10/10
Kennyke93 2014 jan. 12. - 11:02:48 10/10
(37/137)
Hát azért nem egy hû de extra csomagban van az RTL2, családi csomagban, és a legtöbb szolgáltatónál megtalálható. A négy lány szinkronhangja pedig: Bogdányi Titanilla (valószínûleg Aria), Nemes Takách Kata (vsz Spencer), Vadász Bea (vsz Hanna) és Molnár Ilona (vsz Emily). Szerintem egész jók, ennél lehettek volna rosszabbak is. Bár én Hannanak Roatis Andreát szerettem volna.
9/10
Johnny14 2014 jan. 11. - 21:43:11 9/10 Előzmény Kennyke93
(36/137)
Nagyon jó sorozat szeretem, a kedvenceim közé tartozik!:) Most tudtam meg hogy az RTL2-ön fog futni, Hazug Csajok Társagága cimmel, hát ez valami iszonyat borzalmas fordítás, valami vicc!xd Gondolom a szinkron hangok is jó szarok lesznek! :) Nem értem hogy miért az RTL2 fogja sugározni, miért nem a sima RETEK KLUB?! borzalmas lesz szerintem így a sorozat nézettsége, és nem fogják tovább berendelni! xd Mivel 10emberbõl 3nak van csak RTL2! És én is közéjük tartozom mert nem kötettük be külön, mert nem valami jó csatorna!:) Úgy hogy ne csodálkozzanak majd ha kevesen nézik!:D Én maradok a sima magyar feliratnál, sokkal jobb eredeti hangon nézni!:) EGYÉBKÉNT 10/9.5 pont a sorozat!<3
10/10
Kennyke93 2014 jan. 09. - 12:18:31 10/10
(35/137)
Magyar cím: Hazug csajok társasága
Magyar premier: 2014. január 26. 21:11 RTLII
10/10
mariejoel 2013 szept. 05. - 10:26:42 10/10 Előzmény LCsajszi
(34/137)
Én teljesen elhûltem a 4/12. részen, szavam sincs rá. Mondjuk orvosilag voltak benne kifogásolható részek.
10/10
LCsajszi 2013 aug. 29. - 22:58:47 10/10
(33/137)
Úgy érzem közeledünk a sorozat vége felé.
Hû, egyre izgalmasabb :).
10/10
Alaric 2013 júl. 02. - 19:59:50 10/10
(32/137)
Üdv. fanok! :)
csak gyorsan ajánlanék pár PLLhez kapcsolódó oldalt, ami magyar :)

elõször is egy PLL-es csoport ahol tudtok magyarokkal beszélni https://www.facebook.com/groups/375216389241426/

https://www.facebook.com/pages/Troian-Bellisario-Spencer-Hastings-Hungary/534748923235450 - Spencer

https://www.facebook.com/pages/Julian-Morris-Wren-Kim-Hungary/161545617332500 - Wren

https://www.facebook.com/Ezra.Fitz.Hungary - Ezra

+ van egy ilyen csoport https://www.facebook.com/groups/127628607418448/?ref=ts&fref=ts ha szeretsz olvasni... akkor találsz benne egy Ezriás blogot is :)
És sok Alaric-ost is :)
Misker 2013 máj. 28. - 14:08:40
(31/137)
Mit tudsz csinálni, az itteni topikolók bizonyára látták már, így sajnos várni kell megint a júniusi folytatásra. De legalább lesz folytatás.

Addig is én megnéztem a Veronica Mars három évadát, amit rendesen be sem fejeztek, mert közben elkaszálták. De azért a hasonló sorozatok kedvelõinek ez sem rossz, egynek. Ennek egy középiskolás lány a fõszereplõje, akinek az apja magánnyomozó, a lány pedig az apjára ütött. Vannak benne poénos dumák stb.
10/10
mariejoel 2013 máj. 28. - 13:49:12 10/10 Előzmény raczkia
(30/137)
Helló-belló! Nehogy már egy ilyen szuper sorozat fóruma halott legyen, emberek! :) Ki hol jár benne? Én a 2. évad vége felé, és nagyon szeretem a sorozatot, plusz nem tudom ti hogy vagytok vele, de ennyi szívatást nem érnének meg a kis titkaim. Már bevonnám az FBI-t de minimum a hadsereget "A" ellen :D
10/10
raczkia 2013 ápr. 03. - 11:55:38 10/10
(29/137)
Teljesen igaza van az elõttem hozzászólónak :)
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én ezerszer szívesebben nézek ilyen sorikat, mint azokat amik a Tv-ben mennek. Rendszerint CW illetve ABC sorozatokat töltök le. Miért nem tudják ezekt adni ,más mûsorok helyett???
Ráadásul szerintem ez nem tipikusan csajos sorozat, mert tudok olyanról aki fiú létére belenéz. Ja, és vitatom ,hogy az átlag életkor a 16 év lenne, én már rég elmúltam annyi :)
10/10
LCsajszi 2013 márc. 24. - 17:19:09 10/10
(28/137)
Magyarországon még nem vetítik sehol, sajnos.
Inkább nyomatnak gagyibbnál gagyibb mûsorokat, mint a Családi titkok vagy mit tudom én mi a címe :).
Pedig a csatornák ezzel a sorozattal tarolnának és ezerszer jobb, mint ezek a primitív mûsorok.
Na mindegy, addig marad online, de amint adják valamelyik magyar csatornán, akkor szívesen megnézném újból.
Pretty little liars forever, A forever :D.
10/10
Pretty Loser 2013 márc. 24. - 07:40:48 10/10
(27/137)
Tudja vki, hogy melyik csatornán vetítik, ha vetítik egyáltalán?
10/10
Wikkcsi 2013 márc. 17. - 18:05:54 10/10 Előzmény mecsoka
(26/137)
Szerintem is az. Egyébként Emily szerintem jobban vívódott magával, mint Paige
7/10
mecsoka 2013 febr. 20. - 22:51:58 7/10 Előzmény Wikkcsi
(25/137)
Ez eleg szomoru. Es ezt a hozzallast nem kellene meg a filmek altal is erösiteni a fiatalokban. A sorozat ettöl függetlenül remek, minden heten a kepernyö ele szegez, de tartom a velemenyem... realisabb lenne a sztori kb. a 18-20 evesek vilagaban. A leszbikus temarol annyit, h Paige elsö evadbeli vivodo szerepet tartom eletszerünek ebben a korban.
Misker 2013 jan. 31. - 11:07:18
(24/137)
Talán ott lehet valami baj a fejedben, hogy amikor én "genetikai hibát" említek, azt valamiféle lealacsonyító sértésnek képzeled, vagy nem tudni, mi a kínod, de kikérem magamnak azt a fasiszta megjegyzést...

Ha eddig nem sikerült értelmezni a hozzáállásomat, akkor ismét utalnék rá, hogy semmi gondom a melegekkel, sõt megvetem azokat a primitív embereket, akik pusztán emiatt bántják õket. Most az itt mellékes (vagy inkább természetes), hogy férfiként számomra viszolyogtató lenne egy másik férfit simogatni. Két nõt meg szívesen nézek a képernyõn, sõt jöhetnének akár az ágyamba is, de borzasztó...

Viszont, aki nyitott szemmel néz ilyen embereket (nem a filmekben, hanem a valóságban), sok esetben nem lehet nem észrevenni, hogy a természet valamiféle gonosz tréfát ûzött velük, amikor valaki fiú létére lányos jelenség, vagy fordítva. Beleértve a külsõ jegyektõl kezdve, gesztikuláció, mimika stb. Most ne menjünk bele abba sem, hogy elvileg nem mindenkin látszik, vagy aki annak tûnik, valójában mégsem az. Vagy lehetnek tanult viselkedési formák is, most nem ez a lényeg.

Itt csupán arról van szó, gondolkodó emberként nekem az az elméletem, hogy fizikailag egyesek nõnek születnek, mások férfinak, mások pedig a kettõ között, valahol. De nem is csak emberekrõl van szó, hiszen az állatvilágban is hasonlóan.

Mint ahogy egyesek egészségesen születnek, mások valamilyen hiányossággal vagy betegséggel, sokféle variáció van, emiatt nem illik bántani senkit. Sõt, elvileg még jobb is lehet valamilyen orientációs eltéréssel születni, mint például kéz, láb nélkül, ezt már ki-ki maga tudná eldönteni.

Ezek talán nem genetikai hibák, vagy nevezhetjük eltérésnek, nem mindegy? Egyszerû tényekrõl beszélek, gondolkozz már el, mielõtt fasisztázol...
10/10
janiella 2013 jan. 30. - 20:59:28 10/10
(23/137)
Imádom a sorozatot, egy hétvége alatt végig néztem a 2 évadot. Most kezdem a 3. évadot nézni, kiváncsi leszek, hogy mi lesz
10/10
Wikkcsi 2013 jan. 15. - 22:46:31 10/10 Előzmény Misker
(22/137)
Én a döntést úgy gondoltam, hogy el tudja dönteni magáról, hogy kikhez vonzódik. Nem úgy, hogy most eldönti, hogy holnaptól meleg lesz.
10/10
Wikkcsi 2013 jan. 15. - 22:43:26 10/10
(21/137)
"Amerikai kutatók szerint a szexuális orientáció kialakulásában nem pusztán a nemi, hanem számos egyéb gén is szerepet játszik, számol be a BBC.

A University of Illinois kutatói, akik az egész emberi genomot sikeresen felképezték, úgy vélik, nem létezik „meleg" gén. Sõt, a komplex genetikai háttér mellett környezeti tényezõk is szerepet játszhatnak a szexuális orientáció kialakulásában. Dr. Brian Mustanski kutató elmondása szerint a férfi homoszexualitás vizsgálata eddig kizárólag az anya által örökített X kromoszómára szorítkozott.

A friss kutatásban azonban mind a 22 pár nem nemi kromoszómát vizsgálták 456 fõ részvételével, akiknek a családjában legalább két meleg fivér van. Az eredmények szerint a fivérek 3 kromoszómán – 7-es, 8-as és 10-es – 60 százalékos DNS azonosságot mutattak. A 10-es kromoszómán talált régió csak az X kromoszóma esetén mutatott korrelációt a nemi orientációval.

A kutatók a továbbiakban azonosítani kívánják a nemiség kialakításában résztvevõ géneket, ám hangsúlyozzák, hogy a szexuális orientáció komplex jegy, mely számos genetikai és környezeti tényezõ eredménye."
Misker 2012 dec. 04. - 17:33:39 Előzmény Wikkcsi
(20/137)
"Már nem azért, de egy 16 éves lány miért ne dönthetné el, hogy leszbikus e vagy sem?"

Nem mondanám, hogy ez döntés kérdése, inkább születési, genetikai hiba. Nem tehet ellene semmit. Az már inkább döntés kérdése, hogy nyíltan vállalja, vagy nem. Gondolom, nálunk ezt nem lenne ilyen egyszerû vállalni, mint egy amerikai iskolában. Tehát ez inkább nekik pozitív, nekünk meg negatív, hogy mi egy ilyen alacsonyabb szinten létezünk. Ld. melegfelvonulás atrocitásai (amit persze én is csak a hírekbõl tudok, nem járok ilyen helyekre), hogy milyen primitív emberek vannak.

A sorozat szempontjából pedig egy pikáns fûszer, amit persze éppen azért más filmekben is bevetnek, hogy érdekesebb legyen, egy-egy meleg szál beszövésével. Ami egyúttal azt is vetíti elõre, hogy a filmekben bizonyára több az ilyen eset, vagyis nem a valós arányokat tükrözi vissza.

Mindenesetre, férfiként állíthatom, hogy a pikáns fûszer nekem bejön. Nagyon aranyosak a lányok, ahogy csókolóznak stb. Emily arcjátéka, mosolya, meg persze a többiek is, ritka szép lányok.

A férfi-meleg szálakat én már nem annyira díjazom, de például a Modern Family idiótái jól csinálják, annyi még simán "belefér".
Misker 2012 dec. 04. - 17:06:23 Előzmény Seedorf22
(19/137)
Csak itt nem hobbiból hazudik egyik sem, hanem külsõ kényszer hatására. Sõt, gyakran saját kárára kénytelen hazudni (vállalva a barátja elvesztését is), vagy "csak" igazságot eltitkolni, hogy megvédjen másokat a környezetében.

Arról nem beszélve, hogy mindez a mi szórakozásunkat biztosítja, és nincs egyenes kapcsolatban azzal, hogy egy értelmileg érett nézõ emiatt szokna rá a hazudozásra. Aki meg agyilag fejletlen, annak úgyis mindegy.
MissKat9880 2012 okt. 21. - 13:29:38
(18/137)
Vámpírnaplók után a kedvenc sorozatom, már az elsõ rész után megfogott. Érdekes, egyedi története van és a szereplõk és szimpatikusak, személyes kedvencem belõle Aria. Már nagyon várom a Halloween-i különleges epizódot is, Adam Lambert is benne lesz :DD