9/10
Johnny14 2014 nov. 10. - 20:33:25 9/10 Előzmény loma06
(97/137)
FIGYELEM NÉHOL *SPOILERT* TARTALMAZ.!!!
Az egész 4évadot leszinkronizálták már, talán az ötödiket is.!
3évig halogatták hogy le adják.!
Azóta össze vissza adják, szünetekkel, és csodálkoznak ha alacsony a nézettség.!
Már rég le kellett volna adniuk egy huzamba az elsõ 4évadot.!
Rosewood az X-faktorban volt.
Ravenswood a sorozat neve. A PLL tesó sorozata, iszonyat unalmas,(már akinek) teljesen eltér ettõl a sorozattól, szellemek vannak benne, és nem valós dolgok.! Nem csodálom, hogy abba hagyták 10rész után, a fene se nézte, és alacsony volta nézettség is.!
Mind1 visszatérve a PLL-re. nézzétek inkább feliratosan, sokkal jobb.!!!
Viszont iszonyat nagy baromságnak tartom hogy 5évadnál tartunk, de 2év telt el Alison eltûnése óta, hát LOL.:D
Mindegyik színész már 26-27 éves, amire elballagnak a suliból addigra már 30évesek lesznek.! XD
Amilyen jól kezdtek az 5évadot, olyan uncsi lett amikor elértük a 10.részt, de remélem a karácsonyi epizód feldobja majd.!
Nem tudom, hogy fogják tovább 2évadon keresztül húzni ezt a sorozatot, már most csökkent a pontszáma az IMDB-on, és a nézettsége is.! ELFOGNAK BUKNI SAJNA.!:/ Pedig ez egy jó sorozat.!
10/10
loma06 2014 nov. 09. - 16:56:03 10/10
(96/137)
Jaj igen, bocs! Szóval Ravenswood! :)
Ugyi007 2014 nov. 09. - 12:11:22 Előzmény loma06
(95/137)
Talán erre gondolsz : Ravenswood.
10/10
badalia 2014 okt. 31. - 00:49:41 10/10 Előzmény loma06
(94/137)
Rosewood sorozat? Ilyen is van? Hol lehet hozzáférni? :D
10/10
loma06 2014 okt. 24. - 01:36:31 10/10
(93/137)
A Calebbel kapcsolatos kérdéseidre választ kapsz, ha végignézed a Rosewood címû sorozatot (10 rész volt azt hiszem)...
HCST 2014 okt. 23. - 21:37:45 Előzmény LCsajszi
(92/137)
Alison ikertestvére alatt kire gondolsz? Jasonre? Amúgy igaz, hogy lehetett sejteni hogy Alison nem halt meg, mert soha nem mutatták a holttestét még a fõcímdalban sem, de viszont késõbb a mentõk lehozták Alison holttestét a hegyrõl. Viszont ami érdekes, hogy Caleb titkolt valamit Hanna elõtt. Amikor megtámadta Hannat? Azt miért tette? De nem is õ ölte meg Monat! De ha nem õ volt, akkor az egyik részben miért támadta meg Hannat? Mit titkolt? Mi volt az, amirõl nem akarta, hogy Hanna megtudja?
10/10
badalia 2014 okt. 06. - 21:49:20 10/10
(91/137)
Egyet értek! Szerintem elég sokan nézik azért a sorozatot, vagy max. másnap lerántják torrent-rõl a szinkronizált verziót, de az tuti, hogy van rá igény...
Bristol777 2014 okt. 05. - 11:42:26 Előzmény badalia
(90/137)
Nekem már baromira elegem van abból, hogy az RTLII megszakítgatva, hónapos szünetekkel, egy-egy évad ismételt újravetítésével "szórakoztat" bennünket! Az elsõ évad + a másodikból 12 rész vetítése után egy hónapot állt a mûsor, a rossz nézettségi adatok miatt - állítólag -. Most megint elkezdik a második ismétlésével? Gratulálok!
10/10
loma06 2014 szept. 26. - 13:10:52 10/10
(89/137)
Nah nekem van egy új tippem:

Ha valaki letöltötte a fõcímdalt, akkor ott van benne egy telefonbeszélgetés Ali és valamilyen Katherine között. Egy Kate van a sorozatban, õ pedig Hanna mostohatesója. Aki mellesleg ugyanott lovagolt, ahol Melissa és az Ali helyett meggyilkolt Bethany... És aki egy igazi rohadék... Szerintem 90%, hogy van valami köze A-hoz, vagy éppen õ az. :)
A másik tippem Hanna. aki csak tetteti a buta libát, erre több jel is utalt az évadok során. Az is elõfordulhat, hogy mindketten nyakig benne vannak, de szerintem mégsem Aria A, túl kézenfekvõ lenne, ennél azért ravaszabbak a készítõk. :)
10/10
badalia 2014 szept. 25. - 18:46:13 10/10
(88/137)
Hali!

Tudja valaki, hogy mikor folytatják a sorit a 3.évaddal? Úgy látom, 2.évad záróepizódja után (okt.3.péntek) hétfõn lesz annak egy ismétlése, viszont hétfõ estére már nincs a mûsorújságban... :(
10/10
LCsajszi 2014 aug. 27. - 22:25:23 10/10
(87/137)
Ez a Hálaadásos rész most nagyon izgalmas volt, hasonlóan a Halloweenra tartogatott részekhez :).

SPOILER
Én nagyon sajnálom Monát, nagyon nagy arc volt, a legtitokzatosabb, legjobb karakter volt. Hiányozni fog. Nyugodjon békében!
Egyébként a sorozat 1. évadjának legelején már gyanítani lehetett, hogy nem biztos, hogy Alison meghalt. Miért éreztem így? Mert a képsorok mindent elárultak. Sosem mutatták ki fekszik a koporsóban. A sorozat fõcímdalánál szintén direkt nem mutatják, hogy kit temetnek el. Ekkor már sejtettem, hogy lesznek még itt csattanók, amire a 4. évadig kellett várni.
Tuti, hogy nem Alison "A". Ha õ lenne, akkor már rég látni lehetne ki a titokzatos kapucnis. Van egy olyan gyanúm, amirõl sokan beszélnek, hogy "Alison ikertestvére" a hunyó. Mivel voltak olyan jelenetek, amikor Alisont mutatták, hogy fél egyedül lenni, stb. Biztos vagyok benne, hogy most Alison ikertestvére szerepel és az igazi Alison apjával elhúzta a csíkot egy másik városba. De ez csak az én gondolatmenetem, bármi lehet, nem biztos, hogy így van, ahogy mondom. De nekem így logikus, mivel a "jelenlegi Alison" egyáltalán nem mutat ki érzéseket, csak mosolyog, nem fél, stb. Tehát összegezve, az "igazi Alison" addig szerepelt, amíg apjával el nem ment a városból, mert szó volt róla és most pedig az "ikertesó" jelent meg a vásznon a "Gonosz Ali" résznél.
9/10
Johnny14 2014 aug. 26. - 02:00:13 9/10 Előzmény ghobeire
(86/137)
Mindenre szép lassan megkapod a választ csak nézni kell a sorozatot!
Elõször én is ezt gondoltam hogy miért nem nyomoztatják le, hívják a rendõrséget, de aztán idõvel mindent megértettem! :)
Hogy ki pontosan "A" még nem tudja senkise, csak tippelgetünk!
2évad méghátra van a sorozatból, talán a 7évad legvégén megtudjuk, vagy a 8évad legvégén! xD
Folytasd a sorozat nézést, nem lövöm le a poént! ;)
ghobeire 2014 aug. 25. - 18:25:01
(85/137)
Hello, én néztem belõle most nyáron kb. 8 részt, de számomra egyre inkább az alakult, hogy ez - már bocsánat - de kb. nem több egy jó kis mesénél gyerekeknek!! Ami a legbosszantóbb benne, az "A"!
Megírná vki, hogy kicsoda is tul képpen A? Elison? No és ami mostmár kiveri nálam a biztosítékot, azok "A" sms-ei!! Kapják a lányok az sms-eket, DE SOHA EGY BÜDÖS SZÓ SEM ESIK ARRÓL, HONNAN, MELY SZÁMRÓL JÖN AZ SMS ÉS HOGY EZT MIÉRT NEM NYOMZTATJÁK KI, HOGY HONNAN? Nos ez volt az a pont ahol azt mondtam, ebbõl így elég volt, mert ez így egy barátok Közt/Jóban rosszabn színvonal, annyi különbséggel h. itt nem változik meg a szereplõk arca(mert másik színész kezdi õket 1x csak játszani). Tényleg írjátok meg nagyon érdekel, hogyan kell érteni az sms-eket és ki a feladójuk?????
9/10
Johnny14 2014 aug. 22. - 19:13:38 9/10 Előzmény pp13
(84/137)
Alison eltûnése óta akkor most mennyi idõ is telt el?!
A sorozat legelején tûnt el, majd 1évre rá találták meg a holttestét ahogy azt az elsõ részben láthattuk!
Az 5évadban pedig azt mondják hogy: Alison több mint két éve menekül, de az elsõ évad és az ötödik évad között eltelt már 6év, pontosabban annyi ideje tûnt el?! Szóval már az elsõ évad óta menekül, az úgy összesen 6év, és nem 2?!
És még hogy járhatnak Gimibe egyáltalán, az elsõ évadban voltak elsõsök, ha minden igaz akkor a 4évad végé felé kellett volna elballagniuk! Az 5évadban pedig már az egyetemen kéne lenniük!
Méltó befjezése lenne a sorozatnak az 5évad, nem kéne tovább húzni! Mert ez az eddigi legjobb évad, itt kéne minden titokra fényt deríteni, de erre a sorozatra sose lehet azt mondani hogy unalmas, mert mindig történik valami! Csak ne akarják még további 2évadon keresztül húzni ezt a "A" dolgot, más storyval meg ne is álljanak elõ mert BUKTA LESZ!
:)
pp13 2014 aug. 17. - 10:42:07
(83/137)
Alkoholt csak 21 év felett ihatsz - a képmutatás felsõfoka - de kocsit azért már 16 évesen vezethetsz odaát.
Volt már ennél rosszabb szinkron is amúgy.
10/10
loma06 2014 aug. 15. - 21:52:51 10/10 Előzmény mariejoel
(82/137)
Lehurrogtak? Pedig teljesen egyértelmû a hasonlóság! :-)
10/10
LCsajszi 2014 aug. 14. - 22:56:55 10/10
(81/137)
Szeretném megvédeni azokat, akiknek nem tetszik a szinkron. Néhányan azt mondják örüljünk annak, hogy leszinkronizálták és, ha ennyire zavar, akkor miért nem szinkronizálta le az, akit zavar. Õszinte leszek, engem nem zavar a magyar szinkronhang, de több ezer szinkronszínészünk van. Ne mondjátok, hogy nem tudtak jókat válogatni hozzá? Nekem Ezra hangja kimondottan nem tetszik, mert nem passzol hozzá. A többieké elmegy, viszont a szülõké nagyon jól sikerült. Kiváló, remek szinkronszínészeink vannak, ezért nem is értem, hogy Ezra hangját miért nem sikerült eltalálni. Ami problémája volt itt pár embernek, mert majdnem vita volt belõle, hogy beszólogatunk a másiknak, hogy: "Miért nem szinkronizálod le te?". Elárulom, hogy kívülállók tervezték, hogy leszinkronizálják, és ugyanígy szerettek volna eljárni a "The Walking Dead"-nél is, de végül a tv csatornák lecsaptak ezekre a sorozatokra, meg úgy volt hamar fogják sugározni õket, ezért mégsem szinkronizálták le, akik magán jellegûen szerették volna. Azért mondom, hogy tisztában legyünk a dolgokkal. Sokan nem értik, hogy egyeseknek miért van problémája a magyar szinkronhanggal. Azért, mert azok az "egyesek" nagyon jól tudják, hogy remek szinkronszínészeink vannak és csalódtak abban, hogy némelyik karakter hangját nem találták el. Ennyi. Felesleges ezen vitázni. Némelyiknek nem tetszik és kész. Inkább mindenki örüljön annak, hogy aki szinkronosan szereti, az úgy tudja nézni, aki meg feliratosan szereti, az meg úgy nézi! Ennyi az egész.
10/10
mariejoel 2014 aug. 10. - 18:52:21 10/10 Előzmény loma06
(80/137)
Szia!Na végre valaki :) Szerintem is hasonlítanak, de mikor egy másik fórumon írtam csak lehurrogtak.
Lengabor 2014 aug. 08. - 23:29:02
(79/137)
Ne magadból indulj ki.
9/10
Johnny14 2014 aug. 07. - 22:03:32 9/10 Előzmény Gyuri961012
(78/137)
Gyuri961012

A sorozatot még 2012ben kezdték volna el sugározni, de vissza vonták, utána jött az új dátum 2013 azt is vissza vonták! És végül jött a harmadik dátum amikor is végre elkezdték adni az RTL2ön, ami persze 100ból 30embernek van, és ez csak egy példa volt!!! Tehát nem csodálom ha alacsony a nézettsége, a sima Retek klubbon, vagy Cool tv-n megállta volna a helyét! :)
A hivtalos oldalokon már írták hogy 2012-ben kezdték el szinkronizálni az elsõ évadot, utána 2013ban az egyik lány szinkronhangja tette közzé az oldalán hogy már az elsõ három évadot leszinkronizálták!! Most 2014van, gondolom akkor már a 4évad is kész van! Tehát ezért nem értem miért kezdték el ismételni az elejétõl!
Mert a múltkor az RTL2ön volt egy reklám, amibe mondták hogy hétfõtöl jönnek a második évaddal, helyette újra az elsõ évad! :)))
És van aki eredeti nyelven élvezi, és van aki szinkronosan! Kinek a pap, kinek a papné! :p