Téma: Heath Ledger

10/10
axa15 2009 nov. 14. - 12:32:55 10/10 Előzmény kopiXXII
(388/468)
Már neharagudj de ezt nem hagyhatom szó nélkul. Igaz hogy a bulvár úgy fújta fel az egészet mintha drog túladagolás lett volna és direkt de ez nem igaz. Valójjában gyógyzertúladagolás volt. Mégpedig felírt mennyiség amit receptre kapott. Annyi hogy kimerult volt és nem tudott aludni a nyuktatókat pedig rossz kombinációban írták fel neki. Ami pedig a lányát illeti, a film befejezése után az volt a terve hogy tobb idot tolt vele.
10/10
Derky 2009 nov. 11. - 22:05:53 10/10
(387/468)
Nem értem ezt. Komolyan miért okoskodnak itt egyesek hogy Heath így meg úgy halt meg? Meg a gyereke meg a magánélete meg a stb??? ismerte õt innen valaki személyesen??? Nem! Nyilváníts véleményt a filmjeirõl, az a te dolgod, te véleményed, nyilván mindenkinek más. De szerintem innen kb senki sem tudja PONTOSAN, hogy hogyan is halt meg. Maximum sejtések lehetnek róla.
10/10
azanett 2009 nov. 08. - 17:14:57 10/10
(386/468)
kopiXXII, gondolom nem szereted/tiszteled Heath-et, ezért semmit nem tudsz róla, csak jó szidni, de azt te sem tudod, miért. Heath "rajongó"ként persze, h megvédem, és csak közlöm, h nem drogtúladagolásban halt meg, legalább ha szidod, és lehordod mindennek, olvass már kicsit utána, mert ez így elég röhejes. Emberként nem ismerted, szóval lehet vitatkozni, mert nem tudsz róla semmit, h milyen értékes ember, és a filmjeit is azután szóld le, ha az összeset láttad. Mindenkinek lehet róla véleménye, de az ilyen, h csak azért kapta meg az Oscart, mert posztomusz...hát meg lehet nézni a kategória többi jelöltjét, mert igencsak kimagasló a Heath Jokere a többihez képest, meg úgy egyáltalán. Ja és már volt 1 Oscar-jelölése, ha nem lenne vele tisztában más.
1/10
kopiXXII 2009 okt. 29. - 00:45:10 1/10
(385/468)
Pontosítás: sz*r senkiházi mint ember(ezzel szerintem nem nagyon lehet vitatkozni), színészként szerintem közepes, néhány viszonylag jobb filmmel
1/10
kopiXXII 2009 okt. 29. - 00:13:10 1/10
(384/468)
Bolza, teljesen igazad van!! egy szar senkiházi színész(úgy adagolta túl magát a nyomorult, hogy egy akkor alig 3 éves gyerek várta haza) közepes alakítása, amit annyira felfújnak amennyire csak lehet. Remélem ilyen alapon Polanski életmûdijat kap(megdugott egy kiskorút a '70-es években)...
10/10
Amane 2009 okt. 27. - 01:32:50 10/10
(383/468)
Miért szerinted ki az aki abból a kategóriából jobban megérdemelte volna?:) Egy olyannal próbálsz vitatkozni, aki abból a kategóriából az összes filmet látta és ismeri a színészi alakításokat. De tudod mit? Inkább nem is érdekel... megkapta, sajna ezen már te sem változtathatsz..akármennyire is szeretnél;)
10/10
94zsozsi94 2009 szept. 21. - 18:42:06 10/10
(382/468)
Nekem Õ az az ember, aki 10 csillagon felül teljesít. Az összes filmje nézhetõ, nagyon tehetséges ember és mindig is tisztelni fogom, nagyon sajnálom hogy nincs már velünk többé, sokat vesztett vele a világ, a családja és a rajongói.
De reméljük, hogy a filmjei nyomot hagynak az emberekben, a világ minden részén elõ rajongókban és nem felejti el senki, hogy egyszer élt egy HEATH LEDGER nevû csodálatos ember, aki tragikusan meghalt és ez olyan mély nyomot hagyott sok emberben, hogy máig is nehéz feldolgozni. NYUGODJ BÉKÉBEN HEATH, örökké! :(
10/10
Amane 2009 szept. 18. - 11:54:32 10/10
(381/468)
Gondolkodni tudó embernek tartom magamat, de nem értek egyet veled. Nem az volt a kérdés, hogy ért-e Oscar díjat-e az alakítás, hanem az, hogy a JELÖLTEK közül a legjobb volt-e. Szerintem pedig igen, fõleg, hogy láttam az összes jelölt filmjét. Amit az Oscarrol írtál az mondjuk igaz, valóban ma már a giccsre mennek, sem pedig az igazi értékekre, de azon az estén több jó döntés is született (meg persze rossz is). Heathé az volt. Szerintem tudom mit beszélek, Heath színészi munkáját nem a Batman miatt próbálom megítélni, hanem úgy, hogy szinte az összes filmjét láttam és a Joker akkor is felemelõ volt a szerepei közt.
10/10
Amane 2009 szept. 08. - 13:11:34 10/10
(380/468)
Már miért ne kapott volna?? Szerinted abból a kategóriából kinek kellett volna gyõzni? Én láttam a többi jelölt filmjeit is, és elfogultság nélkül mondom, hogy Joker karaktere kimagaslott. Heat egy nem mindennapi gonoszt formált meg, és még egy ilyen Joker nem igen lesz. Aki ezt nem látja, azt sajnálom, de olyat állítani, hogy halál nélkül nem kapta volna meg az Oscart... az Oscar egy komoly díj, nem osztogatják úgy mint a cukrot, Heath megérdemelte. Nagyon is.
10/10
axa15 2009 szept. 04. - 17:42:36 10/10 Előzmény toshiba321
(379/468)
Én is azt javasolnám hogy elõször nézd meg a filmjeit és tényleg gondold meg hogy hány szinész van még ilyen korban ilyen tehetség....mindenfajta mûfajban helytállt! Biztos vagyok benne hogy még sok brilliáns karaktert játszott volna el....és olyat írni hogy jól jött neki hogy meghalt az szerintem egyenesen szemétség...már megbocsáss....
egy normális ember 2009 szept. 01. - 20:17:24 Előzmény toshiba321
(378/468)
Én meg azt mondom, tanulj meg helyesen írni, mielõtt egy ilyen ESZMÉLETLENÜL JÓ színészt lefikázol, mint amilyen Heath volt.
christianbale 2009 aug. 29. - 18:45:43 Előzmény toshiba321
(377/468)
:( Nézz körül a filmjei közt mielõtt megszólalsz :(
covered_in_rain 2009 aug. 29. - 16:51:12 Előzmény toshiba321
(376/468)
Jaj! No comment... Szerintem nem kellene ennyire leégetned magad.
10/10
Amane 2009 aug. 26. - 16:36:51 10/10 Előzmény toshiba321
(375/468)
toshiba321 te mirõl beszélsz??? Heath már a Batman elõtt is nagy színésznek számított. 26 évesen már Oscar jelölt volt, a Brokeback Mountain-nak köszönhetõen. Meg mi az hogy "Csak meg kell néznie a szerepeit?"... Nem mindig csak az a jó film, amit Oscarra jelölnek. Játszott a Ned Kellyben ami egy remek film, díjakat és jelöléseket kapott érte, de lefogadom, te nem is láttad a filmet. Játszott a Grimmben, ami legjobb tudomásom szerint nem lett olyan sikeres film, de ha a nagy Matt Damon mellé õt kérték fel, az csak jelenthet valamit. Az I'm Not There - Bob Dylan életei pedig szintén sok díjat bezsebelt és õ is játszott benne. A Candy egy kiváló film, csak úgy mint a Casanova. EZ elõbbivel is volt díjakra jelölve. A Hazafiban Mel Gibson mellett játszhatott, igaz akkor még nagyon fiatalka volt. A Lovagregény c. filmben ismerték el többen, hogy "igenis figyelni kell rá," mert tehetséges színésszel van dolga a világnak. Számos mûfajban bebizonyította már Heath, hogy nagyon tehetséges színész volt. De ha neked ezek a filmek sem elegendõek, akkor nézzük a Batmant.. szerinted egy nem tehetséges színészt jelölnek kétszer Oscarra? Ugyan már, aki nem ismeri el, hogy Jokerként nagyot alakított, az egyszerûen buta. De ha még ez sem elegendõ, akkor néz fel az IMDB-re és LÁSS. Won Oscar. Another 41 wins & 33 nominations. 28 évesen bárki, de bárki megirigyelné azt, hogy egyszeres Oscar díj gyõztes legyen és emellett 41 más díjat is nyerjen (többek között Golden Globet), 33-szor legyen jelölt (többek között egyszer az Oscarra és a Golden Globera). El kellene már ismerni, hogy jó színészt vesztett el a világ. Kevés vele egykorú színész versenyezhetett volna vele. Sõt. Senki.
hErO 2009 aug. 25. - 14:32:26
(374/468)
A sötét lovagban igenis nagyot alakított.
1/10
toshiba321 2009 aug. 25. - 13:21:25 1/10
(373/468)
Komolyan mondom neki nagyon jól jött hogy meghalt. Egybõl kapott Oszkárt BAFTÁT meg Globe-ot. Nem volt egy tehetséges színész elég csak megnézni a szerepeit. Azzal hogy meghalt az amúgy is szánalmas hírneve a 10-szeresére nõtt. Heath Ledger azóta valaki amióta halott elõtte? Sehol nem volt. Kövezettek meg azért amit mondok de nekem ez a véleményem. Tudom hogy halottról jót vagy semmit és nem is akarom bántani mint ember nem ismertem de mint színész akkor is borzalmas.
10/10
axa15 2009 aug. 20. - 21:45:00 10/10 Előzmény azanett
(372/468)
Eggyetértek. Bár a vélemény nyilvánítás nem rosz dolog de azért szerintem sincs rendben hogy így lehordják....Bennem megmaradt minden eggyes film amiben játszott vagyis amikben láttam, folleg az o karaktere. Én is megadnám a 10-est! Az Oscart pedig megérdemelte az 100%!!!!
Rodapitekusz 2009 aug. 16. - 21:59:54
(371/468)
Amúgy, már bocsi, de szerintem (a többi hozzászólásodat figyelembe véve) te egy kissé szadista és mazoista vagy élvezed, ha mások osztanak és összeveszhetsz velük.
Rodapitekusz 2009 aug. 16. - 21:57:37
(370/468)
Hûha! Te aztán jól megaszontad! Akkor szerinted ki a jó színész? Szerintem Jokert kiválóan alakította, sokkal átütõbben, mint annak idején Jack Nicholson - akit egyébként nagyon kedvelek - a Batman-ben. A Túl a barátságonról és a Candy-rõl nem is beszélve. Nem vagyok valami nagy Heath Ledger fan, de ami jó az jó és ezt be kell ismerni. Már Ennis szerepéért is megkaphatta volna az Oscar-t, ha nem ilyen erõs a mezõny. Tehát ez a mostani nemcsak valami kegyelem Oscar, ezt azért kapta, mert páratlanul játszoota el Jokert, ennyi... Az egyik legtehetségesebb színész volt. Én az összes filmjére emlékszem, amit megnéztem tõle, mert megragadtak bennem az alakításai.
10/10
azanett 2009 aug. 15. - 18:20:08 10/10
(369/468)
Igaz, hogy arra van ez a fórum, hogy mindenki a saját véleményét írja le, de sztem akkorsem kéne ennyire leszólni egy színészt, fõleg egy olyan színészt, aki sok mindent letett az asztalra. Az meg sztem már túlzás, és sértés, ami az Oscar-ral kapcsolatban lett írva. A Joker-t megformálni más nem is tudta volna, õ a tökéletes Joker. Azok a mimikák, a testtartása, na és a hangja. Jobbat keresve sem találtak volna, aki eljátszhatta volna Jokert. A Túl a barátságon-ban is sztem tökéletesen játszotta el Ennis-t, és olvastam a novellát is, amibõl készült a Túl a barátságon, és teljesen úgy játszotta el, amilyen a könyvbéli karakter. Azért is megkaphatta volna az Oscar-t, dehát ami késik nem múlik alapon a Jokerért meg is kapta.Lehet elfogultságból mondom ezeket, de sztem Heath Ledger egy legenda. Én példaképként nézek rá, van is okom rá. És sztem bõven megérdemli a 10-est.