Timke 2006 nov. 09. - 07:28:39
(90/210)
Engem különösebben nem kötött le ez a film. Az egész csak az autózásról szól, folyamatosan ezek a jelenetek hemzsegnek a filmben, egyéb nem nagyon van benne: ettõl már egy kissé unalmas, egysíkú lesz a végére. Azt meg kell hagyni, hogy jól sikerült ezeket megrendezni, az autók is szépek. Annak érdemes megnézni, aki szereti az ilyesmit, fõleg a látványra megy, s nem akar gondolkodni. Itt nem kell. :)
TomEEsuzi 2006 okt. 15. - 20:32:31 Előzmény EdinaOC
(89/210)
Ez mindenkinek szól!Nem tudná valaki megadni annak a résznek a zenéjét a filmben mikor a Han garázsában rábízza az Evot a fõszereplõ srácra?
EdinaOC 2006 szept. 25. - 18:27:43
(88/210)
Fiftynek és Glödzlnek is köszi,hogy leírtátok!!
Mi a vélemény a bömösrõl?:DDD
jaku 2006 szept. 02. - 16:42:48 Előzmény schimi
(87/210)
Igazsag szerint az ilyen filmek inkabb a latvanyra mennek, es nem realisan mutatja be a dolgokat. Ezert film. Ilyen alapon az osszes filmet szidni kene, hiszen se ufok nem rohantak le meg a vilagot, a jegkorszak se 1 nap alatt zajlik le, valamint a szerelmi kapcsolatok se mindig happy end-el vegzodnek...

Nekem bejott a film, bar en nagyon keveset vartam tole. Ennek ellenere tetszett az egesz, ahogy osszeraktak, ahogy megvagtak. A tortenet 0, de azt hiszem ezt mar megszokhattuk ettol a sorozattol.
Glödzl 2006 szept. 02. - 09:55:31
(86/210)
amis számomra még nagy meglepetés volt, hogy a legvégén, bár csak fél percre, de felcsendült az egyik kedvenc prodigy számom, a you will be under my wheels, ami egyébként az nfs:most wanted zenéje is.
Glödzl 2006 szept. 02. - 09:49:29 Előzmény EdinaOC
(85/210)
ludacris: act a fool
Fifty 2006 aug. 31. - 19:29:33
(84/210)
Én nem tudom mi a zenéje, de tudok egy oldalt ahol biztos megtalálod: music.allofmp3.com
Ha rákeresel, hogy fast and furious vagy valami ki fogja adni a hivatalos gilmzene cd-t és még a számokba is belehallgathatsz!
EdinaOC 2006 aug. 27. - 15:07:41
(83/210)
Köszi szépen!
De ezt én is tudom nekem a 2.résznek a zenéje kéne vagyis a Halálosabb irambannak!!:(
Ha véletlen ezt is tudod akkor létszi írd már le!!
De azért köszi mégegyszer!!
jimmykalóz 2006 aug. 19. - 21:27:14
(82/210)
a szám címe:Dj Shadow feat Mos:Six Days the remix
benkewood 2006 aug. 16. - 23:18:23
(81/210)
Köszi a tippet, de én inkább megnézem hatodszor is!! :-))))
EdinaOC 2006 aug. 16. - 16:22:02
(80/210)
Sziasztok!
Nem tudja véletlenül valaki ,hogy a 2. részben mi a címe a bevezetõ zenének??!!
Fontos lenne,aki tudja az szóljon minnél hamarabb!!
Kösy
schimi 2006 aug. 15. - 17:22:43
(79/210)
Nos én vitriolba nem mártom a billentyûzetet, kár is lenne érte, de én is azon a véleményen vagyok, hogy 1->3 részig folyamatosan (és rohamosan) esett a színvonal.
A történetrõl mint olyanról kár szót ejteni, nem is voltak ilyen elvárásaim a filmmel szemben. Azt viszont elvártam volna, hogy legalább Keiichi bácsi drifteljen benne pár jót (Vin Diesel-hez hasonlóan, villanásnyi mellékszereplõ), ha már a fõbb szereplõknek (illetve kaszkadõrjeiknek) nem sikerült. De mit is beszélek, nem is kellett kaszkadõr a filmbe, csak számítógépes grafikát kap az ember a képébe, ráadásul ordít róla, hogy grafika - ha nem a képminõség, akkor a kocsik mozgása árulja el.
Azt ajánlom, aki teheti, menjen el a következõ drift-napra, annak van értelme, ennek a filmnek nincs. ;-)
stanmart 2006 aug. 15. - 13:02:22
(78/210)
Még nem láttam a filmet, de olvastam a kritikákat. ILYEN STÍLUSÚ KRITIKÁT MÉG SEHOL SEM OLVASTAM !! Elolvastam másik weboldalakon is, egyáltalán nem ilyen szörnyûnek írták. Attól, hogy valakinek nem tetszik, még nem kell így lehúzni, ráadásul egy népszerû oldalon. Egyébként valószínûleg megnézem a filmet még ezen a héten, csak azt sajnálom, hogy feliratos. Nekem tetszett az 1 és a 2 is, szóval nekem tök mindegy mit írnak.
prmexx 2006 aug. 14. - 00:21:01
(77/210)
Köszi szépen az infot:) holnap, azaz ma megnézem én is:)
csabika71 2006 aug. 13. - 19:01:03 Előzmény Wizard
(76/210)
A film király, de nem az igazi... Nem mondom el a történetet, élvezze (ha tudja), de maga a történet elképzelhetetlen és valõszerûtlen... Viszont a verdák... A 3 rész közül szentem az elsõ volt a legjobb.
Wizard 2006 aug. 10. - 15:30:22
(75/210)
Én még nemláttama filmet,de remélem nagyon jo lessz!
benkewood 2006 aug. 09. - 18:07:33 Előzmény prmexx
(74/210)
A film feliratos, de ne bánkódj... a fõszereplõ hangja ismét a szinkronizálhatatlan kategóriába esik.

"Cute little toys..." - na ezt milyen hanglejtéssel és artikulációval mondja! :-))))

(még az elsõ japán versenye elõtt, amikor a csajjal beszélget...)
freddy 2006 aug. 08. - 10:37:53
(73/210)
Sztem a film nagyon jó én tegnap láttam de az a baj hogy semmi köze nincs az elsö kettöhöz szerintem a részek közül a 2. sikerült a legrosszabbul.
Monyca 2006 aug. 06. - 17:38:24
(72/210)
Sziasztok!
Én tegnap láttam a filmet,de még mindig a hatása alatt vagyok!Szerintem nagyon jó volt!Az autós jelenetek tetszettek a legjobban-de ez természetes,hisz fõleg az autók miatt néztem meg a filmet!A cselekmény viszont nem volt valami fantasztikus,de ezt gondolhatni lehetett az elsõ két rész miatt is!Szerintem a fõszereplõvel sem volt semmi gond!SÕT!:)/ha jól megnézitek,észrevehetitek,hogy hasonlit Joe Cole-ra!Remélem tudjátok ki õ!/:)
prmexx 2006 aug. 06. - 01:57:35
(71/210)
Sziasztok!
Én még nem láttam a filmet, de csak azért, mert nem voltam ittûhon:) Az elsõ 2 rész a kedvenc filmjeim:) Tudnátok segiteni abban, hogy most szinkronos, vagy feliratos? Mert a tv-s bemutató szinkronnal van, az innét letölthetõ elõzetes feliratos, és ugy is hirdetik a mozik. Vagy csak a tv-s bemutató szinkronos? Én azért remélném, hogy szinkronos, mert vagy olvasok vagy filmet nézek... Ha mindkettõt egyszerre, akkor tuti valami fontos dologról lemaradok... Bár, ugy is többször nézem meg majd, azt már tudom most:) Aki már látta, azt irigylem, aki még nem, annak jo filmezést a közeljövöben:) Csak keresztben, és kilincsel elõre!!!