Téma: Hét élet

Newcastle United 2009 jan. 30. - 16:06:43 Előzmény monch
(43/363)
Hasznald a spoilert elotte, aztan senki nem kothet beled.
Amugy a film engem se varazsolt el annyira, valahogy annyira kiszamithato volt, hogy elvesztette a lenyeget.
Viszont Smith kifejezetten jo volt, ezt se gondoltam, hogy valaha leirom.:) Ugy nez ki 40 korul kezd beerni, es kepes erett jatekot nyujtani. Igaz mar a Boldogsag nyomaban is ezt tette.
monch 2009 jan. 29. - 10:32:02 Előzmény kobo
(42/363)
Más dolog lelõni a poént, és más dolog nem igaz dolgokat állítani a filmrõl...De látom, te is szeretsz mindenkibe belekötni....
Szerintem nagyon jó film, mindenkinek csak ajánlani tudom!
kobo 2009 jan. 28. - 22:59:26 Előzmény monch
(41/363)
kedves monxh én láttam a filmet szal engem már nem hat meg de most szépen lelõttél egy két poént azoknak akik nem látták. valszeg eddig nem véletelnül meséltük ennyire rébuszokban a sztorit. sebaj.
osztom h ízlések és pofonok bár nekem is 10/10 de ki tudja kinek mi a jó.
6/10
Judybaba 2009 jan. 28. - 15:20:22 6/10
(40/363)
De Tényleg! Hagyjuk már meg egymás szólás szabadságát!!!!

Hé, fiatalember! ne degradáld már le más véleméynét, azért mert te nem értesz egyet vele!!!Fogadd el hogy másnak k...ra nem tetszett a film. Ez van.Törõdj szépen bele!!
monch 2009 jan. 28. - 14:31:45
(39/363)
** SPOILER **
Igazából a film arról szól, hogy Will Smithnek van egy felesége, akinek miután megkérte a kezét, a haza fele vezetõ úton figyelmetlenségbõl belehajt egy másik autóba, és így ezzel 7 embert öl meg a feleségét is beleértve...Elhatározza, hogy 7 embernek az életét megmenti,helyrehozza, ha már a sajátját tönkretette...És amúgy nem adóellenõr, a testvére az, csak ellopta az igazolványát, hogy a 7 ember adataihoz hozzájuthasson, és a közelükbe tudjon férkõzni. A jelölteket, akikbõl kiválasztja a 7 embert, azokat az ügyvéd barátja gyûjti össze neki...
3/10
sleepwalker77 2009 jan. 26. - 09:50:51 3/10
(38/363)
Nem akarom nevetségessé tenni a filmet, egyszerûen nekem nem tetszett.
Ízlések és pofonok.
10/10
fiatalember 2009 jan. 26. - 08:07:06 10/10 Előzmény Funika
(37/363)
Ez egy alap film. Tele van nagyfokú érzésekkel, ami könnyedén átragad a nézõre.
Sok olyan igazságot és valóságot tartalmaz, amit mára már az emberek elfelejtettek vagy nem is igazán foglalkoznak vele. Azon hozzászóláson meg marhára csodálkozok, aki unalmasnak ítélte meg, meg nevetségessé akarja tenni a filmet ezzel a 3/4 semmitmondó pontozással.
Értelmetlen és egyben hihetetlen, vagy ennyire fingja nincs a filmekhez vagy hiányzik belõle a érzelem minden fajta megnyilatkozása.
Ez a film kõ keményen 10/10, én 100/100 adnék neki, ha lenne ilyen osztályozás.
10/10
offtopic
Funika 2009 jan. 26. - 00:09:34 10/10 Előzmény murati
(36/363)
Off: Amikor megnéztem a sötét lovagot nem tudtam, hogy ki van a maszk alatt. Ismerõs volt és lenyûgözött a játéka, gondoltam valami ismert jó színész lehet, aki most különösen zseniálisan hozza a figurát. Utána tudtam csak meg, hogy kit is láttam, és ugye milyen szomorú apropója is van a személyének. Szerintem ez utóbbit figyelmen kívül hagyva is, jár az a szobor....
3/10
sleepwalker77 2009 jan. 25. - 18:01:56 3/10
(35/363)
Hát lehet hogy nagyon egyedül leszek a véleményemmel, de ez egyáltalán nem érdekel, szóval azért leírom.
Az elsõ másfél órán majdnem elaludtam.
Szinte semmi se történt, unalmas és vontatott volt az egész.
A végén mindenre fény derült, de ez nem kárpótolt az unalmas 3/4 részéért.
Úgy néztem meg, hogy semmit sem tudtam róla elõre, még véleményeket se hallottam róla, tehát nem voltak elõítéleteim.
Nálam ez csak egy 3/10-et ér meg.
10/10
Noncsa 2009 jan. 25. - 14:52:06 10/10
(34/363)
Én egy ismerõsömtõl hallottam, hogy nem rég látta ezt a filmet, de még tuti sokszor meg fogja nézni. Mondom akkor hajrá én is megnézem.
És igaza volt, nagyon szép film, és eszméletlen h. valaki kitalál egy ilyen dolgot, szépen eltervezi és végig is viszi. Már annyi filmet láttam életemben, h. általában ki tudom találni mi a csattanó, de ennél csak a fél megoldásra tudtam rájönni...
Tömény szomorúság, de örülök h. láthattam
10/10
atis72 2009 jan. 24. - 10:41:10 10/10 Előzmény Zsütz
(33/363)
Ja aztán én is rájöttem, hogy nem is egy kategória...:D
10/10
murati 2009 jan. 23. - 18:10:37 10/10
(32/363)
Lebilincselõ film. 10/10 mindenkinek csak ajánlani tudom. Will Smith nem a kedvencem, de ha valaki jól alakít az elismerem. És jót alakított.
OFF: ami Ledger-t illeti én nem neki adnam az oscart, szerintem magához képest sem alakított nagyot Jokerrel. De az elamerikanizálódott világ ezt akarja mert meghalt. Sajnálatos. Szomorú, de az oscart nem ezért adják.
Zsütz 2009 jan. 21. - 21:18:10 Előzmény atis72
(31/363)
Heath a legjobb mellékszereplõért meg is kapja, ez biztos. De Will itt fõszerepet játszik. Dehát ki tudja, elég erõs filmek jönnek... Drámából, horrorból meg vígjátékból aztán nem lesz hiány. Wolverine és Watchmen pedig jönneeek... :D
Zsütz 2009 jan. 21. - 21:16:12
(30/363)
Megnéztem a trailert, nekem tetszik az alapján, a zenéjét meg lefogadtam volna, hogy Hans Zimmer írta, de nem. :D Mindenesetre gyönyörû. Azt mondják, a film még szebb, szóval nagy reményeket táplálok. Szeretem Will Smith játékát is, meg mint embert. Jó filmjei szoktak lenni.
shoc 2009 jan. 21. - 09:15:35
(29/363)
örülök hogy nektek is tetszett.... én sem adnék ezért oscart will smith-nek... valahogy ez a szerep nála nekem nem jön be... szerintem a heath ledger manus megérdemelné, nagyon odatette magát a szerepeiben... na mindegy ez a film fajin volt.
10/10
Funika 2009 jan. 21. - 01:15:51 10/10
(28/363)
Eh egye fene, Will még kibírja, legalább kénytelen lesz megint valami jót tenni velünk ;)
10/10
atis72 2009 jan. 21. - 00:49:41 10/10
(27/363)
Tényleg nagy film, nekem is nagyon tetszett!
Jól játszott Will, de én az Oscart csak Heath-nek adnám a Jokerért.
Tudja valaki, mit jelent az eredeti címben a pound szó, mert én nem igazán tudok olyan jelentésérõl ami ide vágna!
kobo 2009 jan. 20. - 23:00:38
(26/363)
Angliában néztem moziban és annak ellenére h jó az angolom elsõ fél óra után majdnem kimentem a moziból merthogy nem értek semmit.DE jól tettem h nem. Az idõ elõrehaladtával egyre jobban állt össze a film. Fantasztikus alkotás. Will Smith-t nem szerettem és csak azért ezt a filmet néztem mert kezdés elõtt már csak erre volt jegy. Hááát mit ne mondja nagyon nagy hatást gyakorolt rám. Elõítélettel ültem be a moziba de mikor vége lett. Meg se tudtam szólalni...némán gyalogoltam haza az esõben és végig ezen járt az agyam. Mondjuk a moziban is harapni lehetett a csendet végig. A medúzák pedig ahogy végig vannak futatta a filmen...gyerekkor- élet- halál. Hihhetetlenül pontosan kidolgozott nagyszerû alkotás. Ajánlom mindenkinek.;)
shoc 2009 jan. 20. - 13:19:19
(25/363)
ja és skacok!!!!

aki élvezni akarja a filmet ne olvasson el róla semmit, szerintem sokkal élvezhetõbb ha nem tudsz a filmrõl egy mukkot sem...
shoc 2009 jan. 20. - 09:20:59
(24/363)
sziasztok!

ez a film zseniális.

vessetek rám minden követ, szidjatok a végtelenségig. nagyon kritikus szemmel nézem a filmeket és mostanában egyre kevesebb olyan mozit látok ami felkelti az érdeklõdésem.

ez a film viszont a végtelenségig lekötött. a legjobb film volt amit az elmúlt 2 évben láttam... egyébként is komálom a will smith-t, nagyon vevõ vagyok a stilusára... ahhoz képest hogy ez a szenvedõ szerep szerintem nem kifejezetten hozzá való, de mégis jól játszott õ is és a csaj is. könnyen elfogadom ha valakinek ez mozi unalmas, viszont számomra minden egyes másodperc érdekes volt, és valami rettenetesen odakötött a székemhez.

csak ajánlani tudom. abszolute megéri a mozijegy árát. baromi jó volt. zseniális. egyszerûen zseniális.