Téma: Halhatatlanok

leopard26 2011 nov. 15. - 23:50:48
(62/142)
10/9
4/10
JonnyWilkinson 2011 nov. 13. - 22:25:17 4/10
(61/142)
Ugyan gonoszság ilyet mondani, de örülök, hogy sokak szerint is csalódás volt, mondhatni, hogy sz**. A legnagyobb szomorúság az, hogy mindeddig az EXIT magazinban megjelent írások a filmben megbízhatóak voltak, de most olyannyira ajnározták a filmet, hogy hú de jó, és milyen remek rendezõ stbstb, és tessék. Fertelmesen gyenge volt, ezt otthon érdemes megnézni egyszer, nem pedig moziban....
5/10
7/10
Kiskatica 2011 nov. 13. - 13:22:02 7/10
(60/142)
Tegnap este sikerült megnéznem. Nagyjából egyet értek az elõttem szólókkal.Tetszett a színészek játéka, a helyszínek, a történet. Kevésbé tetszett a 3D, tényleg kevés volt hozzá a jó jelenet, csak a fejem fájdult meg tõle. Illetve lehet rosszul gondolom, SPOILER de számomra a titánok valamiféle furcsa hatalmas szörnyeteget jelentenek, nem pedig kifestett ugri-bugri embereket. Azt sem tudtam hová tenni, hogy az Isteneket is meg lehet ölni szinte ugyanúgy, mint az embereket, véreznek, fájdalmat éreznek stb... A jelmezek is tényleg érdekesek voltak, kicsit sok volt, talán eltúlozták. SPOILER vége.
Én bevallom elfogultan néztem meg a filmet, nagyon imádom a Lysandert játszó Joseph Morgant, bár szegény itt is elég aljas, gonosz szerepet kapott. De attól függetlenül ismét nagyon tetszett az alakítása. Nem bántam meg, hogy megnéztem, de nekem is elég volt egyszer. 10/7
6/10
szekfuandras 2011 nov. 12. - 18:23:22 6/10
(59/142)
Már régóta terveztük, hogy megnézzük, és azt kell, mondjam: csalódás volt.
A fõszereplõ és a többi színész is jól helytállt, a képi megjelenítés jó volt, bár a 3D rontott rajta. Ugyanis kevés 3D-s jelenet volt benne, és mégis végig rajtunk volt a szemüveg, így a színek sem voltak olyan erõsek...
A minotaurus papírkutya volt, de az Ariadné fonalát helyettesítõ véres lábnyom találó(bár annyi vérveszteség után nem értem hogy tudott állni, de nem számít, ez egy mese). A sisakok, mint Theseus is mondta, nevetségesek(de ha a figyelemfelkeltés volt a rendezõ célja akkor sikerült neki). Nekem is, mint egy elõttem szólónak a Titánok harca jutott eszembe, ami maga sem egy csoda, de azért mégis valahogy jobban tetszett... A 300-ra nem sokban hasonlít az effekteken, és a környezeten kívül(hogy a minõségét ne is említsem).
Mégis azt mondom, hogy megérte megnézni. De elég is volt egyszer :D
6/10
7/10
sello13 2011 nov. 12. - 02:15:17 7/10
(58/142)
sokkal jobbat vártam, a látvány menti meg max a filmet, a 3D teljesen felesleges, a történet pedig néha lapos
http://tfsello.blogspot.com/2011/11/halhatatlanok-immortals.html
2/10
BlackFish 2011 nov. 12. - 00:53:11 2/10
(57/142)
Ma néztük meg sima digitális 3D-ben. Két megjegyzésem volna, az egyik, hogy _vigyázat, nyomokban 3D-t tartalmaz_, de sajnos csak nyomokban, a másik, hogy "hát lehetne eggyel jobb, de nem kegyetlenül k****a rossz, hanem aránylag sz**",
a mellettem ülõ elaludt, a történet saját magát se veszi komolyan,a 300-ra annyiban hasonlít, hogy a színek és a képi világ emlékeztet rá, vannak benne görögök, meg valószínûleg felhasználtak pár megmaradt kelléket. A 300-nak közelében sincs szerintem és igazából még a Titánok Harca is jobban tetszett, pedig azt is tekerve néztem. Nekem nagy csalódás volt.
6/10
Horcsogg 2011 nov. 11. - 23:38:23 6/10
(56/142)
Hmm, közepes, 10/6
1/10
fokombere 2011 nov. 11. - 21:06:23 1/10
(55/142)
Nem a 3D élménnyel van gond. Ha nem, hogy nincs alternatíva... Gondolom, kell a magasabb jegyár!! A Rottentomatoes szerint 38% (ami nem túl biztató). Tudom, hogy nem a kritikusok véleménye számít, de sok embert befolyásol. Így esélyt sem adnak az "olcsóbb" 2D jegynek. Persze más kérdés, hogy így az olyanok mint én nem tudják megnézni. (Így több oldalról is pénzt spórolnak nekem: nem kell a családot, haverokat felvinni Pestre, mozijegyet venni, popcornt üdítõt venni.) Szomorú (mert igazi mozirajongóként havonta legalább két alkalommal járunk Pestre moziba) de marad az "alternatív" mozizás. (Isohuunt és társai!)
Towner 2011 nov. 11. - 20:42:01 Előzmény johnny91
(54/142)
A 3D élmény (legalábbis az IMAX-ban) egyértelmûen tetten érhetõ. (6 alkalommal voltam)
8/10
palfijanos1988 2011 nov. 11. - 20:04:53 8/10
(53/142)
SPOILER
Valaki elmagyarázná a film végét? Mert nem értem. A titánok nem haltak meg? Az istenek közül csak Zeusz maradt, Athénét felvitte, lehet, hogy meggyógyította, Thézeuszból isten lett, de a film végén csomóan harcoltak a titánokkal.
SPOILER
A film szerintem nagyon jó volt.
bugsbunny 2011 nov. 11. - 17:44:12
(52/142)
Ma este megnézem!!! Már hónapok óta várom, és ezt kapom ma ajándékba születésnapomra…magamtól!
johnny91 2011 nov. 11. - 17:40:40
(51/142)
Nem értem magát ezt a 3D-s dolgot.
Szerintem az ilyen filmeket inkább HD-s filmeknek kellene nevezni, mert nagyon szép a képük, de igazi 3D-s élményt nem tudnak, vagy nem akarnak nyújtani.
1/10
fokombere 2011 nov. 11. - 15:52:53 1/10
(50/142)
Érdekes...
az elõzõ hozzászólásom miért került törlésre?
Csak mert szólni mertem, hogy vannak sérült emberek akik nem látják a 3D és azok, hogy nézik meg a filmet?
Ja, hogy stílus? Miért? A forgalmazó diszkriminálja a 3D-re vakokat. Akkor nem szólhatok érte?
1/10
fokombere 2011 nov. 11. - 06:14:48 1/10
(49/142)
A 3D jegy ára mennyi?
Ford Mustang 2011 nov. 11. - 00:53:13
(48/142)
filmplakát
Ford Mustang 2011 nov. 11. - 00:52:43
(47/142)
Hüperión (Mickey Rourke) Heraklion királya nekiindul a hadseregével Hellásznak, hogy felkutasson egy íjat, amivel az olimposzi isteneket is legyõzhetné és így a világ urává válhat. Azonban a fegyvert nem találja, aminek következtében még vérszomjasabbá válik és a hadseregével a teljes pusztulásba taszítja Hellászt, de egy Thészeusz nevû kõfaragó (Henry Cavill) ezt nem tûri és fellázad...

DVD és BD megjelenése áprilisra várható.
9/10
King Diamond 2011 nov. 10. - 23:50:29 9/10
(46/142)
Nem sokan látták még a filmet, ami nem is csoda. Mostanában ez már nem az elsõ film, amit a bemutató napján, vagy legfeljebb az elsõ héten megnézünk. Nem voltak annyira sokan, 20:15-ös elõadásra mentünk, és nagy meglepetésemre alig zabáltak, a környezetünkben senki. Így jóval jobban lehetett élvezni a filmet is, de nem csak ezért tetszett.
ESETLEG SPOILER!!!
Merthogy megint egyetértek a Port-os kritikával, pedig többnyire nem szoktam, mert a filmet java részét indokolatlanul lehúzzák, pedig egyáltalán nem olyan szarok azok. Ezzel most nem ez történt. Szinte egytõl-egyig igaz, amit ír a kritika írója: remek tájakat mutat be a film (engem is egybõl magával ragadtak), a filmet végigkísérõ sötét hangulat szintén remek, a szereplõket jól válogatták össze (Mickey Rourke is jó volt, meg az õ katonái, a Jason-szerû maszk nagyon tetszett). Egyedül a titánokkal kapcsolatban maradt bennem kétely, mert gyakorlatilag semmiben sem különböztek a sima harcosoktól (a kinézetükön kívül), meg nyilván erõsebbek voltak, de ennyi. Thézeusz többet is használhatta volna az íjat, meg egy kicsit jobban is kivitelezhették volna a 3D-t, hogy több mindent kapjunk az arcunkba. A Gettó milliomosban látott csaj megint csak gyönyörû volt, és most extra látványként a seggét is láthattuk. A szinkronok is jók voltak, nem olyan hangokat kaptunk, akik egyáltalán nem illenek a színészekhez.
SPOILER VÉGE

Az biztos, hogy akinek tetszett a 300, az ebben sem fog csalódni (fõleg, hogy több átfedés is van a készítõk között). Én ahhoz érzem közelebb, de a tavalyi Titánok harcát is megemlíthetjük, bár nálam az kevésbé volt emlékezetes alkotás. A harcok állatok voltak, nagyon látványos az egész film, így mindenképp moziban ajánlatos megnézni (a 3D-t most nem tenném mellé, mert anélkül is tökéletesen élvezhetõ lesz, úgy gondolom, ha valaki azt választja).
Ha minden jól megy, akkor jövõre jön a Titánok harca második része (remélhetõleg jobb lesz elõdjénél), utána pedig a Xerxész nevû film, amit szintén a 300 alkotói csinálnak. Kíváncsi vagyok rájuk természetesen, különösen utóbbira.

9/10
5/10
Szani 2011 nov. 10. - 10:40:22 5/10
(45/142)
Egyetlen komolyan értékelhetõ dolog a filmben az Freida Pinto segge. Ezt leszámítva Mickey Rourke miatt érdemes még megnézni a filmet. De igazából nem érdemes. Ostoba, kiforgatott történet, meghökkentõen nevetséges kosztümök, giccses jelenetek, unalmas cselekmény, banális közhelyek. 5/100.
10/10
cserci 2011 nov. 10. - 01:17:01 10/10
(44/142)
Mármint szerdan azaz tegnap lattam:) alleben
10/10
cserci 2011 nov. 10. - 01:15:59 10/10
(43/142)
Ma láttam premier elõttiben! A látvány kiváló és a hagefektek meg minden nagyonnagyon jó sztem. A történet ugy ahogy . 9 pont:)