hangyás 2011 júl. 14. - 17:27:55
(206/726)
öhm, tapasztalatom szerint egyáltalán nem a tinédzser lányok vannak többségben...én még ennyi pasit ilyen témájú filmen nem igen láttam... :D
duckshoot 2011 júl. 14. - 17:18:55
(205/726)
Nem vagyok egy Potter rajongó. Mégis jó lenne megnézni a befejést a moziban. De persze nem tudom megoldani.
Pedig van egy olyan érzésem érdekes lenne a sok kis tinédzser - fõleg lány - közé beülni...
Hát ez van, errõl is lemaradok az életemben.
cyberdragon001 2011 júl. 14. - 15:48:31
(204/726)
Valaki nem tuddja, hogy lehet jegyet rendelni a szolnoki cinemacitybe? elõre is köszi:d
offtopic
Charles Foster Kane 2011 júl. 14. - 15:24:11
(203/726)
En is megnezem majd 3D-ben, plusz kozonseggel, mert csak a kollegaimmal neztem meg (kb 15 ember), amibol 5-6-ot kapasbol nem erdekelt, (kimentek cigizni 15 percre) es folyton rajuk kellett szolni, hogy fogjak be. Arrol nem beszelve, hogy a mozigepesz nem tudott jelen lenni, es engem kert meg, hogy irkaljam a hibakat a printen szal... Na nem az igazi. Majd hetvegen nezem "igazi" kozonseggel. Teljesen mas a hangulat.
offtopic
Charles Foster Kane 2011 júl. 14. - 15:21:07 Előzmény mikihetty
(202/726)
Nem tudom, hogy ez a letoltosdi nekem szolt-e, de en moziban neztem...
Mermaid. 2011 júl. 14. - 12:28:13 Előzmény Charles Foster Kane
(201/726)
Most megyek ma is, másodjára megnézni , most 3D-ben. Tegnap 2D-ben néztem meg. Utána elmondom én is kicsit hosszabban a véleményem két nézés után.
mikihetty 2011 júl. 14. - 10:26:03
(200/726)
nos én még nem láttam csak olvastam :)
és sajna csak holnap este fogom látni mert meló van meg sok egyéb dolog is!
én nem szidom azokat akik letöltik, de ha lehet elõtte nézzék meg moziban, mert hát úgy az igazi, a dvd-k kora lejárt rég hisz azt tárolni kell meg most azért hogy 2-3 alkalommal az ember megnézze!
de tiszteljük meg azzal a bele fektetett munkát hogy moziban megnézzük, aztán aki meg le akarja tölteni vannak olyan oldalak ahonnan legálisan potom pénzért le lehet szedni, válasszuk azt!
10/10
Hannibal Lecter 2011 júl. 14. - 10:19:42 10/10
(199/726)
Jó vagy rossz a 3d-je?
offtopic
Charles Foster Kane 2011 júl. 14. - 05:17:31
(198/726)
Szerintem is melto lezaras, ugyanakkor megvannak a problemaim.

Ket alapveto problema: SPOLIER lesz, ha meg nem olvastad, talan ha OLVASTAD akkor is

Szoval nehany dolog nagyon el lett hadarva, hogy gyorsan a zuzasra terjunk. Szinte lenyegtelennek tunt a csesze megszerzese, a bankba betores etc. Azt lehetett erezni, hogy az alkoto is ugy volt vele, hogy csak legyen mar vege, zarjuk le ezt a kalandozast. Vagy csinaljuk normalisan azt a nyomvadt elojatekot, vagy sehogy ugye, mert egyebkent csak idopocsekolas, nemde?

A masik, meg nagyobb problema, amit en egeszen eddig nem fogtam fel, az a film vege. Itt egy erzelmi szempontbol akkora hibat vetettek, hogy az mar tulajdonkeppen amator. Eddig nem talaltam semmit, amivel ezt zsenialis huzaskent tudnam ertekelni, egyszeruen irtozatosan el lett b*szv*.

Harry megoli Voldemortot, amikor kizarolag ketten vannak, senki nem latja az egeszet, de lenyeg, hogy halott. AZ EMBER AKIT NEM NEVEZUNK NEVEN, aki rettegesben tartotta az EGESZ magus nemzedeket, halott. Egy teljes rettegesben leelt KORSZAK lezarult. Nem tudom, kapizsgaljuk-e a jelentoseget ennek az esemenynek. Talan igen. Na most ez az ember meghal (amugy gyonyoru az egesz), Harry faradt arcara vagunk, majd innen kovetkezo kepkocka, hogy emberek csondesen beszelgetnek a folyosokon, kipihenik a harcot.

HOGYAN? Mar ne haragudjon a rendezo, de en MINIMUM egy karnevalt varok. Az nem magyarazat, hogy kesobb majd biztos unnepelnek. Ez egy FILM, azt mutatjuk, aminek jelentosege es erzelmi toltete van. Ezzel az erovel azt is mutathatnak, hogy Harry elmegy wc-re mert hat mar miota vissza kellett tartania. Igen, valoszinuleg elment wc-re, csak epp ez nem egy dramaturgiai csucspont.

Nem ertem hogyan lehet ennyire amator hibat veteni. En azt ereztem, hogy felcipeltek egy magas erzelmi hegyre, es onnan ledobtak figyelmeztetes nelkul. Kepzeljuk el a Star Wars 6 veget, amikor felrobbantjak a Halalcsillagot, a kovetkezo kepkocka, hogy kedelyesen beszelgetnek, pihengetnek. Termeszetesen ott nem vetettek el ezt a hibat, hasonlo erzelmi csucsponton a pilotak ugy ugralnak a megkonnyebbulestol, hogy majd kiesnek a gepbol, a kismukik a bolygorol latva azonnal karnevalban tornek ki, etc. Vegre legyoztek a gonoszt, IDEJE UNNEPELNI! Es milyen jo erzes veluk unnepelni ezt a hatalmas sikert, es a szabasagot.

Na ebbol semmit nem kapunk a Harry Potter utolso reszeben.


Ezt akkor be is fejeztem, de ez annyira kiakasztott, hogy komolyan kovetelek egy rendezoi valtozatot normalis lezarassal, mert ez tenyleg orulet.
Mermaid. 2011 júl. 14. - 04:17:11
(197/726)
Büszkén jelenthetem be, elsõként irhatok véleményt a filmrõl, szerda este megnéztük a moziban. A jegyellenõrzésnél már Potter-ruhában vártak minket, van aki be is öltözött, igy tisztelegve az utolsó résznek.

Most nem rontanám el elsõ hozzászólóként és értékelõként a filmet spoilerekkel. A film fantasztikus befejezés volt szerintem, nem csalódtam. Méltó lezárását láttam a sorozatnak, sajnálom is nagyon hogy véget ér, de remélem lesz még folytatása ennek a "világnak". Nálam 1o pontos!!!! Aki ezt a filmet is letölti az pedig süllyedjen el.
Ford Mustang 2011 júl. 14. - 01:06:11
(196/726)
...és az egész véget ér július 15-én.
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 13. - 23:07:05
(195/726)
Persze, értem, hogy így van ez, de akkor is.
tom991 2011 júl. 13. - 21:31:25
(194/726)
júliusban pedig (a mai napot nem számolva) 4918 látogató.
tom991 2011 júl. 13. - 21:29:26
(193/726)
de hogy konkrét adat is legyen: tegnap 626 látogatója volt az oldalnak.
tom991 2011 júl. 13. - 21:27:14
(192/726)
hát, elõször is köszi. másrészt pedig azért ilyen kihalt a blog mert egy év kényszerpihenõ után a "halálból" hoztam vissza, de nem hiszem, hogy meg kéne magyaráznom.
a forgalmazó nyilván nem látogatottság alapján hívja meg a sajtó képviselõit, hanem elküld egy körlevelet azoknak, akikkel sajtókapcsolatban áll (bizony, nem máshonnan lopom a híreket, hanem õk küldik), és aki idõben visszajelez, az mehet.
offtopic
Charles Foster Kane 2011 júl. 13. - 21:17:26
(191/726)
Azt mondod, hogy az oldalad, aminek a maximum latogatottsaga 10 (!) volt az elmult honapban, maris felkeltette az itthoni disztributor figyelmet, es meginvitaltak a hazai sajtovetitesre? Erzem, hogy csapdara futok, de ezt az allitast nem tudom nem lereagalni.
tom991 2011 júl. 13. - 21:11:18
(190/726)
mindig is úgy volt, hogy a sajtónak elõbb levetítették.
(a blogom miatt én is kapom a meghívókat, de nem kicsit lakom messze a fõvárostól, úgyhogy nálam ezek kimaradnak).
Ford Mustang 2011 júl. 13. - 20:56:51
(189/726)
Igen, de épp ez a baj, ezt nem kellene.
Charles Foster Kane 2011 júl. 13. - 20:50:04
(188/726)
hivatalos indoklas szerint ha jol emlekszem azzal problemaztak, hogy az illegalis masolatok Magyarorszagrol jonnek ki elsokent, ezert visszatoltak masfel nappal.
tom991 2011 júl. 13. - 20:40:21
(187/726)
privátban küldök egy linket és ott lesz a válasz