10/10
Hansestadter febr. 06. 17:06:47 10/10
(92/92)
Négyszer néztem meg eddigi életem során annyira tetszik! ((:
Zahire 2020 febr. 11. - 09:57:52
(91/92)
Nem értem ezt a nagy rajongást a sorozat iránt ! Teljesen fiktív történet, és meglehetősen primitív sztori, amit ráadásul fölöslegesen bonyolítanak, ezzel irgalmatlan hosszúra nyújtanak, holott az egész sztori - ha kihagynánk belőle a teljesen fölösleges szálakat ( értelmeteln bonyodalmak, szenvedés, szerelem, stb. ) bőven beleférne 10 x 45 percbe. Végignéztem, mert már kiváncsi voltam a végére, de meg kell mondanom, a vége felé már beletekertem.Szóval nem ér ez szerintem többet mint 10/5.
10/10
yokos 2017 nov. 13. - 12:43:58 10/10
(90/92)
A tizedik részben mindenre fény derül!
10/10
yokos 2017 nov. 05. - 12:10:39 10/10
(89/92)
Kategóriájában a legjobb film, minisorozat amit eddig láttam!
Jó\' 15 órára a képernyõre tapasztott! :))
Bátran ajánlom a témát kedvelõknek IS!
User83 2017 júl. 01. - 19:18:44
(88/92)
A legjobb scifi!
10 epizódból áll, de egy pillanatra sem unalmas, soha nem érzed azt, hogy a készítõk csak az idõt próbálnák kitölteni. Tartalmasságát tekintve 10 különálló filmnek is elmenne (természetesen a story végig összefügg).
Lebilincselõ és elgondolkodtató.
Minden tiszteletem a készítõké!
Callisto07 2014 aug. 02. - 22:03:48
(87/92)
Ohhohóó... Emlékszem, egészen apró voltam, mikor ebbõl a sorozatból láttam néhány részt az AXN Sci-Fy-on. Be is voltam ijedve tõle rendesen (pedig nem hiszek az ilyesmiben). És az eleje tényleg ijesztõ, amikor még nem tudni, mit akarnak az idegenek, de nagyon nézeti magát a sorozat (én két nap alatt nyomtam le :D ). Nagyon jó történet, jó karakterek, de ilyen jó történetbõl és karakterekbõl szerintem többet is ki lehetett volna hozni. Ezt leginkább Jacob Clarke-nál éreztem, hogy felnõttként méltatlanul keveset szerepel többé-kevésbé jelentéktelen dialógusokban. Pedig abból a gyerekbõl mennyit ki lehetett volna hozni, öcsém! Már csak abból is, ahogyan felnõ, hogy hogyan tanul meg emberként viselkedni (mosolyogni, szeretetet kinyilvánítani stb) mit érez, mikor Lisa-t elõször veszi kézbe, vagy hogyan lesz szerelmes, vagy miért egy ilyen átlagos nõt vesz el : vajon hogy kompenzálja a másságát, vagy mert lenyûgözte az egyszerû emberek élete, vagy mert, vagy mert, és... De lehet, hogy csak azért érzem ezt mert imádtam a karaktert, már amikor elõször megláttam a kis aggódó fejével :)Ehhez képest Owen Crawford kisebbik gyerekét Sam-et egy egész részen át bámulhatjuk a trendi frizurájával :D Értem én, hogy fontos szál, meg hogy hibridek, de az anyjától távol lévõ félig földönkívüli gyerek felnõtté válásához képest nulla!
A két kedvenc karakterem Jacob Clarke volt és Jesse Keys. Jesse fõleg akkor, amikor már felnõtt.
Tetszett volna a vége, de hát a színészi alakítás nem volt a legjobb, így a végeredmény elég groteszkre sikerült szerintem. Nem Dakota Fanningra gondolok, õt imádtam, hanem az anyját játszó nõre. Meg az apjára. Meg az anyja barátnõjére (jajjj...). De fõleg az anyjára. A szinkronhangokat inkább meg sem említem... (tisztelet a kivételnek!) DE. (SPOILER!) Egy nõ nem így viselkedik, amikor éppen elveszíti a gyerekét (speciel ûrlények viszik magukkal), még ha tudja is, hogy el kell mennie! Az ég szerelmére, kilenc éves volt a kislány! Az anyja arca meg csak ki sem vörösödött! Még egy hiteles könnycseppet sem láttam, csak hallottam valami be nem azonosítható nyavalygást, meg valamit arról, hogy vissza fog jönni. Hát, valószínûleg nem fog visszajönni, Lisa. De ha mégis, nem lesz ugyanaz a kislány, és nem lesz belõle normális ember.(Ez személyes vélemény, nem szeretnék senkit megbántani) Ezzel viszont elrontottak nekem egy érzelmes pillanatot, amiért most mérges vagyok.
De a kedvencem a mosolygó dédipapa-ûrlény-John volt. Azt imádtam.
Összességében jó kis sorozat, akit érdekel a téma nézze meg, mert érdemes. Jacob Clarke-ot felróhatom Spielberg-nek, a rossz színészi alakítást viszont nem; úgyhogy maradok az eredeti álláspontomnál, miszerint jó rendezõ.
offtopic
TheDriver 2014 júl. 30. - 20:05:18 Előzmény leopard26
(86/92)
YouTube -on is fent van az összes része!
leopard26 2011 okt. 04. - 22:13:13
(85/92)
khiraly film
andy_balog 2011 aug. 24. - 16:30:00 Előzmény nagykigyo
(84/92)
filmek a neten ... itt megvan mind a 10 ... guglizz ra :D
jade65 2011 ápr. 30. - 20:05:44
(83/92)
a tv2-n késõ este vetítették ezt a sorozatot, talán 2003-ban... Volt olyan rész, hogy az unokanõvéremmel együtt vacogtunk és elbujtunk a párna mögé. Szerintem nagyon jó történet és ahogy a végére összefutnak a szálak. Nagyon izgalmas, remélem aki most látja elõször, az sem fog csalódni!
Robykee 2010 okt. 25. - 22:29:16 Előzmény Lathronos
(82/92)
Ez igaz, de hivatalos megjelenése nem volt, se szinkronnal, sem anélkül. Itthon csak olyan verzió érhetõ el, ami dvdrip tv-s hanggal (avi-ban).
Lathronos 2010 febr. 12. - 19:27:08 Előzmény nagykigyo
(81/92)
A Taken-nek 10 része van, mind a tíz beszerezhetõ magyar szinkronnal.
nagykigyo 2010 jan. 17. - 19:45:00
(80/92)
Nekem DVD formátumban van 5 rész,Kérdésem létezik belõle több is? Ha valaki válaszolna megköszönném.
Greg01 2009 dec. 19. - 19:34:44 Előzmény alien67
(79/92)
küldj egy emailt erre a cimre és meg kapod mit keresel.Üdvd Greg01 greg@axel.hu
10/10
alien67 2009 dec. 13. - 19:44:32 10/10
(78/92)
Helló, segítséget kérek! Egyszer láttam ezt a sorozatot még vagy 6 évvel ezelõtt a TV2-n azt hiszem, és nagyon tetszett, egy jól kidolgozott, valóságszerû, nem összecsapott filmnek tartom. Azóta próbálom megszerezni, de DVD-n sajnos nem lehet megvásárolni. Az AXN-ról is lemaradtam mikor nemrég leadták. Tegnap vettem észre tök véletlenül, hogy újra megy ezen a csatornán, el is kezdtem a rögzítését, de szerintem már vagy három rész le mehetett belõle az elmúlt hetekben. Ha van valaki aki felvette ezeket a részeket, kérem, hogy vegye fel velem a kapcsolatot! Nagyon fontos lenne számomra! Elõre is köszi!
10/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 08. - 01:37:15 10/10
(77/92)
Az idegenek által elrabolt emberek beszámolóit tárja elénk a mûsoron keresztül...
Gyakorlatilag az elrabolt emberek számolnak be arról, hogy mik történnek velük, miután elrabolták Õket....
Pozitív és Negatív beszámolók egyaránt vannak benne...
És egyes emberek azt állítják, hogy tõlük kapták, az esetlegesen gyógyító tehetségüket.
Vannak, akik arról számolnak be, hogy min mennek keresztül az elrablásuk ideje alatt, milyen kísérleteket folytatnak velük, inplantátumok elhelyezése egyes testrészekben, ill. azokat orvosok eltávolítanak a páciensekbõl... Stb
Elrablások rekonstruálása...
Valamint, hogy mit is akarnak és mik a szándékuk velük/ünk, és miket üzennek az embereknek az elrabolt embereken keresztül... STB
Jóslatok, hogy saját magunk pusztítjuk el magunkat, és a kihalás veszélyeztet minket, mint a dinoszauruszokat...
Stb... Stb...
offtopic
pozsizsuzsi 2009 dec. 08. - 01:19:41
(76/92)
Jajaja. :)
10/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 08. - 01:15:54 10/10
(75/92)
Értem... :)
10/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 08. - 01:13:33 10/10
(74/92)
Ja... ! :(
És ott tehetek javallatott a mûsornak a Topik nyitására ?
10/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 08. - 01:11:40 10/10
(73/92)
Hát minden téma engem sem érdekel, de ha uncsi, akkor tovább lapozok... :)