magicvoice 2018 szept. 27. - 05:45:23
(96/136)
Miközben a filmet néztem, azon gondolkodtam,, hogy tuti nem én vagyok a célközönség, de azért mégse kellett volna ennyire gagyira venni. A Zsivány Egyest élveztem, megvolt benne a régi Star Wars filmek hangulata. De ez? Nem tudom eldönteni, hogy direkt hatéveseknek készült, vagy csak egy tehetségtelen forgatókönyvírót akartak futtatni, mert ennyire primitív törénetet régen láttam még ZS kategóriás filmben is. A casting is elég belterjesre sikerült, talán ez az oka, hogy Woody Harrelsonén kívül egyetlen normális alakítást se lehet látni, de még ő is legtöbbször csak szenved a gyengébbnél-gyengébb jelenetekben és szövegekkel. A három akciójelenet közül a vonatos látványos volt, az autós üldözés viccnek is rossz, a csatajelenetből konkrétan semmit nem lehet látni. De a csúcs a ködös világűr volt a polippal. Ha ez a vonal marad, azt hiszem ez volt az utolsó Star Wars film, amit megnéztem, bár ezt is minek?!
8/10
Epribolyszki 2018 szept. 26. - 22:10:45 8/10
(95/136)
Annyira nem volt rossz mint amit lehetett hallani rola
Bevállalhato
Szerintem 60%
Zenéje nem tetszett amugy
5/10
pihes 2018 szept. 24. - 15:16:43 5/10
(94/136)
Nem sok jót találtam ebbe. A hosszú szőrű ordibálós magas majomtól meg, majd megőrültem...
A látványvilág az, elfogadható.

5/10
6/10
ResidentEvil 2018 szept. 22. - 15:45:09 6/10
(93/136)
Egyszer nezhető nem mondom hogy kihagyhatatlan klasszikus de kb. egy középkat. Scifi kalandfilm.A gyalázatosan elkurt Ep8.tól jobban bejött,szarabb filmre számítottam.A színészek elég gyengék voltak főleg Alden gyerek-Forddal össze sem lehet hasonlítani 0 hozzá képest.Az efektek jók,meg az akciók is,a film zenéje nagyon jellegtelen és sajnos sok a bugyuta párbeszéd is.Ebben volt egy kevés SW feeling a 8-al ellentétben.6/10.
1/10
sawyerx 2018 szept. 18. - 19:43:26 1/10
(92/136)
Ez nem Star Wars, hanem egy cosplay-es fanmade film. Egy szégyen. A megismerkedés Chewie-val nem volt rossz, de azon kívül semmi SW-hangulat vagy minőség. A srácról egy másodpercre nem tudtam elhinni, hogy ő lenne Han Solo fiatal énje, a sztori a 2 órás játékidő alatt bőven unalomba fulladt, és amikor kezdtem örülni, hogy vége nem egy feminista, polkorrektség által megerőszakolt film, jött Lando droidja...
Az eredeti 2x3 trilógia minden akciója, zenéje, majdnem minden mondata belém égett, de 1 hét múlva ebből Darth Maulon kívül semmi nem fog. Jobb is, hogy nem rakták bele konkrétan Jabbát, legalább őt nem erőszakolta meg miki egér.

1/10
black_eagle 2018 szept. 15. - 19:23:46
(91/136)
Bejött a film, de hogy 1 Jabba-s jelenet , annyi sem került bele, hát ez gáz...
Az L3 robot meg egy idiótaság volt...Ettől függetlenül a többségében 7 pont körül pontozók táborához csatlakozom.
caret63@gmail.com 2018 szept. 14. - 12:38:24
(90/136)
Csinálhatnának egy olyan részt is, amiben kiveséznék a vukik nyelvezetét, hogy tanulta meg Hán ezt a maga egyszerűségében bonyolult kutya-farkas "nyelvet", vagy inkább vonyítást. Legfőképpen hogy lehet megkülönböztetni egyik vonyítást a másiktól.
Pl. hogy jelentheti az hogy: - Ááárrrrr - azt, hogy: - Hán, nem találom a hydrokulcsokat, hová tetted őket? Ilyesmi...:D
Peppo 2018 szept. 12. - 23:50:20
(89/136)
Nem egy nagy szám, de a VIII. résznél még így is jobban tetszett. A film eleje egész jó, aztán jön egy nagyon gyengén megírt rész, és a végére valahogy megint magára talál. Összességében közepes. A karakterek közül kb. Chewbacca volt csak olyan, amilyennek lennie kellett. Solonak még mindig Ford az igazi, és Lando is nyálasabbra sikerült az eredetinél. De annyira nem voltak vészesek. Emilia sajnos összevissza váltogatta a mosolygós és a szomorú ábrázatát, csakhogy ez nem volt összhangban az éppen történő eseményekkel, így inkább volt zavaró. Sajnos tényleg nem egy színészóriás. Harrelsontól is láttam már jobb alakítást. Mintha kicsit unta volna a dolgot.

Időnként előjött a SW hangulat, de sajnos túl ritkán. A Rogue One ezt sokkal jobban hozta, de ebből a szempontból még az egyébként tragikusan rossz VIII. rész is veri. Mondjuk másban nem nagyon.

6 pont némi jóindulattal.

Egyelőre nem a jó irányba halad a franchise.
1/10
Sektor Judy 2018 szept. 12. - 14:33:10 1/10
(88/136)
ekkora trágya filmet.....lenne nulla pont annyit adtam volna...egy Star Wars rajongó
Querelle82 2018 aug. 04. - 20:11:34 Előzmény tesz-vesz
(87/136)
Lehetett volna, de ahhoz előbb komoly tanulmányokra lenne szüksége. Tényleg nagyon hasonlít, arcra, mimikára, hangra ( itt nem látszik, de alkatra is ) viszont amit a videoban művel, színtiszta ripacskodás.
Kaliff 2018 júl. 31. - 18:38:34
(86/136)
Valaki megmondaná nekem hogy Emilia Clark mi a jófrancért eszi be magát mindenhova és tesz tönkre úgy kb. 80%-ban mindent ahova beteszi a húsos fenekét?
Terminátor Genesys- Sarah Connor szerepe, te jó ég, ott is fogtam a fejem
Most a Star Wars...
A következő tuti hogy az Alien Univerzum lesz...agyrém ez a csaj.
10/10
tom103 2018 júl. 16. - 14:55:43 10/10 Előzmény tesz-vesz
(85/136)
Bocsi ez a film, nem Neked való, egyáltalán miért nézted meg. Maradj csak azoknál a filmeknél, aminek a története, nulla, stb. Tudod, ezzel az a baj, hogy azokat a filmeket talán 100 ember nézte meg, és egy fillért sem hoztak. Felesleges itt okoskodnod, - filmkritikusokból van bár bőven! Van előzetes, ha láttad, akkor ne menj ilyen filmre, csak azért, hogy teljesen értelmetlen zagyvaságokat írogathass itt össze vissza. Egyébként, én személyesen örülök az ilyeneknek, mint Te vagy, mert innen tudom, hogy mit kell megnéznem. Egyébként, ha gondolod, csináld meg Te a filmet, de ebben az esetben a kutya sem nézné meg!!!!!
jani-wan 2018 júl. 07. - 13:13:59
(84/136)
Tényleg?
És akkor ami nyilvánvaló azt nem kell megemlíteni mint jó vagy rossz vagy mi van?
Gratulálok. :)
kybuck 2018 júl. 06. - 02:10:34
(83/136)
Az újabb SW-filmek eleve nem tudnak már a klasszikus trilógia kultikusságába emelkedni, egyrészt mert rengeteget változott a világ azóta, másrészt mindegyik ilyen film a klasszikusok valamely szeletkéjéhez görcsösen csatlakozva akar túlélni, ez viszont kevés és szánalmas is, ahogy ez a végeredményeken is látszódni szokott. Ez főleg igaz erre a filmre is, egy nyári délutánra, estére megteszi látványos sci-fi kalandfilmnek, de mint SW-történet harmatos, hatásvadász, a pillanatnyi trendeket lovagolja meg. Megnéztük, letudtuk, ennyi volt benne, ahogy ez a legtöbb mostani filmnél lenni szokott. Azért ez kár, egy jobb sorsra érdemes SW-film esetében meg pláne.
6/10
sorozatneked.hu 2018 júl. 01. - 01:38:46 6/10
(82/136)
6/10

Az utolsó jediknél jobb volt, de inkább egy egyszer nézhetős űrben játszodó filmecske, mint egy igazi SW. Valahogy nincs meg az eredeti SW hangulata ezeknek az új filmeknek. Talán a Zsivány egyes közelített hozzá, de ott meg mindenki meghalt. :( :)
9/10
Frostcat 2018 jún. 18. - 22:03:43 9/10
(81/136)
Azok táborát kell hogy gyarapítsam akik a film mellé álltak - nyilván sokaknak furcsa lehet - nekem a Walt Disney-s új széria legjobbja.
Jó a hangulata, felépített, jól követhető - de fordulatos - a történetvezetése,
a komolyabb-drámai illetve szórakoztató-akció elemek aránya is tökéletes.
Látványos a képi világa - mondhatni dirty-realisztikus - mégsem nyomasztó a CGI dominancia,
a zene pedig tökéletesen hozza a hangulatot
Leginkább egy sci-fi western - háborús akciófilm jellegzetességeit hordozza magán a történet és a feeling.
A szereplők mindegyike: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson, Donald Glover, és Paul Bettany is tökéletesen viszi a saját karakterét - nem is igazán értem mi volt a problémája a szüttyögőknek...
Az első Disney-s SW amit nem koppintásnak, erőltetett remake-nak érzek hanem önálló alkotásnak.
...ja, hogy nem szuszog Darth Vader, gyakorlatilag nincs a filmben se Jedi se fénykard
(nemigaz, kb3mp-ig mégis, nem is akárkinél :-D), és sehol az eredeti trilógia zenéje...?
Hát pont ez az amiért tetszik, bármilyen hangulatos volt is az eredeti széria, nem akarnám 120x újra végignézni.
Nálam 8/10-lenne...de :-D Darth Maul visszatérése okán +1 =9/10.
1/10
tesz-vesz 2018 jún. 15. - 00:12:08 1/10
(80/136)
ezzel a sráccal tényleg lehetett volna maradandót alkotni
https://www.youtube.com/watch?v=bba_wPdLxp4

de a dizni konzumidióta világában nem fér bele, hogy westernes levegőt vegyenek a szereplők.
https://www.youtube.com/watch?v=vwLv993khfI
1/10
tesz-vesz 2018 jún. 14. - 19:42:11 1/10
(79/136)
a történet egy nulla, danarys targaryen nagyon irritáló a filmben, ahogy woody is teljesen felesleges. vagy barátnője, a galaxis őrzői című filmből? irritálnak, miért kellenek elcsépelt hírességek a filmbe? de egyes pontszámot a négger hisztis robot miatt adok rá, egyszerűen szégyen, amit az művel a filmben, és szégyen, hogy volt ember, aki hagyta bekerülni a filmbe ezt a "karaktert". inkább egy forgatókönyvíró csoportra költhették volna ezt a pénzt. mert tényleg nulla a film, dögunalom.
Querelle82 2018 jún. 12. - 19:55:16 Előzmény cellasto
(78/136)
Személy szerint kedvelem Harrelsont, de azért el kell ismerni, hogy nem egy színészóriás ...
7/10
szookedorina 2018 jún. 11. - 00:57:06 7/10
(77/136)
Szerintem nagyon profi látvány és rendezés!