Téma: Hipervándor

10/10
sleepwalker77 2008 ápr. 05. - 12:43:01 10/10
(81/221)
"SPOILER"-t nem ártana megtanulni használni...
1/10
hefre 2008 ápr. 04. - 20:45:48 1/10 Előzmény Manuelito
(80/221)
Biztos azért halt meg, mert nem kívánt részt venni a Jumper 2-ben. Tuti biztos, hogy lesz.
Manuelito 2008 ápr. 04. - 17:31:57
(79/221)
Egyszer megnézhetõ.
Ez a film a viccesen rossz filmek kategóriájába esik. Lehet rajta röhögni.(forgatókönyv átgondoltsága, szereplõk színészi képessége, párbeszédek mélysége)

Ja és ki volt itt, akivel szimpatizált volna az ember?
Jamie Bell volt a film végére az egyetlen akit nem kívántam már a pokolba és pont õvele mit csináltak?!
10/10
sleepwalker77 2008 ápr. 02. - 19:05:07 10/10
(78/221)
Nem vártam semmi extrát a filmtõl és így pont azt kaptam amit a trailerben láttam.
Nincs túlbonyolítva a történet, jók az effektek, szóval szerintem jó film, a maga kategóriájában. :)
tetraeder13 2008 ápr. 01. - 12:03:02
(77/221)
Hát gyerekek :) , azt hiszem csatlakoznom kell az elõttem szólókhoz, akik lehúzták a filmet. Valóban egyszer megnézhetõ, de többször ne próbálkozzunk meg vele egy fél éven belül. Bár nekem tetszett valamennyire és ugyan voltak benne akciójelenetek, de lehettek volna hosszabbak, jobbak és látványosabbak. Az ötlet jó lett volna ha jobban kidolgozzák és ha talán LETT VOLNA VÉGE A FILMNEK!!!! Szerintem ennél jobban elrontani egy film végét nem lehet. Valószínûleg a könyv (ha volt ilyen) amibõl készítették a filmet, sokkal kidolgozottabb. Ez az amerikai filmgyárnak köszönhetõ szerintem.
bobbymadden 2008 márc. 31. - 02:11:35
(76/221)
szerintem sokan vannak vele h kisgyerekként 2 dologra vágytak!

- Távkapcsoló az élethez

- És a teleport

Mind2 filmre került

és mind2 borzasztó.... persze csak mai fejjel... 10 évesen biztosan örülten ugrándozva "vándoroltam" volna tõle...
gyerekfilm... annak viszont nem rossz
1/10
myatom 2008 márc. 30. - 08:06:04 1/10 Előzmény Pimaszka
(75/221)
Van olyan, hogy unalom meg ûzése? ;) Annyira felpörgött világban élünk, annyi minden pályázik életünk minden szabad és nem szabad percére. Csak filmbõl is olyan rettenet mennyiség van, hogy érzékeltetni is lehetetlen. :o)
7/10
Pimaszka 2008 márc. 29. - 14:01:21 7/10
(74/221)
Maga a téma az tök jó lenne, de biztos vagyok abban, hogy ezt sokkal jobban is meg lehetett volna csinálni. mondjuk az biztos hogy csak egy egyszernézhetõs, és a mozi árát nem éri meg. de ha valaki otthon nézi akkor úgy unalomûzésnek megfelelõ. :)
7/10
4/10
bree-gee 2008 márc. 28. - 17:22:55 4/10
(73/221)
Mert lehet, hogy most nem volt vele az erõ:D
zs0le52 2008 márc. 28. - 17:22:50 Előzmény Stefanino
(72/221)
Hehe, jogos :-)
gbl 2008 márc. 28. - 17:20:55
(71/221)
Max 1szer nézhetõ, de inkább azse. A film végéig nem jöttem rá, mitõl olyan ismerõs a fõszereplõ. Ha esetleg valaki miatta nézi meg a filmet... még ígyis számíthat rá, hogy keserves csalódás lesz.

Nem éri meg azt a másfél órát sem rászánni, ha pl. az édzsbíón adnák, de hogy a moziig elmenni...

A változatos kameraállások tényleg szépek lehetnének, de még ezt is elrontották. Van benne néhány jó ötlet, amivel nagyon fel lehetne dobni egy videojátékot, de nem filmbe való az ilyesmi.
Lery 2008 márc. 28. - 00:01:50
(70/221)
szarabbra számítottam, végülis pozitív csalódás volt...a végefelé kezdett tetszeni, amikor a másik jumper gyerekkel üldözték egymást mindenféle változatos tájakon. a háborús jelenet volt a legjobb az egész filmben:) csakhát a vége írtószar lett, eleve milyen már, hogy a srácról nem lehet tudni semmit, hogy mi lett vele, de a fõgonosz muksó elintézése is kritikán aluli volt. látszik, hogy a film legfontosabb eleme a különféle helyszínek közti váltogatás volt - amit megjegyzem nagyon szépen megcsináltak, de másra igazából nem jutott már a kreativitásból...közepes, ebbõl sokkal, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni
1/10
myatom 2008 márc. 27. - 17:29:40 1/10
(69/221)
Hálivudi futószalagról leesõ tucatdarab, totális igénytelenséggel elkészítve. Kár, hogy ennyire semmi mondanivaló, ötlet, fantázia nem volt a film alkotóiban. Az egyetlen pozitivum a csajszi volt: fiatalabb és idõsebb kiadásban is meglehetõsen ott volt a szeren. :o)
4/10
bree-gee 2008 márc. 27. - 14:22:33 4/10
(68/221)
Na igen..De nem ez az egyetlen ilyen furcsa ebben a filmben...:))
Stefanino 2008 márc. 27. - 14:19:34
(67/221)
A paladin nõ hipervándor fia tényleg döbbenet logikátlan húzás, ez biztos. De elõször is miért nem fordították le, hogy paladin??? Aki esetleg nem beszél angolul, az így nem jön rá, hogy egy lovagrendrõl van szó, tehát bigott keresztény vallásosokról, akik természet ellen valónak tartják az ilyen természetfeletti képességgel születõket, és úgy is bánnak velük, mint az inkvizítorok a boszorkányokkal.
Namármost, könyörgöm, ha van Isten, (ahogy ezek a lovagok hiszik), akkor Isten dönti el, hogy ki születik hipervándornak ergó furcsa humorérzéke van, ha pont egy paladinnal teszi ezt meg. Én ha paladin lennék, és születne egy hipervándor gyerekem, hát erõsen elgondolkoznék, hogy van-e Isten...
4/10
bree-gee 2008 márc. 27. - 10:39:22 4/10
(66/221)
Én pontosan ilyen kiszámítható, nem túl nagy durranás filmet vártam- nem csalódtam.Azért helyek, ahova "átzizzent" a srác, igencsak szépek voltak.
**Spoiler**
Ja, és a végét nem is értettem: hogyan születhetett egy vándorokat üldözõ nõnek pont vándor fia??!!
Ez a vonal nagyon gáz volt.
3/10
csikrisz 2008 márc. 27. - 09:38:43 3/10
(65/221)
Nekem nem tetszett, elcsépelt, tipikus, csak 20 percet bírtunk belõle megnézni, a sablonos Rómás jelenetnél lelõttük. Lehet hogy a második fele jó, de nem nagyon hiszem.
Hilfy 2008 márc. 27. - 08:16:43
(64/221)
Hmm. Nagyon vártam, aztán megnéztem szinkronnal (megjegyzem a port.hu félrevezetõ információja alapján). Úgy voltam vele, hogy háát ez nem egészen olyan volt mint vártam, de alapvetõen meg lehetett nézni egyszer, és persze beindítja az ember fantáziáját.
Aztán elkövettem egy marha nagy hibát: megnéztem egy héten belül még egyszer, ezúttal felirattal. Szegény Héjden gyereknek annyira erõltetetten "laza" a saját hangja, hogy azt hittem odahalok.
A látvány, ami elsõre még klassz volt, másodikra elment, a story hiánya pedig, ami elsõre engem (popcorn mozira mentem) nem vágott földhöz, másodízben már kicsit olyan volt, mintha valaki odakötözött volna egy fotelba 12 órára Nickelodeont nézni..
Héjden gyerek szerintem is gyatra, és nem, ez nem azt jelenti, hogy én jobban játszanám, hanem azt, hogy neki SEM kellett volna.
A leányzó nekem picit mixelt élmény volt: az arca vonzó, a mozgása, teste nem igazán. Nem játszik úgy mint Sandra Bullock, de azért õt még nem kaparnám el a kert végében..
Jackson jól játszotta a szar szerepet, ennél több sajna nem volt benne.
Stefanino 2008 márc. 26. - 15:33:14
(63/221)
A kritika jogos, de ha belegondolsz, a színjátszás tanulása ma már egyáltalán nem divat Hollywoodban, max magántanártól (oda biztos felvesznek), és Van Damme volt az utolsó, akirõl hallottam, hogy magánórákat vett (hát rá rá is fért :)). Manapság nagyon sokszor nem érdemeik szerint veszik fel a színészeket, és nem is teljesítményük alapján lesznek híresek, hanem hogy jól néznek ki/érdekesek/botrányhõsök, vagy esetleg más vonalon ismertek, és az ismertségük miatt szerepelnek filmben is. Sztárcsinálás, avagy hogyan építsünk sz*ból várat...
1/10
hefre 2008 márc. 25. - 19:15:39 1/10
(62/221)
Szerintem elõször Haydenkét egy színész iskolába kéne beiratni, hátha ragad ott rá valami a nézésen kívül.