Téma: Hilal Saral

hanga45 2016 szept. 23. - 13:56:31
(17/1897)
Kicsit eltünedeztem, elnézéseteket kérem, de mindenféle esemény volt itten nálunk. Névnap, szülinap(ok), ilyesmi. Éséséséssss, ami a legfontosabb: egyetlen sarjam ma sikeresen megszerezte a jogosítványát. :) Így plusz egy fõvel nõtt azon személyek száma a családban, akik engem furikázni fognak majd ide-oda. :D

Kedves Lukrécia, sok szeretettel köszöntelek én is körünkben, ebben a kis bûnbarlangban. Érezd jól magad nálunk! :))
Köszönöm én is az ajándékot. :)

Lányok, örömmel jelentem, hogy kivégeztem Fatmagült (még a múlt hét végén). Sajnos Milli már nincs a körünkben, így vele már nem tudom megvitatni a látottakat. :(( (Tényleg, Lukrécia, Te esetleg nem láttad?)

Nagyon-nagyon tetszett, bár a végén volt némi hiányérzetem. (Csúnya és mocsok készülök megint lenni.) Egyelõre nem mondom meg, miért, mert fogalmam sincs, hogy abláim hol tartanak. Majd megvitatjuk, ha mindenki bevégzi.

Dirilist kezdtem el folytatni azóta. Nos, én azt hittem, ebben a szõrös-bõrös sorozatban nem fogok kedvemre való jópasit találni... és tévedtem. :))
Õhozzá mit szólunk, kislányok? ;)
Nem is akárki a kisfiú, hollywoodi berkekben is megfordult a drága. Huppsz.
Timea Hakmen 2016 szept. 17. - 20:14:06
(16/1897)
Vayyy! Ez már több, mint amit a legheteróbb rab is el tudna viselni! Nem is csodálom, hogy magánzárkába kellett zárni szegényt.
maryriddle 2016 szept. 17. - 20:01:41
(15/1897)
Én úgy tudom, a KS a Dirilissel megy egy egyszerre és mindig a Dirilis az elsõ (egytévés háztartásokban mi kemény harc dúlhat a távirányítóért szerda esténként!). Szóval nem lesz önbizalomhiányos az a sori, ami bepróbálkozik ebben az idõsávban.
maryriddle 2016 szept. 17. - 19:47:51
(14/1897)
Jááájjj. Basak tervezés?:-)) Láttam most egy másik fragit amiben mondja hogy hamile, vagyis akkor nem csak valami szimbólum az a babakocsi. Na már most Hilalnál egy házas, de házasságon kívül teherbe esett fõhõsnõ??? Nem lesz ennek jó vége... Ez az asszony már megint döntögeti itt a tabukat kéremszépen.

Timea, áhháá értem már miért lett ilyen undok a nõi nemmel szemben a kis nyunyókám :-))
Timea Hakmen 2016 szept. 17. - 18:46:07
(13/1897)
Most komolyan, ilyen szemtelenül tökéletes hajkoronával és szemöldökívvel, vastagon felkent alapozóval bemerészkedni egy börtönbe?! Minden elismerésem, ez aztán a bátor legény!
Jasszus 2016 szept. 16. - 22:28:08
(12/1897)
Huu köszönöm a kávét a tegnapi vadbuli után egy kis lelket rázott belém, de elnézve ezeket a kara sevda fragikat szerintem Hilal múzsánk török kávéját írre cserélhette.. Ezeken a hatásvadász mûvészi, de a "pór népnek" felcsigázóan ható fragikon már csak röhögni tudok. Hilal anyánk az biztos nem bízza a véletlenre, hogy a nézõk továbbra is kitartsanak Õzi mellett (hiszen a szingapúri vagy szöuli vagy Allah tudja milyen díjátadót is Õ nyerte meg a sorozatnak ;))) Arra viszont nagyon kíváncsi leszek, hogy ha elindul egyáltalán valaha is valamelyik beharangozott hiper szuper Nagy sorozat, bemerik e tenni a kara sevda idõsávjába (valószínûleg nem) de azért kíváncsi lettem volna egy ilyen közvetlen "dizi-war" kimenetelére. Ahhh Yektánkban nem csalódtam, mind hajzat, mind szemöldök fazon terén legalább rajta látszik a lelki válság valamilyen jele, nem mint a börtön fodrász, öri bari õzikéjén :) No de hogy mûugró olimpikon sem lesz szegény Yektánkból az is biztos... persze örülök hogy nem fejest ugrott (az hozzá nem illene) de egy hasason jobban derültem volna :))
maryriddle 2016 szept. 16. - 19:01:56
(11/1897)
Na hogy a topik témájáról is essen egy kevés szó, valaki megmagyarázná nekem ezt a Kara(dayi) Sevda fragit?
https://www.youtube.com/watch?v=oUIIndXndtA Mi az a (70-es évekbeli dizájnos) babakocsi??? Burak ahhoz képest hogy milyen szomorú, azért elég jól belõtte a séróját.
Bezzeg drága Yektánk, Jasszus láttad milyen elhanyagolt? Gyûrött ing, kócos fürtök, rendezetlen szakáll, bozontos szemöldök:-((
https://www.youtube.com/watch?v=0FJlKqpy9Y8
maryriddle 2016 szept. 16. - 12:16:56
(10/1897)
Örülök, hogy ilyen szép számmal összegyûltünk a barlangavató/szülinapi/keresztelõ bulin. A másnaposoknak hoztam egy kis török kávét :-)

Lukré Szia! Tudtad te, hogy mivel kell jönni, tortával biztos a belépõ a barlangba. Hosgeldin!
Michonne 2016 szept. 16. - 08:37:33
(9/1897)
Hát persze hogy elférnek új tagok, légy üdvözölve Lukrécia!

A tortával engem tuti levettél a lábamról:)

Erika,
én is boldog szülinapot kívánok neked.

Tímea,
Köszönöm a múltkori Bulutos levezetésed, tökéletes volt. Írni is akartam, de jelenleg elraboltak az ufók, horror idõszakom van, de igyekszem jönni:)

Szép napot kívánok mindenkinek!
Michonne 2016 szept. 16. - 08:28:31
(8/1897)
Sziasztok,

Noná, hogy én is itt;)köszönöm az invitálást.

A biztonság kedvéért hoztam pezsgõt, ha véletlenül a raki elfogyna.

Kalandra fel!
Timea Hakmen 2016 szept. 15. - 20:19:05
(7/1897)
Merhaba ablalar! Beugrottam én is aláírni a jelenléti ívet.
Köszönöm a meghívást és a rakit!
hanga45 2016 szept. 15. - 17:41:56
(6/1897)
:)))))))) Kicsi hával ("h") is jó leszek ám, nincsenek itten kérem nagy igények.
Buliban benne vagyok! :)) (Röstellem, de rakit még soha nem ittam, csak Ouzot odaát a szomszédság Göriben).

Jajj, ez mekkora, Jasszus!!! :))))

Amúgy köszi a szülinapi jókívánságokat! (Ezt is megüljük, ha összeülünk!) :))
maryriddle 2016 szept. 15. - 17:31:32
(5/1897)
Kiáltvány: Hanga45 nevezetû barlangtag kérésére az átkeresztelkedését indítványozom. Ezentúli megnevezése: Hanga45, Hanga, Hanga abla. Szenté avatott Jasszustól kérjük az átkeresztelkedés engedélyét megadni valamit szenteltvizet, amennyiben nincs a raki is megteszi.
Köszönjük!
maryriddle 2016 szept. 15. - 17:28:01
(4/1897)
Hoztam rakit meg ropit. Burak Õzit hajának beszerzését inkább Mankosra bízom.
Hoppszi, nem is tudtam, hogy kiszivárgott ez a home videóm, ajjajjj...
Jasszus 2016 szept. 15. - 17:12:53
(3/1897)
Üdvözlet, drága abláim! :)

A sötétség,még sötétebb árnyalattal új barlangba költözött! Indítványozom, hogy egy yeni rakitól átáztatott, zsíros kebabbal felszolgált, Õzi haját szétborzolt, Hilal rendezte "barlang-avató" vad buli megtartását ;)) Csak a sok rakitól és DJ.T.Isikli által pörgetett müziklerikre nehogy a végén ilyen fantasztikus táncot ropjunk:
https://www.youtube.com/watch?v=WrTw2N3SIcY&list=RDWrTw2N3SIcY#t=1

Jó buliiit abláib ;*
hanga45 2016 szept. 15. - 16:26:15
(2/1897)
:)) Herkese Merhaba!

Látok valami sorsszerûséget abban, hogy szeptember 15-én pontban 15 órakor alakult ez a topik. Csak nem tudom, hogy mi az. Valaki esetleg jártas a számmisztikában? :))

Mary stílszerûen elbúcsúzott az elõzõ helyszíntõl (örök szerelem nekem az a nóta és a klip), én pedig most hasonlóan stílszerûen bedodnám az indulónkat, csak hogy legyen mire egységesíteni ismét az erõinket (mert hogy az indulók erre valók): https://www.youtube.com/watch?v=ROLti8AoIDI
maryriddle 2016 szept. 15. - 15:00:02
(1/1897)
Nahát, hogy ennek a remek rendezõasszonynak még senki sem indított topikot, ez nem maradhat így. Ezennel megnyitom az Új Barlangot Hilal Saral tiszteletére.