9/10
Jeneregretterien 2019 máj. 17. - 19:14:57 9/10
(14/34)
Nekem nagyon tetszett, olvasom, hogy többen vontatottnak találták, nekem jólesett a szokásosnál kicsit lassabb tempó, főleg, hogy a nagyrészt brilliáns színészi játék és a mondanivaló erős volt és lekötött. Gyonyoruek a képek is, jó a zene.

Egy dolog zavart rettentően, Bonnie és Nathan kapcsolata, az szerintem nagyon hiteltelenre sikerült, köztük nem volt kémia, Nathan karaktere teljesen üres volt, semmi a világon nem tette érthetővé, hogy egy ilyen nő, mint Bonnie, mit lát benne.
10/10
csomolungma 2018 ápr. 08. - 16:52:51 10/10
(13/34)
nagyon vontatott unalmas, a vege jo volt
5/10
Szemi22 2018 márc. 31. - 18:53:04 5/10
(12/34)
Most fejeztem be a sorozatot, összességében egész jó volt, viszont számomra, sokszor, vontatott és unalmas volt, néhol túl nyomasztó, szerintem egy 2 órás filmben összelehetett volna rakni a mondandóját, gyakorlatilag alig vitték a részek előbbre a cselekményt, nem bánom meg, hogy megnéztem, de nem sokat veszt, aki inkább kihagyja.
3/10
cukorka76 2018 febr. 18. - 05:52:35 3/10
(11/34)
Egy estés mozifilmnek jó lett volna, kár érte.
szookedorina 2017 dec. 05. - 21:57:11
(10/34)
Ekkora mûmájereket nem nehéz felismerni! Mint akik a bányában tolják éjjel, nappal a csillét! akkora Obama szimpatizánsok, hogy még a kis tévés színészek munkáit is megkurtítják...., de ez sem elég mert annyira hitelesek mint háztartásbeli, gyermeknevelõ családanyák, ezért is van miért keveselni a nõk lehetõségeit a színjátszásban, filmezésben. Nem csoda, hogy doktor szöszi lekorruptozta és kiröhögte a szóvivõ bal-faszokat.
A promóció latin eredetû szó, eredetileg elõléptetést, elõsegítést jelent. A magyar marketing szóhasználatba az angol [sales promotion]? kifejezésbõl került, amelynek jelentése eladásösztönzés.
\"sales promotion \"


9/10
Mermaidlife 2017 nov. 11. - 21:22:18 9/10
(9/34)
Imadtaaam! Az elejen nem kotott le, nem figyeltem minden egyes percet, ezert lehet, hogy meg egyszer megnezem a teljes evadot. Aztan valahol a 3. resz utan nagyon el kezdett erdekelni, megismertem jobban a karaktereket, es vegig eletszagu volt az egesz. A szineszek szuperek, a tortenet izgalmas, fordulatos. Csak ajanlani tudom! 10/9
szookedorina 2017 okt. 31. - 11:34:08
(8/34)
".....na még én is rendesen paráztam, hogy most mi jön. "
Paradoxon
Ha lett volna víz a "medencében" akkor van 8. rész
csilla8 2017 jún. 09. - 21:18:36
(7/34)
(spoiler)
Bocsi, erre rá kell kérdeznem, hogyhogy a megerõszakoló személye? Mert én úgy értelmeztem, hogy csak azonosította az erõszakos férjjel, de nem õ erõszakolta meg anno. Vagy mire gondoltál?
10/10
sisteryes 2017 ápr. 06. - 19:48:27 10/10 Előzmény napviragi
(6/34)
Vagy nem nézted végig,vagy nem értetted meg.
10/10
sisteryes 2017 ápr. 06. - 19:47:29 10/10
(5/34)
Ez egy zseniális sorozat.Szép lassan ,de jó tempóban van kibontva a story. Nagyon amarikai,DE mégis alapvetõ emberi gyarlóságokat boncolgat. A szirupos,tökéletes álomvilágról elkezdi megemelni a kendõt,és betekentést ad a rothadásba.Abba ,hogy mennyire fontos a LÁTSZAT,aztán mi van mögötte.Az irígység,a versengés,a gondolkodás nélküli csordaszellem ijesztõ ereje. Iszonyú jó karakterek,és remek alakítások.Abban egyet értek az elõttem szólókkal,hogy Nicol K. jobban tettte volna ha lassan elfogadja magát,és csínján bánik a plasztikával. Kár. De ez a szerep nagyon passzol hozzá,és remekül el is játsza.Hibátlanul. A záró epizód meg üt-vág. Nem várt fordulat,hihetetlenül jó befejezés. Szerintem nézzétek. És lássátok is,mirõl is szól ez valójában.Nagyon erõs társadalom kritika/tükör.
barry1 2017 ápr. 03. - 11:23:06
(4/34)
A "kiscsaj " Lenny Kravitz lánya. Zoe Kravitz. Az anyja is jó szinésznõ. Õ játsza a drogos Marisolt a Ray Donovanben.
Alsónadrág 2017 márc. 27. - 22:21:34
(3/34)
Nagyon jó sorozat, izgalmas, bár nem az én problémáimról szól. Más világ, de az emberi természet ugyanaz. A szereposztás is jó. A nem fõszereplõ szülõk jól mutatják, milyen ragályos a csordaszellem.
1/10
napviragi 2017 márc. 22. - 21:11:45 1/10
(2/34)
Jajj, kihagytam (vajon miért?...) és az elengedhetetlen szex-bemutatása, ami reggel-délben-este van. Enélkül nincs is amerikai film.Természetesen, érzelmek nem kellenek ide sem, és persze, csak mocskosan jó. Vagy durván megerõszakolnak valakit vagy a nõ úgy viselkedik közben, hogy felfordul minden jóérzésû ember gyomra.
1/10
napviragi 2017 márc. 22. - 21:03:33 1/10
(1/34)
Egyetértek az elõttem szólóval Nicole Kidman-t illetõen. Az a \"nõ\" olyan már, mint egy bábú vagy robot. Nem tetszik a játéka sem, teljesen természetellenes, nagyon mûvi. Reese Witherspoon viszont rendkívül jól játszik. Az õ alakítása szerintem kiváló. Maga a sorozat a témáival igazi, tipikus amerikai szemét: tele erõszakkal, mentálisan súlyosan beteg embereket ábrázoló karakterekkel. De mindig ugyanaz. Idegbeteg, karrierista nõk, túlzott pénzközpontúság, már megint pszichiátria a \"Minden rendben?\"-nel, hú de szuper, önálló, nagypofájú, uralkodó, férfias amerikai vagy gebe vagy dagadt nõk, állandó problémázás, felületesség. Mély érzelmek, romantika, értelem, finomság, természetesség és még sok valódi érték teljesen hiányzik. Én zaklatottságot éreztem... Semmi más. Éppen csak a kocsik összetörése, mi volt a háborúkban a Ryan közlegénnyel és a szuperhõsökkel, meg robbantás nincs. Gyors hulladék. Egy McDonald\'s-os üres tálca papírszeméttel. És nem is laktam jól érzéssel, melyet mindig felkavarodás zárt. Nulla pont.