Téma: High Life

k11zoltan aug. 13. 21:58:18
(7/7)
Német-francia-angol-lengyel. Ezektől az országoktól kb ennyit vártam. Nagy nulla film, 2 órát húzva.
cinopapa aug. 07. 23:03:48 Előzmény Terminandor
(6/7)
Maximálisan egyetértek! Senki ne nézze meg!!!!!!!!!!!!!!!!
2/10
pop3 jún. 23. 19:43:23 2/10 Előzmény Terminandor
(5/7)
Teljesen igazad van. Szégyen a film. A fenti leirásban mindent el is mondanak a történetről, semmi más nem történik benne. Egy solaris vagy 2001 ürodüsszeia-ban jól mutat ez a drámai csend, vontatottság. De itt kinosan unalmas.
3/10
savernake jún. 19. 12:52:05 3/10
(4/7)
Nem egy elsőrandis film!!
gergerke jún. 07. 08:59:34
(3/7)
Sosem érdekelt a sci-fi-k látványvilága, ezekben a filmekben az elképzelt világ a lényeg, amit jobban alátámaszt egy jó látványvilág, de vannak 0 költségvetésű jó filmek is. Szóval nem győztél meg.
Terminandor máj. 18. 13:05:27
(2/7)
Azzal a nem titkolt szándékkal ragadtam billentyűzetet, hogy akit lehet, még lebeszéljek ennek a filmnek a megtekintéséről. Artmozik éjszakáján sikerült belefutnom ebbe a majd' 2 órás rettenetbe. Én nem tudom felfogni, hogy egy normális értékrendekkel bíró ember, aki egyszerre nem a pénzátrcája ellensége, hogy engedhet egy ilyen filmet moziba. A történet egy nulla, a színészek kritikán aluliak a forgatókönyvet én jobbat írnék, és a sci-fi-hez méltó CGI/látvány a Pirx kalandjait megszégyenítő magasságokba tör fel. Ez nem vicc. A súlytalanságot, damilra akasztott tárgyakkal prezentálják, már amikor eszükbe jut, hogy a világűrben van ilyesmi. A szereplők úgy nyitogatják a kartondoboz űrhajó ajtaját, mintha éppen a kertesházuk ajtaján lépnének ki egy kis friss levegőt szívni. Messze kerüld el, ha jót akarsz magadnak.
Filmek Online márc. 16. 12:40:41
(1/7)
A hozzászólás moderálva lett.