Téma: Hazug angyal

4/10
nikato 2023 márc. 15. - 12:32:46 4/10
(5/5)
Hallmark kategória, ma már meg se állná a helyét, 20 éve még elment. SPOILER: Ki hinné el, hogy sose látták imádott fiúk aráját? Még ha haragban lettek volna ok, de így? A végén meg teljesen abszurd, hogy megbocsátanak neki, imposztor, minden fényképet elégetett a fiúkról és annak feleségéről, ráadásul még gyilkos is. Főszereplő csaj nem is nagyon illett a szerepébe. Fiúk eredeti feleségének a szülei merre voltak? Neki nem jár a végtisztesség? SPOILER VÉGE
pindur1 2021 ápr. 15. - 23:40:29
(4/5)
Tényleg az Árnyékfeleség a másik változat címe... . Ez a film is jól felépített, de a hangulata meg sem közelíti a másikat. És a főszereplőnő karaktere sem tetszett. Bár nem játszott rosszul, de valahogy nem illett neki ez a szerep...
doraamadeusz 2017 nov. 12. - 00:00:00 Előzmény kata3
(3/5)
Árnyékfeleség a hasonló film magyar címe.
offtopic
kata3 2011 júl. 13. - 01:52:32
(2/5)
Egy másik filmnek is hasonló/ugyan ez a témája, régebben láttam, sajnos a címére nem emlékszem. :-)

Egy szegény lány összebarátkozik a vonaton egy gazdag, fiatal házaspárral (friss házasok, talán épp a nászúról jönnek haza). Az asszony a jegygyûrûjét megmutatja a lánynak (az felpróbálja). Az asszony a kimegy a mellékhelységbe éppen, amikor a vonattal baleset történik, a házaspár meghal. Mivel egy közös vonatfülkében találják meg a férjet és a lányt (ujján a gyûrûvel) egy párnak hiszik õket. Ha jól emlékszem a lány gyereket vár. A sztori tovább egyezik. A fiú gazdag szülei még nem ismerték az arát, a kórházból egyenest magukhoz viszik a menyüknek vélt lányt. Úgy hiszik, õ az egyetlen, aki a fiúk után megmaradt nekik. A lány gazdag jólétben élhet, mígnem egy nap elõkerül a régi életébõl egy férfi (egy régi ismerõs). Zsarolni kezdi a lányt, hogy elárulja az õt befogadó családnak, hogy hazudott nekik.

Ha valaki ismeri annak a másik filmnek a címét, írjon privátban, érdekel. Köszi.
8/10
real_madrid 2008 márc. 19. - 16:48:45 8/10
(1/5)
kicsit kiszámítható, a befejezés mintha el lenne kapkodva, de nem bántam meg, hogy megnéztem.