Téma: Harcban élve

kybuck 2014 szept. 22. - 06:05:14
(45/65)
Jó volt, a mûfajban hozta az elvárhatót; örvendetes, hogy Steven Segal elzüllése után is van, aki viszi tovább az üsd-vágd-nemapád stílust. Sokkal jobb, mint a Parker, akciófilmeseknek kötelezõ!
Mike088 2014 szept. 07. - 00:08:58
(44/65)
Tetszett! Nem kell nagyobb mondanivalót keresni, ez egy minõségi Statham akciófilm ami az elejétõl a végéig lekötött. A kategóriájában erõs 7-est érdemel. Ez nálam már dicséret :)
begamary 2014 aug. 01. - 22:29:30
(43/65)
Azért én mondanivalósabb filmre számítottam. Egyszer meg lehet nézni. Sztem ez egy katyvasz. Én ezt a szerepet nem Stathamnek adtam volna, hanem Christian Slater-nek inkább. Statham-nek nem ez a stílusa. Ez még erõszakosabb volt a Rettegés Foka-nál.
5/10
beo71 2014 júl. 15. - 20:31:56 5/10
(42/65)
Igen, talán túl sokat dolgozik, jó néhány közepes film kerül ki a neve alatt, tudom sokan kedvelik, mert azt kapják, amit egy Statham filmtõl várnak.Egy idõ után már nagyon sablonossá válik.
Nekem a többinél kicsivel jobban tetszett a Blitz, mert az olyan angolos és a Mestergyilkos, mert ott meg kapunk egyszokásos Statham filmbe meglepõ Ben Foster-Donald Sutherland párost, ami megdobja a film szintjét.
Nehéz lenne vitatkoznom azzal, hogy ezek nem eget rengetõen jó filmek, de kedvelem Jasont és el nézem neki a gyengébbeket is, nem úgy, mint Nic Cage esetében, neki vmiért már nem bocsátom meg, talán, mert már idegesítõen rossz filmeket csinál.
5/10
beo71 2014 júl. 09. - 16:06:59 5/10 Előzmény Sadenal
(41/65)
Egyetértek.5/10.A film annyira nem jó, hogy szinte már unalmas.
Viszont a STATHAM tucatfilm kifejezést nem igazán értem, bár nem tudhatom miket láttál, meglepne, ha még nem hallottál volna A ravasz, az agy és két füstölgõ puskacsõ vagy a Blöff kultfilmekrõl.
Jason vszleg nem foglalkozik a forgatókönyvekkel, õ neki ez csak pénz kereseti lehetõség lehet, mint annak idején az utcai árus "hivatás".Én imádom a fickót a teljes angol suhanc mivoltában, mindannyian jobban járnánk, ha az ilyen szösszenetekkel nem rombolná az imázsát.Biztos sokba van a fiatal barátnõcske, én szívesen átveszem.
SpencerBarnes 2014 máj. 17. - 23:33:46 Előzmény Max_Payne
(40/65)
Szét van mûtve az arca, kár szépíteni :(
Kidülledt szemek stb...keress rá a neten
6/10
Rahar 2014 máj. 03. - 23:00:24 6/10
(39/65)
Kedvelem az akciófilmeket, Jason Stathammal sincs semmi bajom, de ez nemhogy nem kiemelkedõ, de még nem is jó, legfeljebb közepes. A cselekményvezetésben vannak logikai hibák, az akciójelenetek több helyen hiteltelenek. A fogatókönyvíró igyekezett a sablonos, sztereotip eseményektõl és cselekményektõl elvonatkoztatni, mely részben azért sikerült is neki. Ennek ellenére a történet több helyen ellaposodott, kicsit unatkoztam a megtekintése közben.
6/10
Rahar 2014 máj. 03. - 22:46:17 6/10 Előzmény Gina424
(38/65)
***SPOILER***
Nekem is hasonló gondolatom van, Stallone mint forgatókönyvíró szerintem itt hibázott, máshogy kellett volna megoldani, hogy rájöjjön a fõhõs személyazonosságára.
5/10
Sadenal 2014 ápr. 26. - 22:17:31 5/10
(37/65)
Nem volt egy nagy szám, egynek elment, de ugyanaz a tucatfilm, mint amiben eddig láttam Statham-et.


5/10
7/10
Dyrtyho 2014 ápr. 23. - 03:43:46 7/10
(36/65)
Egy 1x nézhetõs, pörgõs, régi iskolás akció film, tele bunyóval, és néhány golyó pufogtatással, amúgy Statham úr újabb filmjei közül ez az amit a Feláldozhatók 2 óta láttam, és még azt tudom mondani rá, hogy tetszett. Amúgy nem vagyok J.S fan, de azt kell mondanom, hogy vannak jó filmjei, amiket egyszer-egyszer érdemes megnéznie az embernek, és erre pl. azt lehet mondani. Amúgy tetszett, hogy az amcsi vidéki tó parti tájat megpróbálták valahogy bemutatni a szép felvételekkel, úgy hogy már csak ezért is jár a 7 pont a filmre, mert nem mindennap lát az ember ilyen jó kamera képeket egy ilyen akció filmben :)

10/7
6/10
Deeep90 2014 ápr. 22. - 09:15:58 6/10
(35/65)
Nem vagyok nagy Jason Statham rajongó,és valószinû nem is leszek soha,egy kezemen meg tudom számolni ,hány filmje tetszett,vagy mennyi volt elviselhetõ ,ilyen pl WAR,esetleg még a Halálfutam,vagy a Feláldozhatók,bár ott azért más a szitu:))

Harcban élve meglepetésemre ,simán nézhetõ fajta ,de csak egyszer nézhetö:)))) ki lehetett rajta kapcsolodni,na persze ne várjunk töle sok mindent.Verekedéseknél,nem tudom miért nem lehetett erösebb hangkeverést használni,alig hallottam a puffanásokat.
Kifejezetten tetszett a filmben amikor a tájakat ,erdöt mutatják be,volt neki hangulata.
Ami viszont nem tetszett a film esö 10-15 perce .
James Francot én nagyon birom,nem volt vele baj ebben a filmben sem,jo volt látni,éa Ryder kisasszonyt is.

egyszer nézös,mély nyomokat nem hagyo film,de végülis nem is vártam semmit töle

még a Kolibri kóddal megpróbálkozom,ugyis a polcon porosodik egy ideje. 10/5
5/10
öregnigger 2014 ápr. 20. - 05:59:46 5/10
(34/65)
U emberek csak fanoknak. Szerintem elég gagyi, semmi meglepõ. A kislánya magyar hangja, az én fülemnek borzasztó volt, ahogy kiabálja vagy mondja: Apa,apa ! 5pont
8/10
lotto 2014 ápr. 18. - 21:28:04 8/10 Előzmény Csonger
(33/65)
Elõször énsem ismertem rá Winona Ryder-re, pedig megigézõ volt számomra a szépsége pl az Észvesztõben vagy az Alien 4-ben..

Maga movie nem egy nagy szám, de azért hozza a Stathamtól megszokott '''''film-márkajelzést''''''
James Franco jól játsza a sutyi christal-methamfi dílert, csak számomra az húzza le nagyon a filmet, h. a fight-jeleneteknél mindig mintha lehalkítanák az ütéshangokat , mint egy ócska 'b,c'- kategóriás filmben, na nem mintha ez 'a' lenne.
9/10
VikGunner 2014 ápr. 17. - 22:27:42 9/10 Előzmény Gina424
(32/65)
1. Szerintem nem védett tanú volt hanem nyugalmazott rendõr. 2. Nem a kredencben tartotta hanem a pincében az iratos dobozokban :D
Csonger 2014 ápr. 17. - 08:47:41
(31/65)
Nem rossz, de nem is jó. Semmi különleges vagy kiemelkedõ nincs benne.
Winonára meg alig ismertem rá. Mi lett azzal a szép nõvel?
Gina424 2014 ápr. 15. - 13:27:12
(30/65)
SPOILER
Nem volt ez rossz film... Mondjuk, ha védett tanú lennék, én is a kredencben a konyhasó meg a szalvéta mellett tartanám az irataimat...
7/10
rokkk 2014 ápr. 13. - 01:35:41 7/10
(29/65)
Jason Statham a kedvenc színészeim egyike, de ez a filmje nem igazán fogott meg. Sokszor megijedek, ha hajjal látom
ezt tagot, de szerencsére itt is csak egy kis ideig volt ez így. :)
Ebben a filmben leginkább az nem tetszett, hogy már az elején "túladagolták" ezeket a ba*dmeget és hasonló
trágárságokat. Oké ezt a részét még betudom annak, hogy drogosok...de ami még külön felbosszantott benne, hogy a
film borítóján Statham alatt ott feszít J. Franco, akit megint csak szeretek és mondom, na õ biztos visz jó sok
színt a filmbe, hát nem így lett, sõt! Õ nála is teljesen az volt a problémám, hogy sok volt a káromkodás és szinte
semmi intelligenciára nem vallott a jelleme. Pedig itt õ volt a gonosz boss és azért tegyük a szívünkre a kezünket,
hogy igen is olyan jó érzés, ha egy filmben nyomot hagy bennünk a gazfickók egy-egy mondata, ami vagy vicces, vagy
tekintélyt parancsoló és közel van olyan élvezhetõ jellem, mint maga a fõhõs(hogy most erre jó példát is hozzak: Ál/Arc
és szerintem nem kell tovább ragoznom).
Még annyit Franco szerepét illetõen, hogy a másik fószer, aki a házhoz ment csónakkal, na annak szerintem
jobban kijárt volna a fõgonosz szerepe, mert tényleg sokkal "állatabb" volt, mint Gator, errõl ennyit.
Jasont és ezt az apaságot tekintve, nem is tudom, jól is állt neki, de közben meg...nem tudom, talán tehettek volna
mellé még egy nõt, vagy csak már hozzá szoktam, hogy ezt a hapsit, mindig nõk veszik körül és közben, halomra gyilkolászik.
Az öltözékét illetõen, most kövezzetek meg, de ez az ing, meg sapka nekem k*rvára nem jött be, szokványosabb az
öltöny, vagy a bõrkabát. Ami viszont itt is tetszett, hogy sokszor az volt, hogy egy árva szó nem szólt, hanem a
szemébõl, egy-egy mozdulatából, mindent ki lehetett olvasni...szeretem az ilyen embereket. :)
Nagyjából ennyirõl akartam véleményt írni, mert Stathaman, Francon és a "motoros fószeren" kívül nem fogott meg egyik
szereplõ sem...hát egy: 10/7-et adok rá, mert azért nem teljesen mínuszos ez a film, hisz voltak jó momentumai. :)
9/10
King Diamond 2014 ápr. 08. - 19:47:21 9/10
(28/65)
Érdekes, hogy Jason Statham neve számomra szinte mindig egyenlõ egy jó filmmel. És mondom ezt úgy, hogy moziban szinte nem is szoktam nézni a filmjeibõl, mert szerintem nem oda való, hanem itthon, a nagy képernyõs tv és 5.1-es házimozi rendszer tökéletesen elegendõ a megfelelõ élvezhetõségi szint eléréséhez. Most sincs ez másképp, habár, ahogy megnéztem az elmúlt pár Statham film értékeléseimet, elég sok volt a hetes, egy-két kilences, és slussz. Viszont most itt van megint egy jó kis pörgõsebb akciófilmje, aminek nagyon örülök. Habár, annyira nem volt jó, mint mondjuk a Biztonság záloga, vagy a Blitz, de a Parker/Kolibrikód/A mestergyilkos hármasnál mindenképp jobb, pörgõsebb, akciódúsabb. Nekem tetszett a történet is, a szereplõk is, a vége felé egy kicsit kezdett sok lenni a kislány jajgatása. Volt itt-ott egy-két ismerõs arc, aminek szintén örültem. Winona Ryder pedig még ugyan jó kis csaj volt, Frank Grillo pedig jó kis tetovált rosszfiú lett. A magyar hangok is jók, Epres Attila baromira illik Stathamhez, de ez sem újdonság.
Ahogy nézem, a következõ filmje a Feláldozhatók 3 lesz, de az nem csak õmiatta lesz baromi jó (remélhetõleg).
8.5/10
7/10
kazama90 2014 ápr. 07. - 18:18:50 7/10
(27/65)
egynek jó kb.az átlagos Statham filmek egyike,azt hittem Franco valami kemény fõgonoszt játszik,ehelyett csak egy piti drogost.Nagyon háttérbe szorul a karaktere(Franco),Statham jó mint mindig hozza a szintet+ a többi szinész se rossz.Én is azt hittem hogy összejön a tanárnõvel.10/7.
raczkia 2014 ápr. 06. - 09:55:29
(26/65)
Engem végig lekötött. Még annyit vártam, hogy Statham és a Tanár néni között kibontakozik valami :)., de így is remek volt. 10/10