kevinspéci 2007 aug. 26. - 19:12:14
(13/253)
Szerintem a Sebezhetetlen is durva jó film. Rendkívül rejtélyes egész végig. Annak is eltalálta a hangulatát a "vén szikh" Sáji. :)

A Jelek is elmegy, de a vége eléggé bííína.
Meadow 2007 aug. 26. - 17:51:28
(12/253)
Ez a film az egyik kedvencem,emlékszem amikor 1999-ben megnéztem,annyira tetszett,hogy mégegyszer megnéztem a moziba.Hihetelenül eredeti megoldás volt a vége és az ahogy minden puzzledarabka a helyére kerül))
Az pedig egyenesen fantasztikus,ahogy a Bruce alakított benne.Alapvetõen szuper az akciófilmjeiben,de ez páratlan megoldás volt,hogy Õt választotta a rendezõ.Saylamaylan/elfelejtettem,hogy kell írni a nevét/azóta sem alkotott ennél jobb filmet,csak rosszabbat.PL.Falu,Sebezhetelen.talán még a Jelek tetszett
ciccus92 2007 aug. 26. - 12:12:38
(11/253)
Jó film!
Sajnos régen láttam,de akkor kétszer is,újra meg kéne már nézni!
A kisfiu zseniális, Bruce Willis pedig már megszokhattuk hogy szuper!
findus 2007 ápr. 03. - 10:17:16
(10/253)
Háromszor láttam ezt a filmet,nagyon szeretem.A kisfiú igazi tehetség,hihetetlenül jól játsza a szerepeit,minden filmjében!
Bruce Willist ezért az alakításáért szerettem meg nagyon.A film nagyon megható és egyben megrázó is,különösen a befejezés,ami igazán eredeti,nem erre számítottam.
Vica 2007 márc. 14. - 18:25:22
(9/253)
Nagyon jó film volt, bár eléggé rémisztõ. Fõleg a halott a konyhában van. Azért cenzúrázták, hogy 12 évesek is megnézzék?! Ez alapból nem 12 éveseknek való film! Ezek tiszta bolondok!
Fú, amikor fázom, nekem is eszembe jut, hogy az a halottaktól van... brrr! Filmnézési ártalom:-).
A vége megható volt, de megdöbbentem, mikor kiderült, hogy Bruce is halott. Igazából a film csak addig volt igazán para, amíg a kisfiú rá nem jött, hogy segítenie kell a halottaknak, utána az elhunytak is megváltoztak.
Alternat 2007 márc. 13. - 23:49:19
(8/253)
Ez a film egyszerûen remek. Majdnem meglepõdtem azon is, hogy nem akartam a film közben, hogy Bruce Willis letépje magáról a ruhát és fehér véres trikóban, borostásan és másnaposan egy Beretta-val halomra löjjön benne mindekit. Magyarán és kissé furcsán szólva, sikerült beleolvadnia a filmbe, méghozzá nagyon jól. És íme egy példa rá, hogy nem csak lövöldözni tud.
Mondjuk az is kétségtelen, hogy a film sikeréhez a történet jobban hozzájárult, mint maga Willis, de ez még nem változtat azon, hogy Willis is jól alakított.
Wicky 2007 jan. 18. - 19:16:38
(7/253)
Nekem is nagyon tetszett és azt sajnáltam hogy én is megvagdosva láttam!Könyörgöm akkor rakják késõbbre,meg egyetértek amúgysem 12éveseknek való!
barbieee 2006 nov. 03. - 20:46:54
(6/253)
Hát:):) én már csak ilyen magyar kereskedelmi csatorna nézõ vaok:):)::) hihi
Newcastle United 2006 okt. 30. - 11:41:40
(5/253)
Ezt csak a magyar kereskedelmi csatornák cenzúrázták.:)
barbieee 2006 okt. 29. - 00:02:23
(4/253)
Nekem nagyon tetszett bár legelõször még cenzúráztak belõle egy két részt...(a nagyi szellemének mászkálását vagy a a kisfiú akinek a fejébõl hiányzik egy rész stb...)Ezen kívül imádom a filmet...Rendkívüli
amatõõr 2006 szept. 06. - 15:27:25
(3/253)
Nekem is tetszett, jó film, érdemes megnézni.
Newcastle United 2006 márc. 29. - 13:23:22 Előzmény Sziszi
(2/253)
Szerintem csak addig volt ijesztõbb a film, míg ki nem derült, hogy a halottak mit akarnak, de a befejezés páratlan.
Sziszi 2006 jan. 02. - 17:18:10
(1/253)
Nagyon jó film szerintem! Elég meglepõek a halottak a filmben és rémisztõek! De a végén elsírtam magam mert ahogy elköszön a feleségétõl igazán megható :)! Végig furcsán éreztem magam a film nézése özben minta én is a filmben lettem volna és az hetekig nem engedett karmai közül! És mind a kisfiú mind a Bruce nagyon jól játszották a szerepüket! Vannak részek amelyeket még most sem nagyon merek megnézni így a pokróc alatt lévõ kislány vagy a konyhában lévõ halott nagyon félelmetes és egyben megával ragadó film nekem nagyon tettszett!!!