Téma: Hilal Saral

Michonne 2020 nov. 29. - 03:23:42
(1837/1897)
Szép hajnalt:)

Leadtam a rendelést abinak, fagyi helyett most már forró teát készít nektek. Afiyet olsun.

Réci, jaja, Hasfelmetsző lassan beadja az állampolgársági kérelmet:) én is utálom, mármint a ködöt.
Hogy stílusos legyek Winter Is Coming XD
Szóval Havaskázól, jól áll neki a rövid (is).
Sorry, hogy belekotyogok, de nyugodtan hozzad csak a „kosztümös baromságaidat” nagyrészt azokat is toljuk/tuk Mankossal ;)
Lehet hogy ajánlottam már, de a Crimson Field megvolt már neked? I vh., tábori kórház,helyes dokik és nővérek, nem nagy mélység, de tűrhető kategória, viszont idő előtt elkaszálták, 1 évadot élt csak meg. Van benne GoTos ismerős is, Oona Chaplin.

Zsuzsa:
Örülök örömödnek, de nana! ne adj nekik ötleteket, legyen csak csók!;)

És ami engem illet, mivel továbbra sincs sok időm ezért még mindig Faudázok, de ha már Netflix, akkor török pótlandó listáról egyet letudva belemásztam kendős Cemrébe (5.résznél tartok), általában csípem az ilyen agymenéseket, de az egyre többször előforduló mű artoskodás és egyszavas értetlenkedések miatt több türelem kell hozzá, mint általában. Az a fajta sori ami nem dob fel, viszont a karakterek érdekesek, ezért mégis rányomsz a kövi részre. Cemréből még nincs doktorim, nyilván a ti viszonyítási alapotok erősebb, de szvsz elég hitelesen megoldja a Meryem karakterben rejlő kettőséget.

Basmak híradó: fájdalom, de Gökicimet egy faudás isis terroistáért dobtam, új liebling tolja a hébert és arabot is, szóval Timitől kell vennem arab nyelvleckéket ha végre előkerül.
Ja és new ask nincs még harminc, ayip. Nem tudom hogy ez kapuzárási pánik nálam vagy csak szimplán elmadonnásodtam….XD
Apropo Göki, ráakadtam egy 8 részes fordított förtelemre vele a főszerepben, a hajam kihullott, azt is dobtam az első rész után.
Tudom nehéz velem mostanában.

Mankos,

Little Tony nagyon menő, le is töltöttem!:)

Young Ahmed: igen, én is erről írtam, ezt hiányoltam. A chips+videójáték és tancinéni likvidáálása közti átmenetet jobban kifejthették volna. Szörnyű történetekről olvasni, és nem csak labilis családi hátterű gyerekek behálózásáról. Ez egy nagyon érzékeny időszak, ezt használják ki. Röhej, mert önmagában ellentmondás lehetne ez, hiszen a kamaszkor pont nem a szabálykövetésről szól, ezért különösen elszomorító, hogy önként lépnek át a filmben látott beszűkült, agyonszabályozott, merev világba. A vallás, pontosabban ebben az esetben annak a félreértelmezése csak egy része a kirakósnak. Talán a gyerekekben lévő düh (egyéni hogy kinek mekkora és miért) lehet a kulcs, ezt lehet táplálni majd nagyon félrevinni.

„Kis hazánkban rejtélyesen gombamód szaporodó (= + egyházak felé kijátszott ) iskolákkal is hasonló bajom van, és időben elkezdett agymosás a későbbiekben be fog érni (arról mér ne is beszéljünk, hogy valahogy mindig ezeket újítják fel)..miközben a természettudományos gondolkodást, a környezettudatos életre való nevelést kellene előtérbe helyezni és legfőképpen a nyelvtanítást”

Én már lassan ott tartok, hogy az agymosás kb. minden oldal sajátja sajnos és a démonizálás is, a különböző a csoportosulások nagy része azt gondolja, hogy nála van a bölcsek köve. Az én ideális világomban az arányok lennének inkább a fontosak. Férjenek meg az emberek számára fontos (szélsőségmentes) dolgok egymás mellett, és legyenek alternatívák, hogy aztán ezek közül mindenki azt tudja választani ami az elméjének, szívének, hitének a legkedvesebb, legmegfelelőbb.

„ És végre eljutottam, hogy megnézzem a Rossz nevelést-t nem nagyon ragozom, jó volt és kész:D.”

;) https://congarovia.files.wordpress.com/2018/07/gael-garcia-la-mala-educacion.gif?w=346

Köszi az 5 nap háború ajánlást, Richard Coylert de rég láttam:) Val Kilmer meg még mindig brutál elhízva. Az előzetesről egyébként a Harrison’s Flowers ugrott be. Haditudósítók, délszláv háború, borzalmak:( (a trailerét viszont senki ne nézze meg, mert az alapján egy szerelmes giccssztori kábé, fogalmam sincs hogy tudták így elszúrni, pedig a film a kis költségvetés ellenére is maradandó élmény).

No további szép álmokat mindenkinek, és ahogy Réci ajánlotta távolságtartásra odafigyelni Ablák!
Majd jövök még valamikor, de addig is táncizzunk és nánánázzunk együtt a monitor előtt ha máshogy nem lehetséges egyelőre: https://www.youtube.com/watch?v=JgNjY7bnKSI

Hadibájbáj
HZsuzsanna70 2020 nov. 28. - 18:27:08 Előzmény Récinew
(1836/1897)
A sorozatról magáról már nyáron is olvastam, de olyan túl nagy hájp nem volt körülötte. Aztán az általam annyira nem kedvelt Birsen Hanim múlt héten bejelentette hogy Caglar tárgyal a főszerepről a Tims-szel, másnap pedig hozta a hírt hogy Ezgi Eyüboğlu meg is állapodott a Tims-szel. Utána volt egy hét csend, és ma hirtelen jött ahír hogy nem csak Caglar szerződött le hanem Deniz is - amit azért valljunk be, nem sok Caglar/YagHaz rajongó gondolta volna hogy ők valaha még egyszer egy sorozatban fognak szerepelni :D Az biztos hogy mivel TRT-s sorozat, se Barisnak se a kamu barátnő vöröskének nincs félnivalója, csók kizárt :D A TRT talán annyiból jó csatorna, hogy mivel persze ők is azt akarják hogy a sorozataik jó nézettséggel fussanak, de annyira mégsem függenek a nézettségtől, lásd Tövbeler Olsun vagy Kalk Gidelim, amiket más kereskedelmi csatorna már rég törölt volna. És ez vonatkozik a karaktergyilkosságokhoz is. A Cukurova azért az ATV-n megy, ahol ha egy színész úgy dönt hogy neki ennyi volt és kiszáll, akkor simán kinyírják a karakterét - képletesen vagy akár igazándiból is. Mindenesetre a Teskilat lehet az első olyan sorozat ahol egy TRT-s sorozat lesz a social media sztárja :D :D És nem tagadom, Caglar fan vagyok ... de Caglar megint egy teljesen más műfajban akarja megmutatni magát. A Fazinál úgy éreztük hogy Yagiz és Caglar egy és ugyanaz, annyira hitelesen hozta azt a karaktert. Utána nem siette el a dolgot, és majd egy évvel később jött az Afili Askkal. Tudom hogy Yagiz után sokan nem akarták még csak megnézni se Keremként, de annyira együttélt azzal a szereppel, annyira imádta, annyira sok arcát mutatta meg abban a sorozatban hogy újabb rajongókat szerzett. Most a Teskilát és egy kém/hírszerző sorozat, egy újabb karakter, és egy újabb lehetőség a tehetsége megmutatására. És akkor még nem beszéltem a Kizim Gibi Kokuyorsunról, mint fesztvál filmről. Na jó, abbahagytam :D :D
Récinew 2020 nov. 28. - 17:36:19 Előzmény HZsuzsanna70
(1835/1897)
Óóóh de érdekes hírt hoztál, Zsuzsa. A soriról hallottam de eddig valahogy másik nőci volt talán a jelölt. De érdekes lazul a szabály, miszerint kétszer ugyan azzal nem. TRT valamilyen szinten jó, legalább nem a nézettségre hajtanak, hanem a témából fakadóam lehet valami izgalmas sori kerekedik. Bár a törökök értenek minden jó elszarásához is. Tims... hát khmmm... Cukurova is az és ott is sikerült pár karaktergyilkolás. Reméljük a legjobbakat.
HZsuzsanna70 2020 nov. 28. - 15:01:41
(1834/1897)
Ó, mit olvastam ma ... Caglar és Deniz megint együtt szerepel egy sorozatban ... Nem gondoltam volna a Fazis CagDen őrület után hogy Baris még egyszer Caglar közelébe engedi Denizt 😂 Na jó, csók nem várható, mert TRT-s sorozat lesz de akkor is :D :D A sorozat címe egyébként Teskilat lesz, és a hírszerzés világában játszódik, a gyártó a SÖZ-t is jegyző Tims.
Récinew 2020 nov. 27. - 15:45:02
(1833/1897)
És végezetül a távolságtartás fontosságára hívnám fel a figyelmet. Ma a muzsikát hanyagoltam, még most is Mankos melódiája búg a fülembe. Pá
Récinew 2020 nov. 27. - 15:42:42
(1832/1897)
Ezt meg csak azért mert Bugra..... és egyben felhívnám a figyelmet: mindig alaposan sminkeljetek.
Récinew 2020 nov. 27. - 15:39:53
(1831/1897)
Egyébként ez a kép juttatta eszembe a barlangot. Hiába Patrikkodik a IG ben, azért szerintem nagyon jó csávó. ;-)
Récinew 2020 nov. 27. - 15:25:07
(1830/1897)
Sziasztok!

Kellemes borzasztó őszi, ködös napokat mindenkinek. Utálom a novembert. Számolom a napokat napsütéstől napsütésig. Remélem jól vagytok. Timeánk nem jelentkezett be hosszabb ideje de remélem nála is minden ok.

Mankos múltkorában kérdezted milyen nyugatokat nézek. Bevallom jöttem volna a listámmal de annyira más az izlésünk. Szégyeltem volna a sok "kosztümös" marhaságomat felsorolni... egyébként, mint ahogy a feni kép is mutatja valahogy most párhuzamban tolom a Turkis Cukurt és az Amcsi Trónt... de minden egyéb történelmit is. Még már Vikingtől kezdve a Fehér hercegnő Spanyol királynőn Erzsébetig az összeset. A viking harcművészettől az amcsi polgárháborúig terjedően. Némiképp hanyagolom a komoly, a meghökkentő, a modern elemeket. Szerintem neked meg főleg ezek mennek. De téged is jó olvasni te is tudsz ajánlani nekrm. Jude Low pápása egyszer félbe maradt, és hát a Poldark az mindig előttem lebeg.

Mégis ha kiemelhetek egy érdekeset az elmúlt időszakból az a Versailles. Nem egy nagy műremek de a leánynak öltöztetett öcsike jellemdeformitása, a fura bisex!!! vagy totál homo hajlama és az sok férfi popó :-) valahogy mókás volt.

Törökből még most is csak Alev alev és a Cukur megy. Mary, sajnos Ártatlanok lakása se csúszik.

De azért rákérdezek hátha valaki még nézi.... mi a szösz megy a nagykövet lányába. Némi fragivillanásokat látok csak. De most komolyan kinyírták Akint és az ügyeletes mocsok a Gediz?

Jó lenne ha jönnétek csacsogni. Végül is mindegy miről. Michonne és Mankos offjait is szívesen olvasom. Sokszor rákattanok dolgokra belőle aztán persze le is pattanok de azért lázok más lehetőséget is.

Kellemes karácsonyi készülődést nektek! Vigyázzon mindenki magára.
mankosy 2020 nov. 26. - 09:57:45 Előzmény Michonne
(1829/1897)
Szia(sztok)...

A Viszony duplázás után magamévá tettem párat pár filmet, köztük az Ifjú Ahmedet,: összességében kicsit rosszabbra számítottam.
"baromi sokat és hosszan mutatják, amikor a kissrác imádkozik" ezek a rituális, számomra értelmetlen cselekvések a kényszerbetegséget juttatták eszembe, de nagyjából bármilyen vallás rituális cselekedeteire ezt mondanám...azt hiányoltam, hogy nem tértek eléggé ki rá, mitől kezdett el a kissrác ennyire a vallás felé fordulni és radikalizálódni, (mondjuk Szíriában vagy hasonló helyen egyértelműbb lenne), ha családi háttér (apja lelépett?) meg az imám agymosása ez ilyen korú, kissé esetlen, szemüveges, szóval nem egy csajmágnes típus,tipikusan szenvedő fiatalokat így tudná befolyásolni.
Kis hazánkban rejtélyesen gombamód szaporodó (= + egyházak felé kijátszott ) iskolákkal is hasonló bajom van, és időben elkezdett agymosás a későbbiekben be fog érni (arról mér ne is beszéljünk, hogy valahogy mindig ezeket újítják fel)..miközben a természettudományos gondolkodást, a környezettudatos életre való nevelést kellene előtérbe helyezni és legfőképpen a nyelvtanítást
( Ezt pont tegnap olvastam, kicsit felment a pumpa: https://hvg.hu/itthon/20201125_Egyhazi_tanitokepzes_oktatas )

Láttam még egy egész jó filmet a 5 days of war -t( https://www.imdb.com/title/tt1486193/ ) a 2008. augusztusi grúz-orosz konfliktusról,.
És végre eljutottam, hogy megnézzem a Rossz nevelést-t nem nagyon ragozom, jó volt és kész:D.
...és ha már Almodovar még múltkorjában a Julieta-t.. a Dolor y gloria pedig várólistán van
Megnéztem még a Unpregnant-ot, egynek elment
Párommal nézzük a The third dayt, a fele lement vasárnap délután, érdekes egy sorozat, nem teljesen az én világom, de mégis jó (szvsz Jude Law teljesen beérett és egyre jobb, bár már a pápásban is eléggé nyilvánvaló volt számomra )

Kb ennyi, vigyázzatok magatokra

Pussz

https://www.youtube.com/watch?v=st_mJwP_D_8
Récinew 2020 nov. 15. - 14:14:55 Előzmény maryriddle
(1828/1897)
Oké, szuper. Csak megenyhülünk....
maryriddle 2020 nov. 15. - 12:50:32 Előzmény Récinew
(1827/1897)
Nem röhögök, nézem :-))
a második résznél tartok, ha befejeztem majd jövök vele. :-)
Récinew 2020 nov. 15. - 10:32:32 Előzmény maryriddle
(1826/1897)
Sziasztok!

Köszi Mary.
És igen valóban Ártatlanok lakhelyét is nézzétek az is nagyon jó.

De most olyat mondok, hogy röhögni fogsz Mary.... Nézzétek Cemrét a Netflixen.... :-)

Puszi
maryriddle 2020 nov. 14. - 12:47:28
(1825/1897)
Hello
Szintén rohanásban csak beugrottam köszönni, jóhogy jöttetek, amint lesz időm reagálok mindenre
Utólag is boldog 13-át Réci

Nézzétek Masumlar apartmanit is :-D

Jó hétvégét!
Récinew 2020 nov. 13. - 17:45:39
(1824/1897)
Sziasztok!

Hagyományokat ápolva jöttem a mai napon sok szerencsét kívánni.

És mivel megint rohanásban vagyok csak annyit nyávogok, hogy nézzetek Alev, Alevet. 😁 és újra a szlogen Vigyázzatok magatokra...

Csók
offtopic
Michonne 2020 nov. 07. - 01:04:58 Előzmény mankosy
(1823/1897)
Urad sztem is jó apci lesz, lábacskákat egyelőre még nem láttam, de ha lenne se azt hoztam volna, használjuk ki, hogy még gyönyörködhetünk a nem lestrapált Kenanban…haha

FB és társai nálam is csak módjával.
GB instáját el tudom képzelni... MM tetkó nélküli változata :D
Ha már emlegetted belgánkat, na ő szerencsére nem feltétlen önimádásra használja a platformot, nézz rá ha van kedved, sokszor posztolja a munkáit is (graffiti), igazi forradalmár a lelkem:D
Mustang nekem is bejött, írtam is itt róla, ha jól emlékszem. Az ilyen típusú karakterekben tud igazán kiteljesedni szerintem. Old guard….. szóval neked volt merszed hozzá, én még gyűjtöm az erőt…haha

GA: 17. évad: őrület, addig húzzák, hogy Meredith tényleg alzheimeres lesz :D

"belekukkantottam egy új androidos soriba"--Raised by wolves-ra gondolsz?
arr arra, pedig baromi jól indult, az Anya android különösen para volt, majd részről részre egyre unalmas, nehezen haladó lett a sztori és ezen ment el nálam, olvastam, hogy durvulás lett az évadzáró, szóval lehet az utsó részbe azért még belenéztek, ha már egy ideig szenvedtem vele. Regnar is játszik benne, ugyanazokat a manírokat hozza, mint a Vikingsben, ott stimmelt itt nem.
A Westworldért nagyon odáig voltam, aztán a 2. évad közepén akadás, hasonlóan a Losthoz rendesen elvesztettem a fonalat:)) de nem kaszáltam el teljesen, mert tényleg nagyon igényes cucc.

Young A:
Szájbarágósnak nem nevezném, összességében elég monoton, ja és baromi sokat és hosszan mutatják, amikor a kissrác imádkozik, na azokat tekertem. Ahmed pedig magas fokon idegesítő kölyök, de persze ez a „dolga”. Nehéz a filmről írni, mert alapvetően nem egy olyan alkotás, ami hú de odab*sz, ennek ellenére mégis megmarad benned.

Kafarnaum: nyomor és gyerekek, az élet igazságtalan, köszi az ajánlást meg fogom nézni.

The affair: hmm 5 évad/2 hét, junkie tempo. Ez alapján feltöltöm a kávé készletem, a homlokpuszimentes övezet engem biztos nem zavar;)

Búcsúzásképp hozok egy kis Fauda csalogatót, most olvastam, hogy kapott 4. évadott, hurrá: https://www.youtube.com/watch?v=ebXpKj5O4zQ
Idézve a nuus-ról „egy olyan alkotást kapunk amiben végre nem minden palesztin terrorista, és nem minden izraeli hős.”

Hádibájbáj
mankosy 2020 nov. 06. - 12:47:05
(1822/1897)
Sziasztok!

Hogy nem maradjak ki:D...topon és sem vagyok, leginkább eat/work/sleep repeat megy, meg a napi dolgok, mome office és kb. havi egy hét benti irodai munka

Kicsit körbeutaztam olaszba, most meg spanyolba vagyok XD, igaz sajnos csak virtuálisan, Girot néztem, most a Vuelta megy ,annyira szeretem, külön köszönet a a műsorvezetőknek, amiket mondanak, nem csak szakmai dolgokat, hanem a környékről, ahol teker a mezőny szinte mindent..jegyzetelek :D...hát nem egy focimeccs közvetítés az biztos

Törököket továbbra is offolom, elég amit a Fb feldob, kb, ugyanzok a témák....DEK se fogom szerintem megnézni, postokból kb annyi jön le , hogy a lelki sérült agresszív pasi és a "emapnicpál" nő végtelenített szenvedése, a szokásos elemekkel ...azt látom hogy TV ben is mindnen második csatonán valami dizi megy, lassan a jó kis dél amerikai szappanopcsik meg eltűnnek...micsoda világot élünk :D
Dunán szoktak jó is olasz filmeket adni, igaz szinkronnal szerintem szentségtörés nézni, van amiket már láttam subbal

Mary: IG azt se tudom hol tart a hunsub-os, os egy ideig töltögettem az újakat, de kellett a hely így az egészet, meg mást is letöröltem a gépről
SK még megy???...szenvedés a köbön gondolom

Michonne:

hát bizony bővült a "család"...egy ideig követtem instán exem új csaját, de nem bírtam, lehet azóta vannak fent kislábacskás fotók is??..amúgy exem szerintem jó apa lesz
ha már insta meg a 365-napos M.M. nekem kicsit Preciosi meg kicsit Berruti...B is szereti magát posztolgatni...nem tudom de én ezekkel a közösségi média felületekkel úgy vagyok, hogy már sok és pár naponta, kivéve FB minden nap mert mesengeren folyik a munkacsevej, de munkaidőn kívül meg sem nyitom
Még a nyárom megvolt a Mustang, belgában most sem csalódtam és végén mikor szűk kis cellaablakon látja, hogy visszajött a ló és ott áll, meghatódtam...hú viszont az Old guard levitt az életről XD...úgy látszik ez ragadós, mert az agyondícsért régebbi Vérző olaj, és a Vox Lux is kínszenvedés volt, a Catch 22 és Plot against America minisori szintén ..a H.MIrren-es Catherine, the great elég túrhető és az új Kisasszonyok is rendben volt nálam (mondjuk a régi annyira nem is kedveltem) Jo Jo rabbit meg baromi jó, a szintén H.Mirren féle The good liar is olyan egynek elmegy
Továbbra is nézzük lánnyal a GA-t, 11. évadban járunk Christina már eltiplizett Svájba, Aplil-Jackson babadráma is megvolt ha jól emlékszem Derek S. is ebben az évadban lesz off.... és most fog kezdeni a 17. évad

"belekukkantottam egy új androidos soriba"--Raised by wolves-ra gondolsz?
Ha igen én azt még nem kezdtem el (sőt a Westworld-öt is valahol-valamikor félúton elhagytam, el akartam újra kezdeni, de nem jutottam el még oda )
A Young A-t jómagam még nem néztem meg, félek, nem szájbarágós kicsit?... (btw franciákat picit sajnálom mostanság)
Ez viszont nálam ütős, libanoni film, de tök más téma (https://www.imdb.com/title/tt8267604/ ) kemény, benne az kislány kb annyi mint az enyém, fú az egész film picit kikészített.

The affair mind az 5. évadát két hét alatt letoltam, nálam ez most abszlút leg, nem is tudtam elengedni újranézésben a felénél tartok :D ...a főszeplő négyes nagyon jó.....ebből kifoylólag le is szedtem R.Wilson Mrs. Wilson c minisoriját, ami az anyjáról szól, meg a a D.West-es Nyomorultakat...az ER-es csaj elején fura volt, hogy ő nem Abby, de aztán ez el is múlt, nagyon jól tolta..egyedül a J. Jackson, az akit eddig nagyon nem ismertem.......és volt benne egy Colin Donnell nevű bácsi, hát ő olyan cuki aranyos lehet szerintem :D...... fertőző vagyok, mert ismerősmönek is mondtam, hogy nézze és ő se tudott leállni :D..sok szex egyáltalán nem volt se zavaró, se szükségtelen, ahogy itt ott írják , pont mindig odavaló és ez a több szemszögből mutatás telitalálat..intro alatti szám bejön, meg ami a legvégén van szintúgy

A The undoing-ot (Tudhattad volna) akarom majd nézni, ha végi fent lesz enkóron, meg feliratokon.

Na lépek, szép hétvégét meg továbbiakat mindenkinek

Bye


Michonne 2020 nov. 05. - 23:10:41
(1821/1897)
Sziasztok Csajok,

Először is a török dizis pályafutásom origóját, a friss apukát és egyben Mankos barlangtársnő egyszeri és megismételhetelen exét köszönteném: Boldogságos babázást néki!;)

Tartalmi helyzet a következő: jelenleg én is csak integetni tudok, sok a munkám, nyűgös vagyok, magamat sem tudom elviselni, így inkább nem jöttem kedvet rontani, elnézést ha korábban nekem intézett írásokra sem reagáltam.
Törökökkel teljesen leálltam. Még Babil új évad és imádott Ali Vefam se. Gökicim szintén vitrinben egyelőre (az ezermilliárd részes Yasak elma pedig álom-rémálom marad…hihi..köszi Mary)
Apropó Babil, olvastam a színészcseréről, várható volt. Mary sajnálom, hogy nem jött be, remélem azért másnál majd összefutunk, ha egyszer beérem magam. Az új ajánlásaitokat mindenesetre mentettem, köszönöm.
Ami az egyebeket illeti, túlképp semmi sem kötött le hosszabb távon, csapongtam rendesen a műfajok között. Aug. óta egy sorozatot toltam csak végig tisztességesen, Mozart in the Jungle (4 évad) az nagyon bejött, vérbeli feelgood lazulás. Majd belekukkantottam egy új androidos soriba is, ami nagyon ígéretesnek indult, de az évad közepe óta az is lejtmenet, dögunalom, kaszáltam is az évadzáró előtt.
Most a Fauda fut nálunk (izraeli cucc), bár még csak az 1. évadnál tartunk, de eddig nagyon okés, úgy tűnik ez nem kuka pozitív. Végre valami.
Ami a filmeket illeti, Mary korábbi ajánlását még a nyáron megnéztem (Young Ahmed). Nem volt rossz, de pont az a folyamatábrázolás maradt láthatatlan számomra – és engem az érdekelt volna igazán– hogy a belga-arab Ahmed a nyugati civilizációban hogyan jut el rövid idő alatt a normál videójátékos átlag kamasz attitűdből a mini terrorista szekcióba. A film tulajdonképpen már „csak” a végeredményt mutatja be. Oké persze, az teljesen érthető, hogy az importált imám nyakig benne volt a folyamatban, de talán ha ezt a szakaszt részletesebben mutatnák be- akár más produkciókban is- az némiképp segítene az ebben a cipőben járóknak, egyénnek, családnak egyaránt. Persze, mindez a film értékéből semmit nem von le. A főszereplő srác pedig igazán félelmetesen tolta, rázott a hideg tőle.

Mankos: a Fauda után bepróbálkozok most már tényleg az Affairrel.
Love, wedding: óó szóval még repeat is;) jaj igen, a múltkori ajánlásból pont a helyszín és az alkotók maradtak ki, örülök, hogy tetszett. Mellesleg -megint - kiderült számomra, hogy Jack Farthing óriási forma. S.C. és a lagymatag amcsi nő szál viszont annyira gyenge volt, hogy én kérek elnézés. A többiek rendben voltak. Köszi a da vinci emlékeztetőt is, nélkülem el sem kezdhetik, Aidan a Being Human (UK) óta szerelem.
365: belekukkantottam, nem mondom a pasi megér pár ajtócsapkodást, de a film kifejezetten a „nem merem” kategória, a maradék agysejtem is elillanna mire a végére érnék….haha
MM itt tisztára a fiatal A. Presiosi, nem? vagy már én hülyültem meg?:
https://66.media.tumblr.com/6e0404fe294ef543c053ce699861669d/2386a2e36e53ebd9-90/s500x750/f5006ba483c9cf2034271c3b6bc4b7484ad408fe.gifv

„ Az olasz bácsi amúgy igencsak jól néz ki, de olyan szinten agyonprostituálja magát instán ami már nekem visszatetsző”
Timi: olasz bácsi depressziós lett a válása után, valszeg az instán kompenzál :D …. na jó, nem gonoszkodok, mert a két kis bambinoja tényleg nagyon cukker, és mert tényleg elvált.

Futótűz: no nekem meg a színdarabról nem volt fogalmam, köszi az infót.
KPA-Nilüfer: nincs rá mentség egyetértek. Mindenkiben kitörölhetetlen nyomokat hagy és némiképp árnyalja a Metin karaktert ez nem kétséges. De ha az istencsapása nő mellett is hangsúlyos tudott maradni az azért teljesítmény mindenképp, bár ez inkább a színész érdeme nyilván. Engem az Apa- fiú konfliktus kötött le amíg néztem, taknyoskát elég korán offoltam:)
Tuba: a Red Istanbulban tetszett egyedül, ott kellőképp instruálva lett, nem tolta túl. Bár az, hogy sokszor maníros még nem lenne világvége, viszont van egy fajta furcsa rezgése a játékának, ami rám nincs jó hatással.
Engin bej: ha nincs szikra, hát nincs, Te mindent megpróbáltál. Engonak meg fájó, de maradnak a rokon lagzik (persze szigorúan csak a járvány után), az évi minimum 2-3 családi körtánc borítékolható egyébként, amit a násznép persze korrekten meg is oszt a nagyvilággal:)

Réci:
Köszi szépemberes képet Gökiről, jelenleg többet tudsz róla mint én, kicsit leálltam vele, egyhamar nem ígérek Henna estet csajok, sorry :D

No ennyi mára,
Hádibájbáj és az elmaradhatatlan vigyázzon mindenki magára!
Récinew 2020 nov. 05. - 15:43:19
(1820/1897)
Sziasztok!

Jó, hogy megtört a csend. Csak beszaladtam integetni.

Ééssss nézzetek Alev , ALEVET ma este!
Cukurova meghalt de csütörtöknek dübörögni kell.

Pusza
maryriddle 2020 nov. 05. - 09:16:45 Előzmény HZsuzsanna70
(1819/1897)
Szia, jó hogy jötél :-)

Cukurova: Yilmaz disszidálásán teljesen kiakadtam.... Bár nekem Murat Ünalmis a sorozat istene de azért elsősorban Züleyha és Yilmo happy end reményében néztem a dizit úgyhogy így végképp eldőlt hogy nem folytatom. Ha beleszerelmesítik Züleyhát Demirbe akkor meg hányni fogok...

A Sadakatsizból végigpörgettem az első két részt. Volkan miatt ajánlot egy dedalont bevenni minden rész előtt... Belenéztem a tegnapi részbe is, és olyan dolog történt ami még török sorozatban nem történt soha...kíváncsi vagyok hány milliós büntit szab ki az rtük :-DD
Nem tudom hogy ezután folytatom-e a Sadakatsizt, de a Kirmizi odát szerintem elkezdem hogy csökkentsem a MA két részt közötti hiányát :-D

A Cocuklukra sajnos már nem lesz időm szerintem, de belenézegettem. Nagyon jók a gyerkőcök. Dodo nagyon cukiii, nem is értem hogy ő improvizál vagy tényleg szöveget tanultattak vele? Elképesztő :-D
Burcu Özbeket a Sahanet damat című hülyeségből ismerem ott szerettem, szeritnem egész jó színésznő.
HZsuzsanna70 2020 nov. 04. - 22:06:22 Előzmény maryriddle
(1818/1897)
Látom nem tolonganak a régi barlanglakók hogy válaszoljanak, szóval újra idepofátlankodtam :D :D
Nálam a SK az első résszel elásta magát, akkor is ha Engint szeret(t)em :)

A Cukurovát nagyjából követtem, tervben volt hogy egyben letolom, de most hogy kiszállt Vahide Percin, Ugur Günes, sőt egyes arab oldalak szerint Kerem Alisik is, azt hiszem ezt a sorozatot jegelem
:D

Én jelenleg 3 sorozatot nézek (de csak azért mert Caglarnak nincs most épp új sorozatta :D :D :D )

Az egyik a Masumlar Apartmani ... egyetértek azzal amit leírtál, nem is ragoznám tovább :D :D

Érdekelt még a Kirmizi Oda is, de azt majd inkább akkor amikor a Masumlar Apartmaninak vége lesz ... annyi lelkisérült ember azért nem fér bele az elmémbe :D

A másik sorozat a Sadakatsiz, még úgy is hogy Cansu Dere a főszereplő. :D :D Alíg várom hogy Asye belekezdjen a bosszújába... Még egy ilyen féreg pasit mint Volkan :(

A harmadik pedig a Cocukluk, amibe igazából Burcu Özberk miatt kezdtem bele :D Érdekelt hogy egy drámában mit tud kezdeni az Afili után :D És persze az előzetes feljelentgetések miatt, amikor még egy perc se ment le a sorozatból, de a buzgó emberek máris jelentették az RTÜK felé, hogy a sorozat elássa a bizalmat a gyermekvédelmisek iránt :D Én szeretem ezt a sorit, a gyerekszereplők - főleg a kis Dodo nagyon tehetségesek - szeretem Aysegül Hanim és Mahir bey konfrontációit ...... És két nagyon fontos dolog---- Nincs szerelmi vonal és ezáltal fandom háborúk, valamint végre egy olyan sorozat ahol minden rész hosszabb mint 2,5 óra :D