. 17. - 08:31:42 5/10
(12/32)
Én még az előző részen is jól szórakoztam, de ez bizony gyenge lett, tényleg kicsit önmaga paródiája. Mint amikor az ovisok versenyeznek, hogy kinek az apukaja erősebb, kb. úgy "fejlődött" a FF franchise... és sajnos már ott tartunk, amikor az ovisoknak már semmi nem jut eszébe, de nem akar alulmaradni a licitben, ezért kitalal valamit, amiről ő maga is tudja, hogy értelmetlen (lásd autoval a világűrben). Ehhez társul a baltával faragott forgatókönyv.
Egyszer meg lehet nézni, agymosásra jó, ha nincs más.
1/10
SplinterHun 2021 aug. 02. - 00:11:28 1/10
(11/32)
Ez a förmedvény egy CGI holokauszt
2/10
csonkag78 2021 júl. 07. - 11:36:01 2/10
(10/32)
Szerettem ezt a sorozatot....úgy gondolom Paul Walker halálánál kellett volna ezt befejezni...ez egy paródia lett... sajnálom 2/10
1/10
Il Magnifico 2021 júl. 06. - 05:12:05 1/10 Előzmény Bigpapa
(9/32)
Teljesen egyetértek! A kisfiamat vittem el a filmre, csak miatta ültünk be... Minden idők leg gagyibb filmje, autót vezetnek az űrben, vissza kettes padlógáz :))) Senkinek nem ajánlott megnézni!!!
3/10
Bigpapa 2021 júl. 05. - 10:16:33 3/10
(8/32)
A 7.rész után megfogadtam, hogy nem nézek moziban több Halálos iramban filmet és így is volt. Van egy 195cm Tv-m azon remekül lehet filmezni. Sajna tavasszal barátnőm kért, ugye megnézed velem a 9-et moziban? Mondtam neki, hogy ez ipari hulladék, már valami degeneráltnak kell lenni, hogy ezt élvezni tudd, annyi faszság van benne. Hát persze...,gondoltam úgy is elfelejti.Nem felejtette. De ne csak én szenvedjek, elhívtam haveromat is.
Hátb**szdmeg....Nem írok spoilert,mert nincs értelme, benne vannak a trailerben. Nincsenek bekötve, átrepülnek egy 100 méteres szakadékon, kötéllel a kocsin, majd bukfenc a túloldalon és ülve maradnak. WTF??? Angliában nem könnyűszerkezetesek a házak, ráadásul nem a századfordulósak. Azokat még téglából építették. Na Diesel és Cena úgy boxolják ki a falat elvétett ütés közben,mint te a sókerámiát, majd Torettó leránt lánccal egy egész lépcsőházat, ami vasbeton,mivel egy atombunker az egész. Senkin semmi karcolás, nem húzzák a lábukat. Vettem egy új kocsit 2 hónapja, alacsnyabb,mint amihez szoktam. Rosszúl szálltam ki és megerőltettem a bal térdem. 2 hónapja, azóta fáj. És nem 50-nel zhantam rá egy mozgó kocsira,ami jön vagy 100-zal.
A fekáknak vannak jó poénjaik,az viszi valamennyire előre a filmet, de a Halálos iramban 9 önmaga paródiája lesz. Egy jó Leslie Nielsen féle paródia nem lenne ilyen ütős,mint maga ez a film! Kb 15-en ültünk a Lurdyban, de volt egy akciójelenet, ahol egy társaság röhögve tapsolt :D Ezen mást nem is lehet,csak sírni,hogy pénzt adtál ki érte és röhögni, hogy nincs egy épkézláb ember Hollywoodban,aki elolvas egy ilyen forgatókönyvet és ahol azt olvassa, hogy 14 kalasnyikovos katona 10 méterről (körbevéve a faszit) nem talál el egy embert,de az lelövi az összeset, nem vágta üvöltve a földhöz a forgatókönyvet, hogy ki engedte meg a 8 éves retardált gyerekének, hogy a forgatókönyvbe beleírjon? :)
Senkinek nem ajánlom, tényleg. Pénzt ne adjatok érte. Letölteni max.
"Hála" Vin Diesel féltékenységének, hogy ebben sajnos nem játszik Statham,sem Johnson, ők legalább adtak volna valami pluszt a filmhez. Viszont kaptunk egy Theront, aki meg tök felesleges a filmbe.
A végén kiderül, hogy csak engem nem sorozott be kémnek Mr.Senki! Mindenki más, már millió éve kém! :)))))))))))))))))) elmentekabúsp*csába
4/10
PP. 2021 jún. 27. - 11:07:24 4/10
(7/32)
Teljesen egyetértek veled, a 7. résszel bezárólag egy jó filmsorozat volt, a 8-ra még nem mondtam volna feltétlenül, hogy rossz, de már bőven nem ért fel a korábbi részek szintjére, viszont ez a rész a megalázása a filmsorozatnak.
4/10
PP. 2021 jún. 27. - 11:04:54 4/10 Előzmény PP.
(6/32)
Egy kisgyereknek egy remek film, tátott szájjal fogja nézni a jeleneteket, viszont aki követte az előző részeket és hasonló színvonalat vár, 1-2 komoly jelenettel, akcióval, annak nem javaslom a film megnézését, sok "fejfogós" jelenet van a filmben, túl sok.
4/10
PP. 2021 jún. 27. - 11:01:47 4/10
(5/32)
Rajongtam a halálos iramban szériáért, nagyon vártam a 9. részt... Hatalmasat csalódtam, már a 8. résznél is látszott, hogy már kezd elszállni az "irány", viszont én kimerem jelenteni, hogy magason a legrosszabb Halálos Iramban lett a 9. Eddig is megszokhattuk a szuperhős jeleneteket, a valóságtól távol álló dolgokat, viszont eddig még úgy ahogy mértékkel művelték ezeket a szálakat. A moziban ülve fogtam a fejem, már azon gondolkoztam, hogy kisétálok a film közben, de maradtam, bízva abban, hogy valami lesz, ami az összképen javít.. Nem volt. Egyszerűen még a kidolgozottsága sem volt megfelelő a filmnek, ha itthon egy mágnessel játszok, az a fémet vonzza, nem úgy, hogy az egyiket vonzza, a másikat nem. Arról ne beszéljünk, hogy a szereplőknek mintha egyre keményebb lenne a fejük, mert bármi más puhább, mint a fejük. A szupererőkről ne beszéljünk, hogy egyesek bármit képesek letépni mondjuk a magasból vagy erről-arról. A karaktertörténetekbe beleszólni is hatalmas hiba volt, nem a 9. részben kellett volna már ezt. Nem akarok spoilerezni, ezért csak úgy fejezném ki magam, hogy a Han-nal kapcsolatos szereplő, mintha túl sokat öregedett volna. Bár ez az egész Han-nal kapcsolatos sztori már egy elég nagy poén önmagában, a magyarázat arra, hogy hogy került "vissza" a filmbe is szinte borzasztó volt. Letty remek képességekkel rendelkezik, egy bezárt fémajtón keresztül is betud ugrani a vízbe. ( Hány kg Letty és hány kg Dom? ) Mia megjelenése ismét felvet bennem kérdéseket, Brian személye igen megváltozott, ha ez így megtörténhetett.. ( nem akarom részletezni, nem akarok spoilerezni ) Visszatekintések a múltba, szerintem ezt nagyon nem találták el, ez egyszerűen nem ez a film és elég gyengére sikerültek ezek a jelenetek is. Óriási csalódás volt nekem ez a film, rajongtam az első résztől kezdve a filmsorozatért, az első 7 rész kimondottan tetszett, a 8 sem volt a kedvencem, de nem lett rossz.. Viszont ez..... Bár átgondolták volna jobban.
10/10
Zack24 2021 jún. 26. - 20:05:59 10/10
(4/32)
Pedig nem rossz az akciójelenetek nagyon jól meg van csinálva 10/10
kybuck 2021 jún. 26. - 05:02:38
(3/32)
Sokat elmond jelen korunkról, hogy ilyen blődlibajnok f⊙scunamik kasszasikerré tudnak válni! Olyan klasszikus autósfilmek, mint a Burt Reynolds főszereplésével készült Smokey és a bandita vagy az Ágyugolyófutam a maguk egyszerűségével is klasszisokkal szerethetőbb karaktereket és történeteket tudtak felmutatni a mostani műmájerkedés helyett, ami szimplán önmaga paródiája! Anno az első rész se volt piskóta: rögtön elérte, hogy egy folytatást se akarjak soha megnézni!
Zmrzlina97 2021 jún. 14. - 21:15:09
(2/32)
Mi a bús büdösnek kell ebből ennyi részt csinálni? Az első 2-öt sem tudtam végignézni. Csodálom, hogy az emberek kíváncsiak még az ilyen hányadékokra mint ez
kultúrgúda 2021 máj. 09. - 13:46:53
(1/32)
elég gagyi