6/10
_Freddy_ 2014 máj. 17. - 22:24:57 6/10
(17/37)
Jennifer miatt megnéztem mert imádom, de ez a film annyira nem nyerte el a tetszésemet. Egy darabig jó volt, aztán amint egyre több dolog derült ki, úgy kezdtem egyre jobban kiábrándulni.
A film témája horror/thriller. Horror-nak nem nevezném, mert semmi olyan elem nincs a filmben ami erre hajazni. Egy gyenge thriller-nek viszont elment. Az a baj, hogy lehetett néha érezni a könnyedtséget. Elég gyenge a történet, olyan semmilyen az egész szinte. Hiába játszott jól Jenni és Max Thieriot, nekem ez nem volt elég.
Ezt a filmet tipikus Jenni-t imádóknak ajánlanám, senki másnak. Aki horror-ra vagy rettegésre vágyik õ ne ezt a filmet válassza.

Jenni miatt 10/6.
Summergirl 2014 febr. 13. - 16:19:46
(16/37)
Számomra nagy csalódás volt, mégpedig a vége miatt. De sehol semmilyen kritikában nem olvastam, hihetetlen, hogy senkinek fel se tûnt, hogy egy halálos késszúrás után a nõ feláll mintha mi sem történt volna leüti a faszit és vígan költözködnek ááá hagyjuk már....

Ekkora bakit...ez teljesen elrontotta az egész filmet.
4/10
beo71 2014 febr. 10. - 21:59:46 4/10
(15/37)
Két nõ az erdõbe költözik.
Gyilkosságok történtek a szomszéd házban.
HUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!Nagyon eredeti, ha magatokhoz tértek a bombasztikus sztori okozta sokktól, akkor kaptok egy Kovács "KokÓ" ( a vidi focista ) kinézetû gyerekképû színész antitalentumot.
Jennifer Lawrence miatt kap 1 pontot. Jen mellei miatt még 1 pont. ( Igazából 2 pontos a csaj, csak itt mindennemû érdektelenség okán érdemesebb a cickókra koncentrálni.) Az utolsó 25 percért még 2 pont. Az összesen 4/10.
Too Much.
Nagyon sok. Ez egy idegesítõ semmiség, Lawrence rajongók is csak óvatosan, egyébként nem tudom ajánlani.
7/10
kazama90 2014 febr. 09. - 18:26:32 7/10 Előzmény Edkó
(14/37)
ez thriller nem horror,a csavar jó, az alkítások is jók.jobb az átlagnál, kb ilyen filmre számítottam 10/7.
Edkó 2013 nov. 24. - 13:57:29 Előzmény cosima
(13/37)
***SPOILER***

Köszi, hogy leírtad, amit leírtál. Pont ezeken gondolkoztam, kattogtam én is a filmnézés után, és én is ezekre jutottam... És jó volt látni, hogy más is. :) Bár bele gondolva elég durva, hogy már az elején is õ volt, aki ölt... Valószínûleg ezért kellett neki egy Carrie-Ann mindig, mert akkor lehet csak önmaga is... Ugyanakkor nekem sem jött le, hogy cserélgette a csajokat... Azt vettem, hogy furcsán nézett a pultos lányra, de gondoltam ennyi... a pólót én sem vettem észre, nem jöttem rá miért is van ott... A bébiõrzõ meg szerintem annyi, hogy a csaj azért nem akadt fent rajta sztem, mert az egész ház a régi idejét múlt dolgokkal, bútorokkal volt teli, meg a csávó is mondta a kislány szobájában, hogy ágykorosodott volt, egy kislány szintjén ragadt, így a bébiõrzõ is beleillhet simán a képbe...

***SPOILER VÉGE***
cosima 2013 júl. 01. - 23:42:53 Előzmény angia
(12/37)
lehet hogy a logikai bukfencek is rájátszottak, de engem Elisabeth Shue karaktere kifejezetten idegesített...a "mosolya" a legjobban...:D meg gondolom mindenki eredetiben nézte, és a hangja, amikor a legfeszültebb helyzetekben is ilyen kis csilingelõen affektáló és full nyugodt, hát az volt a csúcs...
cosima 2013 júl. 01. - 23:36:26 Előzmény NikolettBaba
(11/37)
***SPOILER***


ööö wow én nem is vettem észre hogy a végén az a csaj aki a kocsiban fekszik Elissa mellett, az már a bárból a csajszi (az arca egyáltalán nem is úgy nézett ki, meg a haja sem - még a színe sem), azt hittem mikor el akarta ásni, kiderült h a fogva tartott csajszi mégsem halt meg (bár azt hallottam amikor roppant a nyaka, és olyat nemigen szoktak túlélni)...

viszont én a végét máshogy gondolom: mivel az anyja az utolsó elõtti jelenetben - Ryan visszaemlékezésében - Carrie-Ann-nek hívta, viszont a házban a családi képeken egy kislány, egy kisfiú van, így a szülei voltak elsõsorban kattantak, amiért a lányuk halála után õt kezelték Carrie-Ann-ként (ezt némiképp magyarázza, hogy az anya drogozott), és megbüntették, ha ellenállt...ezért ölte meg õket, mert ezt már nem bírta tovább - viszont addigra õ is bekattant...akkor viszont már csak az a kérdés, hogy a legelsõ jelenetben miért mégis egy kislányt látunk, aki megöli a szüleit, vagy legalábbis jelen van...viszont kisfiú sehol...és a kislány nem kerülhetett bele ebbe a jelenetbe, ha egyszer már meghalt...talán a kisfiútól elvárták, hogy úgyis nézzen ki, mint Carrie-Ann, de ez már tényleg nagyon beteg lenne...Carrie-Ann-nek pedig mindenképpen léteznie kellett, ha a családi képeken (és a srác emlékezetében)benne volt...

ja meg az is elvarratlan szál volt nekem, hogy Elissa már a legelsõ látogatásakor kiszúrta a bébiõrzõt és a gyerekrajzokat, mégsem tett semmit...


***SPOILER VÉGE***
aob 2013 jún. 01. - 16:20:48 Előzmény NikolettBaba
(10/37)
igazán kiírhatnád, hogy SPOILER vagy valami. úgy szokás.
NikolettBaba 2013 márc. 27. - 22:32:40 Előzmény NikkyWhite
(9/37)
***SPOILER PÓTOLVA***

Az volt a lényeg hogy a Carrie Anne meghalt gyermekkorában a hintán és a báttya nem tudta ezt feldolgozni és megõrült, elkezdett csajokat vinni haza,és elképzelte hogy az a testvére. Mert mikor a kiscsajnak kitekerte a nyakát a Ryan, akkor a csaj meghalt és kellett neki egy ujjabb Carrie Anne, és mikor szomorkodott a bárban akkor az a csajszi amelyik ottvolt és megkinálta sütivel, akkor azt a csajt hazavitte, és lefogta, és õ volt a következõ Carrie Anne, mert mutatták a csaj felsõjét is a szobában a kék szinü PENN STATE feliratosat, meg nálla voltak az iratai is, azért kellett a kék kontaktlencse is mert a testvérének kék szeme volt valójában, a csajnak meg akit a bárból hozott el annak a szeme barna volt, de volt egy rész mikor meglehettett látni hogy eggyik szeme barna,másik kék. és mikor ugye Jennifer (ELISSA) rájött az egészre akkor a srác lefogta,beköttöte és elmondta neki hogy Carrie Anne meghalt aznap a hintán, és hogy neki szüksége van Carrie Anne re, akkor meg a csaj megértette hogy mi folyik ott, a Ryan elvitte azt a csajt akit a bárból hozzot és megölte, hogy Elissa(JEN) legyen neki a Carrie Anne je, már lefogta meg készitette a kontaktlencsét is neki, és akkor pont jókor jött a rendõr igy volt esélye Elissanak meglépni.. szval a lényeg hogy a Ryan volt kattant, és azt mondta Elissának hogy akarja õt, de neki szüksége van Carrie Annre, ezért nem tarthatja meg. ennyi a lényeg kb, ahogy én felfogtam. (egy kis segitség)
4/10
mehdi 2013 febr. 22. - 11:55:06 4/10
(8/37)
Nem tudom, nem jó film, de nem alapjaiban volt rossz, itt valahol a színészi játékon bukott meg és pár marhaságon.
A dupla csavar viszont egész ötletesen volt kitalálva, azt díjazom. De sajnos még így is ez egy rossz film.
NikkyWhite 2013 febr. 21. - 20:23:42
(7/37)
Lehet, hogy gáz ,de nem értettem ,ki volt az a csaj a pincébe zárva??? és mire jött rá abból,hogy meglátott egy kontak lencsét??:) léccci valaki:)
bullmc 2012 dec. 30. - 12:12:42
(6/37)
Tartalma!!
Egy édesanya és a lánya egy másik városban kezdenek új életet. Csak késõbb szereznek tudomást arról, hogy pont egy olyan ház mellé költöztek, ahol egy gyermek megölte a saját szüleit. A család fia túlélte a gyilkosságot. Amikor az újdonsült szomszéd lány és az árva fiú összebarátkoznak, akkor derül ki, hogy a gyilkosság történetének koránt sincs még vége.
5/10
diana22 2012 dec. 26. - 11:00:42 5/10
(5/37)
Hát, hát, vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A történet nagyon jó, de számomra a lány viselkedése teljesen logikátlan volt. S ez elvette a film nézhetõségét...
SPOILER
Pl. Amikor az anyuka áthívja a fiút, hogy megismerkedjenek, ok nélkül volt bunkó az anyjával, aki ezen húzta fel magát, s tiltotta el õket egymástól.
Vagy: Értelmes ember összerakta volna a képet az ismert történetbõl, ha egy tampont kikukáz, s nem megy le a pincébe...
A rendõr súlyos testi sértésért bevihette volna a fiút, utána nyugodtan kutakodhatott volna.
stb., stb.
SPOILER VÉGE
k11zoltan 2012 dec. 18. - 22:31:50
(4/37)
Egyszer nézhetõ, de nem mutatott semmi újat.
9/10
mecsoka 2012 dec. 16. - 16:49:54 9/10
(3/37)
Inkäbb thriller es nem horror, de ettöl függetlenül szerintem egy jo film, nekem nagyon tetszett. 9/10
6/10
angia 2012 okt. 28. - 22:58:12 6/10
(2/37)
A történet nálam 5 pont, a rendezés 5, a cselekmény lebonyolítása 4, Jennifer Lawrence és Elisabeth Shue egyértelmû 10es, míg az aláfestõ zene 5. Így kap egy gyenge 6 pontot:P Talán túl jó szívû vagyok...
Amúgy egy nem igazán félelmetesre sikerült horror. Szerintem a legtöbb ember (köztük én is) csak a 2 jó színésznõ miatt nézi meg.
somersby 2012 jún. 21. - 20:35:07
(1/37)