Téma: Hilal Saral

Michonne 2020 máj. 13. - 00:06:06 Előzmény maryriddle
(1697/1897)
Fene a gusztusukat:)
Hilal egyébként túltesz Fi-s Serenán is, náluk „csak” 19 év a korkülönbség, Hilal viszont behúzta a biztos a 30at.
grrrrrrrrr
Bár ha abból indulok ki, hogy a face csopikban nagymamák nedvesednek a 20asokra akkor mindjárt nem is olyan grrrrrr ez…. ha nekik szabad, akkor fordítva is működhet:)))
(de azért grrr mégis)
Michonne 2020 máj. 13. - 00:03:09 Előzmény Récinew
(1696/1897)
Kalp Atesi:

Ha nem bírod a trutyit akkor érthető, mellesleg az orvosi része a viccek vicce, de nyilván fóbiásoknak ez nem releváns infó:) Cemre…tényleg KPA-as Ömer ex menyasszony, már el is felejtettem, Tuba kicsinálta az idegrendszeremet, ezért Öykü szinte teljesen kiesett:D
Ami főszereplő bácsit illeti:
Gökhan…hmm igen már így állunk hogy Gökhan, na szóval éppen előrehozott nyári kalandban vagyunk. Kutyaharapást szőrével.
Michonne 2020 máj. 13. - 00:00:34 Előzmény maryriddle
(1695/1897)
„Engin vagy Menekse nyilatkozta hogy nem volt románc. Engo csak téged szeretett Michonne ezért nincsennek exek, de hát... :-(( Régen olvastam hogy a KPA-ban megcsalt valakivel, de akkor az sem offisöl bejelentett viszony?”

zéro offisöl zéro!… se nővel se pasival, nem is tudom létezik e ilyen attitűd még a placcon.
mindenesetre furcsa az biztos.
KPA-as liba Tuvana akárki műcici műszáj..bleee, vele tuti volt etyepetye, mert kósza képek azért keringtek az éterben, de hivatalos ez sem volt.
hmmm kivel éltem én együtt évekig? csak nem Hannibal Lecterrel?!
Michonne 2020 máj. 12. - 23:58:03 Előzmény mankosy
(1694/1897)
Hali,

Atiye:
Ezeknek a soriknak max. annyi az előnyük, hogy rövidek, így hamar túl van rajta a néző.
Év elején böfögtem ide néhány sort róla, nem egy nagy durranás, hullámzó feszültséggel, de bele fogok nézni a 2. évadba ha kijön, mert legalább az évadzárót érdekesen hagyták nyitva.

Cukurovát és „háromszögbajszot” (by Erika) pedig Hanga abla szabadította ránk még tavaly. Demir bejtől konkrétan eszemet vesztettem, Mary volt a terapeutám, a magvas eszmefuttatások és ömlengések szintén a barlangfalát díszítik, ezért nem mennék már bele mélyebben, a lányok leírták a lényeget;) Egy próbát megér.

Bajusz téma: szőrpárti de antibajszos vagyok, kivéve mikor gyorsabban ver a szívem, mert akkor lehet háromszög, téglalap, tej, pörkölt (XDXD) nem látok mást sadece O, szóval igen a szerelem tuti jele, ha a bajusz dolog nem renget meg, de mindenképp kell egy kis összehangolódás nekem is, fogalmazhatunk úgy is, hogy bajusz csak sokadik látásra ask…haha

OFF
GA

Sajnos ahogy egyre jobban hülyülök, összefolynak az évadok, sok minden és mindenki kiesett már.
C/O: egyetértek, pedig évadokat dolgoztak rajtuk, sőt magukon is külön külön aztán mégis…..
M/L: a jó kislány megszelídíti az arrogáns miszter tökéletest, tuti nézőimádat, de a dokit külön is csíptem, vicces volt a leszbikkel:) plane crash: sokk még most is…..Mark már ott „meghalt”, de a palotaforradalom miatt, no és hogy duplán bőgjük szét a fejünket kapott némi levezetést. Tudnak az amcsik ha akarnak, mellesleg minden nagy momentumot brutál jól eltaláltak a sok sok évad alatt, nem finomkodtak a drámát a maximálra tekerték, de mellette tudott nagyon könnyed és szórakoztató is lenni a GA olyan fanyar humorral ami a sorozat védjegyévé vált.
Markékat váltotta a Jackson-April duo, Avery menyasszonyszöktetése török szappan magasságokban volt mérhető:) Én őket is bírtam, főleg a srác husky szemét…öhöm…
Meredithel nem voltunk barinők, de Cristinával baromi jól működtek, az egyik legjobb nő-nő karakterpáros volt az övék a soritörténelemben.
PD: tudom szentségtörés - mert a fél világ őt imádta akkoriban- de rám sem hatott igazán, én a munkáit sem követtem, max elkaptam pletykában, Bridget J. 3. része is kimaradt. Btw Guillaume Canet (Marion Cotillard hapija) PD doppelgangerje, én simán összekeverem őket:))

The wedding guest-et nincs meg, de Dev Patel neve mindig csábító, no majd meglátom.
mankosy 2020 máj. 12. - 02:32:12
(1693/1897)
Mary:

visszakerestem amit "06. 20:50:54"írtál scuza, pedig akkor már javában néztem
Nekem az első résztól tök okés a dizi,semmi nézzem/ne nézzem nyűg pár rész után meg ilyenek, főleg a hosszú kihagyás után és SK után főleg
"nekem túl nemes túl elegáns, a kicsit suttyóbbak, sérültebbek az eseteim"..asszem nekem Mr. Darcy óta bejönnek ezek a kissé nemes elegáns karakterek. de Ő inkább Mr. Thornton, végülis nekije se volt egyszerű az anyja :D ..jó törökök icipicit túltolják az anyakomlexust, de Esma anne minden kezdeti gonoszsága ellenére valóban brilliáns...és szerethető is ..talán itt még jobb, mint Ezelben volt)...na ja az öltönyös, elegáns (régebben buggyosujjas fehéringes, lovagós, kardozós pasik) meg totál 10/10) ...hú az a kék öltöny később
"no akkor mégis hozzámész Özcanhoz? ;-)" ... ...bár nem pár nap után ugyan és nem tudok énekelni, meg hegedülni...haha .....de abszolút minden kétség nélkül igen .... ..és igen az az őszes haj, meg a nevetés , hang mindent visz ...korban is abszolút passzolunk, kémia is minden kétséget kizáróan megvan ....mire/kire várjak egy válás után :D ..ha mégse jön be, akkor max buliztunk egy jót
"kicsit féltem Özcant mert félő thogy le fogod koptatni ha megismered Murat Ünalmist"..never :D lecsekkoltam a pasit, magasság erősen stimmt, külsőre valőban kenanos, de exem szemei azért igézőbbek (az évek meg a rutin)... ..nemtom,lehet egy év múlva sírva röhögök a mostani állapotom :D...írtam én itt már annyi hülyeséget, hogy az na
"IG Fikretről van szó. :-)"...ahogy haladtam, nekem egyre jobban kihagyhatatlan, a nászéjszaka "elhalása" valahogy nem igazán illett nekem a karakteréhez (ez inkább Muratra vallana) , egy igazi tesókomlexusos lúzer, de abból is bénább fajta.. ..a sztorija, majd bőven kárpótol a szenyóságáért ..mint pasit max az együtt grillezős beszélgetős szomszéd kategóriába sorolnám
És ott van a Osman.....egyszerűen imádom szegényt :D
Murat..már korábban kifejtettem róla a véleményemet, , tényleg nem is tudom minek kellett a 4. gyerek, biztos becsúszott, nekem végig csak nyűg (volt).. a Badet alakító színésznő?? is inkább főzne otthon
Akit még bírok, nagyon az Akif (később még jobb lesz szerintem, mikor már nem egyedül tolja, hanem ..és itt spoiler a Teyze-vel... gondolhatod :D )
"Turkish Royal Family"..bingo, szerintem többször is lesz utalás az igazi royal family-re (asszem ma is volt)

Amúgy tök jó kis zeneszámok vannak a sorozatban, van ami visszaköszön máshonnan is
Fordítás néhol picit nekem zagyva főleg később, az angol valamivel profibbnak tűnik
maryriddle 2020 máj. 11. - 23:56:23
(1692/1897)
De ha a jófiú nyerte el a tetszésed, itt van róla is egy.

Egy kis bulvár, épp most olvastam, hogy Züleyha színésznő összemelegedett Fekeli papával...nemrég még Vatanim sensines Ali Kemallal szűrte a level.. ezt még fel kell dolgoznom...
maryriddle 2020 máj. 11. - 23:51:46
(1691/1897)
Fiatalon meg olyan műtét előtti Ezel-es.
maryriddle 2020 máj. 11. - 23:51:01
(1690/1897)
Réci a mea culpa olyan ismerős, ki is ő?

Cukurova: Mankos, kicsit féltem Özcant mert félő hogy le fogod koptatni ha megismered Murat Ünalmist... saka saka, de tényleg annyira Kenan, nem csak a külseje hanem az egész aurája (Kenan kicsit férfiasabb), ugyanaz az elegancia, kb. egyforma magasak is, szerintem eltitkolt tesók. Emellett nálam benne van a kb. top 5 török színészben akit valaha láttam, zseniális.

A Cukurova részletes ismertetését inkább meghagyom Récinek ő zseniális az ilyenekben. Röviden a sztori tipikus török dizi, kényszerházasságos csúnyagonosz bácsi által akadályozott askos... de a megvalósítása és a karakterek mégis annyira eredeti, nem erőltetett koppincsok mint az SK-ban. A főhősővel kapcsoaltban vegyesek az érzelmeim, de imádom hogy nem az a tipikus Teréz anya mint Nare, hanem ha kell akkor tud lenni egy BITCH is. A főgonoszokban azért jók a törökök. Az itteni szintén hányás, de zseniális, és van benne valami hot. :-D Engem ami leginkább megfogott benne az a Réci által is említett pszichotriller feeling. Régen csak Bates Motelnek hívtuk a kastélyt ami a dizi egyik főhelyszíne mert hogy van benne egy kis Norman Bates - Mrs. Bates vonal. Esma szultána kezdő az itteni mamihoz képest... Ami a szűzhártyát illeti elég hamar kilikad... jelenleg ahol tartok már azt hiszem egy sértetlen hártya sincs az egész diziben... így múlik el a világ dicsősége... Szóval szerintem érdemes neki adni egy esélyt, az SK-nál csak jobb lehet :-D

" "IG ben az említett pasi a Kiralik Askban Baris Arduc művészúr társa volt. Kedves hálás szerep szimpatikus fiút alakított. Már akkor is néztem mert nagyon szép tekintete van a srácnak. Itt az IG ben mi vele a baj? Mit alakít?"..elvesztettem a fonalat, de kiről van szó?."
IG Fikretről van szó. :-)
Álmaim karakterének indult: abira féltékeny tesó, sérült lélek, kicsit hülye, naiv, feleségül vesz egy nőt akibe gyerekkora óta szerelmes de az nem szereti viszont csak a pénzét meg a házát; szenvedő szeretetreéhes lúzer szóval minden amire beindulok...a színész is egész jó... erre kiderült hogy ő is antihártyás...csak hogy az erőszakos módon fajta... szóval fujjj... Továbbra is érdekel a sztorija, de innentől csak külső megfigyelőként..

Mankos, a máj. 06. 20:50:54 -os hozzászólásomban írtam hogy elkezdtem nézni.
Bár ez a meny-szorongatós mindenlépésre oda kell figyelni Turkish Royal Family feeling kikezdi az idegeimet, ezt leszámítva én is imádom a dizit, itt is telitalálat minden karakter. És abszolut értem a rajongásodat. Jaj ne hogy leugorj, nem mondok rosszat SÖZ :-) A 6. rész "Terhes vagyok" csillárrezegtetős jeleneteten én is szakadtam :-D
Esküvői tánc: no akkor mégis hozzámész Özcanhoz? ;-) Nálam még barna vagy feketehajú, az ősz jobban ákll neki. Okéé nem rossz az énekes papi sem ;-)


mankosy 2020 máj. 11. - 22:27:14
(1689/1897)
Réci: "IG ben az említett pasi a Kiralik Askban Baris Arduc művészúr társa volt. Kedves hálás szerep szimpatikus fiút alakított. Már akkor is néztem mert nagyon szép tekintete van a srácnak. Itt az IG ben mi vele a baj? Mit alakít?"..elvesztettem a fonalat, de kiről van szó?.

SBA..nézzük együtt, úgy izgibb :D D..szólj ha kész vagy

Mary.****spoiler****ez lesz az esküvői táncom, csak picit kevésbé feszkósabban..de ahogy az énekes csávó odanéz 1:43-nál az without mastercard is priceless at all ( https://www.youtube.com/watch?v=dZVIcHByWoI&list=PLPN7B0T9Fs_8fOchiNnH7I6XKEogOcfdF&index=13 )
Récinew 2020 máj. 11. - 21:51:48
(1688/1897)
SBA t én is meg akarom majd nézni de én egy mellékszereplő miatt, csak nálam az a baj, hogy sem Ibót sem a nénit nem annyira bírom így nehéz.

Mehmedet néztem kb 1 rész erejéig és talán az sem az első volt. :-) Igényes szép kivitelezés volt, Kenan állatul fenséges volt totál illett neki. De megláttam a Kara Sevdás Zeynepet, akinek nagyon viszketett és elriasztott, aztán volt a másik csaj a Fi s leány a valami Busra vagy ki, na attól meg még jobban szaladtam. De ha valaki elmesélné, hogy miről szólt a szerelmi vonal az úgy jó lenne. Vagy egyébként le sem zárták úgy elkaszálták?

Alef még várólistás hangulat kellene a detektívesdihez.

Kalp Atesit kb az egyik járdán elvégzett agy vagy has műtétig tudtam nézni mert rémesen vér és fehérköpeny iszonyom van még tv n keresztül is. Főszereplő bácsi nagyon csinos volt, helyes pofival én bírom őt bár bevallom egy soriját sem láttam de jól esik nézni. Cemre meg Cemre marad nekem örökre. A KPA után mindig a Rendőrakadémiás kis rendőrcsajszi jut eszembe és röhögnöm kell.

IG ben az említett pasi a Kiralik Askban Baris Arduc művészúr társa volt. Kedves hálás szerep szimpatikus fiút alakított. Már akkor is néztem mert nagyon szép tekintete van a srácnak. Itt az IG ben mi vele a baj? Mit alakít?

Bugra baba nagyon cuki ám.... Bugrának jól áll a kor és jól áll neki az apaság.

Lányok emlegettetek minden féle kapuzárási pánikot meg hogy nem néztek "pelusos" 20 éves fiúkákra, nekem meg az a nagy problémám , hogy nem bírom nézni a régi szerelmeimet vagy kedvenceimet öregedni, őszülni vagy ráncosodni. Ez nagyon gáz. Max 3 év távlatában bírom látni de ha más az arca olyan mintha nem ismerném fel. Kb Enginnel is ez a bajom. Sefirinben az zavart mintha nem őt látnám. Fura, mindegy lehet kinövöm ezt. Vagy orvosi eset vagyok?

Ja egyébként Sefirinben elfelejtettem még mondani, hogy Yahja és Dudu kapcsolatának drukkolok. Szerintem aranyosak, engem megfogott a különös kémiájuk főleg a kocsikulcsnál szerintem kifejezetten természetesek voltak, ahogy megjelenítették azt az egy bizonyos pillanatot, ami után már sosem lesz az ami előtte volt. Szégyenlem de nekik drukkolok.

Mankos hozok még majd NarGed vidiket van még egy kettő igazán jó alkotás de persze ezt Sancaros csattogófogú hardcorosoknak el ne áruld mert meggyanusítanak, hogy nem értem a sorit.

Na most eldugulok, jo éjt!

mankosy 2020 máj. 11. - 21:38:44
(1687/1897)

Következő hosszabb dizi projektem már megvan ( Kaderimin yazıldığı gün ...haha) és ott van Kenan dizije is, meg az Atiye is le van töltve tök régótaa, de nem tudom érdekel-e (fura hogy normál feliratos oldalon is fent volt a subja ) aki látta miyen?
Réci: "eléggé macerás azért"..milyen értelemben??..miről szól és hol játszódik?..láttam a csoportokban, hogy eléggé menő sori, etc...kicsit outsidernek érzem magag ebben régi/új közegben a mostani pasik meg sorozatok terén, még mindig térkép nélkül bolyongok pár fix ponttal, szóval, de nem akarok minden basic turistalátványosságot megnézni, csak a mert mindenki megnézni :D :D..
Récinew 2020 máj. 11. - 21:21:52
(1686/1897)
De várjál Mankos, a tied ember ő lenne. A másik srác az az ellenfél. :-)
Récinew 2020 máj. 11. - 21:18:34 Előzmény mankosy
(1685/1897)
Cukurovában csak Murat bey miatt, Demírt alakítja és totál Kenan alteregó hatalmas rajongóbázisa van és hetyke bajszija mindjárt lövök róla nekedm történt konkrétan szűzhártyaszakítóspszichotriller szerintem :-) de majd valaki elmondja jobban. Talán bejönne neked de eléggé macerás azért.
mankosy 2020 máj. 11. - 21:16:52 Előzmény Récinew
(1684/1897)
Ha másért nem, őmitta talán megéri nézni :D :D
Récinew 2020 máj. 11. - 21:14:54
(1683/1897)
A Yilmazbajúszt akartam még szemléltetni, aki nem néz Cukurovát nem is tudja milyen rémséges prototipusok vannak ott 😁
mankosy 2020 máj. 11. - 21:09:14
(1682/1897)
Mary:
Nézed az IG-t??..azt hittem csak bele-belenéztél 4. tesó miatt ...(lécci-lécci rosszat ne írjál, mert leugrok én is a szikláról)......jómagam a 61. bülömnél tartok már engsubbal, tegnap éjjel, meg ma meg ma totál idiótára nevettem magam....mamamánia annyira nem vészes később,, első évad kicsit oldschool, de aztán mama is bele fog kóstoln a jóba :D :D ( spoiler. https://www.youtube.com/watch?v=TtYhsF5h4Fg )..nagyon bírom az öreglányt (btw exemnek, meg mostaninak is volt anyukája, ez igazából kicsit vicces, szóval így tesők és csalédban maradok).....nem tudom miért , biztos a kihagyott évek/virus/hormonok/ alkoholmennyiség miatt, de ez a sorozat jelenti nekem most az élet értelmesebbik felét:D :D.... mondjuk pár sz@r dizi után (ÖK, Fatih, SK) ez törvényszerú. nem is merek belegondolni, mi lesz ha végzek vele ..hát ez van, egyenlőre rózsaszin szemüveg.....jó tudom majd kialszom XD
asszem ez egy lánykérés: https://www.youtube.com/watch?v=lDsEeoZXxNk
(....Do you want be my woman in this life?....Do you want to marry me?......EVET!!)
mondanom sem kell a YT előzmények se túl változatosak :D

Siyah Beyaz Aşk. nekem meg pont bejön IC...eddig asezem egy filmben láttam, a boxolüsban..amúgy megnézte 84-es, azt hittem inkább korombel..van benne valami

" A Cukurovával tudlak még elképzelni Mankos ;-)"--miről szól?..mennyire szúzhártyás?
Récinew 2020 máj. 11. - 21:08:47
(1681/1897)
De az én mea culpám szőrügyileg.... még homo sapiensbe is bele tudtam zúgni :-))))))
Récinew 2020 máj. 11. - 21:03:13
(1680/1897)
A csupaszsága ellenére Gediz még így is fincsi.
Récinew 2020 máj. 11. - 21:02:01
(1679/1897)
De a legjobb bajszi díjjat mindenképp Necdet abinak kell kiosztanunk úgy gondolom.
Récinew 2020 máj. 11. - 20:59:55 Előzmény Timea Hakmen
(1678/1897)
Jajj Timea ne zavarj össze. Ez ugye Gedizem Haluk beyként a hosszú buta komédiájában. Ott olyan cukiiij a tejcsit meg szeretik a cicák..... 18+

Na jó vissza... szóval csak bajússzal... mert ugye Gediz most is picassóbajszis szakcsis 🤣. Egyébként nekem egyre jobban bejönnek a török fekete szőrcsisek, inkább mint a csupaszok. Ebben volt egy váltásom. Azt hiszem KPA s engin hozta meg ezt a fordulatot de az utobbi időben simán nem zavar. Bár az évszázad legviccesebb bajszija Yilmaz Akkaya a Cukurovában. Ubergáz de olyan szexi vele a nyomi orra és a csillagszeme, hogy őt pl pont azzal szerettem meg.

Mary, igen Yemin kiscsajszi pápázott és minden nap mantrázom, hogy menjen az SK ba Gediznek párnak.

A zenéken újra és újra felderülök... még a Nirvána is...anyám.... 😁