Wild Flower 2008 dec. 11. - 23:45:19
(31/211)
"20 éves vagyok 3 gyerekkel. 5 általánossal" erre beiskolázzák + 6a ezer/hó.
én is szeretnék kapni 60000 ft/ fõ két gyerekemre, mert általános iskolába járnak! hogy az a fûzfán fütyülõs rézangyalát ( és most nagyon finom voltam!)
8/10
BonFire 2008 dec. 04. - 19:04:43 8/10 Előzmény donel
(30/211)
Ha sz*r a mûsor, nem kell nézni. Ilyen egyszerû a dolog. Aztán ha majd nem nézi senki, akkor lekerül a mûsorról. De egyelõre még elég jó a nézettsége.

Más: Nem akarom magamat ismételni, de ne tessék vetíteni! Elõször próbálja már meg mindenki megoldani a saját problémáját, nem pedig állandóan fût-fát okolni a sérelmeikért, és a kifogásokat gyártan egy életen át. Ezt a magatartást projekciónak hívják, és gyermeki lélekre vall. Aki ezen nem tud túllépni, az sosem nõ fel. Az azért egy kicsit elgondolkodtató, hogy az ország lakosságának a nagyobbik része gyámkodásra szorul.
10/10
pokahontasz 2008 nov. 20. - 19:24:46 10/10
(29/211)
Jó mûsor, csak kár, hogy ilyen késõn van, mert sokszor elaszom mire kezdõdik!:-(
1/10
donel 2008 nov. 13. - 23:23:56 1/10 Előzmény BonFire
(28/211)
nov.13-i adás: micsoda baromság... kerekesszékkel nem lehet közlekedni, de a magassarkú cipõkben járóknak építsünk már kényelmes járdákat.

a másik riporthoz: az ovi - ami a 30-as években épült, nem most ment tönkre hirtelen, ugye? nem így kéne beállítani.

szar a mûsor. álszent.
8/10
BonFire 2008 okt. 09. - 15:57:32 8/10 Előzmény goldner
(27/211)
"minek áldozzuk rá a közpénzébõl a TV stábot, meg a saját idõnket?"

Az RTL klub mióta köztévé? Én még leragadtam a kereskedelminél. Azért sem te sem én nem fizetünk egy fillért sem. A reklámokból él, mint köztudomású.

Hogy a saját idejét miért áldozza valaki? Gondolom, mert problémája van, és máshogy nem képes megoldani, illetve úgy gondolja, hogy majd más megoldja helyette. Ezért aztán keservesen csalódik, és hibáztatja a tévéstábot, a riportert, a politikust, meg mindenkit, kivéve saját magát. Mint a "szerencsétlen" asszony, aki a hajléktalan férjén próbálja bevasalni a tartásdíjat - mellesleg egy csomó férfi épp az elváló házastársa miatt válik hajléktalanná -, és ráér 6 hétig ülni a Szociális Minisztérium elõtt, míg fel nem világosítják, hogy üljön az Igazságügy Minisztérium elé. És még õ van megsértõdve! Rég röhögtem olyan jót, mint azon a riporton.

Szóval mindenki hibás, csak saját maga nem, õ legalábbis így gondolja. No, ezért egy kereskedelmi tévének megéri egy ilyen mûsort készíteni, amit meg a magamfajta kárörvendõk szívesen néznek! A legjobb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység. He-he!!
goldner 2008 szept. 19. - 02:42:04 Előzmény egoistus
(26/211)
Az a bibi, hogy elmegy a politikus, és megmondja a riportból mi kerülhet adásba, mi nem - saját tapasztalat. :-(
Tudnám mi a csudának jön, minek áldozzuk rá a közpénzébõl a TV stábot, meg a saját idõnket?
1/10
paul64 2008 aug. 29. - 00:12:39 1/10
(25/211)
Ismét egy mûsor ahol jó magyar hagyomány szerint lehet keresni mások szemében a szálkát. Egyszer már azt szeretném hallani, tessék én így csinálnám, de azért felelõséget kellene vállalni. Így csak a kritizálás marad. Pár éve láttam egy riportot, milyen jók a Bukaresti utak bezzeg a Budapestiek. Nahát én szoktam járni ott is, itt is. Ami itt Budapesten dugó és rossz út az ott a normális. Tudom ez senkit nem vigasztal, de hol az OBJEKTIVITÁS? Igaz akkor nem lennének olyan érdekesek a hírek.
egoistus 2008 jún. 12. - 18:21:22 Előzmény Diogenes-1961
(24/211)
Furcsa müsor?? Politikai megrendelésre... haha mert szerinted melyik tv müsur változtatott meg valaha is bármit? Mindegyik politikus hazudik ez már igy marad mo.-n, de a templomba mégsem kérdezhetik a paptól hogy nálunk mért van drágaság. A szegénység meg a magas árak nem a kapitalizmus miatt vannak, lásd FEJLETT ny-i országok, hanem a rabló tolvaj politikusok és mégnagyobb rabló válalkozó haverjaik miatt, ehez jön még vagy 1 millio adó tb áfa csaló és máris itt tartunk.
1/10
Diogenes-1961 2008 jún. 05. - 23:25:31 1/10
(23/211)
Furcsa mûsor, az egy biztos! Mintha politikai megrendelésre készülne. Féligazságokból sosem lesz valóság.
A szegénység és a magas árak a kapitalizmus miatt vannak, ami meg nem kormányfüggõ. Az emberek a biztonságos és szerényebb szocializmus helyett a kapitalizmus rablógazdálkodását választották.
Mit is tanultunk annak idején az "átkosban"? A nagy hal megeszi a kis halakat. Tudtuk, hogy mi kis halak leszünk...

A mûsor egyébként politikailag részrehajló és tisztességtelen. Már majdnem Fábry!
2/10
csoroka 2008 ápr. 17. - 20:21:06 2/10
(22/211)
Hát eljõtt az Agyonverni-Apát-Anyát,mert õreg,és Nyugdijas???Ezt akarja a Magyar?? aki õreg haljon meg??.Ezek voltak fiatalok,dolgoztak.35-40-évet,De a Mai Fiatal csak Mának él?? Õk nem akarnak Megõregedni??Nem!!Góg-Magóg-Demegóg:Mindenkinek joga van az élethez.
meszag 2008 márc. 27. - 08:41:56 Előzmény ecsje
(21/211)
Én sok mindent megértek, de hátha egy kicsit.
Nem akarlak bántani, de élnek itt nyugdíjasok kevesebbõl.
ecsje 2008 febr. 08. - 17:38:23
(20/211)
Február 8-án a Házonkívül-ben ismét foglalkoztak az ápolási díjjal. Természetesen köszönet érte, hogy foglalkoztak Vele, és örök kárhozat Kórozs Lajosnak. Mióta a fogyatékosok ügyével foglalkozik folyamatosan hazudik. Folyamatosan hazudja bele - õ, és a többi politikus - a kamerákba és a mikrofonokba, hogy a súlyosan fogyatékos személyt otthonukban ápolók 33.000 Ft-t kapnak (igaz ezt is szégyenkezve kellene kimondja, -ják). Közben az igazság az, hogy van kb. 17000 család, akik kapnak alanyi jogú (fogyatékos személy után járó) közülük, kb. 2-3 ezer kap 33.000 Ft-t, a többiek pedig a nyugdíjminimumot. Mindannyian járulékot fizetnek belõle.

5. éve lobbizunk, hogy visszakapjuk a minimálbért. 1990-ben a Németh kormány külön kormányrendeletben állapította meg ki kaphat ápolási díjat - minimálbért.

1993-ban a szociálisan érzékeny, a családokért felelõsséget érzi Surján miniszter a szociális juttatások közzé tette, a munkabért és mindjárt felére is - nyugdíjminimumra csökkentette.

Ezt "országos érdekvédõ szervezeteink" ölbetett kézzel tûrték. Cserébe évek óta tisztes állami apanázst kapnak

Mióta lobbizunk mindenki azt mondta nekünk igazunk van. Talyigás Katalin (LLévai Katalin jobkeze), Vojnik Mária, Göncz Kinga) és mind a többiek, akiket megkerestem.

Nincs még egy csoport, amelyik ilyen kevéssé lenne képes magát megvédeni, érdekeiért síkra szállni.

És kevesen mosolyogva közölték velem, hogy kampányt akarnak látni.

Arra kényszerítettek minket, hogy aláírásokat gyûjtsünk. 1990 óta mi tudtunk a 2. érvényes népikezdeményezést megcsinálni. Összegyûjtöttünk 70.000 aláírást, 2 hónap alatt - eszköztelenül. Elutasították kérésünk.

Elketdtünk népszavazáshoz aláírást gyûjteni - rögötn bejelentették, hogy lesz minimálbér. Aztán nem lett.

Ez a kérdés egy igazi szégyenfolt a mindenkori felelõtlen magyar politikusok tevékenységén (kormányoldal nem szavazta meg, DE a FIDESZ SE).

Remélem elõbb-utóbb a gondunk megoldódik.

Goldner Ibolya
Értelmi sérültek és Családjaik Jogvédõ Egyesülete elnöke
CrashBandicoot 2008 jan. 22. - 20:17:50 Előzmény efes
(19/211)
Hmmmm!
Nem is értem miért szántam erre a apró szösszenetre enyi idöt és idegeskedést, de mindenek elött tanuságos volt . Csak azt magyarázza el nekem valaki , hogy már megint miért kellett egy embernek elszenvedni igen nagy sérülést "amibe akár bele is halhatott volna szegény GYEREK", mert ha már ismerték és tudták ,hogy ki ez a kiscsávó , MERT TUDTÁK, akkor miért nem billentették már sokkal elöbb szépen HAZA !!!!!!!!!!!!!!!!!-----Ha lesznek gyerekeim megprobálom a MAXIMÁLIS emberségre és életre nevelni öket, úgy ahogy engem is neveltek . Részemröl ennyi, nem fogok mások szociális helyzetéröl ITT beszélgetni egy filmekröl szóló oldalon , az egy másik linkre tartozik.
Tisztelettel.
efes 2008 jan. 19. - 18:06:45
(18/211)
nem hiszem, hogy egyikõnk is védte volna ezt a minirablót, csupán arról van szó, hogy a probléma nem õ, hanem azok a körülmányek, amelyek miatt õ és akár a te gyerekeid is ide juthatnak. mert ezek a körülmények akkor is fennállnak, ha történetesen "kicsontoznád" ezt a kiscsávót. arról ne is szólva, hogy utána az egész faluja téged csontozna ki, az tuti.

amúgy meg, nagyon is lehetséges, hogy a te gyerekeid is éppen ezt csinálják... és ezt ÉRTSD JÓL!
CrashBandicoot 2008 jan. 19. - 17:20:22
(17/211)
Úgyan -úgyan !!!!!

Már vártam a feltünését valakinek aki gyorsan a védelmébe veszi ici-pici gyereket. Vedd észre a dolgot, nem a gyerekre harakszik az ember hanem arra aki ezt kitermelte.A pici gyermek csak másodlagos dolog , de ne feledel majd amit irtál, és amikor éppen haza felé tartassz az utcán és eléd áll majd "Ö" vagy egy hasonló, akkor simogasd meg a pici arcát és mond neki "na-na nem szabad". És utánna itt várom a beszámolodat , hogy mi is történt veled.És ne bunkozzál azért mert vannak akik féltik a gyermekeiket az ehez hasonloktol.Kivánom legyen vagy 3 gyerekeked , neveld öket egésségben és boldogságban , és minden nap jusson eszedbe az, mikor támadják meg az utcán.
zsouzs 2008 jan. 19. - 08:36:37
(16/211)
Ugye képtelenek vagytok felfogni, hogy ez csak egy GYEREK..?!!!..olyan, aki jó szót, törõdést vagy bármiféle nevelést sosem kapott. Mit tehet Õ arról, hogy ilyen sz@r a világ?! A saját kis maga ösztönvezérelt módján próbálja fenntartani a kis nyomorúságos életét.
Istenkém..!.. milyen szûklátókörû bunkók..,nem.., nem.. inka szánalmasak vagytok, hogy nem értitek, ez a gyerek legalább akorra..áldozat. :-(((
efes 2008 jan. 18. - 22:07:29
(15/211)
mindig is voltak ilyen antiszociális kölykök. engem 35 évvel ezelõtt csak azért nem vágtak meg, mert elsõ szóra odaadtam mind a 23 forintomat. tudtam, hogy nincs más választásom, azok olyan csávók voltak. azok épp ilyen csávók voltak.
efes 2008 jan. 18. - 22:03:21
(14/211)
az a szörnyû az egészben, hogy ezen a kiscsávón köszörül mindenki. holott saját gyerekünk nemcsak áldozat, de éppen ilyen elkövetõ is lehet, ha nem vigyázunk.
CrashBandicoot 2008 jan. 18. - 21:51:21
(13/211)
Nem keveset gondolkoztam a megoldáson azt elörre el kell mondanom. Sajnálatos modon csak is nagyon durva dolgok ötlöttek a szürke állományomba.Nagyon sajnálom , hogy EMBER létemre hihetetlen DÜH, és tehetetlenség kavarog bennem. Ha az én gyerekem artériáin fenné a kését ez a gyermek aki mindenkit csak eröszakkal tudod maga mellett tartani valoszinü már Én magam csentem volna ki az óthonbol"ahová nagy képmutatással beszálitották" gondolkodás nélkül kicsontoztam volna, ledarálni és lesavazni a maradékot , hogy még véletlenül se maradjon 1 db DNS -se belölle , az utokor számára. Mint irtam tehetetlen vagyok sajna, ebben az esetben , de azért csak össze futok vele 1X a Blahán ha vissza tér.Márpedig tuti , hogy vissza fog jönni.
Dr.Mouse 2008 jan. 18. - 17:59:44 Előzmény ondok
(12/211)
Helló!

Úgy látom, senkinek nincs véleménye a kis suttyó szurkálós "kisfiú"ról..
Hogyha valaki, már kiskorúan romlott és reménytelen, hisz IQ-negatív családból, selejtes génállományból származik és csak úgy artérián szúr másokat, lop, csal, hazudik - nem rajta állt, hogy nem gyilkolt még - az csak úgy szabadon jöhessen-mehessen, országból-országba, büntetés nélkül... Mi az, hogy nem büntethetõ?? Még a családban élõ kiskorút is megbüntetik ilyen esetben. Hihetetlen...
Tegnap volt a szûkebb környezetérõl némi ízelítõ, ahol a családja (már, ha ezt a primitív, beszélni is képtelen, agresszív almot annak lehet minõsíteni), a forgató stábot is meglopta.
Ehhez képest, még a támadás elkövetése, majd elfogása után elengedték, még itt Pesten moziba (!!! mé'nem dicsérjük meg, adunk neki ajándékot is, míg a megtámadott fiú a kórházban szenved?! Huhh!), mert õkelme el akart menni - és így el is szökött.
Röhögve mesélte, hogy milyen egyszerû lopni, elszökni, stb., mielõtt átvitték egy romániai nyílt(!) intézetbe - ahonnan azóta szintén meglépett, miután megverte egyik bentlakó társát.
Ki tudja, melyik megállóban csap le legközelebb...
Mit tennétek, ha találkoznátok vele?
Talán ez õ, de ki tudja - az arra érdemtelenek személyiségjogait bezzeg védik...