offtopic
perry 2019 márc. 31. - 23:41:57
(87/107)
Most komolyan ondoo, csak ennyi jött ki belőled ez annyira kicsinyes.
hanguktaekwondoo 2019 márc. 31. - 22:08:50 Előzmény perry
(86/107)
Netán személyesen a művésznőhöz van szerencsénk..? ;-)
hanguktaekwondoo 2019 márc. 31. - 22:07:41 Előzmény Edmond Dantes
(85/107)
Mivel régebben többször is olvastam a hsz.aidat és nem feltétlenül itt, az elévülésre mint olyanra vonatkozó hozzáállásodra szívesen emlékeztetlek más topikokban, ha később úgy adódik ;-) mert amit most mondtál az egy vicc :-). Aztán meg -hát, höh- nem arról írtál, amiről konkrétan szó volt, hanem szorosan a téma mellett elsasszézva.., ahogy ezt gyakran megszokhattuk :-))
perry 2019 márc. 31. - 21:50:40 Előzmény Edmond Dantes
(84/107)
Á, volt szabad 5 percem , csak ennyi :p
Edmond Dantes 2019 márc. 31. - 20:35:43 Előzmény perry
(83/107)
Kedves Perry, dorzsolom a szemem: jol latom, hogy egy kozel egy eve folytatasos regenyt irt panaszkodoval nyuglodsz? Aki a folytatasos regenyebol azaz akar meg valos siramabol pl.azt az aprosagot "felejtette ki" h.mit es hol is latott es hogy tetszett neki az ami utan HJ kikosarazta?
Robzombi 2019 márc. 30. - 10:54:44
(82/107)
Nem kérek olyan megjegyzést ,hogy fogjak lazacot, vagy hogy a tehénen is van mit fogni :DD
Robzombi 2019 márc. 30. - 10:49:19
(81/107)
Majd hívjuk Pengét :D Úgyis ö a fényben járó . Majd felvilágosítja :)
Vagy egy fény technikust, aki majd fényt derít az ügy végére :)
Fényevők kíméljenek !

Vissza térve a fórum alanyára. Olyan nehéz elhinni hogy van aki vonzónak találja ? Nektek nem tetszik ok de van akinek igen. Én nem mondanám túlsúlyosnak, van aki szereti ha lehet fogni valamit egy nőn.

Bár amennyiben valóban megtörtént a a lentebb írt ominózus eset, az valóban rontja az össz képet.

Kálmán Olga stílusát is ki nem állhatóm, ennek ellenére bejövös :D

Persze valóban , ha az életben találkoznék vele , és sokáig velem is így viselkedne, az eléggé lohasztó lenne.
offtopic
perry 2019 márc. 29. - 21:16:08
(80/107)
Én nem az elektromossággal vagyok :p
offtopic
perry 2019 márc. 29. - 21:02:06
(79/107)
Valaki világosítsa már fel bélust, hogy nem olvasom a hozzászólásait.
perry 2019 márc. 29. - 14:10:06
(78/107)
Bizonyára te jobban tudod, mint én, hogy védem a "nőt" a te megfogalmazásoddal élve. Magam csak a Dürrenmatt: Az öreg hölgy látogatása,
Delaney: Egy csepp méz - Helen, Kálmán Imre: Csárdáskirálynő - Cecília,
Dürrenmatt: Play Strindberg: Alice előadásokban láttam az előbbiekben felsorolt szerepekben melyek koránt sem a szokásos "az egy, szuggesztív típuson kívül nem emlékszem, hogy más bőrbe bújva láttam volna" színészi alakítások. Viszont ez meg a te értékítéleted. Arról pedig, hogy a színész elzárkózik a rajongóitól "előírni" neki miképpen viselkedjen természetesen lehet. Komédiázni magánemberként , mert civilben -szerintem- nem színész az illető gondolom nem kötelező. Tiszteletben tartva értékelésed H.J.-ről részemről csak ennyi voltam. Igazából csak az említettség miatt válaszoltam:)
hanguktaekwondoo 2019 márc. 29. - 13:34:25
(77/107)
Perry, bár leírta, hogy nem védi a nőt, mégis azt tette -attól, hogy megengedően fogalmazott, a lényeg ott van. Márpedig ezen nincs mit védeni.
Hernádi stílusához mindig is hozzátartozott a flegmaság, a lekezelés, csak éppen a kamera előtt vagy a színpadon -mikor, hol és hogyan kellett- humorba csomagolta. mert erre volt szükség.
Nekem soha nem volt kedvencem, mert az egy, szuggesztív típuson kívül nem emlékszem, hogy más bőrbe bújva láttam volna. Az említett pedig a sajátja, azért volt benne ilyen jó.
Én egy színésznőtől hosszú távon azért többet várok, de ez csak személyes vélemény, nem tartozik szorosan a felvetett témához.
Emberi vonatkozásban ilyet egy kamerák kereszttüzében élő bárki nem engedhet meg magának -öntelt és durva lélekre utal.
Ha nincs jókedve, komédiázzon. Neki, mert az lett, aki -és mindezt a nézőknek köszönheti- ez, bizony, kötelező.
A "Jó, és..?" -re egyszerűen nincsen mentség.
nem egy paraszt paparazzi támadta meg erőszakosan, hanem egy magánember fordult felé szeretettel, elismeréssel.
Érzelmileg intelligens ember különbséget tesz és aszerint reagál. függetlenül attól, aznap milyen lábbal kelt fel.
filoszemitabéluska 2019 márc. 29. - 13:28:22
(76/107)
Azért mert valaki színész és megpróbál eljátszani mindenféle szerepet, esetleg egy filantrop szerepét is, még nem biztos, hogy szereti az embereket. Különösen vadidegeneket., akik be akarnak hatolni a személyes zónájába ls kiszeltündésen fotózkodni akarnak vele. Nem ez a baj Hernádival, hanem az, hogy korántsem akkora kvalitás, mint aminek a csacsenolói kikiáltották. El tudja játszani a nem túl értelmes, mindenre rácsodálkozó naiva szerepét és sok mindenben emlékeztet Gobbi Hildára (csak a tehetségük mértékében nem).
perry 2019 márc. 29. - 08:47:32
(75/107)
Lehet, hogy ilyen ha egy álom összetörik. A színész gyakran nem ön- azonos a róla kialakított képpel. Az is igaz, hogy a színész egymaga önmaga :), szóval x mennyiségű közeledéstől eltávolodik a rajongóitól. Te csak 1 voltál azok közül akik gondolom ezt szerettél volna. Még egy közszereplőnek is joga van úgy viselkedni ahogy saját érzelmei diktálják. Ismerős az, az érzés amikor belépnek a saját "aurámba" nekem sem kellemes , persze van aki ebben színész létére profi és még a kedvesség eljátszásában is nagyot alakít. Hernádi Judit megvédése sem feladatom. Lehet, hogy őt nem érdekli a róla kialakított kép vagy ilyen a természete , ne tán a színészi megjelenés fontos számára és nem akar egy otthon falán "trófeaként" díszelegni.
1/10
jbaj 2018 máj. 12. - 10:39:31 1/10
(74/107)
Folytatás és egyben vége: Nagy tanulság, az ember néha jobban teszi, ha kedvenceit meghagyja inkább a saját plátói mivoltjukban tündökölni és nem közelít feléjük, mert még képesek és pillanatok alatt összetörik a magukról kialakított képet. Nem akartam hinni a szememnek, mert egy Isten háta mögötti “Z kategóriás Józsirózsinak” még elnézi az ember, hogy ilyen, na de egy Hernádi Juditnak???? :O
1/10
jbaj 2018 máj. 12. - 10:38:47 1/10
(73/107)
Folytatás: Nagyon nem esett jól, nem volt finom és elérte, hogy valószínűleg repetát sem fogok kérni soha többé. Mondjuk kicsit vicces, mert párommal volt egy sanda gyanúnk, hogy oda menjünk/ne menjünk? (Az is vicces, hogy az est további részén senki se ment oda hozzá egyetlen egy kolléganőjét kivéve. Pedig sokan voltunk.) Mindenesetre a gyermekkori emlékeim “Hernádis részét” hál Istennek nem tudta porrá rombolni ez az “élmény”, annál az sokkal erősebb és mindig élni fog bennem, de na...
1/10
jbaj 2018 máj. 12. - 10:37:11 1/10
(72/107)
Folytatás: Ez most miért jó neki, hogy “megmenekült egy 2 perces kis beszélgetéstől és egy 5mp-es közös fotótól? Pláne, hogy egy színész a közönségéből él, teljesen függetlenül attól, hogy hány éves. És nem, nem feltétlenül vagyok szomorú, inkább csak csalódottságomban értetlenkedve nézek magam elé és belegondolok abba, mi van, ha tényleg a LEGESLEGNAGYOBB rajongója áll elé? Azzal is ugyanígy viselkedik majd? Mert akkor egy hatalmas nagy világot fog összetörni a lelkében. Az enyém se volt éppen kicsi.
1/10
jbaj 2018 máj. 12. - 10:36:31 1/10
(71/107)
Folytatás: Egy kézfogás. Jó, nyilván ő nem tudhatja, hogy mennyire szerettem őt és mi mindent láttam és hallottam tőle. (Tudnám sorolni, de nem megyek bele.) Oké, azt még tiszteletben tartom, hogy nem szeret fotózkodni. Ő ilyen, el kell könyvelni. De hogy ilyen reakciót kell tapasztaljak attól, aki mondhatni kiemelkedő helyet jelentett és jelent a kedvenceim között.??? Hát gratulálok. Elérte, hogy ezennel teljesen más szemmel tudok csak ránézni, bárhol meglátom. Akarva akaratlanul.
1/10
jbaj 2018 máj. 12. - 10:34:58 1/10
(70/107)
Ha valaki a saját szívével jóban van (mert hogy legutóbb ezt nyilatkozta), az nem bunkó és lekezelő a rajongóival és az emberekkel! Még akkor sem, ha “köztudottan” nem szeret fotózkodni. Kis korom óta szerettem/szeretem a művésznőt, de sajnos vannak élmények, melyeket nem lehet kitörölni. A múltkori ilyen volt. Nálam emberségből levizsgázott. Hiszti ide vagy oda, egy művész akkor sem határolhatja el magát ennyire a rajongóitól. Kedvesen, tisztelettudóan mentünk oda és szó szerint bunkó, lekezelő reagálást kaptunk. Az elején ránk se akart nagyon nézni. Hirtelen eljátszotta, mintha kicsit nem is érezné jól magát. (Ez halál komoly, nem vicc.) Közölve lett felé, hogy kiskorom óta mennyire szeretem, stb.: erre ő Hernádisan csak ennyit mondott: “Jó, jó, és?” Legbelül nem akartam elhinni, hogy ez most tényleg komoly és nem valamelyik kabaré szerepét játsza. - Egy kézfogást kaptam Hernádi Judittól. Azt is csak nagy nehezen, miután kicsit megerőltette magát.
gladiolus 2017 febr. 11. - 21:09:45
(69/107)


Ezt a dalt viszont szeretem tõle-a hangszerelés sajnos kicsit kommersz, de õ jól csinálja...Ebbõl látható, hogy van több oldala is, nem csak egy...

https://www.youtube.com/watch?v=JCJNpDXV-Ow&spfreload=1
offtopic
sofi 72 2015 dec. 20. - 23:34:25 Előzmény filoszemitabélus
(68/107)
Például robicsek... :D