Téma: Hétmérföld

xilol 2021 szept. 06. - 17:18:53
(20/20)
2007
napraforgó 2018 aug. 29. - 19:31:07
(19/20)
Mikor forgatták ezt a sorozatot?
Sajnos a port nem jelzi.
bajuhovszki 2010 máj. 27. - 15:06:38 Előzmény bajuhovszki
(18/20)
Még jó, hogy a Losonci rész volt baharangozva!
bajuhovszki 2010 máj. 21. - 13:50:44 Előzmény bajuhovszki
(17/20)
Ma is változás volt kb. 12 óra magasságában! Mi folyik ott az MTV-ben???

Felháborító!
bajuhovszki 2010 máj. 20. - 14:06:42
(16/20)
A Parajd és Korond részt, ha lehet ismételjék meg! Elõre is köszönöm!
bajuhovszki 2010 máj. 20. - 14:05:06 Előzmény Csillamanó
(15/20)
Jó, érdekes a sorozat, csak jó lenne, ha nem lenne annyi mûsorváltozás az MTV2-õn, mert már emiatt lemaradtam 1 részrõl és szeretném rögzíteni mindegyik részt!

Remélem olvassa ezt a hozzászólást valaki érdekelt is!
Csillamanó 2009 máj. 16. - 09:48:55
(14/20)
Ez a Gyilkos-tavas rész nagyon jó volt, komolyan kedvet kaptam hozzá, hogy meglátogassam. A mûsorvezetõnek van még mit tanulnia szerintem, de jó lesz az :)
egerci 2009 ápr. 04. - 19:07:03 Előzmény Lutra
(13/20)
Üdvözlet!

Vidra Zsófia fõszerkesztõtõl szeretném megkérdezni, hogy a Kõhalomról szóló adásban milyen zenék szerepeltek?

Válaszát elõre is köszönöm!
Lutra 2009 márc. 26. - 06:51:36 Előzmény csonkagica
(12/20)
Tisztelt Kiss Úr,

Köszönjük hozzászólását, igyekszünk eleget tenni a szerencsére ma már bõséges nézõtáborunk kéréseinek! Sokan pontosan a modernizálást, a ma oly divatos osztott képernyõs megoldást hiányolták az elõzõ évad filmjeiben! A zene, a rendezõnk kompetenciája, tolmácsolom felé természetesen a hozzászólást, bár itt is különbözõek az ízlések: a többség soknak találta a népi jellegû témát és zenét! Amiben viszont úgy gondolom, hogy egyetérthetünk, a legfontosabb az, hogy végre foglalkozik egy mûsor a határon túl élõ magyar emberekkel, akikrõl, hiánypótló jelleggel. Bízva abban, hogy a további részek jobban elnyerik tetszését,

üdvözlettel: Vidra Zsófia fõszerkesztõ
csonkagica 2009 márc. 07. - 09:54:22
(11/20)
Lelkes nézõi vagyunk a sorozatnak, de úgy érezzük, hogy az utóbbi idõben ez a mûsor nem a nézõknek készül, hanem valami "mûvészfilm" bemutatóra. Ugyanis a képernyõ 1/3-át fekete kockák töltik ki, ahelyett, hogy a tájat vagy az eseményt mutatná. A film zenéje annyira tönkreteszi a mûsort, hogy élvezhetetlen, elvonja a figyelmet a képekrõl és alig várjuk, hogy vége legyen a zenei aláfestésnek. A mûsorban inkább a képeket, eseményeket szeretnénk látni, szinte úgy érezzük, hogy ott vagyunk. Nem úgy, mint az egyik adásban is, egy kastélyt akartak bemutatni és több percen át a riporter és a gróf Úr feje látszott a tiszta égbolton. Tisztelt szerkesztõk, úgy gondolom ezt az oldalt nekünk, nézõknek nyitották, remélem olvassák is, és remélem meg is szívlelik a nézõk építõ kritikáját!
Tisztelettel: Kiss Gyula és felesége
kosaferenc 2009 febr. 28. - 09:05:03 Előzmény fnln
(10/20)
Sajnos egyet kell értenem az elõttem szóló zenét bírálókkal, ezzel tényleg nagyon elrontották az amúgy jó sorozatot. Ha már törénelmi tájakat mutatnak be, nem kellene a zenének is ehhez igazodnia?
fnln 2009 febr. 14. - 12:20:58
(9/20)
ritka pocsék a zenei szerkesztés. mondhatni, teljesen élvezhetetlenné teszi az egyébként értékes mûsort.
Petrezselyem 2009 febr. 13. - 09:44:41
(8/20)
Arad-Hegyalja...lesznek-e a mûsorban ménesi borok? :-)
Gábor67 2009 jan. 24. - 07:17:53 Előzmény Petrezselyem
(7/20)
Egyetértek.Nekem is ugyanilyen érzésem volt.
Nem is értem,hogy a szerkesztõknek miért nem
tûnt fel?
Petrezselyem 2009 jan. 17. - 09:22:02
(6/20)
Ebben a mûsorban sok jó van, de sok furcsaság is...a mai adás zenéjét egyszerûen nem tudom értelmezni. Majdnem nézhetetlen így az adás: a "latinos" és a harmonikás zene, ami önmagában kellemes, itt olyan disszonáns a bemutatatott helyekkel, hogy szinte élvezhetetlen a mûsor ("mi corazón" a csernátoni tájházban). NEM ÉRTEM.
Petrezselyem 2009 jan. 09. - 10:21:31
(5/20)
A szabadkai adásal kapcsolatban...Hajdújáráson nemcsak a professzionálisnak aposztrofált Borkastélyban lehet bort kóstolni, hanem MAUER OSZKÁR széles körben elismert (kézmûves) borásznál is, aki régi, elfeledett magyar szõlõfajták (SZERÉMI ZÖLD, BAKATOR) feltámasztásán fáradozik. Nagyon sajnálom, hogy kimaradt a mûsorból.

Bevallom, nem tudom, milyenek a Kastélyban a borok, de a televíziós kép alapján (én a chardonnay-t nem vörösboros pohárból innám) nem is hiszem, hogy ellátogatok oda.
Petrezselyem 2009 jan. 09. - 10:15:28 Előzmény takitamas
(4/20)
Szia! Szováta már volt, csak nem tudom, pontosan, mikor...
PolgárTibor 2008 nov. 22. - 08:33:05 Előzmény Johannes Opitz
(3/20)
Nagy érdeklõdéssel figyeljük ezt a sorozatot, elsõsorban azért, mert sok helyen már megfordultunk és sok helyre éppen készülünk. Éppen ezért, azt szeretnénk kérni, hogy a beszéltetések idején, miután a szereplõt már megismertük, ne a mesélõ és a riporter arcának közelképét, hanem inkább a város és a táj távoli képét kérnénk mutatni. Lehet, hogy a mûsor ezáltal még érdekesebb lenne. Köszönöm a lehetõséget: Polgár Tibor
Johannes Opitz 2008 okt. 09. - 13:52:49
(2/20)
A Nagykárolyról,szülövárosomról sugárzot adást sajnos csak utólag az MTV Videotár-án tudtam teljes egészében megnézni.Kérdésem tervezik e az adás ismétlését mivel szeretném DVD-n rögziteni.
Tisztelettel Opitz János Németország.
takitamas 2008 szept. 24. - 10:58:48
(1/20)
Nagyon tetszik ez a sorozat.Lenne egy kérdésem :Szováta mikor lesz a sorozatban?