2/10
KKornél 2023 márc. 06. - 10:19:30 2/10
(51/51)
Az egyik legpocsékabb Halloween film, persze nem akarom alábecsülni a franchise-ban rejlő lehetőségeket. Még rámcáfolhanak. :D
6/10
Atis88 2023 jan. 16. - 18:51:20 6/10
(50/51)
A sztori megint faék egyszerűségű, de persze ezen nem lepődök meg. Ami viszont már kifejezetten dühítő, hogy főhősünk fiáról egy árva szó nem esik, olyan mintha nem is létezett volna az előző részben. Viszont tagadhatatlan hogy plusz pont jár a valóságshow megközelítésért.
8/10
nikato 2022 szept. 24. - 10:20:44 8/10
(49/51)
Azt tudni kell, hogy különálló részek vannak, tehát SPOILER: Laurie Strode-ot ebben megöli, másikban él, egyik részben lánya van, a másikban fia, tehát kusza, minden rész egy másiknak a folytatása, nehéz követni. SPOILER VÉGE
Nekem többedjére is tetszett ez a rész. Mikor először láttam ijesztőbb volt, de most is hatott, maga Myers is hozta amit kellett, magas, erős, a maszk is tökéletes volt, nem az a gyűrött Kirk kapitány maszk. A tinik alakíthattak volna jobban.
Tök jó ötlet volt a valóság show a házban. Busta Rhymes túl játszotta kicsit a szerepét, túl mimikálta.
Összességében a részek közül nálam ez az élen jár.
1/10
sawyerx 2021 nov. 03. - 11:43:10 1/10
(48/51)
Még egy ilyen hülye nő nincs, mint Laurie Strode... meg még meg is csókolja...
Bár de, minden más szereplő. Ugyanaz a mélypont, mint a 6. rész, annyi különbséggel, hogy ezt már tényleg pörgetve néztem. Az utolsó snitt bizonyítja, hogy itt már pofátlanul hülyének nézik a nézőt, és bármeddig képesek elhúzni Myers sztoriját.
De ha jól látom, itt vége a "régi érának", jön a két Rob Zombie-remake, na azoknak kicsit lelkesebben fogok nekiállni.

1/10
2/10
danek87 2020 nov. 07. - 14:02:33 2/10 Előzmény agarik
(47/51)
Harmadik legjobb? ...akkor nagyon kiváncsi vagyok melyik az első kettő? és persze az ezutáni rosszabbak?! :D
agarik 2020 júl. 12. - 22:19:43
(46/51)
Ez egy tök jó Zs-kategóriás bohóckodás. Amivel a harmadik legjobb Halloween-film. Negyedik, ha a Season of the Witch-t is számoljuk.
2/10
danek87 2020 ápr. 15. - 14:36:33 2/10
(45/51)
Busta Rhymes ripacskodásával valamint a totál érdektelen valósághow-s alapötlettel és a szokásos rinyáló idióta fiatalokkal,sokkal inkább ez a sorozat mélypontja,nem a harmadik.Egyedül az első 10 perc értékelhető,emiatt 10/2
7/10
King Diamond 2018 nov. 01. - 20:42:27 7/10
(44/51)
SPOILER IS LEHET!!!
Hát...ez már nem kezdődik túl jól. A film elején (szerencsére visszatértünk Haddonfieldbe) megtudjuk, hogy a 20 évvel később-ben nem Michaelt fejezte le Laurie és azt is, hogy miért nem. Ez, mint megoldás, ötletes volt. Aztán látjuk Laurie-t az elmegyógyintézetben, amint készül Michael visszatértére, hogy egyszer s mindenkorra leszámoljon vele. Ám ez nem egészen úgy alakul, ahogy szeretné és helyette Michael megöli őt, ezzel teljesítve a több, mint 20 éves "célját". Azt olvastam az IMDb-n, hogy Jamie Lee Curtist szerződés kötötte ehhez a filmhez, így szerepelnie kellett benne, de csak úgy írta alá azt, hogy a karakterét megölik, hogy semmilyen további folytatásban ne szerepelhessen (ehhez képest a mostani, 40 éves évfordulós részben is újra visszatér, érdekes dolgok ezek). Laurie megölése után Michael visszatér a régi házába, ahol egy évvel később megzavarják a "beköltöző" fiatalok. Így, hiába teljesítette küldetését, ha már ott vannak újabb áldozatok, elkezdi legyakni őket is. Maga a film nem rossz, szintén hozza azt a színvonalat, amit a 4-7. részek. Ad neki egy pluszt ez a valóságshow-s feeling (amik ekkortájt kezdtek el egyre nagyobb népszerűségre szert tenni). A szereplők hasonlóak a H20-hoz képest, néhány ismerős arcot itt is láthatunk (elég csak Busta Rhymes-ra vagy Tyra Banksre gondolni). Az ikonikus Halloween-(főcím)zene szerencsére itt megint többször hallható. Több helyen is hasonlóságot fedezhetünk fel a második résszel, ami nem véletlen, mivel mindkét részt Rick Rosenthal rendezte. Emiatt a hangulata, még ha nincs is olyan jó, feszültséggel teli, mint a másodiké volt, nem rossz. A magyar szinkron most is ok. Az utolsó jelenet alapján pedig simán kinézhető volt egy további folytatás(ok), melyek végül elmaradtak (ami nem feltétlen baj). Megnéztem az alternatív befejezéseket is, azok sem rosszak.
Ezzel a két résszel (20 évvel később és ez) újfent lezárult egy korszak, mivel az idei, 40 éves jubileumi részig nem készült további folytatás a Halloween-szériából (a két Rob Zombie-s film remake/reboot), ami követte volna az időrendjét a filmeknek/történéseknek.
Nekem ez is tetszett annyira, mint a 4-7. részek, ennek megfelelően ez is 7/10-et kap.
8/10
nikato 2017 okt. 30. - 19:25:57 8/10
(43/51)
Ezt a részt láttam elõször, jó pár éve. Elsõre nagyon tetszett!! :) Már várom, hogy újra lássam!
9/10
gimbiikeeh 2017 szept. 22. - 01:46:19 9/10
(42/51)
Nem értem a fanyalgókat. Szerintem az egyik legjobb rész a sorozatból. Jó, persze az elsõ részt nem übereli. De ez is egy abszolút nézhetõ darab. Volt pár ijesztõ jelenet is benn. Többször nézhetõs. Egyébként fillérekért lehet kapni DVD-n. Érdemes rá beruházni.

9/10
Csizinszky Attila 2015 nov. 22. - 15:39:45
(41/51)
EZ a dr. Samuel is beletartozik annak a számtalan doktornak a körébe akik csupán a memóriájuk miatt jutottak orvosi diplomához.
6/10
kazama90 2014 jan. 15. - 00:06:02 6/10 Előzmény pillangókisasszony
(40/51)
elég gagyi film,vannak benne röhejes részek pl .mikor az elején kapaszkodik két ujjal a párkányon,vagy amikor a csaj nem tudja szétvágni a láncfûrésszel.a h20 évvel késõbb jobb 10/6.
1/10
pillangókisasszony 2012 máj. 20. - 04:22:44 1/10
(39/51)
Amúgy véletlen néztem meg,a Halloween 2007-et akartam,csak hibás volt a link,és ehhez a gyöngyszemhez repített.
1/10
pillangókisasszony 2012 máj. 20. - 04:16:41 1/10
(38/51)
Nagyon rossz ez a film.Utálom azokat a karakterek,amelyeket elpusztíthatatlanná tesznek azért,hogy a végtelenségig folytatni lehessen a történetet.A karakterek már-már röhejessé válnak.Pont ez a bajom a Jason-s filmekkel,és látom itt is ez a helyzet.
***spoiler***
Michaelt(amellett hogy már minden korábbi epizódban megöltek vagy kétszer),leszúrják,megfojtják,láncfûrésszel megdarálják,kap egy kis arámot is,miért ne,persze ezek után is vígan járkál,pontosabban robotosan(?) járkál fel alá.Nevetséges egyszerûen.Ahelyett,hogy kitalálnának újabb sztorikat,ugyanarról húzzák le ezerszer a bõrt.Gondolják a készítõk mit számít az hogy az elõzõ részben megöltük,a nézõ hülye.
Szegény Jamie Lee Curtis ha már ennyiszer túlélte a támadást,igazán hagyhatták volna békén :)
Három értékelhetõ dolog a filmben:a férfi maszkja,a zene,és az az izgalmas jelenet mikor a csaj telón kapja a segítséget.Mivel az elõbbi kettõ a korábbi filmekbõl van,ezért erre összesen 1 pontot tudok adni.
***spoiler***
1/10
pillangókisasszony 2012 máj. 20. - 04:01:00 1/10 Előzmény zs9302
(37/51)
Valóban nem volt ilyen jelenet.
zs9302 2012 márc. 24. - 14:34:57
(36/51)
SPOILER

Nem tudom mennyire figyelmesen, vagy figyelmetlenül néztem a filmet, de a képen látható jelenet ugyan mikor volt a filmben??? Mert a DVD borítóján is ez a kép van, de Curtis ilyen ruhában, ilyen háttér elõtt ebben a formában tuti nem volt... vagy ha igen jelölje nekem légy szíves valaki melyik perc melyik másodpercénél...
8/10
nikato 2012 márc. 21. - 10:31:41 8/10
(35/51)
Én ezt a részt láttam legelõször, és tetszett. Akkor még nagyon. Azóta már annyira nem. De ha mondjuk vmelyik este adnák, normális idõpontban, szívesen megnézném.:)
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 17. - 15:50:06
(34/51)
Ha még nem láttad, akkor megnézheted hogy tudd, milyen, de egyébként nem.
Sonic8 2011 aug. 17. - 15:36:17
(33/51)
Ezt érdemes megnézni? :D
Ford Mustang 2011 aug. 17. - 14:56:54
(32/51)
Curtis ide vagy oda, én ezt nem nézem meg még egyszer.