2/10
bree-gee 2008 febr. 06. - 15:58:18 2/10
(6/106)
Sajnos azt kell mondjam nagyon-nagyon rossz:(!Sõt borzasztó.
Pedig benne volt minden jó szereplõ(I love Methos)!Miért kellett így elrontani?!?!
kymara 2008 febr. 06. - 15:55:48
(5/106)
És Adrian Paul még további részeket is szeretne leforgatni. Csak a Mátrix-os elemeket hagyja ki belõlük.
grubesa 2008 febr. 06. - 15:21:41
(4/106)
Valódi sz@r film!
Sztori = nulla.
Efektek = nulla.
A zenérõl meg valamiért a karib-tenger kalózai jutott eszembe sokszor...
sd54321 2008 jan. 13. - 21:08:08
(3/106)
3.5 pont az IMDB-n.... önmagáért beszél :)
Dantes 2007 dec. 20. - 18:27:59
(2/106)
Nem is tudtam hogy 5. rész is van...nagy siker lehetett ha még a mozikba se ment...vagyis erre felé biztos nem ment.
De így legalább nem néztem meg és nem ért csalóás
efes 2007 dec. 20. - 18:24:20
(1/106)
én nagy rajongója vagyok az elsõ résznek, jóval kisebb a másodiknak, a harmadikat nem szerettem, a negyedikre meg nem emlékszem.

a tv-sorozattal nincs különösebb bajom, így azt sem kifogásolom, hogy adrian paul ilyen nyálas, vagy lyan macsó pasi, meg hogy jön a christopher lamberthez... megy és kész. bírtam a mellékszereplõket, methos, aki ugye, az utolsó még élõ (haha, hiszen halhatatlan) tagja a bibliai apokalipszis lovasainak, a sánta blueskocsmás john, aki figyelõ, stb... szegényeket most belezsúfolták ebbe az ötödik részbe (lambert már ne fért bele, ellenben két plusz karakterrel, giovanni az érsek?, és reggie, a fiatal, bohém), amelynél kevés nézhetetlenebb filmet néztem végig. olyan szenvedés volt minden perce, mintha én is halhatatlan lennék, de életem minden percében gyomron lõnének... csakis az elõzmények miatt szenvedtem végig e filmet, de óriási hiba volt.

a sztori végig tökéletesen illogikus, össze-visszahányt zagyvalék, már ezerszer kifejtett tanulsággal. gyermeteg, filléres special effectek, húsz éve elavult látványvilág, azonban ez úgy összevissza kaszabolva, mintha 87 percen keresztük egy stroboszkópba bámultam volna. így még a kardozós jeleneteket sem lehetett élvezni, fõleg, hogy egy lefejezésnél egyszerûen elfelejtették a kötelezõ tûzijátékot...

jelenleg nem tudok elképzelni hiábavalóbb 87 percet, mint amit erre a filmre áldoztam.