Téma: Hazug

9/10
szookedorina 2018 júl. 26. - 16:55:06 9/10 Előzmény gladiolus
(5/45)
Spoiler

A csaj Laura Nielson a gyilkos.
A kajak, az evezés szimbólum. A holttest helyszíne, a póz amiben feküdt a vágás is szimbólum.
Kis szív alakú sziget, haladó pozíció, balra fordított fej...., s mikor a rögzítőjére telefonált az ápolónő a férfi útját már elvágták. Biztos alibi, hogy a csaj akkor már hol volt.
9/10
szookedorina 2018 júl. 24. - 22:05:54 9/10
(4/45)
A témával kapcsolatban a legjobb film, illetve sorozat amit eddig láttam. A jó ízlés keretei között kitűnően tálalva. Kiváló.
korrekt, erős 9 pont
gladiolus 2018 jan. 24. - 20:13:21
(3/45)
Ez a film jóval többet érdemel ennél a pontozásnál, simán 9-es nálam. Én nagyon élveztem, lebilincselõen izgalmas és fordulatos volt, tetszett az elszántság, amivel végigvitték az események láncolatát, és nagyon jókor fordult a kocka.
Volt logikus mondanivalója, emberi drámafordulatai, pszicho thriller mozzanatai, és tényleg kicsit olyan, mintha be is fejezték volna, meg nem is. Mondjuk innen még sok mindennel lehetne folytatni, de szerintem nem érdemes, mert a lényeg benne volt, és nem kell, hogy tovább tartson, ennyi idõ alatt éppen jókor tettek pontot az ügy végére.

SPOILER****

Csak egy kicsit most azt nem értem, hogy a pasi hogy került oda a végén a mocsárba, és hogyan múlt ki. Mert a torka határozottan el volt vágva, és azt nem tehette õ. Lehet, hogy a végén lemaradtam valamirõl, mert az utolsó mozzanatokat szélsebesen forgatták le. Azt is láttam, hogy a pasas anyjának az ápolónõje igenis telefonált valakinek a végén, amikor a nõ összegyûjtötte a bizonyítékokat a sufniban. De ezt már nem bontották ki.
Lehet, hogy a pasast hívta, elmondta neki, hogy jött ez a nõ és kutat, az orvos meg emiatt öngyilkos lett? És hogyan lett öngyilkos a mocsárban, és miért pont ott?
Nem lehet, hogy a nõ bosszújának inkább az lett a vége, hogy nem tudott leállni, és õ ölte meg a fickót, és vitte oda arra a helyre, amit csak õ ismert?

SPOILER vége******
8/10
elvisz59 2017 dec. 18. - 08:17:18 8/10
(2/45)
Szinte várjuk a folytatást... Most igen, vagy nem? Egyébként nálam is 10/8.
FAZEKAS MARIA 2017 nov. 18. - 15:27:37
(1/45)
jó kis sorozat.... hétköznapi emberek, nem hétköznapi dolgokba bonyolódnak. ki hogyan kezeli, vagy gyilkos bárki lehet....vagy hazug, - tönkretéve mások életét... hát csavaros egy film....izgalmas, szinte várjuk a folytatást.....én mindenesetre..a maga mûfajában min. 8-as