koosmiklos 2017 máj. 31. - 17:45:50
(5/25)
a tõzsdérõl, brókerekrõl szóló filmeket nagyon szeretem, de ez a film csalódás volt, elsõsorban de Niro miatt, a szerepe nem volt jól megírva, (és talán emiatt is) súlytalan szereplõje volt a filmnek. csak a leglényegesebb dolgok nem derültek ki, pl. hogy mi volt a célja z egésszel? Tizedennyivel is dúsgazdag lehetett volna (ha jól vettem ki, volt legális üzlete is emellett). Miért csinálta, ha tudta, úgy is fel fogja adni magát, akkor meg mi értelme van...stb
5/10
pihes 2017 máj. 31. - 15:33:46 5/10
(4/25)
Ebbõl a filmbõl, sokkal többet lehetett volna kihozni. A rizsás jeleneteket, kerülhették volna...
Towner 2017 máj. 29. - 13:34:09
(3/25)
Anno a hírekbõl emlékeztem az "úriemberre" /a filmet még nem láttam/
Bruce2000 2017 máj. 29. - 12:58:33
(2/25)
2009 márciusában Madoff bûnösnek vallotta magát 11 súlyos szövetségi bûncselekményben, amelyek együttesen az általa irányított befektetési alapot egy hatalmas piramisjátékká változtatták. A csalásnak több ezer áldozata volt, az összes kár több tízmilliárd dollárt tett ki. Madoff saját bevallása szerint az 1990-es évek elején kezdett hozzá a csaláshoz. Azonban a szövetségi nyomozók szerint elképzelhetõ, hogy a hetvenes évek óta üzemelt a piramisjáték. A pénz visszaszerzésével megbízott nyomozók szerint elképzelhetõ, hogy a befektetési alap sosem mûködött valós piaci alapon.
A Madoff féle alapból az elmaradt hozamokkal együtt közel 65 milliárd dollár hiányzott.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Bernard_Madoff
Towner 2017 máj. 28. - 10:45:28
(1/25)
\" Mintegy hatvanöt millió dollárt tüntetett el az általa irányított befektetési alapból.\" Szerintem 65 milliárd. elég a nagy külömbség...