4/10
sorozatneked.hu 2018 jan. 05. - 22:47:43 4/10
(7/7)
4/10

Egyszer nézõs felejthetõ alkotás sajna. Jól indult a történet, de valahogy nem tudták fenn tartani a feszültséget és unalomba fulladt az egész film.
k11zoltan 2016 okt. 25. - 22:05:23
(6/7)
A végén az 'esésre' emlékszem, úgyhogy lehet, hogy már láttam, de semmi nem maradt meg.
Amúgy unalmas.
4/10
Rahar 2013 máj. 20. - 01:13:34 4/10 Előzmény beatrix555
(5/7)
Hasonló véleményem van nekem is. Az alaptörténet és a cselekményvezetés több helyen vontatott, jó néhány helyen unatkoztam, egyszerûen nem volt izgalmas. A klasszikus krimi történetvezetését követi, tehát egyre többet tudunk meg, hogy mi miért történik, viszont a thrillerekre jellemzõ csavar nincs a filmben. Én az egyszer nézõs, közepes alkotások közé sorolom.
orgyen 2011 ápr. 03. - 17:00:53
(4/7)
- Mi EZ a tipikus port.hu-s leírás???
EZT vajon mi alapján írták?
- A film rendezése egy évtizedekkel korábbi krimi formációt utánoz,
- A film értékébõl sokat levon az idegesítõ MGM-es "szinkron",
- A történetben az alegjobb ötlet amikor nyílvánvalóvá válik hogy a náci háborús bûnösök milyen jól megtalálják a helyüket az USA politikai életében. Még a leleplezésük után is az õket leleplezõ ügynököt távolítják el.
3/10
gabojsza 2008 febr. 02. - 15:42:03 3/10
(3/7)
Harmatgyenge film, hiába a jó színészek. :-(
01Peppe 2007 okt. 17. - 18:32:33 Előzmény beatrix555
(2/7)
hát Hitch biztosan jobbat csinált volna ebbõl a forgatókönyvbõl, de azért nem volt annyira rossz ... thrillernek én sem nevezném, de egy közepes kriminek és egy délutáni filmnek bõven elmegy ...
érdekes volt, ahogy a pályaudvari karzaton végigsétáltak, az a rész szerintem egészen jól meg lett csinálva ...
a szerelemi szálért pedig kár volt, semmi szükség em volt rá, h összejöjjenek, de hát tudjuk h az ilyen filmeknek is megvannak a maga szabályai...
ja és külön jó volt h többször is mutatták a központi órát, amirõl nekem a madagaszkár jutott eszembe, ahogy a zsiráf lefejeli :))) ...
beatrix555 2007 szept. 28. - 13:38:10
(1/7)
Sziasztok! A film viszonylag jó film, egyszer érdemes megnézni. Jó a története, található benne egy kis romantikus szerelmi szál is, de inkább kriminek, vagy enyhébb fokú thillernek tekinthetõ, ahol a rosszfiúk náci háborús bûnösök, akik álnéven próbálnak elrejtõzni a felelõsségrevonásuk alól. A szereplõk játéka átlagos, de a krimikedvelõknek ajánlom. A film úgyn 10-es skálán kb 5.5- 6.-ra értékelhetõ.