Téma: Hilal Saral

mankosy 2020 máj. 14. - 11:04:13 Előzmény maryriddle
(1717/1897)
Öreglányt nem lehet kiismerni, főleg a az elején vagyis később fog kiderülni, hogy miért lett ilyen páncélos *spoiler....és azért az élete nem volt olyan happy, nem kicsit a lelkébe tapostak ...kvázi a fiai volt neki vigasz, valahol nagyon is érthető ...most már tök jól elmegyek rajta
exet meg azért nem csípte, mert nem tudta irányítani, nem igazán jöttek ki, meg nem is ott laktak ő menye meg majd az lesz, akit ő jóváhagy (jön még kutyára úthenger :D).....azt nem igazán értettem, hogy távolbamerengő akkor miért lépett le, vagyis miért hagyta magát...valószínű hogy legyen egy felbukknó exbarátnő kölökkel a sorozatban :D :D..de hogy grállovag mit evett azon a nőn nem tudom, én sokkal szebb vagyok..olyan jó lesz, mikor majd pofára esik nem kicsit
Ipek csak azért kellett, hogy askomat kiházasítsa, benne volt már a korban, álítólag nagy kujon volt utódok is kellenek,ki ne haljon a royal family .na majd ő rendet csinál ..tudta, hogy Ipekcim is rá volt izgulva nem kicsit kedvenc fiacskájára haha csak nem jött neki(k) össze, mert ugye a szívnek nem lehet parancsolni.... így 2. számú tesót vette be a bizniszbe, szegény Patrikot ott sajnáltam nagyon, mint a játszma részét, gyerekkora óta csorgott a csaj után a nyála, azt hitte majd ellovagolnak a naplementébe és boldogan élnek ....Ipek anyja se egyszerű....amúgy a csaj majd olyanokat kavar, hogy élvezet nézni
mankosy 2020 máj. 14. - 10:31:29
(1716/1897)
Még a bajusztémához és az együtt töltött idők emlékére (nyáron lettünk volna 6 éves házasok) https://www.youtube.com/watch?v=kPVTZwxh_rs...azért jó hogy exem nem az orrszőrét vágja ?:D :D

Engin táncol videó műsor még a RAI-s csöcsöscsajos tévéműsoroknál is jobb...görögök is tolják ezek szerint

Mary:
"Boranné ne kocsmázzon és ne menjen fel a színpadra"---haha idővel ki fogja aludni, sőt (ki visz majd részegen haza).....Borannével asszem mi jó kis ivócimbik lennénk
Én nem tudnék senkivel így együtt élni (néha még itthona szűk család is sok, főleg mostanában)...olyan aza villa, mint valami panzió. ...temperamentumombó kifolyólag öregelányt meg második nap lelöktem volna a lépcsőn

na jó van egy csomó meló és még hozzá se fogtam
maryriddle 2020 máj. 14. - 10:02:25
(1715/1897)
Mankos amúgy az exnővel mi volt a baja Esmának? Nem jó családból való orvos?
Nem értem hogy Ipeken mit eszik, egyszerű is, számító is, és ezt ő is tudja. Vagy pont ez az ideális?
maryriddle 2020 máj. 14. - 09:57:30
(1714/1897)
Michonne, egy kérdés. A Kalp Aitisivel eszembe jutottat eme legényt, a mai napig követem instán. Nekem Göki helyett inkább ő jött be. De még felirat nélkül láttam pár jelenetet vele anno és nem tudtam rájönni hogy őt milyen kapcsolat fűzi Eylülhöz?
maryriddle 2020 máj. 14. - 09:52:45
(1713/1897)
Ők még nem voltak. Így pont jó Murat nélkül.
maryriddle 2020 máj. 14. - 09:43:39
(1712/1897)
Nincsenek sebek Tímea, szépen váltunk el köszike, Gerike még mindig szíííp. Erről a táncos videóról egyszer már beszéltünk asszem, nagyon cuki :-D Sajnálom hogy nem jött össze Engoval pedig tényleg én is azt gondoltam hogy pont ideális neked. Én se tudom átvenni most szegínyt, már csak Sancar idegesítősége miatt sem. Marad a kacsacsőrűeknek meg a néniknek :-(
Igenn, Gökinél anno én is megfigyeltem hogy figyelemreméltó gödrökkel bír, de a kedvenc török gödröm ez, Ali Ersan Duru

Mankos, minden elnézve jó látni ilyen szerelmesnek :-) Amiben nem tökéletes az a mamakomplexus mindenképp, meg ez a "egy Boranné ne kocsmázzon és ne menjen fel a színpadra" macsó dolog. Az éneklés a Karadayiban is erkölcstelenségnek számított anno, de akkor nem változott a helyzet a 70-es évek óta. Ja igen Mahir is McGyver2 volt, ő már néha nevetséges szinten (kés a hátban és megy tovább :-D) mégis nekem ő teljesen más karakter volt valahogy mint Faruk, nem Royal Family tag hanem inkább amolyan pozitív Robin Hood gengszter.
Szóval exnő még beizzik? Azt hittem több méltósága lesz... Esma annént én is csípem, nagy volt az ál-szívinfarktusa :-D de nem tudnék vele egy háztartásban élni
Most nem haladtam vele, hétvégén tudom csak nézni.
Timea Hakmen 2020 máj. 14. - 02:42:37
(1711/1897)
Állandó kerítőnőmnek Marynek is, amiért gondolt rám.
Remélem nem tépek fel régi sebeket a képpel.
Timea Hakmen 2020 máj. 14. - 02:39:34
(1710/1897)
Michonne, de hálám jeléül, amiért átengedted volna Engot. Nagyon kedves tőled.
(Direkt nem mosolygós képet raktam be, mert -istenkáromlás következik - az új emberednek lehet, hogy szebb gödröcskéje van, mint az én ex emberemnek, akinek márpedig Mr. Dimple az international beceneve... :OOOOO Ezt le kell csekkolom videón is később)
Timea Hakmen 2020 máj. 14. - 02:07:50 Előzmény hanguktaekwondoo
(1709/1897)
Keletről gyön a fény, meg a korona. Bocsi, de nálam a gülüszem olyan alap, mint más nőknél a kockahas vagy a BMW.
Timea Hakmen 2020 máj. 14. - 02:05:53
(1708/1897)
Iyi geceler!
Réci nem tudom, hogy miből van a tejbajusz (ami akár ajran is lehet), de cukiii. De képzeld el bajusszal és rajta tejjel... Vagy pörkölttel. Na az az igazi ASK XD
Gedizben amúgy néha zavarba ejt, hogy van egy amcám, aki szinte egy az egyben úgy néz ki, mint ő. :D

Yahya+Dudu: Szégyelnünk kéne? Azok után, amit Yahyané mondott, szerintem ez alap. Jaj, utálom amikor a férfi egyenjogúságért kell kiállni (fújj), de itt ez a helyzet, Elvannak kocc van.

Michonne, sok boldogságot Gökivel! :)

A KPA-t még nem kezdtem el. De talán hamarosan. Rájöttem, hogy egy csomó mindenbe belefogtam, többek között elkezdtem negyedjére is a Doctor Who 8. évadát, de hogy minek?

Engo: Most, hogy Michonne végleg váltott, coming out-olok. Ez az egyik kedvenc videóm az interneten: https://www.youtube.com/watch?v=rKjd3evHoL8
Mozgásban (a járásáért, hirtelen mozdulataiért oda vagyokXD) lábakban, arcszőrzetben, hajszerkezetben verhetetlen. De ennyi a maximális szexuális feszültség köztünk. Sajnos mindig csak abimként néztem rá, avagy Michonne abla uraként :( Pedig papír szerint nekem való lenne, és külön szimpatikus, hogy sose volt még nője XD persze Michonne-t kivéve...jó kis magányos farkas, romantikus (a saját uram is akkor veszítette el a férfiállati vonzerejét, amikor asszonyt hozott a házunkhoz, blee.) De hát: https://www.youtube.com/watch?v=GkLv7f9bTeA

Mary, The Office: Én kb. minden évben újranéztem 2010 óta. :) Erősem fontolom, hogy a brit verziót is mostanában.
mankosy 2020 máj. 14. - 01:26:43 Előzmény Michonne
(1707/1897)
csak egy kérdés:
miért lett Bambi??

kalandod nekem tú young (tinimamiként anyja lehettem volna ), de biztos bírja szusszal reggelig :D

mankosy 2020 máj. 14. - 01:13:20 Előzmény maryriddle
(1706/1897)
IG
"hanem ez a (majdnem) tökéletes fedhetetlen gentleman, mindennő érte bomlik, mindentmegold grálloval"..sajnos azt kell mondjam engem pont mindig vonzottak az ilyen karakterek, főleh ha még szerelmesek is, a cok romantikus énem (mert van ám nekem olyanom is) ilyenkor jön elő és elvesztem... .. .amúgy nekije is vannak ám hibái, mert hibátlan pasi nincs (de van, csak ő az enyém, de úgysem kell osztoznom... haha)...na majd meglátod ám..asszem meg pont nem én vagyok, aki a legtárgyilagosabban nézi, de lécci nézd el nekem, mert https://www.youtube.com/watch?v=ij8rNlgIjtI
Amúgy Csillag Patrik, meg motoros hülyegyerek és Spongyabob Osman mellett kell ész is a családba, így marad 1. számú tesó ..amúgy nekem szintén mindenmegold Mahir Kara is ilyen volt, csak jóval bénább outfitben, de az ő tesői se voltak mind ott észosztásnál
(btw egyszer nézne 5 mp-ig egy pasi úgy rám, mint hőseim nézt/nek álmaik asszonyára....biztos volt ilyen az évtizedek alatt, csak a fránya Alzheimer nem lenne)
spoiler
64 nél tartok, ennyit nem nevettem, mint mostanában (család is furán néz már) Fikret-Akif páros alakít, voltak jó kis történések, szerelem is okés teljesen..de pont ma este jött nekem kinézerte is fura titkárnő néni (nők azért megérzik egyből, ha valami nem stimmt),úgy néz ki rögtön rácuppant askomra (hess), szóval lesz dráma tuti, de gondolom, ahogy egy "mindentmegold gráll lovaghoz" illik, ártatlan lesz (na jó előrenéztem kicsit, mert elsőre gyomoridegem lett a csajtól :D :D )
Esma sultana nagyon jókat tud pattogni és a fejek, amiket vág..gonoszkodása is kiváló..ugyanakkor annyira emberi az öreglány, a ....most már egyértelműen szeretem
anya-lovagom lelkizős jelenetek nagyon jók, szépek olyan Ezel vagy Mahir volt az anyukájával, picit könnyezős-meghatós

"tudod török nőknél a terhesség általában 1 év. És ha sziklákról ugranak le akkor se vetélnek el. Csak ha lépcsőről gurulnak le."..hát ezen szakadtam..itt is lesz lépcsőbalett ..meg persze problémás terhesség, szülés.. nem vibrátorral fog UH-ni, mint minden normális esetben egy kb 2 hónapos terhességnél és persze ekkor a gyerek egész genomja látszik az UH-on, de ezt is elnézzük, a sok mellé belefér
(amúgy az szikláról leugrás mennyire fájhat már, gondolom sziklára is esett, kell nem kis elmeroggyaantság , miért nem dobta bele a hajszárítót a kádba...nekem még mindig tök beteg az egész sztori)

távolbabámulős exnél, már csak a barinője irritálóbb, de a "eltikoltalak apád elől " gyerek nekem annyira nem jön be azzal a hülye bongyori hajával, meg duzzogós fejével..azért mikor exet majd anyós majd (nem ) kicsit beizzítja, csaptam volna le őket, hülye qrva amúgy is mit képzel

még mindig fenntartom, hogy tök jó kis dizi, nem is gondoltam volna, nekem nincs benne túltolva semmi, de mégis minden van benne vidámság, sírás móka kacagás, lekizés és dráma, ugyanakkor romantik , de konzervatív és nem szájbarágós...nekem


Michonne 2020 máj. 14. - 00:25:07 Előzmény maryriddle
(1705/1897)
Jaja Gökicim:D de szegény pára még nem tudja, hogy csak az első hetekben gügyögök, utána átmegyek sárkányba….háhá
ami Engot illeti, a kacsacsőrű emlősök mellett a nyanyáknak sem adjuk! Szóval igen EngTim-re határozottan áldásomat adom, micsoda zseniális ötlet!;)
Timi lütfen: https://media.giphy.com/media/vdDCCXtM4qqXu/giphy.gif

Hádábjbájpámpámpám:
https://www.youtube.com/watch?v=c7lTfqMM-aA
maryriddle 2020 máj. 13. - 23:29:58 Előzmény Michonne
(1704/1897)
Göki??? Amaaannn.... Ez aztán a tempó, holnapra állítom Gökicim lesz. Jóvanna, sok boldogságot Gökivel. Csak kicsit sajnálom Engót hogy nincs senkije (leszámítva azt a pár millió magyar és latinamerikai nénit) :-(

Tímea nem úgy volt hogy nézi a KPA-t? meg Sancart is szerette, hátha ő megvigasztalja :-(
Michonne 2020 máj. 13. - 23:03:28 Előzmény maryriddle
(1703/1897)
jaj, lemaradt az előbbiből.
Serenayon én is, Cem Yilmazzal gyerekeket lehet ijesztgetni és a poén, hogy annyira még nem is papi.
Michonne 2020 máj. 13. - 22:55:43 Előzmény maryriddle
(1702/1897)
Bak simdi! Évekig kitartottam hűségesen és most sajnáljátok tőlem ezt a kis kalandot Gökivel:))
na jó viccet félre téve 40 felett már nincs annyi időm, nem nyalogathatom túl sokáig a sebeimet:) Drága Engot alias Bambit (én így hívtam titokban) imádom ma is, de maalesef elillant az ask:( amit tehetek az, hogy teljes szívemből boldogságot kívánok neki, de főleg kacsacsőrmentes jövőt:)
Nekem is van cicológus barinőm, hogy én erre nem gondoltam korábban? Neyse, az analízisre vevő vagyok;)
maryriddle 2020 máj. 13. - 22:19:13
(1701/1897)
Selamlar!
Michonne, hmmm szóval már Gökhan, ilyen gyorsan haladunk, mi lesz legközelebb, Göko? Szegény Engo :-(
Igen pont erre akartam kilyukadni, hogy akkor pasi se volt, mert aki ilyen jófiú az vagy meleg vagy titokban Hannibal Lecter. (Vagy lehet hogy igazából is Sancar) Megmutatom a novelláit egy pszichológus barinőmnek elemzésre.

Fekeli papi azért legalább jól tartja magát, ám Serenay lovagján ledöbbentem....

Mankos, igen érthetetlen módon Remények földje címet kapta. Természetesen nem szinkronnal nézzük, ha elkezded javaslom hogy mindenképp felirattal. Én ok.ru-ról nézem.

IG:
Farukra visszatérve hülyén fogalmaztam, nem is az eleganciával van baj (Thortonba és Darcyba én is szerelmes voltam, de ők bunkók :-D) hanem ez a (majdnem) tökéletes fedhetetlen gentleman, mindennő érte bomlik, mindentmegold grálloval type nem annyira az esetem pasiként filmen. Inkább a szerencsétlenebb fazonokhoz vonzódom. Mint Fikret vagy Osman :D Nagyon sajnálom hogy ezt megtettették Fikrettel pedig nagy jövő álhatott volna előttünk de hiába lesz akármilyen cuki vagy érdekes szerelmi története ez mindig kettőnk közé fog állni. Murat szerintem eleve fiatal is ahhoz hogy Esma anne gyereke legyen, inkább a nagymamájának néz ki. Kis gyökér, remélem jól megkínozza Bade aztán lelép a kertésszel ő is. Ja azt láttam hogy Teyze és Atif együtt lesznek, előre röhögök :-) Teyze játszotta egyébként a KG-ban Sami újasszonyát. Esma mama amúgy néha itt is úgy néz mintha vak lenne, de nagyon bírom ahogy kidülleszti a szemét :-D

"IG Fikret mikor "gondolkodik" jár az agya és ez látszik a fején iis, nem egy az egyben Csillag Patrik...Adem meg Tunyacsáp.." egész nap ezen röhögtem, de basszus tényleg :-DDD (Osman meg kicsit Spongyabob)
Ademet már korábbról ismertem énekesként. https://www.youtube.com/watch?v=c_nJN0ZyuC4 Hát nem szép ember az biztos és erre rátesz az a szakáll meg haj is, kicsit olyan sorozatgyilkos ábrázata van. A színész viszont nagyon profi és én a karaktert is csípem bár a röhögése néha sokk... Viszont nyugtass meg hogy nem lesz ágyjelenete Dilarával mert arról pörgetek. Dilara sok jót mond, de nekem ő is túl sok néha. Az ex nálam most jött vissza Bursába. Elég robotos, igen... nemrég jött de már megdöntötte a szomorú távolbanézés rekordját.
Technikai bakikat még nem vettem észre egyelőre, de tudod török nőknél a terhesség általában 1 év. És ha sziklákról ugranak le akkor se vetélnek el. Csak ha lépcsőről gurulnak le.
Michonne 2020 máj. 13. - 21:59:53 Előzmény mankosy
(1700/1897)
Szia,

Igen a Remények földje= Bir Zamanlar Cukurova, kint a 63. résznél tartanak, de a covid miatt ők is leálltak a forgatással.
A soribarin fent van subos és szinkronos verzió is, már ameddig mindkettővel eljutottak persze. A szinkronos részek szabdalva vannak, ezért van belőlük több.
A feliratost az első évados blokkban 1-35-ig keresd, utána jön a 2. évad, amiből 5 rész van kész.
Az itthonlét alatt volt szerencsém belefutni a tv-ben, nekem nem jött át, főleg Demir, de nyilván amelyik neked kényelmesebb.

April: azok a fránya hormonok:) Igen volt baba, de betegen született nem sokáig élt:(

„amúgy szerintem hozzád legjobban a belga illik, de tényleg, ő olyan tökös csávó, de nagy lelke van hozzá”

ezt de szépen írtad, egészen elérzékenyültem <3 köszönöm a megerősítést, a szívem mélyén tudtam én ezt. Nem hiába váltam.
De mielőtt Flandria felé venném az irányt Newgökhannal azért elnyaralgatok még pöppet, kell egy kis átmenet;)

bye
mankosy 2020 máj. 13. - 12:54:54
(1699/1897)
Hali

Szóval hogy tisztuljon a kép, ez az emlegett Cukurova az ami, fut Remények földje címen és megy valamelyik csatornán..és akkor szinkornnal nézitek?...soribarim meg valamelyi csoportben is úgy láttam fent ....
Michonne:
ucssó GA OFF tényleg a kiscsaj, aki lány aki sokáig szűz akart maradni, de nem sikerült neki :D....asszem később lett gyerekük is
Amúgy szörös Engin meg szőrös Aiden picit hasonlítanak egymásra, elhet valahol Irország és Törökország között ott várnak rád már tök régóta, csak szólok kb félúton vagyunk
https://www.youtube.com/watch?v=n4K8sFjQQis
amúgy szerintem hozzád legjobban a belga illik, de tényleg, ő olyan tökös csávó, de nagy lelke van hozzá

Mary:
IG Fikret mikor "gondolkodik" jár az agya és ez látszik a fején iis, nem egy az egyben Csillag Patrik...Adem meg Tunyacsáp..Ilyen ronda pasit, mit az Adem még szerintem nem láttam és lesokkolt, hogy 1975 ös nemrég volt 45 éves?? wtf
Aztán ő is lesz vagyis nekem már van benne (https://www.imdb.com/name/nm1197073/?ref_=tt_cl_t18) , ismerős volt aztán , kiderült nemrég Fatihban láttam, amúgy simán 55-60 éevsnek tippleten, közben meg 43?? wtf
60-70 éves nagyiknak már ők is gyeekek, de inkább rájuk izguljanak, nem annyira röhejes
Spoiler
Felbukkanó ex (kötelező sorozatelem) volt már? (nem tudom ledönteni, hogy ez a színésznő, vagy aki a Badet alakítja tehetségtelenebb )
Emeleteságyas együttevős, valaki mindig énekel és valakit megszúrnak a zuhanyzóban börtön eddig nem volt nagyon remélem nem is lesz , nekem ez a legidegesítőbb, utána jön a papucsozás
A hogy telik az idő, milyen hónap van és egy terhesség 6 vagy 12 hónap, 3 hét alatt miért lesz valakinek nagy terheshasa, ha előtte derült ki, hogy terhes,.... az adott gyerek mennyi idős ha 2 hónaposan 10 nek néz ki...(elvileg pár hópapos gyerek nem ül magától)....amúgy cukik a babák benne, meg az apukák is cukik a babákkal :D :D.... komolyan, tudom, hogy szeretek kritizálni (kvázi lételemem) meg hibát keresni mindenben , de nem láttam olyan sorozatot, amiben ilyen téren lenne egy kis következetesség, (Nincs egy ember a stábokban, aki erre figyel, ha van felvétel szóljanak megyek.. nem tehetek róla de már/megint automatikusan erre áll rá az agyam)
Amúgy szerintem a vágóképek kivételével (ez a Bursa jó ronda egy város, kb mit Ankara volt mikor láttam ), szerintem hogy az egész sorozatot Isztambulban forgatták, olvastam a ház meg díszletház, Beyközben van ez is (sori legeslegvégén látszik is, hogy ott a Boszporusz ), mint a K-ban is volt a környék, ahol exem lakott ..egyik hely meg tuti Balat, arrafelé ahol Kostas ház volt.. .úgy járkálnak Istanbulból Bursaba meg vissza mintha BPestről elmennék Érdre, miküzben 150 km, alsó hangon is 2-2,5 óra

Mangum bajusz verhetetlen XD

Michonne 2020 máj. 13. - 00:07:24
(1698/1897)
Szép álmokat csajok:
https://i.gifer.com/HrZF.gif