Téma: Hilal Saral

Michonne 2017 nov. 19. - 15:53:41
(737/1897)
Mindenképp megér egy próbát a Fi. Pörgõs, rövid, nem venné el sok idõdet, és bár nem a klasszikus török vonalat képviseli, de aki szeret kalandozni - és sztem te szeretsz (;) - annak tetszeni fog.

Zsuzsa, kedvencekkel kapcs. nem vagyunk sértõdékenyek, jöhet bármi:)
Azt viszont nem tudom, hogy mennyi igazság van az elsõ karakterszerelem=Best színész dologban, hiszen ez alapján Mankossal kellene fénykardoznom Kenan Imirzaioglu kezéért XD
Az igazán nagy és agyba égõs karaktereket nehéz rangsorolni (nem csak török szinten), hiszen mindegyiket másért szerettük, ezért max. én is a színészek saját repertoárján belül, saját magukhoz képest tudok rangsort felállítani. Jobb esetben minden színésznõ/ színész munkássága során van „A” szerep, amihez a többi munkáit lehet viszonyítani. Enginnél a csúcs valóban a BBO, de Mustafa a maga szélsõségességével óriási elõnyben volt a többi szerepeihez képest, és Engin volt olyan tehetséges, hogy jól kiaknázza ezt a mozgásteret. Az hogy az utolsó 2. munkája miért nem aratott nálam akkora sikert az több összetevõs. Személy szerint reménykedek benne, hogy megtalálja a körforgalomból kivezetõ utat, akár film vagy épp új sorozat kapcsán.
Ha esetleg jobban belemászol majd a török dizi világba látni fogod mennyire gyilkos terep is ez, mindenkinek résen kell lenni..:)
A szavazásokon meg mindig röhögök……:))
Timea Hakmen 2017 nov. 19. - 00:58:15
(736/1897)
Merhabaaa ablák!

Igazából nincs sok mondandóm, csak beköszönök már, nehogy azt higgyétek örökre elmenekültem barlangból. :)
Zsuzsanna, hosgeldin! :)

A VS finálé után törökmentesítettem kicsit az életem, de persze titeket azért olvasgtattalak és jegyzetelgettem magamnak.
Az évadzáróról nem is beszéltünk aztán. Lukrécia, érdeklõdnék, Ali Kemal színész amúgy hogy szuperál az urad új dizijében? Megérte neki? Megüzennéd neki, hogy utálom? :)))) Köszike... Olyat alakított a fináléban, hogy leesett az állam. Nem is tudtam, hogy ennyire jó színész. A Yildiz - Ali Kemal kocsmás jelenet is megfacsargatta a szívem, az Ali Kemal - Veronika - Leon temetõs jelenetet pedig csaknem megkönnyeztem. Erre nem itt hagy minket ez a galád? Pedig erre a szálra egy egész évadot rá lehetett volna áldozni, de még milyet... Annyira szép anya-fiú és tesó-tesó egymásratalálást lehetett volna kihozni belõle., brühühü. A görök vagyok - török vagyok dilemma meg aztán drámák drámájája lett volna... Így viszont jól összecsapták. :( Komolyan nem értem hogy volt szíve otthagyni ezt a karaktert...

A 2. évadot még nem kezdtem el. De láttátok Hilal és Leon nyelvvizsgáját az erdõben?! Hát már én szóltam rájuk a 21. századi züllött európából, hogy hogy fiatalok, yavasss yavasss! :O

"De nekem még a VS is sok volt.. mármint a hazafiságból... az egyéb dolog viszont bejött, meg a kosztümössége is nagyon tetszett. Errõl jut eszembe... Azizének mitõl lett ilyen görögös a haja??? Csak nem ledobta törökségét és átállt a másik oldalra?'

Hát én nem tudom mi lett a hajával. De épp fikázni akartam én is, amikor olvasom, hogy mit tettek szegénnyel....és el is ment a kedvem tõle :((( Van most elég baja, csak ennyit mondok....

A török nacionalizmusról még annyit, hogy ha nagyon nem bírjátok, szerintem Kenan dizijét ha nézni tervezitek, készüljetek fel a legálszentebb önfényezés megtestesülésére. :D Mondjuk a Szulejmánban és a Kösemben ez nem volt így meg, de a Dirilist pont azért hagytam abba mert már szabályosan hányingerem volt az önimádatuktól.
A VS védelmében annyit, hogy azért ez az idõszak tényleg annyira a mai "modern" Törökország alapjait fektette le, hogy nem lehet csodálkozni ha minden török egyöntetûen elfolyik a gyönyörtõl amikor Halit Ergenc kék szemébõl rágördül egy könnyecsepp Mustafa Kemal Atatürk arcképére. :'))) Ezt a korszakot nem lehet másképp ábrázolni mint nemzeti nyáltban csucsogva, kisgyerekekkel török zászlót csókoltatva, :D Kell hozzá egy gusztus, na. :DD

Ja, és még mindenképp vissza akartam kanyarodni Yakup visszafogott férfidomina bõrszerkójára és Leon nézésére. Még mindig röhögnöm kell. :DDDDD De bizony én is elkaptam azt a tekintetet. Egyébként nekem nincs bajom vele ha két szép legény összesimul a képernyõn... bár belegondolva Yakup és Leon elég fura látvány lenne, mert egyikük se valami széplegény... de softcort verzióban azért megnézném. :DDDD

A Fi Ci-bõl megnéztem az elsõ részt. Spoilerek nélkül nem tudnék róla beszélni. Csak annyit mondanék, hogy nem tudom eldönteni hogy gyönyörûlelkû trendihajú Denizem vagy SMK istenkirálycsászárszultán-e a nagyobb cukorfalat?!?!?!*.*.* Ok, yeter. :DD
(UPDATE: Közben Michonne megírta a tutit. :))

És a nagy bejelentést a végére hagytam:
Rábeszéltetek engem is Fazilet hanim kalandjaira, hehe. Vagyis nem csak ti,egy instás video adta meg a végsõ löketet:, Fazilet asszony épp Egemenék szõnyegén agonizált fetrengve. Na ezt látnom kell, mondom :D
Még csak a 4. résznél tartok, és technikai okokból csak nagyon lassan tudom nézni. Hát valóban egy csúcskategóriás szappanopera, de imádom az egészet. Természetesen Fazilet banyek kedvencem, fõleg miatta nézem. Tényleg típus karaktere a török sorozatoknak de én ilyet még akkor sem láttam, ilyen alakítással, vérbeli török színésznõ valóban. Nekem eddig KG-Handan néni volt a nonplus ultra, de ez a némber még õt is lekörõzi.
És a csattanó, a vallomásom:
Egy kis mentegetõzéssel kezdeném, komolyan megértem, hogy miért olvadozik minden lány és asszony Yagiz beytõl. Teljesen méltó karakter a nõk rajongására. Sorsszerû lett volna, hogy engem is meghódítson. Totál az esetem. Minden adott is hozzá. És nagyon bírom õt is,.
De nem tehetek róla---nekem nem miatta kell majd párterápiára járnom az urammal... Pedig én figyelmeztetem magam állandóan hogy "Timea, kendine gel!!! Neked az ilyen aranyifjal nem az eseteid! Yapma!"
De megtörtént... Még magam elõtt is szégyenlem, de ki engem meghódított, az nem más, mnt

GÖKHAN EGEMEN



NEM :D csak vicceltem

SINAN EGEMEN :'((((

És nem tudom, hogy miért, ahogy én sem értem azt sem, egy Hazan típusú lány hogyan álmodozhat egy ilyen alakról... De hát ez van...

Egyébként már a KS idején is rájöttem hogy valami baj van velem, mert nekem Bambi jobban bejött, mint Emir.

Szóval beutalót Svájcba, HEMEN! :'(
HZsuzsanna70 2017 nov. 19. - 00:52:50
(735/1897)
Élvezettel olvastam véleményedet Ci-rõl, lehet lassan csak belekezdek az elsõ évadba :)

Nekem mostanáig Engin volt a legnagyobb kedvenc a török színészek közül - de mielõtt bárkit megsértenék, mert más a kedvence, lehet abban valami igazság, hogy az elsõ igazán kedves sorozat fõhõseét alakító színész olyan hatással van az ember lányára, hogy utána õ lesz a legkedvesebb színszed :) Nem tudom elég érthetõ-e így :) Szóval nekem a Fatmagül volt az elsõ olyan török sorozat, amit nem konyhai háttérzajként néztem végig, hanem laptopon, egymás után falva a feliratos részeket...és így nekem Engin lett a best :D
De bármennyire nagy kedvenc, úgy gondolom hogy a BBO-val nagyon magasra tette magának a lécet, amit azóta sem sikerült átugrani.
BBO-s Mustafaként szerintem zseniális volt , és egy idõ után úgy éreztem hogy bár alapvetõen ez a sorozat Narin története lett volna, mégis Musztafa lett a fõszereplõ.
Néha ánézek különféle szavazásokra, és érdekes, van olyan szavazás (Minden idõk legkedveltebb párosa) ahol a Musztafa-Narin páros (akik valójában soha nem voltak egy pár :D ), veri a Kara Sevdás Kemal-Nihan párost :D De ez tényleg csak érdekesség, tanultam marketinget meg közösségi médiás marketinget, úgyhogy helyén tudom kezelni ezeket a szavazásokat.

Visszatérve Enginre, nálam a best a BBO, utána jön Fatmagül. Ömer nyomozóként is szerettem, de elismerem, az azért már jóval populárisabb szerepe volt, szerintem azért szerettem abban annyira, mert személyiségileg Ömer nyomozó áll legközelebb hozzám.
Elkezdtem nézni ÖK-t is, az elsõ két rész nagyon tetszett, de azután elvitték a sorit egy maffiás, logikátlan irányba, úgyhogy azt nem néztem még végig (és egy kicsit elriasztott Barbi evcen is :D )

Én reménykedtem, hogy belefog egy filmbe, és nem egy klasszikus romantikus filmbe, hanem egy ilyen lélektani, misztikusabb filmbe.
HZsuzsanna70 2017 nov. 19. - 00:31:46
(734/1897)
A mai rész után ehhez nincs mit hozzátennem :D
Michonne 2017 nov. 19. - 00:07:58
(733/1897)
Még egy kép a végére....
bocsi kicsit ijesztõ, de itt már vinnyogtam, ahogy depós Özge a szomszéd szobából áthallatszó Tv-és Can mantárt a saját fejében lévõ hangoknak képzeli....

EPIC :))))
Michonne 2017 nov. 19. - 00:02:32
(732/1897)
A bolgár kémek már Törökországban vannak....XD
Michonne 2017 nov. 19. - 00:00:53
(731/1897)
Nincs mese, ez BB. :))
Michonne 2017 nov. 18. - 23:56:48
(730/1897)
Kösziiiiiiiiiii

Kellõen nyomasztó fragi.
a forgatás a gyerekek miatt nem tûnt ennyire szominak.
Az én fixa ideam Enginnel kapcs. egyébként az egy estés mozi, szóval nagyon várom, ha jól olvastam márciusban lesz a premi.
No majd meglátjuk mennyire fog ütni.
Michonne 2017 nov. 18. - 23:51:51
(729/1897)
Szép estét-éjt Ablák!

Õrült hetem volt nekem is, kb. Özge szintû õrülettel a végére, de persze a mi utcánkban nincs egy kapóra jövõ rave party, ahol kitombolhatnám magam, szal marad a lépegetõ akármi a szobában ....
A szinte nulla idõmbe a nálam mindenképp prioritást élvezõ CI elsõ része fért bele a héten és hát nem szépítem: úgy érzem hazaértem (nincs mit tenni én már csak ilyen õrült abla vagyok XD).
Mary, és akinél még tervben van: próbálom csak súrolni a történéseket, de azért tartalmaz spoilert az írásom, gondoltam jelzem.
A CI elsõ része dettó úgy berántott, mint annak idején az elsõ könyv. Imádom a tudatosságát, a tempóját, azt hogy nem rágnak mindent a szánkba (fõképp utóbbit).
A nagy bumm utáni, illetve az egész utolsó részt átható feszültséget egészen profi módon tudták átvezetni az újabb évadra, de emellett képesek voltak friss érzetet is adni.
A zenei aláfestés mellett most sem tudok szó nélkül elmenni, és ha jól kagylóztam újak is születtek, amik ismét plusz töltetet adtak bizonyos jeleneteknek. Az elsõ részben fõként az alapszereplõkre koncentráltak, a mézesheteit töltõ Duru-Can párosra, a sebeit nyalogató Denizre és a még õrültebb Özgére, pontosan úgy, ahogy a Fi elsõ epizódjában is. Hála Allahnak nem tapasztaltam karakteridegen megmozdulásokat, mindenki azt az attitûdöt hozta, ami az utolsó rész sokkja után „elvárható”, és tették mindezt úgy, hogy nem fulladt unalomba az egész.
Az epizód végére kiderül, hogy Duru méltó párja új, de már nem ifjú (hehe) hercegének, nagyon megérdemlik egymást és megkockáztatom talán még veszedelmesebb és romlottabb bizonyos szempontból a lány, mint Can Manay, ergo nem volt az a „vadász nézés” olyan kósza állapot Miss Tökéletestõl az utolsó epizód legvégén.
Nyugodtan pályázhatnak a leggusztustalanabb páros címére, tuti befutók.
Persze azért az írók elõre vetítenek lehetséges töréspontokat is, és nem olyan egyértelmû azért, hogy Duruka mit miért tesz, vagyis beleszõnek a sztoriba olyan Denizhez köthetõ nosztalgikus pillanatokat is részérõl, ami a karakter fanoknak akár még kapaszkodó is lehet a lány rehabilitálásához. Ergo olyat is lehet feltételezni Duru mostani epizódvégi döntése után, hogy tulajdonképpen õ csak eljátssza a szerelmest, de valójában bosszút akar állni a férfin, miután számára is nyilvánvaló lett, hogy szívszerelme milyen beteg módszerrel hálózta be õket. Én persze nem hiszek ebben a teóriában, és Duruban sem, de a fanok legalább elégedetten hajthatják álomra a fejüket:) Viszont abban nagyon reménykedem, hogy ennek a nõnek még egyszer nem lesz köze a sorozatban Denizhez, mármint társilag.
Deniz,
a Róma - vörösbor- rámenõs bölcs lány tengely is jól mûködött, bár talán az egymás szájára billenés kicsit sok volt már az egész estés moralizálás után, de ezt tudjuk be az alkoholnak, és hát a jövõbe tekintésnek ugyebár…khmm:) (no nekem se jó semmi….ha van csók az a bajom, ha nincs akkor meg az…haha).
Summa summarum Deniz kvázi szenvedéséhez, illetve személyiségéhez jobban passzoló atmoszférát nem is találhattak volna, mint ezt az olasz kiruccanást. A zongorás-éneklõs jelenetet nonstop tudnám nézni (köszi Mary az instás linket) ahhhh imádom és imádom… és nincs bajom az olaszával sem, de ahogy dal közben átvált az anyanyelvére valami hihetetlenül megugrik az érzelmi töltése az elõadásának ….kész vagyok tõle…….. hmm ha SMK nem szedi össze magát, akkor csináltatok egy botox kúrát és megcsalom Deniz bejel! És ha már méltattam Ozan Güvent természetesen Mehmet Günsür sem maradhat ki, aki még 10 évet ledobott magáról ezzel az új stílussal.

Özge hatalmasat futott az elsõ részben!!! Az õ szálát élveztem a legjobban. Volt minden: párna alatt sztondulós depressziós, klubban vonagló félõrült, nagykutyákat zsaroló NÕ, reggeli mûsort vezetõ NÕ, tûsarkús vamp, aki a liftben Szultánokat szorít sarokba, szóval minden, ami a csövön kifér. Nem unatkoztam egy percig sem, és azt sem gondoltam volna, hogy mára õ lesz az egyik legbejövõsebb karakterem a diziben. Ja és a legfontosabb vele kapcs., hogy végre megtanulta nem kijátszani a kártyáit, Aferin sana! Mellesleg a színésznõ is rendkívül erõsen tolta, gratula, díjat neki.
Sadik bejünk .... na õ nagyon gatya szegényke (és több testõre van, mint Erdogannak). Ahogy Özge lerendezte a liftben… hááát azt kell írjam árnyéka önmagának. Lehet, hogy a dokik elcserélték a leleteit és mégiscsak van vmi az agyával? Az egész pali olyan mackós-nagypapis lett, hol van már a rettegett, elsõ évados SMK? Szeretem én a visszafogottságát, sõt az benne az igazán vonzó, de most már tényleg az az érzése a nézõnek, hogy az egész világ vele trollkodik, nem csak Can Manay meg a szomszéd néni a szeméttel, ahogy korábban Mary összeszedte ezeket a momentumokat:)) Remélem most már kellõ mélypontra taszították és innen már csak felfelé vezet számára az út.
Bilgébõl szinte semmit nem láttunk, a rövidke jelenetében viszont hozta a kötelezõt szerencsére:) No majd a következõben.

Összességben nem csalódtam, sõt jóval a várakozásomon felül teljesített az CI elsõ része, és úgy gondolom, hogy talán a cenzúra is elkerülte, mert különösebb belenyúlást nem észleltem, persze ettõl még elõfordulhatott.
Várom a kövi rész fordítását, illetve, hogy igazán beinduljon a történet, mert akkor lehet tartalmasabban írni róla. Jelenleg csak ennyire futotta.
ja,és Récinek üzenem, hogy pince ugyan nem, de arra érzékeny szemeknek tuskabinhoz nyomós vizes évõdés (hahaha milyen finoman fogalmazok) fellelhetõ volt, szóval ha mégis rászánod magad, ennél a résznél tekerj bele or szemeltakarás. Én szóótam.

Fazi: hú de jókat írtatok mindannyian, és tervrajzokat is hoztatok, akár be is törhetnénk Yaz bejhez, persze csak néznék és csodálnánk, nulla tapi, mert még elolvad a végén!;)
Lenne írnivalóm nekem is, de majd legközelebb, illetve haladnom is illene a részekkel nem csak tippelgetnem és a zavarosban halásznom.
HZsuzsanna70 2017 nov. 18. - 21:59:20
(728/1897)
HZsuzsanna70 2017 nov. 18. - 00:42:17 Előzmény Michonne
(727/1897)
Bolgár The Voice :) krisztian Kosztov :) És basszus, szemtelenül fiatal :D alig múlt 17 :D

https://www.youtube.com/watch?v=xKz7uv0jW7o&list=PLyKuM1EnAUHuti39iB8zo9w1dXt-_t4z8&index=6
HZsuzsanna70 2017 nov. 17. - 23:27:17
(726/1897)
Bömbi õziségét nem igazán tudom fikuzni, mert nem volt olyan sorozat, amit miatta megnéztem volna...vagyis nekem még annyit sem ér, hogy fikuzzam (bocsi) :)Kara Sevda ment anno néha háttérzajnak a konyhában, de nem éreztem késztetést arra, hogy "na most azonnal meg kell néznem az elejétõl"...Amikor ment az ÖK élõben, néha bele-belenézegettem, attól meg Õ Barbisága riasztott el ... ezek után a sokak által imádott Calikusu megnézése szóba sem jött.

VS tervben van, de nem a hazafiassága miatt, inkább összehasonlítanám HiLeon párost a YagHaz párossal :) Ha már mostanában ez a két páros az, aki a közösségi médiás felmérésekben vezetnek :D

És akkor Fazilet :)
A SinHaz rajongókat nem igazán értem. Kedvenc szinészük szerepel egy sorozatban, aminek elég jó a nézettsége, és ez alapot adhat arra, hogy Alp a jövõben egyszer mint vezetõ színész szerepeljen egy sorozatban. Lehet hogy most nem az övé lesz a királykisasszony keze, de egy kis jellemfejlõdés után még övé lehet egy szeretõ hercegkisasszony :D Én nagyon élveztem a YagHaz és SinHaz csapatok összecsapását a fórumokon, de mostanában tényleg eléggé harcias lett a helyzet...
Ráadásul tényleg olyan cselesen rakják össze ezeket az elõzeteseket :) Valószínû a holnapi rész megint nem lesz happy egyik oldalnak sem.

Hazan kendõszagolgatásánál nálam megszólalt a racionálisabb énem :) Annak idején a kendõ azért vészelte át a tüzet, mert épp Hazan nyakába volt kötve....ergo most inkább a saját parfümét szagolgathatta, mint Sinan "izzadságszagát"....bocsi, de ha Sinan ezt tényleg edzés közben használta, akkor nem lehet egy parfümillatú kendõ :D

Hazannak tényleg járna egy agykisütés... én erre nem a drága svájci magánklinikákat használom, nekem egyenlõre elég ha megnézek egy részt az Agymenõkbõl :D

És akkor az a bizonyos 14. rész :)
Nekem már akkor is feltûnt, hogy mi a fenéért cipeli még fel egy emeletet Hazant, amikor ott van rögtön egy hálószoba...és Yag bey is elgondolkozik, hogy akkor most hova vigye Hazant...De ha még fel is cipeli az emeletre, ott is van még két másik hálószoba, ahova vihetné a lányt, de nem, õ a saját hálószobájába viszi

Ma olvastam egy kommentet, hogy azért vitte oda, hogy utána érezhesse Hazan illatát a párnáján....Végül még elõkerül egy emlékdobozka, amiben ott van a 100 dollár, a cipõ, a teával leöntött ing és a párnahuzat :D
HZsuzsanna70 2017 nov. 17. - 21:56:16
(725/1897)
Lehet azért lett ilyen jó ez a két perces vidi, mert anno Deniz is kosarazott, és Caglar is :) És látszik, hogy mint színészek élvezték ezt a részt :)

Ja, és a lábszárán is ven tetkó :D
HZsuzsanna70 2017 nov. 17. - 17:21:47
(724/1897)
Képzeld mi lenne, ha így kosaraznának :D (a vidit nem én találtam, hanem egy lekes fórumozó :D )

https://www.youtube.com/watch?v=rrZbLkWGLmQ&feature=youtu.be


Ha Ece nem jelent volna meg, lehet lett volna még egy kis ráeséses jelenet is :) Ece reakciója is furi, olyan féltékenységgel vegyített rácsodálkozás :D Még nem látta se Hazant se Yagizt ilyen felszabadultnak :) Lassan már mindenki lecsekkolja rájuk nézve a közöttük lévõ kémiát, kivéve Hazant (vagy õ csak nem akarja felismerni? :D )
Ha Sinan látta volna õket így kosraazni, nemcsak az elõtérben lévõ szemetest rúgta volna fel, az egész épületet romba döntötte volna :D

Múlt héten tényleg taroltak mindenféle közösségi médiás felmérésben, mindent vittek :D Ebben az évadban jó munkát végeznek a sorozat marketingesei, a Star tv twitter fiókján is igen népszerû ez a két perces video :)

Privátban elküldtem a linkeket ahonnan én töltöttem le a Dag2-t és a feliratot. Feliratban van egy kis csúszás, de nem vészes. Tavaly a Dag2 volt török honban a legnépszerûbb mozifilm, de ez arrafele nem csoda, õk szeretik az ilyen hazafias-háborús filmeket.
Szerintem nem véletlen hogy Burak is elvállalt egy ilyen szerepet, bár nekem valahogy nehéz õt elképzelnem harci jelenetekben a tökéletesre belõtt frizurájával :) (Bocsi ha valakit megsértettem, nem szeretem õt :D ) De a sorozatoknál is tarol a SÖZ, nekem az se jön be. A Dag 1-2-t én is csak Caglar miatt néztem meg :)
HZsuzsanna70 2017 nov. 16. - 20:41:31
(723/1897)
Igen, az nekem is nagy kedvenc :D

Oroszul nem tudok, csak a nyitó kép miatt :D

https://www.instagram.com/p/BbPGQWwFoer/?taken-by=_yaghaz
HZsuzsanna70 2017 nov. 16. - 20:18:56
(722/1897)
Azt én sem :)

De ami jobban érdekel, Yagiz miért cipelte fel Hazant az emelezte ájultan a saját hálószobájába, amikor ott van a földszinten egy szoba :D
HZsuzsanna70 2017 nov. 16. - 20:12:51
(721/1897)
A felsõ szint alaprajza :D Azt nem tudom szegény magányos farkas Yag bey-ünknek minek ekkora lakás...bár végülis értem :) ha bármelyik testvére bajban van, mindig nála köt ki :Ö Õ pedig fel van készülve arra a helyzetre, ha egyszerre toppannak be a nagyon kedves, megértõ testvérek :D
HZsuzsanna70 2017 nov. 16. - 20:09:14
(720/1897)
Az alsó szint alaprajza :D
maryriddle 2017 nov. 16. - 19:14:22
(719/1897)
A mérete alapján elõször azt hittem Ece adta neki kölcsön :-), de most hogy mondod eszembe jutott, hogy Enginnek is van ilyen kabátja (csak rajta nem volt feltûnõ, mert belõle alapból ki is néznék ilyet) Lehet lecserélték a stylist Kivancné Basakra. :-)
HZsuzsanna70 2017 nov. 16. - 17:50:09
(718/1897)
Nem tudjuk hova tenni :) Ugyanúgy mint anno Ömer nyomozó piros-mintás pulóverét a KPA-ban :D
Pedig van neki ám olyan jó kis sötét színû, slimfit fazonú farmere :D

Oldalról nem olyan vészes :D